Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) s4tch válasza Aryes (#1749) üzenetére


s4tch
veterán

Rengeteg különbség van, kezdve ott, hogy pl. miui alatt van egykezes mód, flyme alatt nincs, miui alatt el lehet tüntetni a telefonkönyvből a számmal nem rendelkező kontaktokat, flyme alól nem, miui alatt van automatikus hívás rögzítés, okosabb a 'biztonság' app, flyme alatt béna kicsit a böngésző, stb... Ezen kívül más a frissítés gyakorisága, kisebb a közösség, meg ilyenek. Ebből az egykezes mód valószínűleg eléggé hiányozna.

Bruttó 280 euró körül kanyarban sincs hasonló telefon, ez a legnagyobb húzóerő. Ennyi pénzért más gyártó a középkategóriában ad valami átlagos telefont...

(#1752) s4tch válasza duvi (#1750) üzenetére


s4tch
veterán

Köszi! Ez sem könnyíti meg a helyzetet: montival és egy másik, a topikban nem aktív tulajjal is leveleztem pár hete, elég jó véleménnyel vannak a telefonról, úgy, hogy mindkettőjüknek van vaskos összehasonlítási alapja.

Alapvetően 3 dolgot szoktak nem szeretni ebben a telefonban: dizájn (túl alma), akksi és flyme. A dizájn szerintem a Meizunál elég következetes évek óta, az akksi valóban necc (bár van tulaj, aki játék nélkül 5,5-6 óra sot alá nem adja), a flyme meg tényleg más, mint bármi, azt szokni kellene.

Soha nem szaroztam ennyit egy beszerzésen...

(#1753) duvi válasza s4tch (#1752) üzenetére


duvi
nagyúr

Ebben az árkategóriàban nem nagyon találasz kihívót. 100 fölött már lenne alternatíva. Pl. Tom OP3 csúcsgépe, de az még mindig tartja az árát. Ha másként nem megy a döntés, akkor nézd anyagi alapon. Mekkora a keret és abból mi a kihozható maximum. Gép építésnél is mindig ezt mondom a delikvenseknek.

(#1754) s4tch válasza duvi (#1753) üzenetére


s4tch
veterán

Látod, ez az. Fémházas, gyors, szoftveresen is támogatott, nagyjából időtállónak nevezhető telefon ott kezdődik, hogy végy egy Oneplus 3-t, vagy esetleg egy Xiaomi Mi5s-t (ahol a szoftveres oldal még gyerekcipőben jár). Ehhez képest a Pro 6 szinte féláron van, ráadásul annyira olcsón adja az amazon, hogy még a használt árak sem tartanak itt, szóval a most futó akcióval az értékvesztés egy részét is megfinanszíroznák. Mindezt 2 év gari mellett. (Sőt, lehetne rá 35 euróért készülékbiztosítást is kötni, az sem hülyeség. Egész világra érvényes, bármikor felmondható, időarányos részt visszafizetik, illetve ha érvényesíted a biztosítást, és nem kapható már a telefon, akkor a teljes ár levásárolhatóvá válik.)

A keret meg... Amióta megszületett a fiam, elég skót vagyok magammal szemben, na. Illetve a Mi3 anno 70 rongyért jött, és 2,5 év után is zsír telefon, ezért valami hasonló vételre vadászom. Ennyiért a Pro 6 is ár-érték bajnok, bár az üzemidő és a lecserélhetetlen szoftver valamit ront ezen a képen.

A Oneplus 3 egyébként talonban van, TOP3 telefonnak tartom, de ahogy olvasgatom a fórumokat, bugmentes szoftvert még arra sem írt nagyon senki. Másrészt utánaolvastam, Oneplusék nem nagyon akarnak áfa nélkül számlázni, így semmit nem érnék a céges beszerzéssel (míg az amazonról simán lehet áfa nélkül rendelni).

(#1755) Aryes válasza s4tch (#1754) üzenetére


Aryes
nagyúr

Vegyél Samsung A3 (6)-ot. Viccen kívül. Fém(+üveg)házas, Amoled, most kapott frissítést. A DAC-ot nem tudom megítélni, milyen benne, mert zenész vagyok. :DDD De az akksija nagyon bika, Olaszországból hazafelé a buszon 16 órás SOT jött vele össze. :Y
Ja, és most már 70ezer alatt vesztegetik 2 év garival.

[ Szerkesztve ]

(#1756) s4tch válasza Aryes (#1755) üzenetére


s4tch
veterán

Az tényleg elég kemény. Ennyit biztos nem fog tudni a Meizu. Végül megrendeltem, 64 gigás, fekete, olcsó volt, az áráért még sokáig ki tudok belőle szállni, ha végül nem jön be.

(#1757) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Keresek egy játékot amit anno Badàn játszottam!
A játék lényege annyi volt, hogy adott formát kellett egyenlő darabokra vágni meghatározott vonal felhasználásával.
Remélem érthetően fogalmaztam meg. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1758) duvi válasza leslieke (#1757) üzenetére


duvi
nagyúr

(#1759) leslieke válasza duvi (#1758) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

igen, de ez nem az.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1760) s4tch válasza leslieke (#1759) üzenetére


s4tch
veterán

http://www.samsungbadaapps.com/games/slice-it

Esetleg ez? Erre emlékszem, és azonos néven megvan a play store-ban is.

(#1761) leslieke válasza s4tch (#1760) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez az! Köszi!!

App Store is jó nekem. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1762) s4tch válasza leslieke (#1761) üzenetére


s4tch
veterán

tényleg :DDD sorry

[ Szerkesztve ]

(#1763) leslieke válasza s4tch (#1762) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már meg is vettem. Csak legyen időm szeletelni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1764) Aryes válasza s4tch (#1760) üzenetére


Aryes
nagyúr

A bemutató videó (a play áruházban az adatlap tetején) legvégét ajánlom figyelmetekbe! :DDD

(#1765) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Első 26 pálya kész. Mind 5 csillagos, ebből 15 perfekt. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1766) s4tch válasza Aryes (#1764) üzenetére


s4tch
veterán

Megkönnyeztem. :D De szép kis telefon volt a Wave...

(#1767) duvi


duvi
nagyúr

leslieke!

Nemrégiben fűtéskorszerűsítésről kérdeztél minket. Gondolom, hogy van ennél jobb megoldás is, de az infógyűjtés és az ingyenes kalkuláció végett, elküldöm az ELMŰ karácsonyi ajánlatát.

(#1768) consono válasza duvi (#1767) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi, ezt én is meglesem :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#1769) leslieke válasza duvi (#1767) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, meglesem én is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1770) leslieke válasza duvi (#1767) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

regisztrálni kell! :W

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1771) duvi válasza leslieke (#1770) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem próbáltam, csak belinkeltem az ajánlatot, amit küldtek. Nagyon macerás a regisztráció? Cipő és fogszabályzó mérete...?

(#1772) leslieke válasza duvi (#1771) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Inkább csak nem értem minek?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1773) s4tch válasza leslieke (#1772) üzenetére


s4tch
veterán

Adatgyűjtés...

(#1774) leslieke válasza s4tch (#1773) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az világos volt, csak igy meg nem tőlük kérek ajánlatot.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1775) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Önreklám: [link]

:DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1776) duvi válasza leslieke (#1775) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula! Szép kis idő ez a 6+ év. 2500 nap alatt félistennek lenni... :) Következő 2500-ra milyen rangban leszel?

[ Szerkesztve ]

(#1777) leslieke válasza duvi (#1776) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi.
Jómunkásember, de azt jóval hamarabb elérem majd, már most is jó úton járok afelé.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1778) Aryes válasza leslieke (#1775) üzenetére


Aryes
nagyúr

Gratulálok! :DDD

(#1779) consono válasza leslieke (#1775) üzenetére


consono
nagyúr

Szép "munka" ! :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#1780) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Köszi

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1781) Aryes


Aryes
nagyúr

Nyertem egy télapósapit. :DDD

(#1782) leslieke válasza Aryes (#1781) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Grat! Jól néz ki. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1783) consono válasza Aryes (#1781) üzenetére


consono
nagyúr

Nice hat :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#1784) duvi válasza Aryes (#1781) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratul! Hogy jutottál hozzá? Eddig csak a PH stábtagok kaptak "téli egyenruhát" :)

(#1785) Aryes válasza duvi (#1784) üzenetére


Aryes
nagyúr

Topikgazda nyereményjátékon nyertem. :DDD

(#1786) duvi


duvi
nagyúr

Minden zseblakónak Boldog Karácsonyt kívánok! :)

(#1787) ABal válasza duvi (#1786) üzenetére


ABal
őstag

Boldog Karácsonyt neked, és mindenkinek itt!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1788) Aryes


Aryes
nagyúr

Boldog karácsonyt Nektek is! :)

(#1789) TomWexX válasza Aryes (#1788) üzenetére


TomWexX
addikt

Kellemes ünnepeket! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1790) consono


consono
nagyúr

Kellemes Ünnepeket! :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#1791) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Boldog karácsonyt!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1792) s4tch


s4tch
veterán

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

(#1793) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Boldog Új Évet!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1794) duvi


duvi
nagyúr

Boldogabb Új Esztendőt mindenkinek! :)

(#1795) Aryes


Aryes
nagyúr

B Ú É K zseblakók! :)

(#1796) ABal


ABal
őstag

Darlingot mindenkinek!

Boldog Új Évet, emberek!

Ki vesz legközelebb valamilyen kütyüt?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1797) leslieke válasza ABal (#1796) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én egy i7 és egy PS4 Pro tulajdonosa lettem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1798) #33253120 válasza Aryes (#1785) üzenetére


#33253120
törölt tag

És melyik a te topicod? :)

(#1799) duvi válasza leslieke (#1797) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula! Szép kis karácsonyi csomag :) Milyen konfigba került ez az I7?

(#1800) SpaceKombajn válasza duvi (#1799) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Szerintem Iphone7.

spacetime

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.