Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101958) cidalain válasza Krisztianby (#101955) üzenetére


cidalain
veterán

Én a környéken lakom. Tavaly májustól albérletbe kényszerültem egy időre (Vp melletti kisváros), amíg felújítás volt nálunk. 150+rezsiért béreltem egy 54 négyzetméteres 2 szobás lakást. Csak a konyhabútor volt beépített, mindent vinnem kellett (ami nekem jó volt, mert addig sem volt útba a felújításnál)

Azt gondolom jól lövöd be az árszintet. A 10km határt vidd kicsit feljebb. Hajmáskért kerülném nagyívben. Almádi megfizethetetlen, pláne nyáron, ilyenkor kiadnak minden lakást a városban, heti szinten megkapják érte a 150-et röhögve. Titkos tipp Balatonfűzfő, ennek is a gyártelepi része, ott sok a lakás, vannak köztük korrektek is (1-2-3 szobásak is vannak). Buszközlekedés onnan Veszprémbe kiváló.

Ahogy nézem egyébként az albérletár pont Vp-ben az egyik legmagasabb az országban: kevés a kiadó hely, sok az egyetemista, azok közül is sokan nyáron is fizetik a kéglit, hogy ne bukják el a helyet (persze a Balatonnál nyári melót is könnyebb leakasztani)

Ja, és a legjobb társbérlő egy társ, szóval csajozz be gyorsan

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.