Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) consono válasza Aryes (#1850) üzenetére


consono
nagyúr

Az első szerintem nagyon gyenge lesz, de majd meglátjuk :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#1852) duvi válasza consono (#1845) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratulálok az új játékszeredhez! :K Kíváncsi vagyok a képességeire és a korlátaira :))

(#1853) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ma elértem a 20000 szakmai hsz-t!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1854) #33253120 válasza leslieke (#1842) üzenetére


#33253120
törölt tag

Eseti pályázatok szoktak lenni, figyelni kell.

(#1855) consono válasza leslieke (#1853) üzenetére


consono
nagyúr

Szép :) Gratula!

"In God we trust. All others must bring data"

(#1856) leslieke válasza #33253120 (#1854) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, majd kiadók az asszonynak feladatba. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1857) leslieke válasza consono (#1855) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Év végére cél a jómunkásember rang.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1858) consono


consono
nagyúr

Működik a nyomtató, de még kell majd vele játszani :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#1859) Aryes válasza consono (#1858) üzenetére


Aryes
nagyúr

De király! :) Akkor nyomtass nekem légyszi egy ilyen 3D nyomtatót vele. :DDD

Tömör a kocka? Mennyi idő alatt lett kész?

(#1860) #33253120 válasza Aryes (#1859) üzenetére


#33253120
törölt tag

:D

(#1861) consono válasza Aryes (#1859) üzenetére


consono
nagyúr

Nem fér bele saját maga :) Max 100x100x100 mm kb. amit tud. De darabokat egy másik típushoz majd lehet...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1862) leslieke


leslieke
Jómunkásember

100k-ig melyik mai droidos telefont érdemes megvenni, ami minimum 5" kijelzővel van megáldva?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1863) duvi válasza leslieke (#1862) üzenetére


duvi
nagyúr

Lehet szolgáltatós, vagy csak független?

(#1864) leslieke válasza duvi (#1863) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Független.
Még nem tudom milyen flottában van az új cég, ahova megyek dolgozni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1865) duvi válasza leslieke (#1864) üzenetére


duvi
nagyúr

Samsung Galaxy A5 (2016), Huawei P9, ez már drágább de ajánlott darab OnePlus 3, ha nem kiemelkedő szempont a fotózás, akkor Xiaomi Redmi Note 3.

[ Szerkesztve ]

(#1866) s4tch válasza leslieke (#1862) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem az összeszerelés és a fülhallgatós hangzás prioritás volt, kétkártyásat akartam, így Meizu Pro 6 lett belőle, ebben csak a kis akksi lehet problémás. (Napi 1 töltésre beállt szépen.) Barátnőmnek meg inkább nagy akksi kellett, és szintén dual sim, korábban bevált neki egy Redmi, ezért Redmi 3 Pro-t kerítettem neki. Ezt 3-4 naponta tölti, atomstabil, vicc pénzért. Mindenesetre a keretbe belefér mindenféle, pl. már lehet Mi5-öt, Mi5s-t kapni, van vicces LG G Flex 2, tavalyi Galaxy A5, Honor 5x, Leeco kínálatának jó része, Axon 7 Mini, ezek nagyrészt teljesen vállalható telefonok, különféle igényekhez.

Duvi: a Oneplus 3 kifutott, és amúgy is 125e volt az ára, és a P9 is bőven kilóg a 100e-s keretből. Persze ha használt telefon is játszik, akkor a Oneplus 3 lehet az egyik ász, az egy állat jó cucc. A P9 kamerában és összeszerelésben erős.

[ Szerkesztve ]

(#1867) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Használt nem játszik és céges levelezés miatt kell majd elsősorban.

Köszi a tippeket, megnézem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1868) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Új igény merült fel: dual SIM-es telefon kell, amiben mindkét kártya aktív egyszerre.
Erre ötlet?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1869) Aryes válasza consono (#1861) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mivel látom, Te is nagy újrahasznosító vagy :DDD : van két szétszedésre váró multifunkciós nyomtatóm. Az a kérdésem, hogy mit érdemes kitermelni belőle a motorokon kívül? Kevés a hely itthon, úgyhogy nem akarom tartogatni őket egészben, hátha még szükségem lesz belőle valamire...
Minden ötletet szívesen veszek! :)

leslieke: szerintem le fogsz mondani a dual aktív fícsör iránti igényedről... Nemigen hallottam mostanában jobb telefonról, ami ezt tudja.

[ Szerkesztve ]

(#1870) leslieke válasza Aryes (#1869) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem akarok 3 telefonnal szaladgálni.
És úgy néz ki hogy ha nem oldom meg duálba akkor ez lesz a vége.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1871) s4tch válasza leslieke (#1870) üzenetére


s4tch
veterán

A Honor 8 dual active, bár a 100 rongyos határba nem fér bele.

(#1872) duvi válasza leslieke (#1870) üzenetére


duvi
nagyúr

Xiaomi Redmi Note 3 dual aktív és 69.900Ft az ára.

(#1873) leslieke válasza s4tch (#1871) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt ismerem is, anyám tavaly nyert egy ilyet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1874) leslieke válasza duvi (#1872) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez jónak tűnik, köszi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1875) s4tch válasza duvi (#1872) üzenetére


s4tch
veterán

Ez biztosan dual active?

(#1876) duvi válasza s4tch (#1875) üzenetére


duvi
nagyúr

MA tesztben ezt írják:
"Egyszerre mindkét kártya a hálózaton lehet, viszont, amíg az egyikről beszélgetés folyik, a másik lekapcsolódik."

(#1877) Aryes válasza duvi (#1876) üzenetére


Aryes
nagyúr

Vagyis dual standby, nem dual active.

(#1878) s4tch válasza Aryes (#1877) üzenetére


s4tch
veterán

Pontosan. Dual active, amiről tudok, nincs éppen túl sok. Néhány Huawei, Honor, illetve Zenfone, aztán hosszú szünet.

(#1879) consono válasza Aryes (#1869) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, jó a kérdés... A motorokat, meg a szíjakat biztosan, meg szerintem a vezető rudakat is. Jó 3d printer alapanyag :) A scanner résszel nem tudom mit lehetne kezdeni... De ha már felmerült a 3d printer dolog, az üveg lapokat is megtartanám...

@leslieke: az nem opció, hogy egymásra irányítasz két számot? Persze az SMS nem megy át...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1880) duvi válasza Aryes (#1877) üzenetére


duvi
nagyúr

Sorry! Azt hittem, hogy ez is elég a két kártya használatához :( Dual standby egyáltalán nem használható leslieke esetében?

(#1881) leslieke válasza consono (#1879) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az sajnos nem opció.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1882) leslieke válasza duvi (#1880) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elég lesz, az egyik szám az új céges számom lesz, a másik a volt céges. Ez utóbbin egyre kevesebbet fognak hívni, de még kell egy ideig,
A harmadik szám az a privát, annak meg az iphone 7 a gazdája. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1883) s4tch válasza leslieke (#1882) üzenetére


s4tch
veterán

Ehhez a használathoz szerintem bőven elég egy sima kétkártyás dual stand-by telefon is. Én az i7 mellé vennék egy tetszőleges nagy akksis Redmit (pl. 3s vagy sima 4, 4100mAh akksival, 3-4 napot elmennek ezek). A Redmi 4a se rossz, de kisebb az akksija, kevesebb a RAM, gyengébb a processzor.

(#1884) leslieke válasza s4tch (#1883) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megnézem ezeket is. Köszi

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1885) Aryes válasza leslieke (#1882) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mindenképp androidos telót akarsz a szifon mellé? Vegyél egy olcsó kínai butafont, azok közt van dual active-os is.

(#1886) leslieke válasza Aryes (#1885) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bármi jó, amibe 2 kártyát bele lehet rakni és nem gagyi telefon.
Mivel cégesként lesz használva muszáj erre is figyelnem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1887) Aryes válasza leslieke (#1886) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ja értem, szóval villantani reprezentálni kell! ;]
Ha nem kapsz kedvedre való, igazi dual active telefont, a dual standby + a két kártya hívásainak egymásra irányítása miért nem megoldás?

(#1888) s4tch válasza leslieke (#1886) üzenetére


s4tch
veterán

Nem gagyi: Meizu Pro 6. Rendszeresen kinézik a kezemből, mutatós cucc. Nem meglepő, tiszta iPhone 6... Enyém öcsém 6s-e mellett:

https://www.dropbox.com/sh/20rjlwbokraadyl/AABs1jkrKptako9ZQRA9PZXVa?dl=0

Francia amazonon jó áron kapható, számlára, garanciával. Cég eu-s adószámmal megveheti áfa nélkül is.

(#1889) leslieke válasza Aryes (#1887) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olyasmi.

Mert az egyik céges a másik saját. És nem keverem a céges dolgokat a magánnal.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1890) leslieke válasza s4tch (#1888) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tényleg nem rossz.

Na most már annyi tippet kaptam, hogy nem is tudok dönteni. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1891) #33253120 válasza leslieke (#1890) üzenetére


#33253120
törölt tag

A bőség zavara... :)

(#1892) leslieke válasza #33253120 (#1891) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sosem baj az. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1893) Aryes válasza leslieke (#1889) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem arra gondoltam, hanem, hogy a két cégest egymásra irányítani egy dual standby-os telefonban, így hívás közben látod, ha a másikra hívás jön. Mert gondolom emiatt kell a dual active-os készülék?
A magán meg marad szeparálva az iPhoneban.

(#1894) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Fekete Samsung Galaxy A5 2017 lett a céges telefon.
Sikerült átvariálni, így nem kellett dual SIM-es telefon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1895) duvi válasza leslieke (#1894) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula! Jó kis teló az A5, pláne a 2017-es kiadás :K
Mondjuk nem értem, hogy következetesen miért hagyják ki az értesítési ledet, de legalább van már benne always-on ami pótolja ennek a hiányát.

[ Szerkesztve ]

(#1896) leslieke válasza duvi (#1895) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi.

Az volt az első, amit kikapcsoltam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1897) Aryes válasza leslieke (#1894) üzenetére


Aryes
nagyúr

:C

(#1898) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na így 2 nap ismerkedés után: jó lesz ez az A5, az akksi akár 2-3 napig is ki fogja bírni. Az meg rendben levő eredmény. Kijelző szép, a menü gyors. Mást nem is kell tudjon. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1899) duvi válasza leslieke (#1898) üzenetére


duvi
nagyúr

Mai telóknál a 2-3 nap már nagyon jónak mondható :K Én két hete váltottam egy S7-re. Eddig minden szép és jó. Volt már 6 óra képernyőidőm, 30%-os aksinál :D

(#1900) leslieke válasza duvi (#1899) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az is jó eredmény.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.