Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) duvi válasza TomWexX (#1050) üzenetére


duvi
nagyúr

Az aksi se lett túl izmos. A helyükben inkább beáldoztam volna pár millimétert a nagyobb kapacitás kedvéért. Persze így is elfogadnám, főleg az S6 edge-t :D Összességében jó úton jár a samu :K . Nagyon sokáig leragadtak a kommersz dizájn és olcsó anyaghasználatnál. Az új készülékek végre túlléptek ezeken a gyerekbetegségeken és újra minőség készülékekkel jelennek meg. Anyósnak kifogtunk egy 30%-os online T-mobile akciót és kapott egy Galaxy Alphát (+ adtak hozzá ajándékba egy JBL E30 fejhallgatót a rendes fülesen kívül, ami véletlenül nálam maradt :D ). Nagyon jó kis teló! 8 magos Exynos proci, 2GB RAM, Mali-T628MP6 grafikus gyorsító, 4,7"-es kijelzővel. A fényképezője fényéveket ver szegény P6-omra :O Egyedül az aksival spóroltak itt is, de egy napot azért elketyeg. Csukott szemmel elcserélném a P6-ot rá ;] Neki van most a családban a legjobb készüléke :D

(#1052) Aryes válasza TomWexX (#1050) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én már régóta sejtem, hogy egy A3 lesz a következő telóm, csak két dolog tart vissza, nincs OTG támogatás (WTF?!? 2015-öt írunk), és a kamerája úgy tűnik gyengébb, mint az s2 plus-omnak. Viszont a topikjában írottak alapján úgy tűnik, iszonyú jó lett az energiagazdálkodása, és szoftveresen is jól eltalálták.

duvi: a Samsung rálépett arra az útra, amivel a Nokia is pórul járt. De úgy tűnik ők idejében észbe kaptak, hogy nem lehet a gagyit akármeddig büntetlenül lenyomni a vásárlók torkán. ;)

(#1053) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Részemről az e-book olvasó megérkezését várom. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1054) Aryes válasza leslieke (#1053) üzenetére


Aryes
nagyúr

Melyikét?

(#1055) s4tch válasza duvi (#1051) üzenetére


s4tch
veterán

A T-féle Alphával egy komoly baj van: az ára. Platina kártyám van a T-nél, nem vettem náluk 3 éve készüléket, így hűség nélkül 140 rongy lenne a telefon. :DDD Ha meg aláírok egy ép árú díjcsomagot, amit céges telefon mellett is vállal az ember, akkor engednek belőle ~10 rongyot. A Samsung eleve elszállt az áraival, a T lassan bünteti a régi ügyfeleket, szóval ahogy a dolgok állnak, a büdös életben nem veszek többet szolgáltatótól Samsungot.

(#1056) leslieke válasza Aryes (#1054) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kindle Voyage

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1057) TomWexX válasza s4tch (#1055) üzenetére


TomWexX
addikt

Ugyan én is T-s vagyok, (P6-ot ott vettem részletre ami idén nyáron jár le) de a Tabot a telenornál vettem új előfizetőként szerintem nem rossz áron. A tabnak ráadásul hamarabb lejár a törlesztője mint a P6-nak. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1058) duvi válasza s4tch (#1055) üzenetére


duvi
nagyúr

Mi is azért vettük meg az Alphát, mert pont kifogtunk egy 30%-os online akciót. Ezzel 95.000 Ft-os áron jutottunk a Kb.140K-s készülékhez. Ráadásul a hozzá adott JBL E30 headset is nagyon minőségi darab :K

(#1059) duvi


duvi
nagyúr

Mindenki figyeljen és amint lehet töltse le! Jön az iGO Androidra, de csak 10 napig

(#1060) TomWexX válasza duvi (#1059) üzenetére


TomWexX
addikt

Az is akinek vindózmobilja van? ;]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1061) duvi válasza TomWexX (#1060) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor is töltse le! :DDD Lehet kölcsönkérni egy droidot a családban és arra leszedni a saját fiókunkkal. ;] Jó lesz akár tabletre is ;)

[ Szerkesztve ]

(#1062) leslieke válasza TomWexX (#1060) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az letölti a Nexus 7-re, arra még pont lehet! :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1063) s4tch válasza duvi (#1059) üzenetére


s4tch
veterán

Tegyük hozzá, hogy egy speciális, kissé butított verziót lehet majd ingyen letölteni. Ezzel együtt a gesztust csakis pozitívan lehet értékelni.

(#1064) Aryes válasza TomWexX (#1060) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ne vitatkozz, töltsed azzal is! :)

Én már várom, csak attól félek, hogy nem fog ráférni a telefonomra...
s4tch: A butításról annyit, hogy kíváncsi vagyok mikor jönnek hozzá a teljes Európa térképek a torrenteken. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1065) consono válasza Aryes (#1064) üzenetére


consono
nagyúr

Én a max. 3 napra szavazok ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#1066) Aryes válasza consono (#1065) üzenetére


Aryes
nagyúr

:DDD

(#1067) TomWexX válasza Aryes (#1064) üzenetére


TomWexX
addikt

Oké, majd beszerzek egy lumiát holnapig. :P

Apropó! Nincs valakinek eladó s8500 wave telafonja! Tök mindegy hogy függő vagy sem (úgyis kifüggetlenítem ;] ) csak jó állapotú legyen!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1068) duvi


duvi
nagyúr

(#1069) leslieke válasza duvi (#1068) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Este megy is fel az N7-re.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1070) TomWexX válasza leslieke (#1069) üzenetére


TomWexX
addikt

P6-ra feltettem, de a Tab-ra nem engedi. Azt írja nem kompatibilis vele...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1071) ABal válasza TomWexX (#1070) üzenetére


ABal
őstag

Én úgy emlékszem, hogy csak 7" alatti (vagy-ig, nem tudom) kijelzőméretre engedik hivatalosan, ezért a nagyobbakat nem kompatibilisre jelöli. Közben megnéztem.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1072) TomWexX válasza ABal (#1071) üzenetére


TomWexX
addikt

Jól emlékszel. Most olvastam ezt én is.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1073) ABal válasza TomWexX (#1072) üzenetére


ABal
őstag

Viszont, azt hallottam egyesektől, hogy ha megpiszkálod a kijelződ DPI értékét, akkor felmegy nagyobb kütyüre is.Én nem próbáltam, igazolni nem tudom, de egy próbát megér, ha fontos ez a navi.Nekem már ez a hatodik, ha a Google-t is beleszámítjuk. :B

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1074) leslieke válasza ABal (#1071) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, ezért az N7-re még felmegy.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1075) TomWexX válasza ABal (#1073) üzenetére


TomWexX
addikt

A tabom nincs piszkálva mert a root itt tényleg elveszi a garit. (nyom nélkül sajnos nem megoldható)
Az iGO-t ismerem (eddig is ezt használtam ;] ) , de ez a szülinApp egy kicsit másképp fest. (persze inkább csak kinézetre + pár funkció hiányzik)
Most emellett tesztelni fogom a HERE-t, a Waze-t 1x kipróbáltam, az sem rossz. Az utóbbi ugye net függő, de nevetséges mennyiséget fogyaszt belőle.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1076) leslieke


leslieke
Jómunkásember

N7 fórumán azt írják nem kompatibilis vele az iGO... :(

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1077) ABal válasza TomWexX (#1075) üzenetére


ABal
őstag

A Waze ugyan elég egyszerű grafikát használ, de nekem jobban bevált eddig, mint a fizetős Sygic, ami offline. A HERE is jó, és a TOMTOM is, bár azon 75 km-es havi korlátozás van az ingyenes verzióban.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1078) consono válasza ABal (#1077) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem is a Waze vált be leginkább, utána a Sygic majd a Here (sajnos? ez droidon még mindig nem hozza a WP-s élményt).

"In God we trust. All others must bring data"

(#1079) anrab válasza TomWexX (#1075) üzenetére


anrab
addikt

házszámot nem lehet beírni benne?
próbáltam az otthoni címet beírni de nem volt hsz.

(#1080) TomWexX válasza anrab (#1079) üzenetére


TomWexX
addikt

Ott van az. :U

Az utca kitöltése után jelenik meg a mező...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1081) anrab válasza TomWexX (#1080) üzenetére


anrab
addikt

ja Én balga! :D
azért köszönöm!

(#1082) s4tch válasza TomWexX (#1067) üzenetére


s4tch
veterán

Minek neked a Wave? :DDD

----------

iGO-téma: próbáld meg lementeni az apk-t és a két obb fájlt, és manuálisan telepíteni a tabra. Hátha...

(#1083) TomWexX válasza s4tch (#1082) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem nekem, egy ismerősömnek aki nem ért az okostelefonokhoz, viszont szeretné ha stabil lenne a teló, érintőkijelzős legyen, és hogy jó képeket készítsen, +mindez ne kerüljön 20k-nál többe.
Nekem erre a konfigra csak a wave jutott eszembe. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1084) Aryes válasza TomWexX (#1075) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem az ingyenes igo nem jön be egyáltalán, a primo az igazi, ez olyan, mint a korábbi, amit a spica-hoz is adtak gyárilag.
Én megpróbáltam a fájlokat átmásolni tabletre, el is indult, de a nyelvválasztás után hibával kilépett. Viszont a tabom intel x86 processzoros, szóval szerintem van rá esély, hogy Samsung vagy más arm soc-os tableten működni fog.

(#1085) duvi válasza leslieke (#1076) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha mégis feltennéd az N7-re, akkor itt a megoldás ;)

(#1086) s4tch válasza duvi (#1085) üzenetére


s4tch
veterán

Ha van rá igény, szívesen felteszem valahova a 3 fájlt.

(#1087) leslieke válasza s4tch (#1086) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jöhet!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1088) leslieke válasza duvi (#1085) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi a tippet!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1089) s4tch válasza leslieke (#1087) üzenetére


s4tch
veterán

[link]

Van itt egy almappa megfelelő elnevezéssel.

(#1090) duvi


duvi
nagyúr

Egy kis jövőbetekintés a Samsung boszorkánykonyhájáról:
Friss infók a Samsung hajlítható AMOLED kijelzőjéről

(#1091) TomWexX válasza duvi (#1090) üzenetére


TomWexX
addikt

Kíváncsi vagyok hogy milyen telefonokat fogunk mi nyomkodni csupán 10 év múlva. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1092) s4tch


s4tch
veterán

Tegnap elszállt egy hozzászólásom, úgyhogy csak röviden: ti, mint ex-fém-Samsung-tulajok biztos értékelnétek a Samu A-sorozatát. A Wave óta nem tetszett Samsung, az Alpha már bejött, az A3-A5 meg kinézetre egyenesen hibátlan. Jók a színek, tökéletes a kidolgozás, az anyagminőség meg minden kritikán felül áll, nekem továbbra is a fém jelenti ilyen téren a csúcsot. Hétvégén alaposan megnyomkodtam egy A5-öt, a kiálló kamera kivételével hibátlan kütyü. Elég bele a középkategóriás processzor, a 720 soros felbontással elbír ez is, RAM meg van dögivel. A vodafone-os bloatware-ek törölhetők, a touchwizt újabban egészen kipucolták, nem döcög, nem röcög, fajin. Nagyon kellemes csalódás volt.

Egy komoly gond ezzel és az A3-mal is: az ára. Másfélszer-kétszer annyiba kerül mindkettő, mint egy műanyag házas, hasonló szintű hardverrel ellátott telefon. A Telekom meg egyenesen nem normális: jóval drágább náluk a telefon dominóban, mint függetlenül, 2 év hivatalos, gyári garival.

(#1093) TomWexX válasza s4tch (#1092) üzenetére


TomWexX
addikt

Mostanában én is pont az A5-t nézegettem, hogy milyen lenne az a P6 utódjának. :K Mivel nekem itt a Tab, így elég egy középkategóriás okosteló mellé, de az már legyen minőségi. Na meg megtetszett a tabnál az is hogy atomstabil, így a samsung márkanév most erősen elhúzott nálam minden kínai márkanév mellett. Biztos vagyok benne hogy a xiaomi is baromi jó telefon, de a samu garanciája (+ prémium garanciáztatása) elég nagy húzóerő.
Aztán leszállok a földre, és rájövök hogy a P6-al igazából semmi bajom, általában elmegy 2 és fél napot, igaz néha fogja magát és 50%-ból kb 1 óra alatt 0 lesz. kb. 95-5% arányban használom a két kütyüt, arra az 5%-ra meg bőven elég a P6 is, minek is vegyek ezért új telót 2 év után? :) Csak az a fránya újdonság varázsa érzet...
Ja, napokon/heteken belül kapom tabra a Lollipopot! :) Már van kint egy nem hivatalos verzió, szóval láttam róla képeket hogy hogy fog mutatni. Tetszetős lesz!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1094) duvi válasza s4tch (#1092) üzenetére


duvi
nagyúr

Abszolúte egyetértek :K Eddig hezitáltam a következő telefon típusán, de mostanra eldőlt, hogy visszatérek a samuhoz. A fent említett Alpha nagyon meggyőzött a jelenlegi minőségről. A Telekomnál valóban elszabadultak az árak, mióta elvesztették a kormányzati szolgáltató szerepét. Mi is csak a 2 éves kamatmentes részlet, valamint a jelentős mennyiségű hűségpontok miatt vásárolunk náluk ( 5 szám van egy előfizetésen ). Így viszont már elég vonzó a végeredmény: 0 forinttal elhozzuk + kb. egy tizes lejön az aranykártyapontokkal + figyelni kell az online akciókat, amikkel akár 30% kedvezmény is elérhető + promóciókban egész jó kiegészítőket adnak a készülékek mellé + 2 év alatt mennyit fog inflálódni a jó magyar forint?

(#1093) TomWexX
P6-nál megtanultuk, hogy ami jól működik azt nem érdemes piszkálni ;] Inkább várj azzal a Lollipop cserével egy kicsit (sokat). Mégis mit adna az új rendszer, amit a jelenlegi nem tud? ;)

[ Szerkesztve ]

(#1095) TomWexX válasza duvi (#1094) üzenetére


TomWexX
addikt

Leginkább az SD-re való telepítés lehetőségét adná az új rendszer. És mivel van egy Sandisk cl10 64GB-os kártyám, így azért használnám is. Jó, persze most is használom, de meg kell kerülnöm itt ott a rendszert...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1096) duvi válasza TomWexX (#1095) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez valóban nyomós érv, de szerintem akkor is várjál azzal a telepítéssel. Ha egy bugos, bizonytalan rendszert kapsz, akkor nem nagyon fog vigasztalni ez a lehetőség :( Ez a 64-es kártya ugye nem műxik a P6-nál? Tudtommal max. 32GB-os memkarit támogat. Vagy szétparticionáltad?

(#1097) TomWexX válasza duvi (#1096) üzenetére


TomWexX
addikt

A 64-es a tabban van. A P6-ban egy 16-os Kingston dolgozik.
A frissítéssel várok, azért sem tettem fel a kiszivárgott verziót. ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1098) ABal


ABal
őstag

Én most már majdnem 3 hónapos használat után elégedett vagyok, és nincs panaszom. Ez nem azt jelenti, hogy a tökéletes eszköz birtokában vagyok, de a OPO fórumon zajló sírás-rívás és a változatosabbnál változatosabb problémák engem nem találtak meg.

Azt hiszem elmondhatom, hogy a tablet és telócsere hadműveletet sikerrel lezártam. Kopp-kopp.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1099) ABal


ABal
őstag

Holnap jön valaki a Nagy Futamra? (Ha el nem mossa az eső)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1100) duvi válasza ABal (#1099) üzenetére


duvi
nagyúr

Sajna én már semmilyen futamon nem indulok :( Nyugdíjas tempóra kalibráltak át, amikor Rozsit (Wolverine) csináltak belőlem a dokik ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.