Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) big-J válasza Bib (#1600) üzenetére


big-J
őstag

Akkor mar gyarilag is rossz a programozasuk. Hogy javult meg, ki meg bekapcsoltad? Amugy brutal hogy ilyenek elfordulnak egy ennyire egyszeru rendszerben. Meg 10 dodos kinai vezerlok sem krepalnak be igy.

[ Szerkesztve ]

(#1602) Bib válasza big-J (#1601) üzenetére


Bib
őstag

A másik hiba nyomatékszenzor volt.Szerencsére ki-be kapcsra mindig javult. :) Azért a kis súlynak ára van attól tartok.

[ Szerkesztve ]

(#1603) simonjoe


simonjoe
senior tag

Sajnos az a baj a szervizeléssel, h nem nagyon lehet találni szakosodott márkaszervizt. Nagyon az elején járunk még ezen a téren.

Joe

(#1604) Runner_fxr válasza Bib (#1602) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Shimano esetében a nyomatékszenzor hiba akkor van ha a pedálon van a lábad bekapcsoláskor. Indításkor futtat egy tesztet és nem lehet a lábad a pedálon.

(#1605) Atos23


Atos23
senior tag

Melyik a legnépszerűbb, külföldről rendelős oldal Haibike-okhoz?
Yamahás Haibike Fully-t szeretnék venni, és éppen e-Bayen akadtam rá egy olasz eladóra, aki a magyar boltoktól kb. 150k-val olcsóbb, és valami képtelenül kis szállítási költséget számít fel worldwide
(kb. ~5-6kHUF).

pl. Link

(#1606) Bib válasza Runner_fxr (#1604) üzenetére


Bib
őstag

Ezt én is tudom, csak nekem menet közben dobta be :K

(#1607) Bib válasza Atos23 (#1605) üzenetére


Bib
őstag

Én sokszor emlegetem Ausztriát, itt a határ mellett van Mattersburgban a Radwelt Michiknopf ahol több magyarul beszélő kolléga is van.Bármit beszereznek szerintem, valamint elég nagy a raktárkészletük is. Itt van egy érdekes cikk róluk :)

(#1608) LuckyL


LuckyL
őstag

sziasztok!
szeretnék egy városi pedelec bringát
nem sportolás lenne a cél vele, hanem a városi autózás egy részét váltaná ki, boltbajárni stb.
300 ezer ft körül lehet értelmeset venni? itt Debrecenben árulnak benelli gio m típust 300k körül újonnan, ez egy jó márka?
vagy valami drágábbat lenne érdemes nézni használtan?
nem kell nagy hatótáv, 20km nél többet biztos nem mennék vele egyszerre

cryptot minden termékemért elfogadom

(#1609) HKorn válasza LuckyL (#1608) üzenetére


HKorn
addikt

Én inkább egy ilyet vennék mégpedig a hátsó agymotor miatt. Benellié első agymotoros, ami sokkal rosszabb konstrukció szerintem.

Run&Ride

(#1610) big-J válasza Atos23 (#1605) üzenetére


big-J
őstag

Ha nem tudod ervenyesiteni a garid, nincs garid. Ha nincs gari, ne fizess garis arat erte.

(#1611) Atos23 válasza Bib (#1607) üzenetére


Atos23
senior tag

Megnéztem, köszi a tippet! Egyetlen bajom vele, hogy átnézve az 5.000 Euro alatti Fullykat, nem találtam Yamaha motorost. Volt már Bosch és Yamaha bringám is, erősen törekszem az utóbbinál maradni.

(#1612) Gömbike válasza LuckyL (#1608) üzenetére


Gömbike
senior tag

Boltba, piacra, üzletekbe járni ezt vettem itt és ennyiért: [link]

Rakattam fel előre és hátra is kosarat, bevásárolni tökéletes. Egy alföldi kisvárosban lakom, nem sportra használom, nekem városi "letámasztom a bót előtt" tökéletesen megfelel.

Túrázásra viszont már ez nem alkalmas.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#1613) StLui válasza Atos23 (#1611) üzenetére


StLui
veterán

Én elgondolkodnék a shimano motoros, és a 2020-as bosch motoros gépeken!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1614) conexke válasza big-J (#1599) üzenetére


conexke
tag

E8as hiba kod volt rajta

(#1615) draco31


draco31
veterán

Sziasztok!
Haver rokonoktól hollandiából kapott egy elektromos bicajt. Nem nagyon láttam még ilyet, csak neten. Az első agyban van a motor. A gond az vele, hogy sem a kulcsát, sem a töltőjét nem küldték el neki. 3 állása van a kulcsnak, ON-OFF-Lock. Off állásban van a gép. Gondolom Lock-ban nem forogna az első kerék a motor miatt.
Ahogy nézegettem a kulcsból 2 vezeték jön ki, egyik az akkuba megy rögtön, a másik meg bele a vezérlőbe. Akku fel van töltve, van rajta 4 led és egy gomb, az ha meg van nyomva, mindegyik világít.
Ki lehet ezt iktatni valahogyan, vagy esélytelen?
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1616) StLui válasza draco31 (#1615) üzenetére


StLui
veterán

se kulcs, se töltő.... :F :Y küldjék el csomagban

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1617) draco31 válasza StLui (#1616) üzenetére


draco31
veterán

Ezt mondtam én is neki, de nagyon mehetnékje van vele. Bár a töltést nem tudom hogy akarná így megoldani.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1618) simonjoe válasza draco31 (#1617) üzenetére


simonjoe
senior tag

36V-os rendszer, a Bosch töltőjével lehet tölteni.

Joe

(#1619) nexuspolaris válasza Atos23 (#1611) üzenetére


nexuspolaris
tag

Ezt nézted már? :

Haibike Sduro FullSeven LT 4.0 2019

Ez árban ugyanott van, mint az ebay-es, 2 év magyar garival. Mellesleg a neonzöld szín is elég menő :K

(#1620) big-J válasza draco31 (#1615) üzenetére


big-J
őstag

36v tolto kelleni fog hozza, de ha nincs meg neki, akkor veszel egy passzolo csatlakozot mindket oldalra(anya csatlakozo az akksira) es felforrasztod a regi csatlakozo helyere, illetve a toltore is. Tolteshez en XLR csatlakozot szeretem. Aliexpressrol beszerezheto mindketto, de vannak eladok akik keres szerint szerelik a toltot a kert csatlakozoval, igy megsporolsz egy forrasztast. Ja, es multimeterrel nezd meg hogy nem-e raktad forditva. :D
.
A ket drotot ossze kell erinteni, ami a kulcsbol jon, ugy ahogy irtad, az akksibol a vezerlobe. Bar nem tudom hogy van 3 allasa, ha 2 drot jon ki.

[ Szerkesztve ]

(#1621) draco31 válasza big-J (#1620) üzenetére


draco31
veterán

Az egyik képen látni, egy piros jön ki, az megy be az akkuba, és egy sárga, az pedig megy a vezérlőbe.
XLR csati van az akkupakk másik oldalán ha jól láttam.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1622) big-J válasza draco31 (#1621) üzenetére


big-J
őstag

Jol hangzik. Van meg kerdes?

(#1623) draco31 válasza big-J (#1622) üzenetére


draco31
veterán

Ilyen töltőt hol találok neki?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1624) Runner_fxr válasza Atos23 (#1605) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Haibike-ot csak akkor vegyél ha inkább túrázgatnál, a sportosságtól igencsak messze van. Nagyon magas építésű, nehézkes irányítású gépezet.

[ Szerkesztve ]

(#1625) big-J válasza draco31 (#1623) üzenetére


big-J
őstag

Aliexpressen de az sok ido alatt er oda, ebayen eu-bol gyrosabb.

(#1626) draco31 válasza big-J (#1625) üzenetére


draco31
veterán

Akkor csak annyi kell, hogy 36V és XLR csatlakozós.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1627) big-J válasza draco31 (#1626) üzenetére


big-J
őstag

Igen

(#1628) hamizoli


hamizoli
tag

Sziasztok!

Nincsen köztetek vagy ismerőseitek között olyan aki próbálta vagy van neki Merida 2019-es eBIG.NINE merevfarú bicaja? Kinéztem egy [kerékpárt] de már csak XL(53cm) érhető el, ez már nagy lenne az én 183-184 cm magasságomhoz? A gyártó szerint nekem L-es [kellene]. A Merida Concept Storeban elvileg lehetne próbálni de azért most nem szívesen utaznék fél-egy napot hogy ez kiderüljön.

régi név:hammer1

(#1629) draco31 válasza big-J (#1627) üzenetére


draco31
veterán

Ez a töltő jó lenne?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1630) big-J válasza draco31 (#1629) üzenetére


big-J
őstag

Úgy tűnik, igen.

[ Szerkesztve ]

(#1631) Runner_fxr válasza hamizoli (#1628) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Felesleges kipróbálni, nagy lesz neked az XL. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem tudnál vele menni, de elég lomha, ügyetlen lesz alattad terepen. Én 178 vagyok és az M-es a jó méret a Meridából.

(#1632) big-J válasza draco31 (#1629) üzenetére


big-J
őstag

Amugy a polaritasra nincs szabvany, mindenkepp ellenorizd le elotte. Kapcsold be toltot es nezd meg melyik ketto csati palca ad 42v-t, utana akksi csatlakozokat is nezd meg melyik ketto lyuk ad ~32v-t.

(#1633) simonjoe


simonjoe
senior tag

36V-os akkura miért akartok 42V-os töltőt? Üresjárati kapocsfesze biztos jóval több ennél. A jófogáson egy faxi árul 500Ft-ért!!!, új dobozos Bosch 36V-os töltőket, ami fesz és áramkorlátos. Csak le kel vágni a fejét és átalakítani.

Joe

(#1634) big-J válasza simonjoe (#1633) üzenetére


big-J
őstag

Azert mert akkora kell ra.

Ezek a bosch cuccok pedig folyton kommunikalni akarnak, szinte biztos nem lenne belole semmi.

(#1635) Somatom válasza simonjoe (#1633) üzenetére


Somatom
veterán

Egy 12V -os ólomakkunak 14,2-14,4 a töltőfeszültsége. A kamionban a 24 -re, 28V feletti töltést szoktam mérni. Akkor sztem reális a 36V névlegesre a 42V töltőfeszültség.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1636) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Kinek milyen autós tartója van? Azt nézem, hogy a vonóhorogra szerelhetőek között azért a váz méret nagyon nem mindegy.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1637) Somatom válasza Des1gnR (#1636) üzenetére


Somatom
veterán

Thule FreeWay 968. Itt vannak képek a Meridával az autó hátulján. Plusz egy combos lánc lakattal, amivel a bringát odaláncolom a vonóhorog tartókonzoljához.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1638) Ablakos válasza Somatom (#1637) üzenetére


Ablakos
őstag

Ajjajj. Remélem, nem ilyen borzalmat vesz az érdeklődő. :Y

Thule VeloCompact 100e körül van.

(#1639) Somatom válasza Ablakos (#1638) üzenetére


Somatom
veterán

Atom stabilan áll az autó hátulján a tartó és a bringa is a tartón. A Thule sztem nem egy noname. Eddig kb. 400Km -t utazott így a bringa. Akkor minek fizettem volna 100 ropit egy olyan tartóért, amitől nem férek hozzá rendesen a csomagtartóhoz, külön tárolóhelyet igényel és még rendszámmal, lámpákkal is műsorozhatok?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1640) draco31 válasza big-J (#1632) üzenetére


draco31
veterán

Rendben, köszönöm.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1641) Ablakos válasza Somatom (#1639) üzenetére


Ablakos
őstag

Világos, a pénz, utánajárás (szemle, rendszám) döntő érv.

(#1642) dugo_ válasza simonjoe (#1633) üzenetére


dugo_
veterán

Azt tudtad, hogy egy Bosch töltőn nulla fesz van, amíg nem csatlakoztatod hozzá egy Bosch bringához? ;]

(#1643) Somatom válasza Ablakos (#1641) üzenetére


Somatom
veterán

Ha láttam volna értelmét, a pénz nem lett volna akadály. De, egyetlen bringához nem akartam ilyen hodályt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1644) Des1gnR válasza Somatom (#1637) üzenetére


Des1gnR
őstag

Durván néz ki :DDD
Nekem pont az a lényeg, hogy ne kelljen kivenni a kereket, úgy akár a kocsiba is rakhatnám. Thule-okat néztem én is, de a váz méret miatt vannak kétségeim.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1645) Somatom válasza Des1gnR (#1644) üzenetére


Somatom
veterán

A kereket csak azért vettem ki, mert a küllők "takarnák" a lámpát. Meg azért, mert kb. 10mp kikapni. A vonóhorgos megoldásnál minden takarja a lámpát, úgyhogy komplett lámpahíd kell. Használtál már utánfutót? Én elég sokat. Az elektromos csatlakozó mindíg necces pont. Vagy működnek a lámpák, vagy nem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1646) Ablakos válasza Des1gnR (#1644) üzenetére


Ablakos
őstag

Én felpróbáltam a gépet, mielőtt megvettem. Mintaterembe elkerekeztem, kipróbáltam, fizettem.

20 évig a tetőn hordtam és nem mondom, hogy nem tudnám felemelni, de így nincs szerelés, erőlködés.
Pláne elektromos majd. 25 kilós Gepida monstrumot.
Könnyedén leoldom a vonófejről a tartót és elhelyezem a csomagtárban. (nem kombi G Astra !)

[ Szerkesztve ]

(#1647) Des1gnR válasza Somatom (#1645) üzenetére


Des1gnR
őstag

Persze, működik jól és nem gond a lámpahíd sem. :)

Ablakos: Jó az ötlet, de először nézelődök a használt piacon...a legtöbb ami van alig használt.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1648) Somatom válasza Des1gnR (#1647) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor hajrá!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1649) simonjoe válasza dugo_ (#1642) üzenetére


simonjoe
senior tag

...nem kell Bosch bringa, elég neki egy terhelés. Egy relé választja le fizikailag, már szétszedtem és megnéztem. :)

Joe

(#1650) big-J válasza simonjoe (#1649) üzenetére


big-J
őstag

Mekkora terheles? Ha megcsinalod neki biztos nyersz rajt. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.