Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25101) TESCO-Zsömle válasza hcl (#25100) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25102) fatpingvin válasza #12516608 (#25072) üzenetére


fatpingvin
őstag

nagyon jó válasz :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#25103) F.E.K.. válasza TESCO-Zsömle (#25087) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"Látod, ennyire nem figyeltek. Nem is KROK640-é a vitatott hsz, hanem hcl-é..."

Most nem, de elég gyakran töpreng a topik azon, hogy vajon mit akart mondani.. :DDD

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#25104) Lenry válasza F.E.K.. (#25103) üzenetére


Lenry
félisten

... vagy hogy kinek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25105) tserrof77 válasza F.E.K.. (#25081) üzenetére


tserrof77
senior tag

Hogy mikor lesz vééégre 40k egy 1660TI. De akkor meg az lesz a baja, hogy csak 10k-t fog érni a 950-ese... :DD :DD (Troll OFF)

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#25106) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Mit fogunk mi itt kapni amikor valamikor estefelé beesik... :U :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#25107) E.Kaufmann válasza F.E.K.. (#25106) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Erről jut eszembe, mindig, amikor rosszalkodik a gyerek és mondja az asszony, adjak neki valamit, válaszom, hogy jól van, adok neki egérutat :DDD

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#25108) koby11h válasza TESCO-Zsömle (#25087) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nincs vitatott hozzászólás és nincs nem figyelés sem, csak poén van... és mivel poén, nem is kell ennyire ráfeszülni :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#25109) hcl válasza koby11h (#25108) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nincs vitatott hozzászólás, moderálták? ;] :DDD

Mutogatni való hater díszpinty

(#25110) BiP válasza hcl (#25109) üzenetére


BiP
nagyúr

Vitatom, hogy lett volna moderálás... :)

Amúgy a szóban forgó befektetésed ma újabb 3%-ot kamatozott (400->412) :Y . A politika topikban lehet megköszönni a felelősöknek. :C

(#25111) hcl válasza BiP (#25110) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Igaz, hogy közben a Ft-ban levő pénzemen (az a több) többet buktam... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#25112) Top cat válasza hcl (#25111) üzenetére


Top cat
őstag

Ne spúroljá, kőcsed elfele. Problem solved. ;]

(#25113) hcl válasza Top cat (#25112) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jaja! 0FT=0EUR! :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#25114) KROK640 válasza TESCO-Zsömle (#25087) üzenetére


KROK640
veterán

csak lestem, hogy mióta lettem költ-ő, hogy megfejteni kell vajon mire gondolhatok? :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#25115) KROK640 válasza totron (#25095) üzenetére


KROK640
veterán

Durva, hogy pont 2009-et említed, mert akkoriban valóban eléggé sok blogot írtam, amibe itt-ott belefért ez a téma is (noha a fő csapásirány nem ez volt), de azt nem is ide írtam ... Szerintem összességében az a gyanúm, hogy NEM rám gondolsz. (de lehet h igen, mert többször érintettem a témát, sajnos azok az írásaim már nincsennek meg :( )
Egyébként sok mindenből érik már nálam a regényírás, és adós vagyok a fórumnak pl a Ciprusi kalandjaimmal is, meg pár más dologgal is .. szóval rendesen fel kell kötnöm a textilt.

#25093 hcl : Segítek : " A betyár k**va eget, nagyon drága volt az elmúlt hétvége, holnap talán eltudom még intézni azt a német melót, amit nem akarok elvállalni, ráadásul egyedül, de a pénz meg kell, és szeptemberben is van érdekes fesztivál... na meg VGA is kéne. De szar lesz az asszony nélkül kint... lehet nem is sikerül most ezt holnap elintézni, ha igen jól nézek ki, ki sem fújtam magamat megint mehetek ki. De akkor megint 400+ ft-os eurot is vennem kell... Fhaszom, iszok még egy pohár bort, és nyomatom tovább a Just Cause 3-at, majd holnap kiderül, hogy mi lesz... A betyár k**va eget! "

Szerintem ezt aligha találtátok volna ki, de pont ez pörgött az agyamban mikor ránéztem a postodra.

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#25116) KROK640 válasza tserrof77 (#25105) üzenetére


KROK640
veterán

Az bizony ránkférne, hogy 40 legyen az 1660Ti. Egyébként az egyik csákányos ismi, valami hasonló áron akarja majd nekem osztani épp ezt a tipust, de még várok vele egy kicsit, mert egyrészt most nem aktuális, másrészt még a 40-re kicsit azért hajtani kell.
A GTX950-esem pedig most is éri a 65 75 ezer ft-ot, ha másért nem mert én használtam :P és ha ezt nem érted meg akkor nem a napba, hanem a feketelyukba leszel hajítva ;] Hm... jól hallottam, licitáltál 85-ért a GTX950-esemre? :DDD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#25117) KROK640 válasza BiP (#25110) üzenetére


KROK640
veterán

Eh, jó neked. Én is átakartam tolni euroba mindent, de sajnos technikai okok miatt elmaradt, ilyen 412 meg 416-os eruok mellett meg nem akarom átváltani a kis pénzemet...
Pláne, hogy most lehet, hogy amúgyis vennem kell eurot, egy hónap alatt harmadjára(!) és mindegyik alkalommal 400+ ft felett... na, jól nézzétek meg, mert NEM így kéne csinálni!

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#25118) hcl válasza KROK640 (#25115) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én azon kaparom az arcom hogy miért nem vettem még egy kicsit, amíg 400 alatt volt. De mindig meg tud lepni.
Illetve mindig elfelejtem, hogy tök mindegy, mennyibe kerül, ez már EUR marad.

Mutogatni való hater díszpinty

(#25119) koby11h válasza hcl (#25118) üzenetére


koby11h
aktív tag

Azt mondják még most sem késő és 450-nél majd ugyan ezt fogjuk kérdezni... :O

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#25120) Diabolis


Diabolis
tag

Egy M2 a rendszernek, a többi HDD. Sorozatok, filmek, játékok, torrent(sicc :D), egyebek, ISO-k. Ezek két 3TB toshibán + 1TB WD-n figyelnek. A backup annyi, hogy a képek mappa mind a három HDD-re mentve van.
Elég hely persze soha nincs :D Rendet kellene már rakni, de ehhez kellene egy 6TB vinyó :D
Most, hogy a pincét is ki tudtam bérelni, lekerül oda egy szerver (óccó asztali gép), a terv, hogy a hatos vinyo oda megy a fileoknak, plusz bekerül a terrás backupnak. A másik hármas marad az asztali gépben (a gyerek játékok mappája szerintem már hatszor akkora mint az enyém). Semmi más nem fog futni rajta csak a plex.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#25121) hcl válasza koby11h (#25119) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

- Mikor érdemes eurot venni?
- A múltban

Mutogatni való hater díszpinty

(#25122) Zolás válasza hcl (#25121) üzenetére


Zolás
addikt

Ugyanitt bitcoint vennék egy euró alatti áron :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25123) hcl válasza Zolás (#25122) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

EUR-t vennék 1EUR alatti áron :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#25124) Syl válasza hcl (#25123) üzenetére


Syl
nagyúr

Sajnos ma már az sem vicc, hogy dollárt nem veszel 1 eur alatti áron :( Bolond világ!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#25125) koby11h


koby11h
aktív tag

Nálunk tegnap elhangzott:
B@szki reggel kellett volna húst venni otthonra, akkor még olcsóbb volt!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#25126) hcl válasza koby11h (#25125) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát még a SZÉP kártya+fagyó kombó...
Nálunk most mindenhol ásványvíz van :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#25127) E.Kaufmann válasza Syl (#25124) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ez mondjuk még érthető is, kockázatos útra lépett az EU, most hagyjuk, hogy mit is kellene tenni vagy nem tenni, mert csak vita lenne belőle.
Viszont a Forint amit művel, na az minden, csak nem normális. Látszik, hogy a különutasságunk mennyit is ér. Zuhanórepülés közben a mi ülésünk kiszakad és kiesik a repülőből :W

A repülőgép még legalább emelkedhet valamikor...

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#25128) --ka válasza E.Kaufmann (#25127) üzenetére


--ka
senior tag

Tényleg nem vitaindítónak szánom, de a fentiekben foglaltak egy részét így tartom valóságosnak: amit a forinttal művelnek.

Az a baj, hogy annyira van nagy a gazdaságunk, hogy megérje nyerészkedni rajta, és sajnos ahhoz meg nem elég nagy, hogy meg tudja védeni magát.

A különutasságunk meg csak annyiban releváns, hogy csak magunkra számíthatunk. (Ezért baj, hogy az ország egyik fele a másik ellen dolgozik, és mindenki azt hiszi, hogy ő a másik.)

[ Szerkesztve ]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#25129) Top cat válasza koby11h (#25125) üzenetére


Top cat
őstag

Vigasztaljon, hogy holnap még drágábban lehet venni. ;]

#25126 hcl
Tele van ásványvízzel a fagyasztó? De hogy jön ehhez a SZÉP kártya?

[ Szerkesztve ]

(#25130) hcl válasza Top cat (#25129) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Amíg lehetett SZÉP kártyára vásárolni, addig arra vettünk minden kaját, de a végén ami hosszan eláll, abból rengeteg mindent betáraztunk. Azt a pénzt nem nagyon lehet kajarendelésen kívül elkölteni, nyaralni nem megyünk.

Mutogatni való hater díszpinty

(#25131) koby11h válasza hcl (#25130) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ugyan ez volt nekünk is múlt héten, mert így lehetett legjobban elkölteni ami volt rajta.
Csak nekünk nincs fagyasztóládánk, így csoki, alapporok, konzerv kukorica, liszt, cukor, tej...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#25132) F.E.K.. válasza hcl (#25130) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Yep, én a napközbeni ebédet finanszíroztam a szállás, szabadidő zsebből eddig, meg olykor ha otthonra "főztem" akkor az is ezekből ment.

Ja igen, és egyszer vettem a szabadidő zsebből két kerékpárt...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#25133) hcl válasza koby11h (#25131) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Fagyasztóládánk nekünk sem, a hűtőben van mélyhűtő, arra hivatkoztam fagyasztóként. :B

De ja
Instantleves tortacuccok víz kóla szörp liszt KÁVÉ ...

@F.E.K. : Ja, az megy itt is, de amíg lehetett rajta a boltban vásárolni, addig inkább azt nyomtam, mert hatékonyabb. :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#25134) koby11h válasza hcl (#25133) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én is gondoltam rá, hogy a francba, nem kávézunk, nem iszunk kólát (cukros lét) sem, szörpöt magunk csinálunk... mennyit el lehetett volna költeni, de nekünk semmi sem jó :) Vettünk helyette teát, kakaóport...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#25135) hcl válasza koby11h (#25134) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:DDD

Én a kitalálójának az anyjára gondoltam, hogy sört miért nem lehet erre venni... Szabadidő címén... :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#25136) F.E.K.. válasza hcl (#25135) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Amúgy is elég lassan fogy, pláne így ugyebár! :D

(igaz, én pont nem iszom alkoholt, de azért átérzem a gondot)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#25137) hcl válasza F.E.K.. (#25136) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Általában én sem :( , de amilyen drága egy igazán jó sör, jól jött volna :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#25138) Syl válasza hcl (#25133) üzenetére


Syl
nagyúr

Év elején a lányomat elkapta a gépszíj, kiütött rajta a prepper-himlő és televásárolta a pincét. Ilyen tételekre gondolj, például 80 kb liszt (malomból), 20-30 liter olaj, konzerv hegyek stb., stb. 3-400 ezer forintnyi motyó tuti van lent.
Ha (vagy amikor) beüt az armaggedon, minimum hat hónapra mindenünk van. :D

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#25139) Top cat válasza Syl (#25138) üzenetére


Top cat
őstag

3-400 ezer forintnyi motyó tuti van lent.
Mi a pontos címetek? ;]

(#25140) KROK640 válasza hcl (#25118) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem is akkor kellett volna venni, mikor beköszönt egy kicsit 400 alá, de akkor pont nem kellett, maximum befektetésnek mehetett volna.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#25141) hcl válasza Syl (#25138) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ennyire azért nem. Szokott itthon lenni mondjuk 2x2 zsugor víz, most van 3x ennyi.
Szokott lenni 4 kóla, most van 10.

@Top cat : Pénz könnyebb, ha menekülni kell.

@KROK640 : Először én is arra gondoltam, de az a lóvé már nem fog Ft-á változni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#25142) KROK640 válasza Diabolis (#25120) üzenetére


KROK640
veterán

6TB winyó? Nem rossz. Nálam 2db 4-es van, de az egyik szinte üres (100GB motyó ha van rajta), az gépben sincs, az a backup. A gépben meg van 4+2TB amin van nagyjából 1,4TB szabad hely :) Ezen már azért így kényelmesen elférek :)

Öcsém az 1TB-os HDD mellé most akar venni javaslatomra egy 4TB-osat, de kell is neki, mert nem csak egy 12 éves HDDről beszélünk (ami az egyetlen neki ráadásul), de akárhányszor nézem, ámulatba esek, hogy egyrészt hogy lehet ekkora kuplerájban megtalálni valamit (égtelen kupi van azon a winyón, és 3 felé van particionálva ráadásul), másrészt, hogy hogy lehet úgy élni, hogy a három partición összesen(!) nincs 6GB szabad hely ... Állandóan sír neki a Windows, hogy D, E , F meghajtón semmi hely sincs, egy 720P sorozatrészt nem tud felmásolni a gépre, mert nincs hely... (bár igazából ott nem csak a HDD a csereérett, a 120-as SSD sem túl nagy, de mindehhez egy Pentium G 3258 + 4GB RAM + GTX960 2GB társul, és hát nem egy erőmű... )

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#25143) Top cat válasza hcl (#25141) üzenetére


Top cat
őstag

Pénz könnyebb, ha menekülni kell.
De még nem kell. :D
Amúgy érdemes spájzolni. Ki tudja mikor válik Pengő a Forintból. :U

(#25144) KROK640 válasza hcl (#25126) üzenetére


KROK640
veterán

Pont ma gondoltam a boltban, hogy sajtban és tojásban is lehetne tartani a vagyonomat, ugyanis meglepően szépen húz felfelé mindkettőnek az ára :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#25145) KROK640 válasza Syl (#25138) üzenetére


KROK640
veterán

Az sosem baj ha ilyet meglép valaki, pláne ha saját pénzből teszi.
Én 2017-ben kezdtem azt, hogy amikor picit úgy kezdett jobban menni a szekér (régi szép idők), akkor a nagy bevásárlásnál hozzácsaptam 1-2 konzervet a tételekhez, amit itthon beraktam egy szekrénybe. (németben ugyanezt csináltam zacskós levessel, egy hatalmas szatyor német zacskós levesem van itthon). Épp valamelyik nap állapítottam meg, hogy még úgyis van legalább 50 hal, hús, melegszendvicskrém, májkrém konzervem itthon, hogy öcsém egy időben keményen rájárt. De van 5 doboz teám, több liter olaj, ilyesmik még akadnak... Csokim bezzeg nincs :O pedig volt olyan, hogy tizenpár tábla Milka volt itthon (csak hát asszony is rájárt, meg egy idő után már én is).

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#25146) KROK640 válasza Top cat (#25143) üzenetére


KROK640
veterán

"Ki tudja mikor válik Pengő a Forintból. :U" - attól tartok hamarosan...

#25141 hcl : bár megtehetném én is, hogy eltárolok "fölös" lóvét, de sajnos az most nagyon nincs. :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#25147) E.Kaufmann válasza KROK640 (#25145) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Jó lesz az az olaj ősi dízelbe ;] :O

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#25148) hcl válasza Top cat (#25143) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, azt hittem, ki akarod rabolni @Syl-t :D

@KROK640 :A tojás kevésbé romlik, mint a Ft :D
Nekem sem annyira fölös, de muszáj.

Mutogatni való hater díszpinty

(#25149) Top cat válasza hcl (#25148) üzenetére


Top cat
őstag

Ja, azt hittem, ki akarod rabolni @Syl-t :D
Jól hitted. Ezért kérdeztem hol laknak. ;]

(#25150) Syl válasza Top cat (#25139) üzenetére


Syl
nagyúr

:P

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.