Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25951) BiP válasza Diabolis (#25950) üzenetére


BiP
nagyúr

Az is megért egy sztorit, hogy mitől döglött meg....
Kíváncsian hallgatjuk(olvassuk) azt is.

(#25952) hcl válasza Diabolis (#25950) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Szemem pattog, kérdezem HD-t hívta-e? Hát őket nem meri. "
Harapnak vagy mi? Nekem is előfordul ilyen... :D

"Telephelyen áramszünet, a UPS-re kötött cuccok sem mennek. Ez mondjuk fura, de oké, megdöglött az akksi, van ilyen. Elmondom neki melyik biztosíték kell, de minden fel van kapcsolva."
Ezzel is miért az IT-t hívják? :D Az elektromosokat biztos nem merik...

Mutogatni való hater díszpinty

(#25953) koby11h válasza hcl (#25952) üzenetére


koby11h
aktív tag

Tudod mennyi olyan van, hogy kolléga helyettesít ügyfélnél és Neki nem mondanak el hibákat, nem kérdeznek meg dolgokat mert olyan ciki...
Megvárnak vele engem :W

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#25954) hcl válasza koby11h (#25953) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Neki ciki, neked nem :D
Tőlünk is rendszeresen megkérdezik, hogy kihez forduljanak ezzel.
Helpdeskhez b+ :D De olyan nincs, hogy velünk ne futna egy kört, és egyből őket keresné... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#25955) bambano válasza Diabolis (#25950) üzenetére


bambano
titán

aki szabadságra megy, az ne borzolja itt a kedélyeket :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25956) hcl válasza bambano (#25955) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én is... eddig nem voltam idén, év végéig pótolom ;]

Mutogatni való hater díszpinty

(#25957) Armagedown válasza koby11h (#25953) üzenetére


Armagedown
őstag

Inkább örülj neki, hogy ennyire szeretnek téged :C

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#25958) koby11h válasza Armagedown (#25957) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ja, egy hete táppénz, visszamegyek jövő héten és dől a sz@r a nyakamba és főleg a legidiótább kérések a legmacerásabb userektől :O

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#25959) Lenry válasza bambano (#25955) üzenetére


Lenry
félisten

szabadság...
hehh, asszem egy egész napot használtam el az idei mennyiségből, meg most beütött az omikron, úgyhogy ezen a héten "szabadságon" vagyok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25960) hcl válasza Lenry (#25959) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én is kb. annyit voltam szabin, amíg (életemben először) koronás voltam :D De az nem volt kellemes :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#25961) szebe válasza Lenry (#25959) üzenetére


szebe
őstag

Nem tudom hogy korona volt-e, de engem valami 1 délután alatt "kipucolt". Utána kellett 2 nap, mire rendbe jöttem. Fogytam is egy pár kilót...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#25962) Lenry válasza szebe (#25961) üzenetére


Lenry
félisten

nekem szinte tuti az (meg az asszonynak is). ami tüneteket itt felsoroltak az első bekezdésben, azok közül mind megvan

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25963) koby11h válasza Lenry (#25962) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nekem a szaglásommal nincs gond, igaz eddig sem volt szaglásom, így az omikron sem rontott rajta, de a többi szinte mind meg van. Illetve ráment a jobb fülemre így atra kicsit alig hallok.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#25964) Tim82


Tim82
nagyúr

Én gyíkká változtam miatta, de már elmúlt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25965) vince válasza Tim82 (#25964) üzenetére


vince
őstag

És annyit nyomott, mint egy kacsa?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#25966) Lenry válasza koby11h (#25963) üzenetére


Lenry
félisten

tavaly ősszel én már voltam covidos (az még a rendes, bezzegazénidőmben covid volt, nem ez a puhány szar omikron, amivel a mai fiatalokat ijesztgetik), akkor elment a szaglásom és az ízérzékelésem, és nagyon sokáig (értsd több mint fél évig) rengeteg dolognak covid-szaga volt. ez egy semmihez nem hasonlító fantomszag volt, és bizonyos dolgokat ilyen szagúnak éreztem. nyers hústól a kávén át a dízel kipufogófüstig. ez csak pár hónapja múlt el és van újra a dolgoknak megszokott szaga.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25967) Chaser válasza Lenry (#25966) üzenetére


Chaser
titán

a tavaly decemberinél nekem is elment a szaglásom, de az ízlelésem is
egy hétig mintha kómában lettem volna, napi 16 óra alvás kevés volt : )
végén egyszer feltűnt fő az étel de nincs illata és íze sem
szerencsére mindkettő visszajött, a szagláshoz több idő kellett, olyan 3 hónap - de van rá egyszerű trükk ami megoldja -
ilyen fantomszag viszont nem volt, viszont a dezodorokat a mai napig büdinek' érzem, de furcsa, mert nem mindet - lehet erre gondolsz fantomszag alatt -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25968) koby11h válasza Lenry (#25966) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nekem szinte semminek nincs szaga.
Feleségem 2020-ban volt covidos, utána kb. 1 évig mindennek benzin szaga volt, a kedvenc öblítőjének, kajájának, fagyijának...
Nagyon ki volt akadva ettől.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#25969) E.Kaufmann válasza koby11h (#25968) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Szegény! Bezzeg egy autób*zi még örült is volna ennek :DDD

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#25970) koby11h válasza E.Kaufmann (#25969) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ő is ezt mondta :D

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#25971) Diabolis válasza hcl (#25952) üzenetére


Diabolis
tag

Ezzel is miért az IT-t hívják?

Már többször kitárgyaltuk ezen a fórumon, hogy amiben áram folyik (pl nyomtató, kávéfőző,stb) az az IT dolga. A biztosítékban (ideális esetben ) áram folyik ( mondjuk ebben az esetben pont nem :D )

Másrészt van olyan HD-s kolléga aki tényleg harap :D Főleg akkor amikor olyannal hívják amire a megoldás a usereknél is le van írva :D Akkor állítólag nem kedves 😜

[ Szerkesztve ]

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#25972) hcl válasza Diabolis (#25971) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, de ha van elektromos karbantartó... itt a gyárban a fűrésszel valamiért nem minket b*tatnak :D

@Covid : Nekem most 1 hét körüli volt, szépen fentről lefele végigment (fül, komplett arckoponya+orrfolyás lehetetlen durván, torok, nyelőcső, tüdő. 1 nap durva láz, 2-3 nap enyhe, többi hawaii. Volt már influenza, amitől rosszabbul voltam, de ez se volt kismiska. És ez 3 oltás után. Oltás nélkül gondolom mentem volna a megyei elfekvőbe ("kórház").

Mutogatni való hater díszpinty

(#25973) Diabolis válasza bambano (#25955) üzenetére


Diabolis
tag

Bambano, említettem már, hogy szabadságra megyek? :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#25974) Diabolis válasza E.Kaufmann (#25969) üzenetére


Diabolis
tag

Nem, az autbzi nem örül ennek, mert azt jelenti, hogy lyukas a kipufogó :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#25975) bambano válasza Diabolis (#25973) üzenetére


bambano
titán

3.2 V6
;]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25976) bambano válasza bambano (#25975) üzenetére


bambano
titán

B20NFT!
:P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25977) vince válasza bambano (#25976) üzenetére


vince
őstag

Várj, én eddig azt gondoltam, hogy egy igazi V6-ot hajtasz, erre kiderül, hogy egy vacak NFT?! :Y

;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#25978) koby11h válasza Diabolis (#25971) üzenetére


koby11h
aktív tag

"A megoldás a usereknél is le van írva :D Akkor állítólag nem kedves "
Ezt rólam is mondják... :D

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#25979) bambano válasza vince (#25977) üzenetére


bambano
titán

van mindkettő :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25980) opr válasza bambano (#25979) üzenetére


opr
veterán

Akkor igazából neked egy fasza v10-ed van, csak két autóban. Mindent nem lehet, na, de akkor is, a v10 az v10. :DDD

Most attól az apróságtól, hogy a 10-ből 4 henger sorban van eltekintünk, elvégre fűrész is létezik a világon.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#25981) radio11 válasza koby11h (#25968) üzenetére


radio11
tag

A benzinszag nálam is megvolt egy fél évig :(( Illetve a húsnak, a hagymának és a szarnak ugyanazt a szagát éreztem. :Y

(#25982) hcl válasza Diabolis (#25974) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vagy a benzincső :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#25983) Lenry válasza Chaser (#25967) üzenetére


Lenry
félisten

lehet erre gondolsz fantomszag alatt

nem. arra gondolok, hogy egy teljesen új szag, ami semmihez nem hasonlít, soha nem éreztem semmin ilyen szagot, és egy csomó más szag helyét egyszerűen átvette.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25984) Chaser válasza Lenry (#25983) üzenetére


Chaser
titán

nálam is teljesen új, de csak egyes dezodorokat érint, nem is tudom leírni pontosan:
furcsa, nem kellemes, leginkább így - nem tudom mihez hasonlítani -
lehet valójában olyan a szaguk : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25985) bambano válasza opr (#25980) üzenetére


bambano
titán

hehe, végülis hengerszám megvan, köbcenti a kettőben együtt megvan, mi baj történhet :P
berakom a v6-ot az s4 csomagtartójába és ráheftölöm a hátsókerék meghajtást, rögtön lesz egy majdnem 500 lovas awd autóm :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25986) opr válasza bambano (#25985) üzenetére


opr
veterán

Az se rossz otlet! Sulyeloszlasnak is jot tehet az a kis extra tomeg hatulra (de igy, hogy tomeg, ez igy szar marketing, hivjuk inkabb konzervativ leszoritoeronek, az sokkal technobb, es vegulis picit hunyoritva, de igaz), hangra is biztos, hogy brutalis lenne, raadasul igy, ebben a konfigban szvsz akkorat lehetne autozni vele, hogy harom hettel kesobb is vigyorogsz meg a kora reggeli meetingen is. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#25987) BiP válasza radio11 (#25981) üzenetére


BiP
nagyúr

Illetve a húsnak, a hagymának és a szarnak ugyanazt a szagát éreztem
Csak nem mindegy, melyik ragadt rá a többire :)

[ Szerkesztve ]

(#25988) hcl válasza opr (#25986) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vagy így :D . Végülis nyóc henger...

Mutogatni való hater díszpinty

(#25989) Top cat válasza opr (#25980) üzenetére


Top cat
őstag

(#25990) opr válasza Top cat (#25989) üzenetére


opr
veterán

Nice! Ugyan ezt még nem láttam, de 100%ig biztos voltam benne, hogy valaki, valahol már volt elég kretén, hogy megcsinálja. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#25991) bambano válasza opr (#25986) üzenetére


bambano
titán

autózni most is lehet vele...
van egy feelingje, mikor a családi szedánnak kinéző autóval odaállsz a nagyarcú cselovék mellé, és megtakarod, mint moszkvát a hó. azok az arcok mindent pénzt megérnek :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25992) opr válasza bambano (#25991) üzenetére


opr
veterán

Igen, a sleepereknek van egy saját feelingje, amit lehet nagyon szeretni. Ha meg gyári, de nem vasalódeszkaspoiler edition, csak nagyfékes-nagymotoros sleeper, az meg pláne. :D :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#25993) bambano válasza opr (#25992) üzenetére


bambano
titán

mindkét autómról csak alapos típusismerettel lehet megmondani, hogy nem 1.0 htp. és mindkettő full gyári.
az meg általában nem szokott lenni a bmw-s hmcs-knek.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25994) hobizoli válasza bambano (#25993) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ooooooo, ismeros :DDD

regen ezt rendszeresen csinaltuk a hongdasokkal is
nekik hasonloan semmi tipus ismereuk nem volt soha, mas gyartok hothatch-eirol
abban az alomban eltek, hogy a Civic VTI mindent visz

amugy a 90-s evekbeli autokra jellemzo volt, hog ami hatul is mar tarcsafekes az egy u.n. hothatch

na most amikor begurulsz a VTI optikas hatul dobfekes Civic melle, es eloadja magat az arc, hogy ez VÍÍÍTEKK-s, báástya, mar akkor tudtam, hogy ennek is rovid uton vege lesz, mint a botnak
mert csak az 1.5 115lojjos megoldas, amitol azert nem kellett seggre esni soha
meg az a tomerdek Opel Kalimpa a C20NE motorral, ami 115lo, szinten hatul dobfekkel, mg melle olyan nehez mint a sáááár
90%-a ezeknek ez volt, nagyon ritkan volt egy-egy XE, a turbost eloben nem is lattam sehol, meg ritkan a 2.5 V6-st, de az megint nem egy acelos a 4-s automa valtoval

mk3 GTI Golf-k nagyresze szinten 8v volt inkabb, mint 16v, de a 16v sem egy fuha, a8v az megy hagyjadmar
a VR6 az megy, mk4 Golf 1.8T 150 meg 180lo, utobbi mar egesz patentul tudott menni
RX7 192/231lo

es akkor ok mit neztek ki egy 176-s mk1 Punto-bol? :DDD :DDD :DDD :DDD
semmit
egy igazi paraszt sleeper
de roviden: a halalba szivattuk vele ezeket par igazabol frutti okositassal is
kevesebb extra koltseg aran is nagyobb teljesitmeny jott ki, es konnyebb volt hozza a bode

tomeg/LE arany annyival jobb, volt hogy csak neztek mi volt ez


2-n ultunk a kocsiban, a Boraros tertol a Soroksari-n egy Merci SLK200 Kompresszor feliratu 2 uleles roadster, 3-bol 3 lampanal kapott
3. lampanal integet az arc benne, hogy vmit kerdezni/mondani akar, szo szerint ez zajlott le:
(ablak le)
mivan ebben, hogy igy megy?
motor
(ablak fel)

;]

51-s ut OMV kut a Cola-nal, Dunavarsany fele allunk a pirosnal, elottunk egy Corolla D4D 1.4 90lojj all
a Punto-nak eleg hangos volt a kidorrenoje, csak hatso dob volt rajta, az is atmeno rendszeru,. mint egy RPG vetocsove, meg 63mm be, 100mm ki, elottunk allva is hallhatta siman
na, zold, elkezdi szurni neki jol, de tenyleg nyomta neki, szembol jottek sokan, nem tudtuk kielozni, 90-100 meg mindig jonnek szemben, 120-130, vegig mogotte, meg mindig jonnek, mondtam a pistinek, hagyjad hadd nyomja meg, 160-165 megint jonnek szemben paran, ~175, na itt mar elkezdett feketen fustolni a Corolla, mert 90lovas autoknak itt szokott vege lenni a jedi miatt
aztan van az a naaagyon nagy ives jobbos kanyar itt, meg pont elotte elfogytak szembol vegre, erre index ki (en erre: ugy valtsd el, hogy langoljon) 170-rol kieloztuk, ele erve a masik savban gazelvetel nelkul kuplungolva* 5.-be 195-200 korul olyan langcsovat kivagott az auto erre, hogy a bal oldali tukorben is lattam fenyes nappal is

*: erre volt egy plusz feklampakapcsolo beepitve a kuplunghoz, es egy beallitott n rpm es x% TPS feletti ertekenel egy opcio aktivalodott a kuplungpedal GND jelere az ECU-ban: elfokolta sparkadv_table gyujtas erteket a beallitott ertekkel, meg extra % uzemanyagot adott (ezeket neked kellett beallitani), igy akkor jott a szikra, amikor nyitva volt a kipuffszelep es az egesz kipufogorendszerbe kerult uzemanyagot begyujtotta ;]
meg melle szolt akkorat, hogy ahhoz a szilveszteri petardak a kanyarba' sincsenek ;]

több drón kell ;P

(#25995) hobizoli


hobizoli
nagyúr

ja meg osszeraktuk bele a 1.6 16v Stilo motort 1.4 16v-sitve a drag szabalyok miatt
csutortok ejjel-pentek nappal belement
mar 2-3 honapja ott volt keszen egyebkent, csak lustak voltunk belerakni
hetvegen pont dolgoztam Pisti addig a ECU-t fimonallitgatta uzemanyagra, mert crossflow 16v fejben tobb levego kerult be, mint addig a reverseflow 8v-vel

aszondja vasarnap este, jonak tunik a lambdaja, de majd nezzem meg log-l is a heten
OK

erre hetfon felhiv delelott, hogy aaa inkabb bejott vele reggel a meloba es jo volt a kedve a teloban
es tok jol megy meg minden, csak azt akarta megkerdezni, hogy szerintem mennyit megy az auto 5.-ben 7300-nal, mert nem latta a kmoran (240-s az ora)
erre en magamban, na akkor a bejaratas ezzel kb meg is volt... :DDD
amig kerestem a kerekatmero es valtoattetel szamolokat online, irom be valto attetelt kozben mondja, hogy reggel kicsit meghajtotta, de nem nagyon, ertsd a 220-230+ az nala nem nagy, de csak azert, hogy a lambdat vegig tartja-e....nyilvan azert :DDD

na meglett kozben mennyi az annyi, mondom neki figyi az 5.ben az a 7300 ezzel a kerekatmerovel az olyan 265kmh ez szerint
az auto is volt kb ennyi paripa hozza....."bejaratoskent" :K

ez meg a 8v motorral volt 1.6bar-n: [link] 5000-tol 6300-g 240lo felett
a 16v meg magas rpm-n jobban kap levegot, az azert volt tobb :K

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#25996) Diabolis válasza bambano (#25985) üzenetére


Diabolis
tag

Azt ugye tudod, hogy volt v8 Gastra? :D
Egyébként bennem a kisördög, hogy Wilson nem a gyári blokkot kapja vissza hanem egy 3.2-est :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#25997) i400 válasza hobizoli (#25994) üzenetére


i400
senior tag

Jajj Zolikám ez nem a segíccsetek a tuNNingban, így kijavítanék pár tárgyi tévedést az irományodban engedelmeddel :)
C20NE Calibra tárcsafékes hátul, a Vectra aminek a padlólemezére épül 1.6ig dobfékes csak, igen szar körökben mozoghattál ha XE csak elvétve volt a LET/V6-al egyetemben, aminél elég kevés volt az automataváltók aránya.
RX8 lenne talán amire gondolsz

Mi mk1 Uno turboval csináltuk ugyanezt, igaz az 250++++ volt e85-el... régi szép idők! Most meg csak a sok gyökér seggre 300+++ tdi-s balfaszok arcolnak állandóan.

(#25998) hcl válasza hobizoli (#25995) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"ja meg osszeraktuk bele a 1.6 16v Stilo motort 1.4 16v-sitve a drag szabalyok miatt"
Utca vagy pálya gyorsulási verseny?

Mutogatni való hater díszpinty

(#25999) Lenry válasza hobizoli (#25994) üzenetére


Lenry
félisten

(ablak le)
mivan ebben, hogy igy megy?
motor
(ablak fel)

:DDD :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26000) Chaser


Chaser
titán

26k : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.