Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Kyller


Kyller
senior tag

Sziasztok!

LG G4-et érdemes erre lecserélni?

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#502) zolomon17 válasza f3rdzs0 (#499) üzenetére


zolomon17
senior tag

Most frissült, holnap este lett az új határidő. Nem baj, így legalább most lecsukom a céges laptopot és nyugodt szívvel megyek úszni egyet a Velencei-tóban :)

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#503) zolomon17 válasza ittakary (#500) üzenetére


zolomon17
senior tag

Várd meg amíg kézben lesz, kicsomagolod, megtapogatod ;) Jó lesz az!

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#504) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

.

[ Szerkesztve ]

(#505) emeron válasza ittakary (#500) üzenetére


emeron
tag

Képes lennél rögtön megválni tőle, mert nem kaptad kézhez azonnal? :) Gondolom nem az életed függ tőle, nyugi. #1stWorldProblem már bocs. :P

(#506) belan válasza racerx (#496) üzenetére


belan
addikt

Szerintem annyiért más is meg venné)))van hardverapron egy új vagy lesz 165 ezerért hat van aki ebből is hasznot húz )))

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#507) zolomon17 válasza belan (#506) üzenetére


zolomon17
senior tag

Mondjuk a 165.000 nem egy elrugaszkodott ár, tekintve, hogy Early Drop-pal ingyen volt a szállítás és a kisebbik kiszerelés így került 161.000-be (309-es árfolyam mellett, ami elég baráti volt a banktól)

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#508) Kocsó válasza HardRic (#383) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Sziasztok!

Ti kaptatok már tracking numbert, vagy valami infot a kézbesítésről?
Mert nekem egyelőre csak ennyi látszik, se egy e-mail se egy SMS...
Csak arról jött, hogy a fizetést elfogadták 20-án 18:01-kor, amikor megrendeltem és kifizettem..

(#507) zolomon17: ERSTE a hitelkártyáról 154.607 Ft-ot emelt le, tehát van ott haszonkulcs :B
Ha nem jön be, akkor enyém is megy HA-ra és maradok a jól bevált 128-as 3T-mnél :U

(#509) HardRic: köszi, nem aggódom, akkor nekem is bedobják holnap :K :R

ha valakit érdekel a 20€ -s voucher, írjon Privátot, mert a linkelés miatt 1 napra kitiltottak... Remélem ezért nem fognak :B

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#509) HardRic válasza Kocsó (#508) üzenetére


HardRic
addikt

Írj a supportnak live chaten, én ott kaptam a sráctól számot, azon kívül se emailben, se oldalon nincs.

Már útnak eresztették, kézbesítés holnapra várható.

[ Szerkesztve ]

(#510) Rick4 válasza mjani1172 (#464) üzenetére


Rick4
félisten

Ma már harmadszor mondasz a valóságról hibás véleményt a nyilvánvaló tények ellenére, majd korrekten próbálkozol ugyanazzal megajándékozni, amit te szerinted kaptál, ezzel azért mosolyt csaltál az arcomra, utoljára az oviban próbálkoztak hasonló dolgokkal. :D Sajnos az van ezzel is, hogy ismét tévedtél.
Én a tényekkel megindokoltam, miért lősz mellé, te csak megjegyzést teszel, konkrét érvek nélkül, ami legalább olyan kisstílű, mint az eddigiek. :D Hogy nem szereted, ha sértegetnek? Senki se tette, korrekt megállapítás volt.
Lesz még több ilyen nagy önérzeteskedés, vagy inkább bocsánatot kérsz a többiektől a marhaságokért?

Hja, köszi a továbbiakban ne írj, vissza, nem tárgyalok veled... ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#511) Rick4 válasza Belba (#466) üzenetére


Rick4
félisten

Gondolom akkor a nevedre szóló számlát (invocie) is be tudod mutatni majd. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#512) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nekem mindegy ki mit csinál, csak adjatok egyet MA-nak tesztre

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#513) Haneto válasza zolomon17 (#492) üzenetére


Haneto
tag

Nekem frissült a várható kézbesítés holnapról hétfőre. :(

Xiaomi Mi 9T Pro

(#514) belan válasza zolomon17 (#507) üzenetére


belan
addikt

Hat így már nem sok a165

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#515) racerx válasza Kyller (#501) üzenetére


racerx
őstag

Simán. Már a 3 mat is. Ott csak a kamera gyengébb egy kicsit, de itt valszegg már az se lesz. Ja és bootloop se. :)

(#516) k810 válasza ittakary (#493) üzenetére


k810
aktív tag

Dettó. 20-i, 20.38-as rendelés, elvileg holnap jön, tracking number sehol.... :W

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#517) kano


kano
nagyúr

Nem igaz, hogy felnőtt emberek mit össze bírnak rinyálni, ha valakinek 1 nappal előbb érkezik meg a fémdarab. Ez ment az OPO, az OP3 és a 3T-nél is. Hogy ilyen hisztis pi**a legyen mindenki?! :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#518) ForRedGlory válasza kano (#517) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát, ugyanazért a pénzért elvárják, hogy ugyanazt a szolgáltatást kapják :DDD

Mondom én, aki ma rendelte meg, de tegnap már megkaptam. :P

(#519) kano válasza ForRedGlory (#518) üzenetére


kano
nagyúr

Mármint ugyan azért a 0 EUR-ért (mert a szállítás ingyenes volt)? :DDD Nem lehet kivárni azt a +1-2 napot?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#520) S e t h


S e t h
nagyúr

Elképesztő mennyivel gyorsabb mint az S8, köszönhetően a lecsupaszított androidnak és kijelző felbontásnak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#521) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Jól gondolom, hogy OP5-höz nincs sandstone tok? Legalábbis én nem találom...

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#522) Koktail válasza AcCEsS (#521) üzenetére


Koktail
tag

De van én azzal rendeltem :-)

(#523) Td48Vii


Td48Vii
csendes tag

Megérkezett, eddig nagyon wow!

Ugyanitt OP2 eladó :D

(#524) k810 válasza AcCEsS (#521) üzenetére


k810
aktív tag

Van. Öt dolcsiért meg van kamu Sandstone (Pelosi). :)

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#525) kano válasza k810 (#524) üzenetére


kano
nagyúr

Viszont ez jó minőségű volt OPO esetében. :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#526) exelsior1 válasza S e t h (#520) üzenetére


exelsior1
senior tag

Volt S8-am, 2 nap után viszlát és szereztem másik 3t-t, ég és föld a sebesség érzet. Gumitokot látott valaki hozzá, lehetőleg gyors beszerzéssel? :R

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#527) NandorHUN


NandorHUN
addikt

OP5-t ti honnan rendeltétek? Hivatlos OP honlapról?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#528) k810 válasza NandorHUN (#527) üzenetére


k810
aktív tag

Természetesen. :)

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#529) ittakary válasza NandorHUN (#527) üzenetére


ittakary
nagyúr

CSAK onnan szabad!!!

máshonnan (más kínai oldal) rendeled akkor beszopod, mert VÁM+ÁFA is rájön!

(#530) oba


oba
addikt

Ha picit olcsóbb lenne akkor nem gondolkodnék. Mondjuk 130ezer. Így necces. Mert hiányzik amúgy az oxygenOS, a picit nagyobb méret (most S7 -et használok). De kb. 40ezret kéne rádobnom S7 -re... az picit sok.

(#531) NandorHUN válasza ittakary (#529) üzenetére


NandorHUN
addikt

"Subscribe and be the first to know when the OnePlus 5 is available on June 27."

Akkor gondolom már nincs több raktáron? :F

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#532) belan válasza S e t h (#520) üzenetére


belan
addikt

Az komoly ha tényleg jóval gyorsabb

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#533) twi452


twi452
senior tag

Viszont megint lehet rendelni hátlapokat, tempered glass-t stb

(#534) oba


oba
addikt

Nem szeretem az ilyen fajta speedtesteket, de azt hiszem ezt hívják úgy, hogy földbe döngölés :)
https://www.youtube.com/watch?v=jO0kuUXpaPA

(#535) belan válasza oba (#534) üzenetére


belan
addikt

Hat igen ennyit számít a csupasz android meg fullhd kijelző is előny,meg gondolom a ram is számít

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#536) dwd1


dwd1
tag

Nincs már early drop

(#537) oba


oba
addikt

S8 vs OP5 camera test

Ugyanaz a srác csinálta mint aki az S7 Plus -al hasonlította össze. Ott jobban szerepelt az OP5, az S8hoz képest viszont már szerintem rosszabb. De nem annyival mint amennyivel olcsóbb :)

[ Szerkesztve ]

(#538) f3rdzs0 válasza oba (#534) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

hát ez várható volt. amúgy az ilyenekben sose mondják hogy QHD vagy FHD az S8, ami azért számít valamennyit.
jelenleg az egyetlen speedtest ami ilyen formátumú és érdekel az az iphone elleni, mert ugye az S8 még nem érte utol a 7et

amúgy most váltott át dispatched-re szóval remélem holnap megkapom :)

f3rdzs0

(#539) enginev3.0 válasza oba (#537) üzenetére


enginev3.0
félisten

Simán S8, szinte mindenben

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#540) Boda81


Boda81
csendes tag

Az Normàl, hogy nekem 180 800-at vont le a 128-ra? :U

(#541) NandorHUN válasza oba (#534) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem földbedöngölés, mivel az S8-on az animáció skálázása 1x-esen volt hagyva, azaz részben az animációk miatt volt lassab, ha ezt leveszi az ember rögtön nincs akkora különbség.

Másrészt a OP5-nek fele annyi pixel van a kijelzőjén, szóval persze, hogy gyorsabb.. // S8-on beállításokban egyébként le lehet venni 1080p-re is.. és rögtön nem lenne ekkora differencia :D

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#542) f3rdzs0 válasza NandorHUN (#541) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

de alapból FHD+ra van állítva gyárilag a telefon (ami nagyobb mint a HD de messze nem QHD), emiatt az ilyeneket nehéz komolyan venni mint speedtest amíg nincs tisztázva. igazából a második kör az érdekes. ott már a 3t is vagy kétszer gyorsabb volt az s8nál. szóval memória managementtel problémái vannak a samsungnak (azért ezt nem igazán a 6 giga ramnak tudnám be)

(#540) Boda81: hát az szerintem egy csöppet sok. de attól is függ hogy mivel vásároltatok. mivel paypal drága (meg minimális pénzt tartok ezen a kártyán) én simán mastercarddal rendeltem, az meg ugye középárfolyamon számol. így a sima 153kra jött ki. azzal az árfolyammal ugye neked vhol 172k körül kéne lenned

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#543) oba válasza NandorHUN (#541) üzenetére


oba
addikt

Miért, az OP5 -ön le lett véve? Tesz rá utalást? :) Szerintem mindkettő gyári értéken volt. Az animációk akkor sem indokolják a 2. körös 1 perces különbséget. Van amúgy csomó videó youtubeon, hogy s8 -on (de s7 -en is) ha kisebbre veszed a felbontást nincs számottevő hatása a teljesítményre.

(#544) exelsior1 válasza oba (#543) üzenetére


exelsior1
senior tag

Volt S8-am, SEMMI különbség nincs. Ugyanaz a sebesség HD-n is, az üzemidő sem változik, csak minden szőrös lesz :D

Galaxy S10

(#545) ForRedGlory válasza dwd1 (#536) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem még bevette most. Igazság szerint már 3 órája betettem kosárba és átléptem paypalra, de ott nem nyomtam rá a fizetésre agyalás címszóval....

Azóta gép újraindítás is volt, de még magvolt a paypal vásárlási linkje és be tudtam hozni, így ki is tudtam fizetni. :DDD

Sosem volt még OnePlus-om, meglátjuk mit tud S8 Plus mellett, aztán két lehetőség lesz. Vagy megy vissza a OnePlus, vagy eladom az S8 Plust.

Kicsit fázok ettől a túl egyszerű OxygenOS-től, mert már-már túl fapados nekem, de majd meglátjuk.

(#547) ratobi válasza Boda81 (#540) üzenetére


ratobi
senior tag

A paypal elég sz@rul vált. Át kellett volna állítanod, hogy a bankod váltson.

(#548) BOANerges válasza ratobi (#547) üzenetére


BOANerges
tag

"Paypal: ha nem akarsz sokat fizetni a pénzváltásért"

[ Szerkesztve ]

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#549) belan válasza ForRedGlory (#545) üzenetére


belan
addikt

Lehet oneplus5 fapadosabb mint a s8plus de a gördülékenysege meg gyorsasága pótolja a hiány érzetet majd szerintem

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#550) szpali válasza oba (#537) üzenetére


szpali
addikt

Ez is érdekes:
www.dpreview.com/news/8914489277/oneplus-5-2x-tele-camera-uses-1-6x-optical-in-combination-with-digital-zoom
Kíváncsi leszek mit lehet kihozni a RAW fájljaiból :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.