Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) consono válasza Aryes (#1850) üzenetére


consono
nagyúr

Az első szerintem nagyon gyenge lesz, de majd meglátjuk :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1852) duvi válasza consono (#1845) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratulálok az új játékszeredhez! :K Kíváncsi vagyok a képességeire és a korlátaira :))

(#1853) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ma elértem a 20000 szakmai hsz-t!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1854) #33253120 válasza leslieke (#1842) üzenetére


#33253120
törölt tag

Eseti pályázatok szoktak lenni, figyelni kell.

(#1855) consono válasza leslieke (#1853) üzenetére


consono
nagyúr

Szép :) Gratula!

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1856) leslieke válasza #33253120 (#1854) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, majd kiadók az asszonynak feladatba. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1857) leslieke válasza consono (#1855) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Év végére cél a jómunkásember rang.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1858) consono


consono
nagyúr

Működik a nyomtató, de még kell majd vele játszani :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1859) Aryes válasza consono (#1858) üzenetére


Aryes
nagyúr

De király! :) Akkor nyomtass nekem légyszi egy ilyen 3D nyomtatót vele. :DDD

Tömör a kocka? Mennyi idő alatt lett kész?

(#1860) #33253120 válasza Aryes (#1859) üzenetére


#33253120
törölt tag

:D

(#1861) consono válasza Aryes (#1859) üzenetére


consono
nagyúr

Nem fér bele saját maga :) Max 100x100x100 mm kb. amit tud. De darabokat egy másik típushoz majd lehet...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1862) leslieke


leslieke
Jómunkásember

100k-ig melyik mai droidos telefont érdemes megvenni, ami minimum 5" kijelzővel van megáldva?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1863) duvi válasza leslieke (#1862) üzenetére


duvi
nagyúr

Lehet szolgáltatós, vagy csak független?

(#1864) leslieke válasza duvi (#1863) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Független.
Még nem tudom milyen flottában van az új cég, ahova megyek dolgozni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1865) duvi válasza leslieke (#1864) üzenetére


duvi
nagyúr

Samsung Galaxy A5 (2016), Huawei P9, ez már drágább de ajánlott darab OnePlus 3, ha nem kiemelkedő szempont a fotózás, akkor Xiaomi Redmi Note 3.

[ Szerkesztve ]

(#1866) s4tch válasza leslieke (#1862) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem az összeszerelés és a fülhallgatós hangzás prioritás volt, kétkártyásat akartam, így Meizu Pro 6 lett belőle, ebben csak a kis akksi lehet problémás. (Napi 1 töltésre beállt szépen.) Barátnőmnek meg inkább nagy akksi kellett, és szintén dual sim, korábban bevált neki egy Redmi, ezért Redmi 3 Pro-t kerítettem neki. Ezt 3-4 naponta tölti, atomstabil, vicc pénzért. Mindenesetre a keretbe belefér mindenféle, pl. már lehet Mi5-öt, Mi5s-t kapni, van vicces LG G Flex 2, tavalyi Galaxy A5, Honor 5x, Leeco kínálatának jó része, Axon 7 Mini, ezek nagyrészt teljesen vállalható telefonok, különféle igényekhez.

Duvi: a Oneplus 3 kifutott, és amúgy is 125e volt az ára, és a P9 is bőven kilóg a 100e-s keretből. Persze ha használt telefon is játszik, akkor a Oneplus 3 lehet az egyik ász, az egy állat jó cucc. A P9 kamerában és összeszerelésben erős.

[ Szerkesztve ]

(#1867) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Használt nem játszik és céges levelezés miatt kell majd elsősorban.

Köszi a tippeket, megnézem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1868) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Új igény merült fel: dual SIM-es telefon kell, amiben mindkét kártya aktív egyszerre.
Erre ötlet?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1869) Aryes válasza consono (#1861) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mivel látom, Te is nagy újrahasznosító vagy :DDD : van két szétszedésre váró multifunkciós nyomtatóm. Az a kérdésem, hogy mit érdemes kitermelni belőle a motorokon kívül? Kevés a hely itthon, úgyhogy nem akarom tartogatni őket egészben, hátha még szükségem lesz belőle valamire...
Minden ötletet szívesen veszek! :)

leslieke: szerintem le fogsz mondani a dual aktív fícsör iránti igényedről... Nemigen hallottam mostanában jobb telefonról, ami ezt tudja.

[ Szerkesztve ]

(#1870) leslieke válasza Aryes (#1869) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem akarok 3 telefonnal szaladgálni.
És úgy néz ki hogy ha nem oldom meg duálba akkor ez lesz a vége.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1871) s4tch válasza leslieke (#1870) üzenetére


s4tch
veterán

A Honor 8 dual active, bár a 100 rongyos határba nem fér bele.

(#1872) duvi válasza leslieke (#1870) üzenetére


duvi
nagyúr

Xiaomi Redmi Note 3 dual aktív és 69.900Ft az ára.

(#1873) leslieke válasza s4tch (#1871) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt ismerem is, anyám tavaly nyert egy ilyet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1874) leslieke válasza duvi (#1872) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez jónak tűnik, köszi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1875) s4tch válasza duvi (#1872) üzenetére


s4tch
veterán

Ez biztosan dual active?

(#1876) duvi válasza s4tch (#1875) üzenetére


duvi
nagyúr

MA tesztben ezt írják:
"Egyszerre mindkét kártya a hálózaton lehet, viszont, amíg az egyikről beszélgetés folyik, a másik lekapcsolódik."

(#1877) Aryes válasza duvi (#1876) üzenetére


Aryes
nagyúr

Vagyis dual standby, nem dual active.

(#1878) s4tch válasza Aryes (#1877) üzenetére


s4tch
veterán

Pontosan. Dual active, amiről tudok, nincs éppen túl sok. Néhány Huawei, Honor, illetve Zenfone, aztán hosszú szünet.

(#1879) consono válasza Aryes (#1869) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, jó a kérdés... A motorokat, meg a szíjakat biztosan, meg szerintem a vezető rudakat is. Jó 3d printer alapanyag :) A scanner résszel nem tudom mit lehetne kezdeni... De ha már felmerült a 3d printer dolog, az üveg lapokat is megtartanám...

@leslieke: az nem opció, hogy egymásra irányítasz két számot? Persze az SMS nem megy át...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1880) duvi válasza Aryes (#1877) üzenetére


duvi
nagyúr

Sorry! Azt hittem, hogy ez is elég a két kártya használatához :( Dual standby egyáltalán nem használható leslieke esetében?

(#1881) leslieke válasza consono (#1879) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az sajnos nem opció.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1882) leslieke válasza duvi (#1880) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elég lesz, az egyik szám az új céges számom lesz, a másik a volt céges. Ez utóbbin egyre kevesebbet fognak hívni, de még kell egy ideig,
A harmadik szám az a privát, annak meg az iphone 7 a gazdája. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1883) s4tch válasza leslieke (#1882) üzenetére


s4tch
veterán

Ehhez a használathoz szerintem bőven elég egy sima kétkártyás dual stand-by telefon is. Én az i7 mellé vennék egy tetszőleges nagy akksis Redmit (pl. 3s vagy sima 4, 4100mAh akksival, 3-4 napot elmennek ezek). A Redmi 4a se rossz, de kisebb az akksija, kevesebb a RAM, gyengébb a processzor.

(#1884) leslieke válasza s4tch (#1883) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megnézem ezeket is. Köszi

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1885) Aryes válasza leslieke (#1882) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mindenképp androidos telót akarsz a szifon mellé? Vegyél egy olcsó kínai butafont, azok közt van dual active-os is.

(#1886) leslieke válasza Aryes (#1885) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bármi jó, amibe 2 kártyát bele lehet rakni és nem gagyi telefon.
Mivel cégesként lesz használva muszáj erre is figyelnem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1887) Aryes válasza leslieke (#1886) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ja értem, szóval villantani reprezentálni kell! ;]
Ha nem kapsz kedvedre való, igazi dual active telefont, a dual standby + a két kártya hívásainak egymásra irányítása miért nem megoldás?

(#1888) s4tch válasza leslieke (#1886) üzenetére


s4tch
veterán

Nem gagyi: Meizu Pro 6. Rendszeresen kinézik a kezemből, mutatós cucc. Nem meglepő, tiszta iPhone 6... Enyém öcsém 6s-e mellett:

https://www.dropbox.com/sh/20rjlwbokraadyl/AABs1jkrKptako9ZQRA9PZXVa?dl=0

Francia amazonon jó áron kapható, számlára, garanciával. Cég eu-s adószámmal megveheti áfa nélkül is.

(#1889) leslieke válasza Aryes (#1887) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olyasmi.

Mert az egyik céges a másik saját. És nem keverem a céges dolgokat a magánnal.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1890) leslieke válasza s4tch (#1888) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tényleg nem rossz.

Na most már annyi tippet kaptam, hogy nem is tudok dönteni. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1891) #33253120 válasza leslieke (#1890) üzenetére


#33253120
törölt tag

A bőség zavara... :)

(#1892) leslieke válasza #33253120 (#1891) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sosem baj az. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1893) Aryes válasza leslieke (#1889) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem arra gondoltam, hanem, hogy a két cégest egymásra irányítani egy dual standby-os telefonban, így hívás közben látod, ha a másikra hívás jön. Mert gondolom emiatt kell a dual active-os készülék?
A magán meg marad szeparálva az iPhoneban.

(#1894) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Fekete Samsung Galaxy A5 2017 lett a céges telefon.
Sikerült átvariálni, így nem kellett dual SIM-es telefon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1895) duvi válasza leslieke (#1894) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula! Jó kis teló az A5, pláne a 2017-es kiadás :K
Mondjuk nem értem, hogy következetesen miért hagyják ki az értesítési ledet, de legalább van már benne always-on ami pótolja ennek a hiányát.

[ Szerkesztve ]

(#1896) leslieke válasza duvi (#1895) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi.

Az volt az első, amit kikapcsoltam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1897) Aryes válasza leslieke (#1894) üzenetére


Aryes
nagyúr

:C

(#1898) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na így 2 nap ismerkedés után: jó lesz ez az A5, az akksi akár 2-3 napig is ki fogja bírni. Az meg rendben levő eredmény. Kijelző szép, a menü gyors. Mást nem is kell tudjon. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1899) duvi válasza leslieke (#1898) üzenetére


duvi
nagyúr

Mai telóknál a 2-3 nap már nagyon jónak mondható :K Én két hete váltottam egy S7-re. Eddig minden szép és jó. Volt már 6 óra képernyőidőm, 30%-os aksinál :D

(#1900) leslieke válasza duvi (#1899) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az is jó eredmény.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.