Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    addikt

    válasz bambano #26459 üzenetére

    te meg hagytad magad, öreg hiba.

    az vezet, és ebből következően dönt a tempóról aki a volán mögött ül, nem az aki a shotgunon vagy hátul. nálam ez aranyszabály. volt már olyan hogy autópályán megálltam a vészleállón hogy tisztázzunk ilyen helyzetet, cimbi új pasija nagy szükségét érezte instrukciókkal ellátni engem, úgy, hogy amúgy a jogsiját még csak csinálta. vészleállóra ki, majd közöltem az autóban utazókkal, hogy ez a kocsi innen háromféle opciót ismer arra hogy folytassa az utat:

    0: cimbi új pasija befogja a száját, és a célállomásig semmilyen forgalommal, gépjárművezetéssel vagy közutakkal kapcsolatos témában nem nyitja ki
    1: cimbi új pasija átveszi a jármű vezetését
    2: cimbi új pasija kiszáll, mi megyünk tovább nélküle, ő meg megoldja magának a lejutást

    gondolom nem okozok különösebb megdöbbenést azzal hogy a 0. opciót választotta a társaság. kicsit érdekesen indult ez a közös kempingezés, de igazából annyira nem érdekelt.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés