Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) duvi válasza consono (#248) üzenetére


duvi
nagyúr

Frappáns ez is ;]

(#252) duvi


duvi
nagyúr

Castle után szabadon: Heat Wave
Vagy (#248) consono-t kiegészíteném ha nem bánja: Badarságom története

[ Szerkesztve ]

(#253) leslieke


leslieke
Jómunkásember

De lehetne Shock wave vagy Pilot wave is. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#254) leslieke válasza duvi (#252) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Badarságom története nagyon jól hangzik, csak épp nem lenne igaz. Legalábbis az én esetemben. Mert az elmúlt időszak hülyeségeit leszámítva én nem nagyon panaszkodtam a badára.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#255) duvi válasza leslieke (#254) üzenetére


duvi
nagyúr

Kicsit szarkasztikus de valóban nem fedi a teljes igazságot. Annyiból lett badarság a badából, hogy a Samsung magára hagyta a rendszerét és a felhasználóit. Én is szerettem a Wave II-met és sajnáltam, hogy ennyire szemétül bánt el velünk a samu :(((

(#256) consono válasza leslieke (#254) üzenetére


consono
nagyúr

Mondjuk a Shock Wave-be is bele lehet gondolni a sokkot... Mondjuk te a Bada elején meg a végén is ott voltál a Wave-Wave 3 duóval, erre is rá lehetne fűzni...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#257) leslieke válasza consono (#256) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Shock wave: volt aki (megbokrosodott lajos) sokkot kapott. Mi meg tőle ;] , de az már más lapra tartozik. :DDD

Utánanéztem: 2010. 06.24.-én vettem a W1-et. Lassan közeledek a 4. badás év végéhez.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#258) TomWexX válasza leslieke (#257) üzenetére


TomWexX
addikt

Az én wave-em júliusban lesz 4 éves, és a mai napig (pár hónap pihenővel) teszi a dolgát. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#259) leslieke válasza TomWexX (#258) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Családban megvan még a W1 is. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#260) Aryes


Aryes
nagyúr

Könnybelá bada szemem ;]

(#261) leslieke válasza Aryes (#260) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

LOL :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#262) Aryes válasza Aryes (#260) üzenetére


Aryes
nagyúr

Semmiwaveált ígéretek :DDD

(#263) leslieke válasza Aryes (#262) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sziporkázol. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#264) ABal válasza Aryes (#262) üzenetére


ABal
őstag

Ez különösen jó! :K :C

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#265) SpaceKombajn válasza leslieke (#244) üzenetére


SpaceKombajn
aktív tag

LamBADA :D

spacetime

(#266) Aryes


Aryes
nagyúr

:U :DD :R

(#267) SpaceKombajn válasza leslieke (#244) üzenetére


SpaceKombajn
aktív tag

BADAss :DD

spacetime

(#268) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Alakul ez... :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#269) duvi


duvi
nagyúr

Ha már történet: Egy viharos hullám története
Elvégre volt itt minden a rövid pályafutása alatt. Repülőstart, aztán hullámvölgyek, ígéretek amik megint felkorbácsolták a kedélyeket.
Esetleg: Hullámlovaglás
Én még mindig a Nagy Bada Boom mellett voksolnék ha szavazni kéne.

[ Szerkesztve ]

(#270) SpaceKombajn válasza leslieke (#268) üzenetére


SpaceKombajn
aktív tag

LamBADA a hullámsírban (ez a wave telefonokra utal és a badára is, hogy vége lett) avagy ki is az igazi BADAss (az elején a Samsung, hogy megalkotta a Wave-eket saját oprendszerrel, és ahogyan a bada is kezdett, aztán a felhasználók akik tömegesen vették az egész világon és a mai napig szeretik a Wave-eket, sajnos a Samsung jól kiszúrt ezzel a táborral, gyenge volt az app ellátottság(csak az ígéretek) és végül azzal, hogy meg is szüntette).

Szóval a hosszabb cím: LamBADA a hullámsírban, avagy ki is az igazi BADAss

a rövidebb: LamBADA a hullámsírban

spacetime

(#271) Aryes válasza SpaceKombajn (#270) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tetszik! :)

LamBADA a hullámsírban, avagy a semmiWAVEált ígéretek :DDD

(#272) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Tessék kicsit komolyabban venni! :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#273) consono válasza leslieke (#272) üzenetére


consono
nagyúr

Miért? Aryes címe jól megragadja a lényeget ;] Angolul mennyivel egyszerűbb lenne egy elbúcsúzó cím, egyszerűen csak "Wave goodbye..."

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#274) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hamarosan kiderül milyen új WP telefonok jönnek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#275) duvi válasza leslieke (#274) üzenetére


duvi
nagyúr

Háát kijöttek az új Nokia WP modellek. (Lumia 930/Lumia 630/Lumia 635) Nem igazán erőltették meg magukat a Nokiás fijjúgg :( A 930 hozza a mai trendet, de a kistesók az 512 MB RAM-al igencsak sajnálatraméltóak. Középkategóriába nem illik már ilyesmit csinálni.(tudom a WP nagyon jól elvan kevéske rammal is de ez már akkor is pofátlanság :((( )
A közel egy éves 925 is 1GB RAM-al jött ki, ráadásul HD felbontással. Szerintem még mindig jobb vétel a 4,5-4,8-as méretben mint az új versenyzők. Remélhetőleg az ára is elindul lefele az újak miatt és leslieke végre beköltözik az új telójába ;]

[ Szerkesztve ]

(#276) consono válasza duvi (#275) üzenetére


consono
nagyúr

Én ennek csak örülök :) Így legalább biztos, hogy az 520-asomon is rendesen megy majd a 8.1, ha már egyszer az új telókat is fél gigával adják ki! Jó, mondjuk 4 mag, nem 2, de akkor is... Másrészről a 930 nagyon bejön.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#277) duvi válasza consono (#276) üzenetére


duvi
nagyúr

Azt el kell ismerni, korrekt dolog a MS részéről, hogy minden 8-as rendszert használó mobil megkapja a 8.1-es frissítést :K . A 930-as valóban brutál darab lett de az 5 hüvelykes képátló már gondot okozhat a nyári időszakban. Nyári cuccba öltözve, hova a túróba lehet úgy eltenni, hogy ne legyen kényelmetlen a hordozása :F Csak ezért hordjunk hátizsákot vagy övtáskát? A mostani P6 telómmal is vigyázni kell, mert a 4,7 inches kijelző is megfeszül a zsebemben, amikor beülök a kocsiba. Egy 5-ös (vagy nagyobb) méretnél, gyakran kézbe kéne venni utazás/mászkálás közben is, pusztán a "hova tegyem" probléma miatt.

[ Szerkesztve ]

(#278) consono válasza duvi (#277) üzenetére


consono
nagyúr

A méret valós probléma, én ezért nem mentem még sosem 4.3" fölé... De az 1320 nagyon csábít, lehet, hogy hozzászoktatom magam az oldaltáska/övtáska gondolatához. 5" szerintem még zsebben is viselhető, legalább is az nálam többnyire menne.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#279) s4tch válasza consono (#278) üzenetére


s4tch
veterán

Egy kollégámnak Z1 Ultra feszül a zsebében. :DDD A felső 6-8 centi nem fér el a zsebben, pedig nem kicsi az a zseb: 2 méter fölött van a fazon. ;] Az már teljességgel hordhatatlan kategória.

(#280) leslieke válasza duvi (#275) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Májusig biztos várok a vásárlással. Másra költöttem el a telefonra szánt pénzem.

Ha akkor még lesz 925, meglátom mi lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#281) ABal válasza leslieke (#280) üzenetére


ABal
őstag

Én lélegzet-visszafojtva várom a fejleményeket.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#282) leslieke válasza ABal (#281) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#283) ABal válasza leslieke (#282) üzenetére


ABal
őstag

Remélem, sokáig bírom levegő nélkül! :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#284) duvi


duvi
nagyúr

Mielőtt megfulladnátok, a lila árnyalat közelében majd szippantsatok egy kis léget :DDD
Egyébként a 925 most 81K 1 év és 94K 2év gyártói garival. Van valami változás vagy új esélyes a mezőnyben?

(#285) ABal válasza duvi (#284) üzenetére


ABal
őstag

Én megint várokozó álláspontra kényszerültem, mert ezúttal is a fenekére vertem a pénznek. Egyébként a Sony Z1C-vel szemezek (még egy ideig biztosan). A P6-ról időközben lemondtam. Ha annak idején megvettem volna, most bizonyára boldogan használnám, de mostanra valahogy kikopott a listámról.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#286) TomWexX válasza ABal (#285) üzenetére


TomWexX
addikt

A Z1C-t nem ajánlom. Volt a kezemben egy 2 hetes példány, aminek a hátlapja már akkor tiszta karc volt. Emellett vastag is a mai telókhoz viszonyítva.
Én ha most vennék telót, akkor a xiaomi mi2s-t, vagy a mi3-at választanám.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#287) duvi válasza ABal (#285) üzenetére


duvi
nagyúr

A Sony Z1C nekem is tetszik/szett. A karc érzékenység egy tokkal kiküszöbölhető, de egy ilyen kategóriás telefonnál azért ez elég ciki ;] Ha most kéne választanom, akkor habozás nélkül egy mi3-at vennék. Tehát +1 TomWexX szavazatára :)

(#288) consono válasza ABal (#285) üzenetére


consono
nagyúr

A Z1C szerintem nagyon vastag, de ez persze izlés kérdése. Most tényleg az a helyzet, hogy nem csinálnak már olyan szép telefonokat, mint amilyen a Wave volt? Nézegelődöm folyamatosan (kínából meg nem akarok rendelni), de sehol semmi... Utoljára az LG Prada 3.0 volt ami úgy igazán tetszett, de azt meg lenyúlta az asszony :) Na jó, a P6 is bejött. De azóta csak az Oppo Find 5/7 tetszett igazán, de az meg már túl nagy, meg a Jolla, de ott meg kicsinyelem a felbontást...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#289) leslieke válasza duvi (#284) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs. Ubuntus telefon kéne, de azt csak ősszel lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#290) leslieke válasza TomWexX (#286) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Android mobil még mindig nem játszik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#291) ABal válasza TomWexX (#286) üzenetére


ABal
őstag

Nekem sajnos még nem volt szerencsém hozzá.

Az üveg hátlapnak én sem vagyok híve, de a vastagság nem akadály a számomra, ugyanis a Wave-nél még így is vékonyabb. Persze, akinek a világ egyik legvékonyabb telefonja van, az joggal szólja meg. :)

Az Mi3-on szintén elgondolkodtam, de még odébb van a nagy döntéshozó nap, mert újra kell kezdenem a gyűjtögetést.

consono: "Most tényleg az a helyzet, hogy nem csinálnak már olyan szép telefonokat, mint amilyen a Wave volt?" A Samu akkor nagyon odatette magát, és ez a fajta akarat mintha ma már nem lenne jelen. Vagy nem tudom. Valahogy egyik mai teló sem ragad úgy magával, mint anno a Wave.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#292) TomWexX válasza leslieke (#290) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem vagyunk egyformák, nekem pedig csak droid játszik. :)

(#291) ABal: A mi3 elsősorban a rajta lévő "gyári" miui rendszer miatt tetszik, az az android forma nagyban más/jobb mint az alap, és ez mellett igaz hogy kicsit nagy (5"), de szerintem még szép is. És nem utolsó sorban jóval olcsóbb mint a vetélytársai.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#293) TomWexX válasza TomWexX (#292) üzenetére


TomWexX
addikt

Na ez még annyira nem lehet szar, de a mérete már számomra is határon felüli. De cserébe baromi szép, és már már beteg hardver van benne CM-mel a fedélzeten, magához képest vicc áron.
1+
Boot idő videó
OnePlus One First Look and Hands On!
Szerintem brutál! :Y

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#294) duvi válasza TomWexX (#293) üzenetére


duvi
nagyúr

Brutál is, szép is de ebben a méretben már péklapát :(
Az Mi3 szintén rendelkezik ezekkel a jó tulajdonságokkal de méretileg épp határeset. A magnézium ötvözetű ház se utolsó szempont az anyaghasználatban.Letisztult és elegáns a formavilága (szerintem van olyan szép mint az One Plus). Kíváncsi leszek a 32GB-os One Plus 300 dolcsis árából mi lesz, mire hozzánk ér... 450-500 dollár? Csinálhatnának egy One Plus minit 4,7-es méretben, Mi3 hardverrel (úgyis ez az új divatirányzat manapság ;] ). Olcsóbb is lenne és használható méretű.

[ Szerkesztve ]

(#295) ABal válasza duvi (#294) üzenetére


ABal
őstag

Én is így látom.
Én 4,3 és 4,7 közöttre lőttem be az igényeimet, de talán még az 5-öt is bevállalom, ha egyébként megfelel a cucc. Az Mi3 tetszik, de jó lenne valahol kézbe venni, érezni is, nem csak képernyőről tanulmányozni. A kínaiak nagyon jönnek fel a listámon. Ár-érték arányban valószínűleg egyik (most még) neves gyártó sem tud alájuk ígérni.
Ez most egy izgalmasabb (és hosszabb) kiválasztási folyamat a számomra, mint a Wave esetében volt.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#296) s4tch válasza consono (#288) üzenetére


s4tch
veterán

"Most tényleg az a helyzet, hogy nem csinálnak már olyan szép telefonokat, mint amilyen a Wave volt?"

A HTC One szerintem eszetlen jól néz ki. Fém, nem túl nagy, vékony, gyönyörű a kijelzője, a lekerekítések miatt könnyű kézben tartani, a hangszórók miatt egyénisége is van, szerintem a dizájn 10/10.

A Jolla felülete bejövős, de maga a telefon a leszedhető hátlappal és az élén látható illesztési réssel eléggé középkategóriás...

Egyébként még egy szavazat a Xiaomira. A barátnőm Hongmija azóta is hibátlanul tűri a nyúzást. Egyetlen probléma adódott: a lány hagyta lemerülni csutkára, 2%-nál kapcsolt ki, kellett neki 20 perc töltés, mire újra bekapcsolt. Persze ez is user error.

(#297) leslieke válasza ABal (#295) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam is ez a méret a nyerő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#298) duvi válasza ABal (#295) üzenetére


duvi
nagyúr

Xiaomi MI-3 - odavág a nagyoknak A topicjában hátha találsz egy rendes tulajt, akivel megbeszéltek egy találkozót és élőben kipróbálhatod. ITT egy hosszú bemutató róla.
Illetve méretben közelebb áll hozzád az elődje (Xiaomi MI-2), ami szintén nagyon rendben van és árban is elfogadhatóbb. A benne levő vas még mindig elég a legtöbb mai alkalmazásnak.

[ Szerkesztve ]

(#299) consono válasza duvi (#298) üzenetére


consono
nagyúr

Engem még mindig az itthon érvényesíthetetlen garancia tántorít el a kínaiaktól, pedig a MI3 tényleg nagyon szép... Az Oppo-nak legalább van európai képviselete.

s4tch: nekem a HTC One-ban pont a gömbölyűsége nem jön be :) Meg volt is már HTC-m, nem vagyok oda a minőségükért (nekem hangszóró problémám volt, ami más típusok fórumaiban is visszaköszönt, illetve az érintés is meghalt...)

[ Szerkesztve ]

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#300) TomWexX válasza consono (#299) üzenetére


TomWexX
addikt

Mire nekem esedékes lesz a telefon csere, addigra remélhetőleg Európában is lesz hivatalos xiaomi shop... Na meg akkor már mi3s-t, vagy mi4-et "kell" vennem. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.