Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Dr.Anonymus válasza Ixion77 (#1194) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Köszi a válaszokat. :B Egyelőre még nem rendelem be a devicet akkor, megvárom a további tesztfotókat.

(#1202) sparks


sparks
senior tag

Ez igen, már hamarosan érkezik is a OxygenOS 4.5.3

Egyelőre nem letölthető, de a változások listája már fent van:

Bug Fxes:
Expanded screenshot display issue
Google Translate stutters

Optimizations:
System stability
Wi-Fi connectivity
Camera effect and stability
Data usage statistics

Ha ilyen ütemben fogják nyomni, az nagyon üdvözlendő lesz és remélhetőleg a kamera hibák is hamar orvoslásra kerülnek :C

[ Szerkesztve ]

(#1203) twi452


twi452
senior tag

így új korában az aksi nagyon kellemes.
tegnap reggel 6kor töltöttem fel és most tartok 27%-on majdnem 7 óra kijelzővel plusz tegnap szinkronizáltam le Spotify zenéket (12GB letöltés wifin) meg ma egy órás waze navigáció eddig.
Remélem sokáig megmarad hasonló állapotban az akku benne :)

(#1204) f3rdzs0 válasza Timer (#1200) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

köszi, ezek alapján maradok majd egy sima toknál, vagy dbrand skinnél. még meglátom mennyire szokom meg a vékonyságát.

(#1202) sparks: "Google Translate stutters"
stutters :D teljesen használhatatlan a translate kamerája jelen állapotában, szóval jó hogy javítják ilyen gyorsan

f3rdzs0

(#1205) Macika66 válasza Ixion77 (#1194) üzenetére


Macika66
addikt

...azt hittem, a Google-féle intelligenciát sikerült összehozniuk az S8-minőségű stabilizálással és az Iphone-féle zoommal....

...és a szomáliai árral.

Aha... :)

(#1206) paolinho válasza Macika66 (#1191) üzenetére


paolinho
őstag

Én ehhez a voucher témához kapcsolódóan hagy kérdezzek egy - lehet - butát! Én a múlt héten rendeltem - és pénteken kaptam is meg - életem első Oneplus telefonomat. Ehhez, ha jól értem, amit írtál, vouchert csak akkor vehettem volna igénybe, ha már van korábbi szintén Oneplus-os vásárlásom? Viszont nálam a Referral Hub alatt szerepel egy Lejárt voucher. Ezek szerint volt voucher-em, csak nem vegtem észre? Ha igen, akkor ezt már elbuktam?

(#1207) G-Bali válasza G-Bali (#1173) üzenetére


G-Bali
senior tag

Csak azért kérdem a számlázási címet mert lehetne cég nevére kérni hogy az áfa visszaigénylés miatt? . Amúgy semmi válasz még..... :U

(#1208) kano válasza sparks (#1202) üzenetére


kano
nagyúr

Az update-ek jönnek, csak a kamera képe nem javul (legalább is a 3-asnál így volt). ;]

G-Bali
Azt a számlát amit kapsz itthon nem fogod tudni elszámolni. Itthon elszámolható ÁFA-s számlát nem fogsz kapni tőlük. Esetleg, ha rendelkezel EU-s adószámmal, akkor talán.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1209) G-Bali válasza kano (#1208) üzenetére


G-Bali
senior tag

Úgy gondoltam, hogy van e lehetőség rá....?!

(#1210) Macika66 válasza G-Bali (#1207) üzenetére


Macika66
addikt

Ööö, milyen ÁFA?

(Na, kezdjük elölről... :( )

(#1211) Macika66


Macika66
addikt

2 perce SMS:

DHL EXPRESS küldeményének (ONEPLUS) kézbesítése a vámkezeléstől függően várható: jún. 29 2017

(#1213) ollie válasza Macika66 (#1211) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szóval van kinek a DHL, van akinek a UPS hozza (nekem utóbbi). Az viszont érdekes, hogy este 10-kor még Lengyelországban volt, ma reggel meg már átadták a futárnak, hogy kihozza, szóval most várom. :)

***

(#1214) k810 válasza ollie (#1213) üzenetére


k810
aktív tag

Priority: UPS
Normal: DHL

Legalábbis eddig ez jött le a fórum beszélgetésből.

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#1215) Haneto válasza ollie (#1213) üzenetére


Haneto
tag

Várhatod is! Nekem péntek óta kézbesíti a UPS. Se híre se hamva. DHL már 2-3X kihozta volna ... :))

Xiaomi Mi 9T Pro

(#1216) Td48Vii válasza sparks (#1202) üzenetére


Td48Vii
csendes tag

Nálam már meg is jött

(#1217) Koktail


Koktail
tag

Hát én még mindig csak pár órára na jó fél napot használtam, de egyáltalán nem bántam meg hogy nem S7edge-t rendeltem.
Ez egy nagyon állat telefon a hardver az valami bődületes 30alkalmazás nyitva de mintha egy se lenne. Újjlanyomat olvasó villám gyors. Nekem a kamera is teljesen megfelelő mindennapi 1-1 fényképezésre. És a szàmomra a legdurvább az akksi meg a dash töltés. 6:20 perc kijelzőidőm van és még 3 órát ír ês higyjétel el nyúzom rendesen... 2-ig fenn voltam és belekatam próbàlgattam szóval el tudjàtok kêpzelni. Hát a dash töltést még el se hiszem. Szóval én teljes mértékben meg vagyok elégedve a telefonnal nyilván nem tökéletes de olyan sose lesz. Nekem teljesen tökéletes és remélem 2 évet boldogsàgban lehúzok vele :-D
A T9-et valaki elárulhatná hogy kell kilőni mert az eléggé zavar.... :-D köszi. Szép napot mindenkinek.

(#1218) Darth_Revan válasza Td48Vii (#1216) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nálam is!
Ez igen, gyorsan tolják kifele a frissítéseket ahoz képest, hogy volt aki azért anyázta a OnePlus-t mert lassúak a frissítések :))

(#1219) kano válasza Darth_Revan (#1218) üzenetére


kano
nagyúr

A régi telefonokra (OP1, OP2, OPX) nem frissítenek és ezért anyázták őket. A 3 és 3T-re is jöttek a frissítések csak éppen a kamerát nem nagyon javították bennük. :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1220) HardRic válasza Td48Vii (#1216) üzenetére


HardRic
addikt

A Whirpool mosógépet bennehagyták a kamerában...

(#1221) PandaMonium válasza Koktail (#1217) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nekem is nagyon tetszik idáig a teló, teljesen elégedett vagyok vele a sok fikázás ellenére.

T9/Autocorrect kikapcsolása: Beállítások -> Nyelvek és bevitel -> Virtuális billentyűzet -> Google Billentyűzet -> Szövegjavítás -> Kikapcsolod az "Automatikus javítás" opciót. :)

What I cannot create, I do not understand

(#1222) Td48Vii válasza HardRic (#1220) üzenetére


Td48Vii
csendes tag

Itt van egy raw vs jpg teszt, látszik, hogy szoftveres a mosás:
https://www.reddit.com/r/oneplus/comments/6jp0c0/oneplus_5_raw_vs_jpeg/

(#1223) k810


k810
aktív tag

OnePlus 5 teszt magyarul :C

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#1224) Haneto válasza Td48Vii (#1222) üzenetére


Haneto
tag

Na ha auto módban tudna olyat mint raw-ban akkor már egész jó lenne!

Xiaomi Mi 9T Pro

(#1225) HardRic válasza Td48Vii (#1222) üzenetére


HardRic
addikt

Tudom, épp ezért vártam, hogy megfrissítik, ha már odaírtak hogy Camera. Amúgy nem kell ehhez RAW, elég Pro-ra valtani, és már részletesebb minden.

(#1226) f3rdzs0 válasza Td48Vii (#1216) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

ah most nézem, hogy az auto brightness is javítva lesz. este majd mesélek hogy hátha jobb :D

f3rdzs0

(#1228) Koktail


Koktail
tag

Köszi azt hittem az csak a szóközre meg ilyenekre vonatkozik többit kipapcsoltam. :-)

(#1229) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

(#1230) rankesz


rankesz
veterán

Basszus, asszem kicsit elkapkodtam a vásárlást, - 20 eur kedvezménnyel nekem is jól jött volna egy tok... :(((

(#1232) Gonz0 válasza PandaMonium (#1176) üzenetére


Gonz0
tag

A piros szilikon tokról tudnál néhány fotót felrakni?

Szemezek vele nagyon, de valahogy a kínaiak mindig elcseszik a piros színt. Anno xiaomi-hoz rendeltem már többet is, de a naracstól a rózsaszínig mindent kaptam, csak pirosat nem. :(

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#1233) kano válasza Dr.Anonymus (#1229) üzenetére


kano
nagyúr

"...OnePlus 5's camera seems like a step down from last year's OnePlus 3T in many ways." Ajjaj...

Gonz0
Az igazi piros szín Kínában a kommunizmus színe, így nem nagyon használják másra.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1234) kiSSrac


kiSSrac
tag

Sziasztok!

Arról tud már valaki valamit hogy az NFC / telefonnal való fizetés mennyire megy vagy nem megy?
Hallottam valami olyat, hogy pl az OTPs cuccok nem mennek ha rootolt a teló...
Vajon ha nem rootolt (de lehet rootolni) akkor mehet?

Ki tudja ezt próbálni valaki (és meg is tenné) ?

Előre is köszi a válasz(oka)t!

(#1235) f3rdzs0


f3rdzs0
senior tag

rendeltem dbrandről, ha akar valaki onnan akkor csak 30-án kezdik a szállítást.

plusz két skint vettem az ingyenes shipping mellett/miatt. attól függ melyik tetszik a másikat felrakom majd hardveraprora :p

f3rdzs0

(#1236) k810 válasza kano (#1233) üzenetére


k810
aktív tag

Így teljes sztem:

"What's even more troublesome is perhaps the fact that OnePlus 5's camera seems like a step down from last year's OnePlus 3T in many ways. The main 16MP camera on the OP5 actually takes lower resolution pictures than the one on the OP3T (4608 x 3456 vs 4640 x 3480 on the 3T), and although the difference in size is not that big, the new OnePlus flagship produces images that are also occasionally blurrier and noisier than what we've come to expect from its predecessor. All said and done, it seems that this year's "flagship killer" from China is not quite ready to kill it in the camera department."

Avagy nem rosszabb mint az OP 3T, csak ahhoz képest zajosabb és nem elég jó, mint amit elvárt a Phone Arena az új telefontól. Bár a felbontásbeli különbségen csak röhögni tudok. :P Illetve azon, hogy az OP5 kisebb méretű fájlokat készít, ergo kevésbé zajos,. ezt így nem látom leírva. Félreértés ne essék, nem védem, csak nem értem teljesen.

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#1237) dptrsk válasza kiSSrac (#1234) üzenetére


dptrsk
addikt

OP3Tvel megy az OTP SmartBank stock rendszeren

(#1238) PandaMonium válasza Gonz0 (#1232) üzenetére


PandaMonium
őstag

Lőttem gyorsan pár képet: [Link]

A telefonon nem tudtam megörökíteni, mert azzal készültek a képek, de ha szeretnéd akkor később úgy is tudok pár fotót csinálni.

What I cannot create, I do not understand

(#1239) szpali válasza PandaMonium (#1238) üzenetére


szpali
addikt

Köszönjük! :R
Mennyire hajlékony, illetve tapadós?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1240) ollie


ollie
MODERÁTOR

Meghozták. :)

***

(#1241) lmisi


lmisi
senior tag

Megrendeltem 8 ram 128 belső sd-t.
Megnéztem jó pár youtube-t, és természetesen a fórumot.
Konklúzió: Ennyiért továbbra is ár/érték bajnok. Főleg ha valakinek most
kell telefont vennie. Ha nem lenne sürgős nyilván várnék a 5T vagy 6 ra, hátha azok
víz-cseppállóak lesznek.

(#1242) gabee jr válasza lmisi (#1241) üzenetére


gabee jr
tag

5T nem valószínű, hogy lesz. 3T név is csak annak köszönhető, hogy Kínában szerencsétlen szám a 4-es.
Én még mindig szemezek ezzel a modellel, de az Oneplus 1-em a mai napig tökéletes, hibamentes, gyors, aksi is megkímélt. Fáj a szívem 100k-t kicsengetni, mikor van egy tökéletes (igaz régebbi) telefonom.

"Csukaharapást szőrivel"

(#1243) Macika66 válasza lmisi (#1241) üzenetére


Macika66
addikt

Remélem, hamarabb lépik meg a cseppállóságot, mint a WQHD kijelzőt... :)

Az előbbire még csak-csak van értelmes magyarázat.

(#1244) Td48Vii válasza kiSSrac (#1234) üzenetére


Td48Vii
csendes tag

Pont ma csináltam meg a Simple regisztrációt, de most bementem a boltba a kedvedért kipróbálni, na meg a magam kedvéért is :D
NFC bekapcs, majd képernyő felold, kb a kamerát a terminálhoz érinted, és azonnal elindul az app, mutatja, hogy fizetés, és done. Nagyon komoly, még az eladó csaj is csak nézett, hogy se kártya se tárca a kezemben, semmi látható előkészület a fizetésre, aztán meg ez mi ez telefonnal fizetés :D

(#1245) Haneto válasza ollie (#1240) üzenetére


Haneto
tag

Nekem is! :)

Xiaomi Mi 9T Pro

(#1246) kano válasza gabee jr (#1242) üzenetére


kano
nagyúr

Az 5 köszönhető annak, hogy a 4-es szám szerencsétlen. A 3T az a Samu note 7 miatt volt. :U

immi60
Pedig a Gránitnak már kb. 1 éve van ilyen appja, MKB is tud ilyet és a Telenor is. Régen nem újdonság már.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1247) twi452 válasza kano (#1246) üzenetére


twi452
senior tag

Remélem a cib is eljut egyszer ide.. most kezdték el cserélni a kártyákat paypass-osra.. lassan de biztosan haladnak :D

(#1248) Gonz0 válasza kiSSrac (#1234) üzenetére


Gonz0
tag

Még előző telefonomon volt custom rom+root a telón. Magiskhide használatával működött az otp netbank, anélkül rögtön kiszúrta, hogy rootolt. Gondolom safetynet-et figyeli, hogy átmegy-e rajta a telefon.

Pandamonium Köszi. Úgy látom a gombok egybe vannak öntve a tokkal, mennyire nehéz benyomni őket? Egyébként a színe tetszik.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#1249) dannyl


dannyl
addikt

Bármilyen OTG kábel jó a telóhoz, vagy csak a sajátja, mint az OP3-nál?

(#1250) Mactavish791 válasza kano (#1246) üzenetére


Mactavish791
csendes újonc

Tud ilyet Telenor? Ezt hol lehet elérni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.