Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) wlandroid válasza kentucky (#48) üzenetére


wlandroid
tag

A kettest valóban magára hagyták, mert utólag vakvágányként tekintettek az 5"-os méretre, amit én is sajnálok. Az ígéretek alapján a 3(T) még jó ideig támogatott lesz.

49.: A többségnek az az első, hogy tokot tesz rá, személy szerint a legjobb minőségű ilyen, amit láttam, a gyári OP. Persze, ha valaki enélkül szeretné, tiszta i7 koppincs. A FHD Pentile nem vészes egyébként, VR-ben érződik.

[ Szerkesztve ]

(#52) vicze válasza Swinegod (#35) üzenetére


vicze
félisten

Továbbra is az US ár nem tartalmaz Áfat, ami államonként változó 0 és 10% között. Az EU-s árban ez alapból benne van. Az itthoni készülék tiszta ára konkrétan kevesebb mint a US... :U

(#53) Swinegod válasza vicze (#52) üzenetére


Swinegod
őstag

ÁFA nélküli? Ezt nem tudtam, lehet figyelni kellett volna livera SupCom közben.
Egyébként 75usd (74,9rákomtudjamármennyi) diff van, ami szerintem egy 555$-os árhoz képest durván 14% különbség szóval akárhogyis drágább az EUs

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#54) G4bi89 válasza wlandroid (#51) üzenetére


G4bi89
senior tag

Őőő... A kettest marhára nem azért hagyták magára mert az 5inch vakvágány volt, hanem mert Snapi810 volt benne. (meg mert f*szok) Amire te gondolsz az az "X".

Oneplus2 5,5inch
OneplusX 5inch

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#55) #16820480 válasza Swinegod (#49) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk a Mi6-nál aztán nagyon figyeltek a EU-ra ;]

Amúgy szerintem valami vámköltség eltérés, vagy hasonló lehet a két régió árazásának különbsége mögött inkább. Mármint azt leszámítva, hogy az USA árak természetesen nettó árak mindig (ezt hogy nem tudtad eddig, mindig így volt).

[ Szerkesztve ]

(#56) dud998 válasza Legendd (#23) üzenetére


dud998
őstag

Szia Legendd!

Örülök, hogy újra itt, még ha csak ennyire is! ;)
Mi újság veled?

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#57) wlandroid válasza G4bi89 (#54) üzenetére


wlandroid
tag

Igazad van, sry mindenki.

(#58) zazenke válasza wlandroid (#47) üzenetére


zazenke
őstag

a kamera visszalépés OIS hiányában. Hogy van az hogy ezt nem hagyja ki az lg a samu és társai még a huawei is beleteszi. és az előző op-ban is volt ha jól tudom. az éjszakai fotózáshoz nagyon kell a két kamera mehet a picsába nélküle. Ez valami költség lefaragás dolog lehet

(#59) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Te jó ég.
Ez egy Honor V9...
Akarom mondani, iPhone 7 Plus.

Amúgy rendben van.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#60) szpali válasza kisapi379 (#5) üzenetére


szpali
addikt

+ helyi adó :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#61) HardRic


HardRic
addikt

Ha minden oké, pénteken már nálam :DD Először nem örültem, hogy csak carbon tok jutott sandstone helyett, de ahogy látom nem maradt másoknak semmilyen, úgyhogy örülök ennek :DD

(#62) szpali válasza leslien (#11) üzenetére


szpali
addikt

Ilyen képeket készít:
https://www.dpreview.com/news/8971241957/oneplus-5-camera-samples

Normál méretben rendben vannak, de 1:1-ben szép olajfestmények

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#63) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Ezt a vízálló dolgot nem értem, ti a telefonotokkal mentek úszni, vagy mire kell annyira a vízállóság? Komolyan kérdem, azért ha útközben elkap egy zápor attól még nem fog ám beázni :D
Szerintem hozza a kötelezőt, erősebb soc, több ram, jobb kamera. Az ára meg még mindig 200k alatt van. Egyedül az 5,5" tartana vissza ami túl pici :(

(#65) -Gerzson- válasza leslien (#45) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

8/128 GB Mit akarsz ezen bővíteni? :Y

(#66) AMD_ok válasza sutszi (#41) üzenetére


AMD_ok
őstag

Direkt neztem amugy, tenyleg nem lehet mar rendelni? Mert azt vartam, hogy szepen leviszik az arat, mondjuk 400 euro-ra, es veszek egy 3T-t....Tudja valaki fixre, hogy a 3T nincs tovabb, es nem is lesz?

(#67) tixem


tixem
addikt

iPhone 7 Plus VS OnePlus 5 kamera teszt

Nem is rossz. Az előlapi kamera jó, pár update és (remélhetőleg) javul a bokeh, viszont az a 4k eis elég gatya. Hangra is ráfér kis javítás, de egyébként tetszetős a produkciója :)

Mindenesetre marad a 3 és remélhetőleg a 6-ban tovább reszelik a kamerát, kapunk végre egy nagyobb akkut + wireless töltést, ip-t és bővíthetőséget. A nagyobb felbontású kijelzőt felőlem elfelejthetik, jó ez ahogy van, mondjuk a pentile-t kukázhatnák. Ez most ennyi pénzért nem gyere be, kaptunk egy kétkamerás rendszert azt jónapot. Persze még így is vastagon jó ár ez egy ilyen telefonért. Akinek több kell az vár/átnyergel egy másik gyártóhoz.

Nem lepődnék meg amúgy ha a 3/3T után kicsit visszaesne az eladott darabszám. Többet vártam és szerintem a potenciális vásárlók is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#68) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Vártam egy kicsit, de inkább kihagyom. Ha kapott volna IP védettséget ois-t és nagyobb aksit akkor még érdekelt volna, de így marad az X⁴.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#69) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

Így a bemutató, specifikáció, árak után azon gondolkozom, hogy miért vegyek 1+5-t és ne mondjuk egy 6s-t?

(#70) ittakary


ittakary
nagyúr

SOS

tudja valaki hogy lehet a titkos kodot feloldani?
Kaptam OnePlus emailt hogy akar ma megrendelhetem

(#71) sutszi válasza AMD_ok (#66) üzenetére


sutszi
veterán

Ez fix. Volt róla hír is... Sajnos.

ittakary
A szövegmezőbe beírod a Clearer Photos. szöveget és Go!

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#72) beyruth82


beyruth82
veterán

FHD kijelző,gyenge akksi és az IP védettség is kimaradt.Az ár meg feljebb ment.Biztos nem fogok váltani rá.

(#73) szami777


szami777
addikt

Nekem egyébként tetszik, tesztre kiváncsi leszek majd, szerintem a 150 bőven nem túlzó ezért a telefonért

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#74) tixem válasza beyruth82 (#72) üzenetére


tixem
addikt

Mire nem elég pontosan a fullhd felbontás egy telefonban? VR-t kivéve. De az meg még csak gyerekcipőben sem jár, szóval hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#75) nofi


nofi
őstag

Lényegében egy OP3T jobb kamerával. Hiába drágább, még így is abszolút jó vétel az ereje és a közel stock OOS miatt. Nekem kimarad, de kíváncsi vagyok - főleg - a kameratesztekre, minden másban teljesen meg voltam elégedve az előddel. A design meg egészen addig érdekes amíg tokba nem teszi az ember, mit kell ezen így sírni :( Ha valamit lehet hiányolni az a vízállóság.

Xbox GT: nozsolt

(#76) jacis válasza Legendd (#23) üzenetére


jacis
nagyúr

Tökéletesen igazad van. Nem lennék az előrendelők helyében. OP3T sokkal szebb és kb semmivel nem rosszabb teló ettől.
(((Gyere vissza az MA-ra pls :) )))

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#77) Dr. 444Hertz válasza tixem (#74) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nem tudsz mire xxxxx-ni.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#78) Ricardo


Ricardo
félisten

A fő gond azzal van, hogy az előd nagyon magasra tette a lécet. Csúcs készülék jó áron.
Ezt a lécet nem igazán sikerül átugrania a cikk főhősének.
Az ár/érték arány már nem az igazi, és a csúcshoz sincs annyira közel mint kellene.
Félreértés ne essék a Snapi 835 most a csúcs, és a 6 és 8(!) Giga ram is több mint elég, de a többi tulajdonságban (amik ma már a felső kategóriában már már alapnak számítanak) elmarad.

Például QI töltés kihagyása elég nagy hiba. Ezért már a G6 is kapott hideget meleget. Ki is adták gyorsan a plusz verziót.
A vízállóság is lassacskán alap elvárás a felső régióban.
Az FHD kijelző lehet, hogy elég mindenre, de a versenytársak rég túlléptek ezen, ezért az a döntés, hogy maradt a felbontás szintén nem túl szerencsés.
Az első képeket látva kamerában nem igazán veszi fel a versenyt a nagyokkal.

Nem rossz telefon, de abba a kategóriába, ahova szánják, nem biztos hogy elég.

(#79) Vikooo


Vikooo
addikt

Alma koppintás. A csávó tiszta Steve Jobs -ba nyomja. Nagyon gáz lett a 1+.

(#80) Kajt


Kajt
tag

Vártam nagyon (LG G2 tulajként). Nem csalódtam de reméltem, hogy megkönnyíti a választást S7-el szemben. Egyelőre nem, kíváncsi vagyok a tesztekre majd. Formailag semmi bajom vele, tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#81) Dr. 444Hertz válasza Ricardo (#78) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szerintem 150-ért jó, max nem fogják vinni, mint a cukrot.
A G6 azért is kapott hideget-meleget, mert még a hardver sem fejlődött +200ropi

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#82) ittakary válasza sutszi (#71) üzenetére


ittakary
nagyúr

Basszameg haromnegyed ora keses :@@@

Keson vettem eszre a promo emailt!!! Rohadekok...

(#83) Dr. 444Hertz válasza Vikooo (#79) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Amilyen interjút adtak az MWC-n, nem csodálkozok ezen.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#84) twi452 válasza HardRic (#61) üzenetére


twi452
senior tag

Ja nekem már semmi kiegészítő nem maradt..:D
Mindegy várok.. addig meg jobban vigyázok rá..
azért egy bambusz hátsónak örülnék a jövőben
Nálam egy xiaomi mi5-öt fog leváltani remélhetőleg már pénteken.

(#85) tixem válasza Ricardo (#78) üzenetére


tixem
addikt

Majd novemberben hoznak egy 5T-t amibe beleraknak ebből párat aztán a 6-nak is kiszemelnek majd valami vezértulajdonságot amire felépítik az egész telefont. Remélhetőleg ez az akkukapacitás növelése lesz (bilibe lóg a kezem, tudom)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#86) CyberPunk666 válasza ittakary (#82) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Még szerencse, hogy a live visszatekerhető és megnézheted az elejétől :)

(#87) HardRic


HardRic
addikt

Eddig payment received volt a fizetés, most visszaállt pendingre. Emailben eddig semmi nincs róla, csak a PayPaltől, hogy sikeres. Remélem rendbe rakják, kicsit lepusztították az oldalt az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#88) dominating válasza HardRic (#61) üzenetére


dominating
tag

hogy tudtad megrendelni?

5800x3d + 6900xt

(#89) ghiottone válasza ittakary (#82) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam feldobta az early dropos ajanlatot miután kiválasztottam a telót a fiókomba - pedig még eddig soha nem rendeltem semmit az oneplustól. :F

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#90) parkr


parkr
őstag

az (iph)one plus-t ellőtte már valaki? :D

(#91) ittakary


ittakary
nagyúr

Meg mindig pending payment pedig fel oraja kifizettem. Nektek?

(#92) tixem válasza parkr (#90) üzenetére


tixem
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#93) nagylaci6417 válasza Dr. 444Hertz (#81) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Én a g6 ot magyarországi hivatalos megjelenés napján 150 e vettem meg .kiváncsi voltam Én is erre a telóre.de eszembe nem jutna elcserélni erre .

(#94) Fitzgerald válasza tixem (#74) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A full HD vs QHD egy parttalan vita. Én bármennyire is sokalltam 4 éve a full HD-t is, azóta már három QHD-s készülékem volt, és sosem mennék már vissza full HD-re. Igen, látszik a különbség ekkora méretben, igen, van akiket ez zavar, ezt el kell fogadni.

Az pedig hogy csak chipsetben léptek előre, és mégis árat emeltek, nem túl szimpatikus húzás.
De a hardveres fejlődés is elhanyagolható, mivel a Snapdragon 835 alig gyorsabb a 820/821-nél, ilyen hardverrel szerelt készülékről tökre nincs értelme váltani. Ma már nem fejlődik olyan ütemben a mobilos hardver, mint néhány évvel ezelőtt.

(#95) Kocsó válasza ittakary (#91) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Nyugi, 3T-nél is ugyanez volt :K
Majd átvált...
A lényeg hogy kifizetted :C
(meg én is) :U

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#96) mrThomi


mrThomi
addikt

Minek inkridibli szlim, inkabb raktak volna bele nagyobb akksit, engem hidegen hagy a dash charge meg ezek. ha nincs konnektor a seggembol töltsem vagy mi ?

(#97) bok92


bok92
addikt

Top a hardver, de azért kell egy kicsit csalni... :U [link]

(#98) HardRic válasza dominating (#88) üzenetére


HardRic
addikt

Nem értem a kérdést.
Clearer photos kóddal, PayPallel fizetve a 64GB változatot, carbon tokkal, amiből levonódott kb. €20 egy referral kód miatt.
Megválaszoltam?

(#99) -Gerzson- válasza ittakary (#70) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

A kód: Clearer Photos

Közben látom más is írta....

[ Szerkesztve ]

(#100) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hát, megrendelve, elvileg pénteken ki is hozzák (ez aztán a priority szállítás :R ). Barmira nem kell a 8/128 giga, be kell vallanom, viszont, a midnight black ezerszer szebb mint az a szürke izé az alap változaton.
Picit csalódtam egy két dologban, de igazából, a 3t-mhez képest, ami változásra vágytam mindet megkaptam. A külső érdekes kérdés, "enyhén" ismerős, de közben, kisebb, kényelmesebb, ívesebb és, na ennyi copy belefér még. Az erősebb vibra motor kellett nagyon, a 3t nagyon gyenge és kifejezetten hangos (idegesítő) asztalon. A FHD kiejlzőért kár de eddig sem volt vele bajom, alapból nagyon szerettem a 3 és 3T kijelzőjét mert a Oneplus kevésbé sárgásan kalibrál mint a Samu, csak az srgb mód picit fakó (mint a valóság), most kijavítva, enyhén színesebb mozi módot kaptunk. A hardver mindent visz, még ha ennyi ram nem is kell (a 6db ram előnyét látom, a szókirakos napokkal később is fut tovább, míg az S8-am, azért anno nyitott újra progikat). A kamera sokat fejlődött, pont ennyi kellett, nem S8 szint, de még mindig sokkal olcsóbb és bitang jó. Az aksi meg majd kiderül, eddig sem volt vele gondom, és biztos jobb lesz azért.
Továbbra is megvan a piac legjobb és legkényelmesebb ujjlenyomat olvasója, a némító csúszka (már nem tudnék élni nélküle), a remek szoftver, rengeteg gesztussal, kényelmi funkcióval, programozható gombokkal, páncélszekrénnyel, letisztult design-al és mocskosul "fluid" működéssel. Aki picit ismer engem, annak sokat mond, hogy 2 nap után eladtam az S8-at és vettem egy másik Oneplus 3T-t, mert hiába jobb papíron mindenben az S8 és tényleg egy kegyetlen, előremutató telefon, ma nekem mindennapi használatra nem létezik jobb mint a Oneplus. És ha már Oneplus, akkor legyen már OP5! :))
Ennyi lenne az első gondolat adagom, jó hosszú, de alapvetően szerettem volna némi betekintést adni, hogy olyasvalaki, aki simán cserélte valaha hetente a telóját és mindent ki akart próbálni és semmi sem volt jó, mégiscsak talált olyat ami hosszú távon ki tud tartani és némi 2 napos S8 szünet után sírva visszarohanós lett.
Most már nem épp olcsó, de mint új telefon, kifejezetten korrekt vevőszolgálattal és garis ügyintézéssel (ismerős tapasztalata alapján ezerszer gyorsabb, hatékonyabb mint egy Sonyt elküldeni itthon a Cordonhoz), tehát a külföldi rendelős mivolta már nem akadály.
A lényeg, lehet bátran rendelni, ez egy remek telefon komoly jövője van a cégnek is!

Galaxy S10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.