Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26451) fatpingvin válasza hobizoli (#26446) üzenetére


fatpingvin
őstag

tök jó hogy magyarként abban a helyzetben vagy hogy megengedheted magadnak ezt.

nem jobbantudás vagy nyavalygás végett írom amit írok, de én hetekig szívtam a fogam a laptopomhoz egy 8GB-os memóriamodul bővítésen.

ez azért jusson eszedbe.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#26452) koby11h válasza fatpingvin (#26451) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én még nem tudtam rászánni magam, pedig nagyon kellene virtualizációhoz a 8 mellé még egy 8-as. De hasonlóképpen vagyok én is. Munka melletti dolgokból mindig összejön valamennyi és na majd ezt én gépre költöm, de állandóan közbejön valami más...

Eladtam most az asztalit félgépként, de megy a kocsi műszakira és még azt sem fogja kifutni :O

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#26453) hcl válasza koby11h (#26452) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

16GB -ban amúgy kb. éppen elvannak normális virtuálgépek a host OS mellett, ha a host OS-en élsz is... Nekem ezért van külön hardver a hostnak, úgy viszont kevesebb kraft is elég. (Régebbi i5 pont jó.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#26454) bambano válasza F.E.K.. (#26431) üzenetére


bambano
titán

ahogy a klasszikus mondás mondja: a bmw-t vezeti az ember, a mercedesben meg utazik.
szóval ha azért ültél bele az autódba, hogy eljuss valahova, akkor jó az automata, az elsőkerék meghajtás, meg minden.
ha azért, hogy egy kicsit jobb kedvre derülj, akkor kizárólag hátsókerék.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26455) bambano válasza E.Kaufmann (#26437) üzenetére


bambano
titán

a qnap például azért használ linuxot, mert azt a tudást, amire ők alapoznak, semmi más nem tudja.
és persze lehet, hogy a zseton is számít.
az ibm kezdte el anno, hogy a driver frissítő cd-in linux van, nem windows, mert értelmetlennek látták a licensz fizetést ilyen spéci felhasználási körben.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26456) fatpingvin válasza koby11h (#26452) üzenetére


fatpingvin
őstag

ugyanebben én is. az asztali gépet leszereltem, rezsicsökkentés végett, mostanra érett meg bennem hogy el is adogatom, egyben-darabokban.

csak valahogy soha nem jön ki a lépés itt sem, kitalálom hogy ha valamit sikerül eladnom annak mi lesz az árából, vagy fordítva, ha valami kell azt minek az eladásából fogom fedezni, de a megvalósításon mindig megbotlik valahogy.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#26457) koby11h válasza hcl (#26453) üzenetére


koby11h
aktív tag

Egy gép mind felett... kettőre nincs elég hely.
És igen, most ritkán használom, de 8-al érzem, hogy kívánna még egy párt maga mellé :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#26458) F.E.K.. válasza bambano (#26454) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ha család van a hátam mögött, vagy forgalomban megyek, akkor utazom.

Ha ezek egyike se igaz, ééés olyan a kedvem is... háát, akkor van, hogy vezetek...

:DDD :DDD :DDD

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#26459) bambano válasza F.E.K.. (#26458) üzenetére


bambano
titán

nekem 17 literhez elég egy kicsit idegesebben közlekedni egy nagyobb dugóban :P olyankor 28-ig is felszalad. de a csúcs az kb. 40 volt.

mondjuk a legdurvább az nekem családdal volt. késői indulás, vaskos késés, asszony kiadta az ukázt, hogy hajts. oké... ééééés igaz, amit a taxiban mond a fickó, hogy nem menet közben van gond, hanem amikor megállsz. mint pl. nálunk, akkoriban még országúton mentünk, nem autópályán, és volt egyetlen egy darab rendőrlámpa.

kifejezetten érdekes történet volt úgy megérkezni, hogy a gyerek hátulról telibehányta az anyját :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26460) pn4hvq válasza bambano (#26459) üzenetére


pn4hvq
senior tag

És mi értelme volt időben odaérni a célhelyre, ha normálisan kinézve nem tudtatok megjelenni? :U

(#26461) bambano válasza pn4hvq (#26460) üzenetére


bambano
titán

ezt úgy hívják, hogy szemléltető nevelés.
időnként hagyni kell, hogy elkövessék a hibát, hátha abból tanulnak.
nem szoktak, de ez egy másik téma :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26462) hcl válasza koby11h (#26457) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Igen, nekem is azért van 1 host, 1 NAS, a home szerver, meg 2 lapos, mert ez még kevés hely. Össze lehetne vonni a NAS és a virtuálhostot többféleképpen, csak a NAS-on túl értékes adataim vannak.

A host meg egy személyben ezek (kb. 1T hely van, abból 500G RAID tükör) :
root@a8host:~# virsh list --all  
Id   Name                 State
-------------------------------------
-    aixtest              shut off
-    android_build        shut off
-    android_studio       shut off
-    android_x86_test     shut off
-    debian_test          shut off
-    fedora28             shut off
-    Kde_neon_teszt       shut off
-    PostmarketOS_teszt   shut off
-    reactos              shut off
-    retrogep      shut off
-    win10                shut off
-    win11                shut off
-    winxp                shut off

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#26463) fatpingvin válasza bambano (#26459) üzenetére


fatpingvin
őstag

te meg hagytad magad, öreg hiba.

az vezet, és ebből következően dönt a tempóról aki a volán mögött ül, nem az aki a shotgunon vagy hátul. nálam ez aranyszabály. volt már olyan hogy autópályán megálltam a vészleállón hogy tisztázzunk ilyen helyzetet, cimbi új pasija nagy szükségét érezte instrukciókkal ellátni engem, úgy, hogy amúgy a jogsiját még csak csinálta. vészleállóra ki, majd közöltem az autóban utazókkal, hogy ez a kocsi innen háromféle opciót ismer arra hogy folytassa az utat:

0: cimbi új pasija befogja a száját, és a célállomásig semmilyen forgalommal, gépjárművezetéssel vagy közutakkal kapcsolatos témában nem nyitja ki
1: cimbi új pasija átveszi a jármű vezetését
2: cimbi új pasija kiszáll, mi megyünk tovább nélküle, ő meg megoldja magának a lejutást

gondolom nem okozok különösebb megdöbbenést azzal hogy a 0. opciót választotta a társaság. kicsit érdekesen indult ez a közös kempingezés, de igazából annyira nem érdekelt.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#26464) hobizoli válasza koby11h (#26457) üzenetére


hobizoli
nagyúr

naugye... ;]

több drón kell ;P

(#26465) pn4hvq válasza bambano (#26461) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Én nagyon nem szoktam késni sehonnan (erre mindig odafigyelek), ha családtagok jajjmitvegyekfel/eznemjószín/stb miatt későbbi indulás van, max üvöltözök velük, de sem a saját, sem a családtagok, sem a többi közlekedő épségét nem veszélyeztetem dühömben, nevelési célzattal. A saját vagy az asszony autóját pedig direkt nem okádtatom tele, nem hiszem, hogy növeli akár az értékét, akár az utazási élményt.
De hát különbözőek vagyunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#26466) koby11h válasza hobizoli (#26464) üzenetére


koby11h
aktív tag

De csak szeretném... és nem átlag felhasználásra kell (nem is játékra).
Most a környezetemben több olyan ember van, akinek bőven elég a 8GB, szerintem még 3 év múlva is elég lesz arra, amire használják. Sőt sok olyan, aki azt sem tudja mennyi van a gépében (8 GB). És ők vannak többen!
Kolléganőm ma keresett olcsó laptopot, gyes alattra, csak FB, Youtube, gyereknek majd mese, netes bevallások, amik a gyerek miatt kellenek... mondtam, hogy van ipadje, de neki kell billentyűzet, ja és 130k a határ.
Ok, 4 mag, 8 GB, 512 SSD, fhd matt, ac-ax wifi, ez 139k, os nélkül. 130 a 256-os ssd-vel, de ha belefér akkor legyen az 512, szerintem. Ok, majd megbeszélik. De ebbe az árban már nem fért volna bele még 8 GB és azokkal, amiket felsoroltam, nem is használná ki. Nála nem fut host + 1-2 VM és nem is OCR-ezik vagy konvertál filmeket :)
Szóval csak azt mondom, hogy van élet 8GB-al is.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#26467) bambano


bambano
titán

úgy érzem, futni fogok.
ámokot.
ez a tetű debian két év alatt nem jutott el odáig, hogy:
1. legyen egy működőképes böngészője
2. egy működőképes levelezőkliense (vagyishát volt, csak nekik muszáj volt upgradelni
3. meg egy működőképes vga drivere.

megyek memtestelni...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26468) hcl válasza bambano (#26467) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nemtom, mi baja a Firlefranc ESR-nek? Azon kívül, hogy dög régi, menni szokott. (Meg tegyél fel Chrome származékokat.)
Meg mondjuk ne a stable-t próbálgasd, hanem a testinget :D
Mi Debilen nézzük a RTL Most-ot, és ha valami, az háklis a böngészőre...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#26469) bambano válasza hcl (#26468) üzenetére


bambano
titán

a mostani firefoxok gyakorlatilag képtelenek eltalálni, hogy mikor kell a képet frissíteni és melyik részét.
van, hogy olvashatatlan a hozzászólásod, mert keveredik a betű.
a tbird valamelyik nap frissült (mióta ugrik főverziót a debian a stable ágon???), azóta vagy elteszi a kimenő leveleket a sent folderbe, vagy nem.

*ennyire* szutyok soha nem volt a debian stable, mint most. kiirtotta a fejlesztőket meg a tesztelőket a covid? begyűrűzött a code of conduct?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26470) koby11h válasza bambano (#26469) üzenetére


koby11h
aktív tag

A Debian elwindowsosodása? :F

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#26471) hcl válasza bambano (#26469) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

WTF
Ezek azért inkább Thunderbird és video bugok (vagy Firefox), de ki engedte ezeket el? :D
Amúgy melyik oldalon látod ezeket? Megnézem a T400-on, azon eddig problémamentes volt a róka, bár mostanában nem volt használva.

@koby11h : "A Debian elwindowsosodása? :F"
Azt Ubuntunak hívják :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#26472) bambano válasza hcl (#26471) üzenetére


bambano
titán

tecsőn rendszeres. javuló a tendencia, de még mindig rossz. tecsőn nézek fullscreenben filmet, átklikkelek a másik monitorra, és a film alsó és felső szélén nem updateli a képet. meg olyan is van, hogy kilépek a filmből, és nem változik semmi. ahogy húzom az egeret, úgy updateli alatta a nézetet.
a másik bugot, hogy valamit nagyon elkavar és kis négyzetek jelennek meg a weboldalon, azt itt látom.
a levelezésem azóta rossz, hogy új tbirdet tettem fel, és nem lehet downgradelni, mert átkavarja a konfigot és utána nem tudod ugyanazt a profile-t használni.
most letöltöttem a mozillától egy friss tbirdet, az van fent, még nem tudom, mennyire ótvar.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26473) bambano válasza koby11h (#26470) üzenetére


bambano
titán

hát ja. mindjárt megnézem a w10 árát...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26474) hobizoli válasza koby11h (#26466) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ezt a szeretnem dolgot nem tudom ertelmezni igy....
iPad melle egy bill vmivel egyszerubb lett volna ;]


-----------------

en vettem egy Aliexpress-s X99-s cuccot ~2.5 eve
most is lehet venni, csak a EURHUF, USDHUF miatt dragabb lett a mostani szeria
de hasznaltan fel-fetunnek ezek idonkent joarasitva

itt a HA-n lehet venni bele magas orajeles 4c8t Xeon E5-xxxx v3 szerias CPU-t 6-8-k-ert
de 16k-ert 10c20t E5-2666v3 is van
16GB DDR4-2133 ECC 12k szinten itt a HA-n, a 8GB pont az 7k

egy atlag desktop felkonfig arabol kijon, es tobb core meg sokkal tobb RAM van benne virtualkodni
lehet egy szalon butabb, de 2x annyi szala van :DDD

igy ~70k-bol is osszedobhato egy gep 32GB RAM-s ezzel a 10c20t CPU-val is akar
16GB-l ~58k-bol is megall
a 4c8t-vel meg ennyi sincs
azert az szerintem nem egy halalos osszeg

a haziko meg az ATX tap jo hozza a regibol is

de ez csak azert lett, mert erdekelt ez a "frissitett" regi technika
meg poen, hogy egy Haswell szerias cuccon is van PCIEx4 NVME SSD is igy, meg quad channel DDR4-t is tud zacsko fruttiert :DDD




a 8GB-t addig talaljak elegnek, amig nem hasznaljak ugyanazt a gepet 16GB-l is, es nem nezik meg akkor, hogy mennyi RAM-t hasznal a gep ugy valojaban, ha lenne neki tobbje is

nekem most az FF nyitva 8 fullel es 9.7GB jelenleg, delutan volt 12-13GB is, tizensok fullel
csak 32GB-l a Win nem annyira "akar" swap-lni, mint amennyire 8GB-l is mar muszaj neki
az SSD el tudja ezt fedni vmennyire
nem fog a gep 7.8GB-t hasznalni mielott swap-lni kezd, hanem egyre inkabb a swap-rol megy mar ennel kevesebbel is
ez HDD-nel sokkal latvanyosabban latszik is, mert azzal jobban latni ahogy lassul pl az egerkurzor mozgasa (is)

CPU load % nem annyira lenyeges kozben, mert ez is lezavarja ezt a temat 1.2-1.6GHz korul ugralva 2-6%-n

több drón kell ;P

(#26475) hcl válasza bambano (#26472) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az valami videodriver bug lesz, még sehol nem láttam FF-től ilyet.

@hobizoli : "csak 32GB-l a Win nem annyira "akar" swap-lni, mint amennyire 8GB-l is mar muszaj neki"
Ez olyan lehet, mint a Win8-ban a beépített "max. 2GB RAM-ot használ" korlát, mert afölé nem ment, de a swap pörgött :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#26476) Lenry válasza bambano (#26473) üzenetére


Lenry
félisten

5 ojró körül van

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26477) bambano válasza Lenry (#26476) üzenetére


bambano
titán

olyan jó érzés tudni, hogy a topictársak tökéletes empátiával rendelkeznek, amikor be kell szólni nekem :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26478) opr válasza Lenry (#26476) üzenetére


opr
veterán

A hivatalos ára ennyi, vagy a sufni oem kukcs eBay-ről? Nagyon nagyon régi minden licencem, ráadásul mind sufni oem cucc, de úgy emlékszem, hogy ennél azért a hivatalos ms ár jóval drágább volt. Megnézni lusta vagyok, annyira nem érdekel azért. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#26479) fatpingvin válasza bambano (#26477) üzenetére


fatpingvin
őstag

most mit mondjak, meglehetősen hasonlított valami hisztire ahogy elpanaszoltad a jelenlegi problémádat a debiannal kapcsolatban :P

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#26480) bambano válasza fatpingvin (#26479) üzenetére


bambano
titán

azt mondd, hogy mikor iszol itt egy sört.
egyébként te is dühös lennél, ha abevjávát kellene telepítened :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26481) fatpingvin válasza bambano (#26480) üzenetére


fatpingvin
őstag

ezt tekintsem egy implicit meghívásnak? :D

szándékolt tuskóságot részemről félretéve, átérzem a dolgot, én múltkor ChimeraX-el szívtam. a dependency tree törte a LO-t :DDD vagy az egyik volt fent vagy a másik, valami library version mismatch amit nem oldottak meg.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#26482) hcl válasza bambano (#26472) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na.
RV670-es mobil AMD GPU, Youtube, nem csinálja. 102.3.0 ESR Firlefranc. Bookworm Debian. Mittomén, az 11? Francért nincs verziószám.
Még megnéztem a 102-re update előtt is, nem csinálta.Fullscreen, akármit csinálok a másik képernyőn, teljesen jól megy a videó.
Ha neked Inteled van, megnézhetem azzal is, csak ahhoz vissza kell kapcsolni az Intel chipre a BIOS-t.

Mutogatni való hater díszpinty

(#26483) fatpingvin válasza hcl (#26482) üzenetére


fatpingvin
őstag

jó kis RV670 :D de jó buli is volt Ryzenes gépben ilyet használni :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#26484) bambano válasza hcl (#26482) üzenetére


bambano
titán

most így webezés nélkül: szerintem a bookworm az a 12-es, az aktuális testing. szerintem a bullseye a 11-es aktuális stable.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26485) bambano válasza fatpingvin (#26481) üzenetére


bambano
titán

jaja.
meg hozhatod Lenryt is :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26486) Rimuru válasza bambano (#26484) üzenetére


Rimuru
veterán

Na szep, meg egy osgyokeres debianos se tudja hogy melyik (idiota) fantazianev mit jelent. :DDD Annyira utalom hogy amikor valamiert veletlenul ilyesmire van szuksegem nem lehet egyertelmuen latni mirol van szo, legyen egy verzioszam vagy kiadasi datum oszt le van tudva.

Vigyázat, csalok!

(#26487) koby11h válasza hobizoli (#26474) üzenetére


koby11h
aktív tag

Vágyak néha nem jönne össze a lehetőségekkel :) Csak ennyi.

Az ipad-hez billentyűzet-et én is mondtam, de az ipad kicsi neki kijelzőnek.

Akiket én ismerek átlag laptop használók, azok tényleg annyit használnak, amit írtam. 1 Word/Excel vagy VLC vagy Chrome 1-2 tab-al. Erre bőven elég 8 GB. Nem veszik észre a különbséget memóriában. Kipróbáltam egy saját asztali gépemen családtagokon. Az SSD-t igen. És a swap sem fogyasztja el az SSD-t, mert alig swappel. Ismerősnek néztem most 2 év után, Ryzen 3, 8GB, 860 EVO és 2 év alatt 3 TB írás volt rajta, 99% az SSD. 150 TBW, ezzel akár a gazdáját is túlélheti... szóval nem is nagyon érdeklő őket.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#26488) koby11h válasza bambano (#26473) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nincs 100 Ft alatt wc-papír és te a w10 árán aggódsz? :)
Több linuxos ismerősöm is van, de egyiküket sem érdekelné az ára, ha Windows-t akarnának használni. Simán csak nem akarnak, de ha ingyen lenne sem akarnának :)
Nem hiszem, hogy te más lennél!

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#26489) hcl válasza Rimuru (#26486) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szintén. A verziószám egyértelmű.

@koby11h : "És a swap sem fogyasztja el az SSD-t, mert alig swappel."
Chrome : fogd meg a söröm :D
De tényleg, bezárom a Chromiumot, és használati időtartamtól függően 4-10GB-t esik a RAM használat :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#26490) koby11h válasza hcl (#26489) üzenetére


koby11h
aktív tag

1-2 tabbal nem. És sokan tényleg csak ennyit használnak, és mellette semmi mást.
Nekem mondjuk most FF, de 4 tabbal is csak 3.8 / 7.9 GB-ból. Van még mellette TC és Excel, de kicsi fájllal.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#26491) koby11h


koby11h
aktív tag

Na ez kellene ingyen és tegnapra, kár hogy csak vágyálom:
"Orbán: Magyarország a világ 5. leginkább high-tech országa"
:W

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#26492) hcl válasza koby11h (#26490) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

FF sokkal kevesebbet kér memóriából, az a procit zabálta, amikor azt használtam :DDD Chrome alatt csak a Fecabook Marketplace chatje ilyen, az mostanában ha csak rákattintasz, 1-2 mag maxon :D

...a minielnök meg simán mondhat ilyeneket bármikor :D Vagy mondott is? :Y

Mutogatni való hater díszpinty

(#26493) koby11h válasza hcl (#26492) üzenetére


koby11h
aktív tag

Tegnap nyilatkozta, csak azt nem tudom mire épít, az eddig online kitöltött népszámlálási adatokra?
Olyan sokan készítenek mentést külső meghajtóra vagy használnak cad programot? :F

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#26494) Lenry válasza opr (#26478) üzenetére


Lenry
félisten

Sufni OEM vagy a Jóisten tudja, mindenesetre magyar cégtől, áfás számlával

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26495) Lenry válasza bambano (#26477) üzenetére


Lenry
félisten

Dobálod itt a magas labdákat... ;]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26496) sh4d0w válasza bambano (#26472) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nálad lesz a gond, 8. generációs mobil intel integrált cuccával nincs ilyen galiba.

https://www.coreinfinity.tech

(#26497) hcl válasza koby11h (#26493) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ezt írta a beszédíró.

Mutogatni való hater díszpinty

(#26498) opr válasza koby11h (#26491) üzenetére


opr
veterán

Simán lehet olyan mérési metódust találni, hogy ez igaz legyen. Internetben pl simán a világ élvonalában van Magyarország, akár vezetékes, akár mobilnet szempontjából. Akár elérhetőségről, akár stabilitásról vagy sebességről van szó.
Persze ettől még egy orbitális baromság lesz, amit mondott, nyilván, csak azt mondom, hogy mivel nincs rá definíció, hogy mitől lesz egy ország modern, és van olyan terület, ahol nagyon jól állunk, simán ki lehet ezt hozni "igazra". Olyan fideszesen igazra.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#26499) koby11h válasza opr (#26498) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ez igaz, de aki itt vagy máshol él az ezt a mondatot azért minimum hangosan megmosolyogja :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#26500) opr válasza koby11h (#26499) üzenetére


opr
veterán

A NERniaban elo tardok kaptak meg egy jelszot, amit lehet lobogtatni, ennek ennyi az ertelme. A celkozonseget megtalalta, celjat ezzel kenyelmesen eleri, ennyi.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.