Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) HardRic válasza ollie (#1499) üzenetére


HardRic
addikt

Úgy néz ki a Westend teteje, mint az udvarunk Balassagyarmaton?

@kano: nyilván van utómunka, egy RAW önmagában használhatatlan paca.

[ Szerkesztve ]

(#1502) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Gyári ROM telepítséhez tudna valaki adni működő ADB USB drivert? Google által talált fórumokban Samsung drivert ajánlanak de sem az, sem a "OnePlus+5+USB+drivers+-+Technobuzznet.zip"-ben levő driver nem segíté és csak annyit ír a Windows, hogy "Adb device' /This device cannot start. (Code 10)/

(#1504) Darth_Revan válasza #45553408 (#1503) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Már próbáltam ezt is és ez sem jó :(

(#1505) ForRedGlory válasza HardRic (#1501) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem nez ki ugy. :D Nem hasonlit ra. Szerintem mostanaban nem jart arra, ha keveri. :)

(#1506) Kocsó válasza #45553408 (#1479) üzenetére


Kocsó
aktív tag

:R :R :R

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#1507) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

ha belső tárhelyről választom ki a gyári rom zip fáljlát a gyári recovery-ben akkor telepítésnél legyalulja a system mappát és teljesen újrarakja a zip fájlból a rom-ot?

(#1508) ollie válasza Darth_Revan (#1507) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg nem, mert a TWRP sem gyalult semmit. Külön töröld recoveryből ezeket flash előtt: system, data, cache, dalvik. Illetve data nem tudom, hogy törli e a belső tárhelyet, de szerintem az nem az.

Egyébként ez az ADB driver működik nekem (az összefoglalóban levő, legelső linkből van): [link]

[ Szerkesztve ]

***

(#1509) kuthim válasza HardRic (#1473) üzenetére


kuthim
tag

Igen, ha megvan támasztva, akkor egy kicsit stabilabb. De esti képeket legjobban állványrol lehet lőni. Azért hogy az exponálás pillanatában ne mozduljon be vagy időzíteni kell vagy Bluetooth-os exponálót kell használni. Ilyenkor több másodperc is lehet az exponálási idő, így kevésbé lesz zajos a kép.

(#1510) Blizzardking válasza ollie (#1495) üzenetére


Blizzardking
őstag

Köszi! :R

Darth_Revan - ha sokféle usb installálás volt, segíthet az USBdeview nevű kis ingyenes programocska.
Leszedi rendesen a fos drivereket, és tisztán tudod feltenni azt amit Bodrik linkelt.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1511) paolinho válasza Kocsó (#1463) üzenetére


paolinho
őstag

Én nagyjából pont így csináltam, ahogy Bodrik írta. Tökéletesen illeszkedett minden.

Más. Csak pusztán kíváncsiságból kérdezem, hogy miért éri meg berendelni a telefont valakinek, majd olcsóbban eladni vadiújonan olyankor, amikor az Adatvédelmi nyilatkozatban foglaltak szerint 15 napon belül, ha meggondolja magát a vásárló, akkor visszaküldheti a telefont, és visszakapja az érte kifizetett összeget?! Így egy fillért sem bukna, legfeljebb egy ideig parkolópályán volt a pénze. Vagy ez nem teljesen így van? Nem lehet megfelelő indok nélkül visszaküldeni a telót?

(#1512) dannyl válasza paolinho (#1511) üzenetére


dannyl
addikt

Nagyjából szerintem azért, mert mindkét postaköltséget bukja (rendelés + visszaküldés). Ha meg eladja pár ezressel olcsóbban, akkor kb. nullán, vagy egy pár ezres bukón van. Vagy csak nem akar ezzel foglalkozni.

(#1513) Darth_Revan válasza Blizzardking (#1510) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én is arra gondoltam, de próbáltam frissen feltelepített Win10 alatt is (Driver aláírás kikapcsolva) a pakkot amit Ollie linkelt és ott is ugyanez a gond.
Recovery-ben rákötöm a telefont és driver nem ismeri fel rendesen adb flash-hez...

[ Szerkesztve ]

(#1514) lmisi


lmisi
senior tag

Megjött (már a régen várt tavasz..) O+5 :)
Szerintem szuper.
Az ujjlenyomat olvasó tényleg mindig működik, nem úgy mint pl. vernee thor kollégájánál.
Nagyon gyors és nagyon fluid.
Fényképezés nekem megfelel. Főleg az előd xperia Z -hez képest. A kamera valami villám. Gyorsan pattan fel, pillanat alatt menti el a képet. Ezzel tényleg lehet instant fényképezni. (A Znél szinte minden 2-5X annyi időbe telik).
Háttértár gyors, végre nem kell külső sd kártyázni. 128 giga belső tár mellett kényelmesen el van az ember.

Kérdezte valaki mire kell a 128 giga, hát pl. rengeteg fénykép, audiobook, rengeteg ogg-mp3, néhány méretesebb játék. Offline navigáció appok adatai. Google OneDrive doksik teljes szinkronizációja.
Méretesebb film.
Kb. a céges notebookommal összehasonlítható. Az is 8 giga ram és 128 Giga ssd. Erősebb a procija, de tragédia a sima HD kijelzője. Tulajdonképpen sok esetben gyorsabb a telefon.
A notebookba se akarnék 64 giga ssd-t. 60 euro plus és kaptam bele +64 giga ssd gyorsaságú háttértárat és +2 giga ramot. Ennyit nekem simán megér. MicrosSD-ben szerintem ezt megvenni nem lehet, vagy ha igen akár 60 eurónál drágábban...
Kétségtelen 64 giga belső sd-vel is is vígan elvan az átlag user.

Megnéztem system panel2-vel, olyan 5,5 gigáig engedi a memóriát és szabadon hagy cirka 2,2 gigát ergo bizony kihasználja a 8 giga ramot. Így ha nem frissen bútoltatott telefont nézünk kevés megnyitott appal nagy valószínűséggel gyorsabb a 8 gigás verzió.

Én azért még várnék hozzá egy samu féle usb c dokkolót majdan, amivel mint az s8-ast pc pótlékként lehet majd használni. És ekkor még jobban jönne 8 giga ram.

Dash Charge korekt. Így nem hiányzik a vezeték nélküli töltés, főleg hogy nekem sosem volt.

Hát a vízállóság kompromisszum, de ez van.
OnePlus boss nyilatkozta, hogy valamennyire vízálló az o+5, de vastagabb lenne ha meglépték volna a normális vízállósággot blablabla. A 7es 8as samuk nem tűnnek túl vastagnak nekem, inkább az lehet, ebbe az árba nem fért bele és pont.

FHD felbontás elfogadható még, legalább kivételesen hosszú lett így az aktív képernyő idő (SOT).

3-4 óra használat után ennyi.

(#1515) Td48Vii válasza Darth_Revan (#1513) üzenetére


Td48Vii
csendes tag

Előbb nyomj neki egy olyat developer options-ben, hogy Revoke USB debugging authorizations, majd aztán dugd rá, és fogadd el a felugró ablakot a kis pipát is betéve (remember). Ezután nekem mindig megy

(#1516) xray_ válasza PandaMonium (#1238) üzenetére


xray_
tag

Feketében nincs véletlen valakinek gyári szilikon tok? Tudna róla lőni belülről és kívülről 1-1 fotót?

[ Szerkesztve ]

A windows olyan, ahogyan Bill Gates szeretnél látni a számítástechnikát, a Linux meg olyan mint amilyennek te!

(#1517) Darth_Revan válasza Td48Vii (#1515) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Android alatt felismeri hibamentesen, viszont recovery alól már nem. :(

(#1518) kano válasza dannyl (#1512) üzenetére


kano
nagyúr

A rendelési postaköltség ingyenes és a visszaküldés is ingyenes.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1519) Macika66


Macika66
addikt

Eddig nem esett szó még egy változásról, a Type-C csatlakozó végre USB 3.0 lett...
Ez nagyon nagy dolog, szerintem nagyobb, mint amennyit a fényképezőgépe javult a 3T-hez képest...Ű

Szóval megérkezett. Tetszik. Belülről. Belakás folyamatban... :D

Kívülről nem is fog...

Ja és egy érdekesség.

[ Szerkesztve ]

(#1520) Macika66 válasza kano (#1518) üzenetére


Macika66
addikt

Bocs, én úgy tudom, hogy a visszaküldés ingyenes(nek látszik), de amikor visszautalják az árát, akkor a visszaküldés költsége levonódik belőle.

(#1521) Macika66 válasza Macika66 (#1519) üzenetére


Macika66
addikt

Lemaradtam a szerkesztésről...

Szóval az első elindításkor készített képen látszik, hogy pontosan 120 napja szerelték össze a készülékemet, azaz valamikor február legvégén, március legelején. :D
Ebből az következik, hogy a végleges forma nagyon régen megvolt már.

(#1522) Mate válasza Macika66 (#1519) üzenetére


Mate
nagyúr

Biztos vagy benne? Honlap szerint 2.0-ás.

(#1523) szpali válasza Mate (#1522) üzenetére


szpali
addikt

Szerintem is 3.0, mert piszok gyorsan másolja át a tartalmakat a Type-C csatlakozós pendrive-ra/-ról.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1524) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Kipróbáltam Creators Update nélküli Win10 alatt is és ott felismerte gond nélkül.
Úgy tűnik a legfrisebb Windows udpate kavar be.

(#1525) Macika66 válasza Mate (#1522) üzenetére


Macika66
addikt

Igen, biztos vagyok benne, mert ha rádugom a laptopomon 2.0-ra (van rajta 3.0 is), akkor pittyeg, hogy gyorsabb teljesítményre is képes, dugjam 3.0-ba.
Az OP3T-m (itt van még, még nem is hirdettem meg) rádugásakor nem szól a Win7/64.

----------------

Ami még érdekes és számomra újdonság, hogy a szelfikameránál van „vaku”, azaz felvillan rövid időre igen intenzív fehéren a teljes képernyő, hófehéren. Tudom, hogy nem ők találták ki, de nagyon örülök, hogy benne van ez is... Igaz, félévente ha csinálok egy szelfit... De másnak hátha jól jön!

[ Szerkesztve ]

(#1526) Mate válasza Macika66 (#1525) üzenetére


Mate
nagyúr

Akkor miért írnak mindenhol 2.0-át? Fórumon is megy a hiszti miatta.

(#1527) Blizzardking válasza Darth_Revan (#1524) üzenetére


Blizzardking
őstag

Egyre szánalmasabb amit a Microsoft művel. Azért jó lenne kideríteni mi fogta meg. Nekem 8.1 van, de még nem tartok ott sajna hogy maceráljam.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1528) atikó válasza Macika66 (#1519) üzenetére


atikó
őstag

Az usb kabelben is megvannak a plusz adat erintkezok? A normal usb vegenel nezd mar meg legyszi?

(#1529) Macika66 válasza atikó (#1528) üzenetére


Macika66
addikt

Lehet, hogy nem USB 3.0

Mindenesetre USB 3.0-ba dugva ilyen sebességgel másol.

[ Szerkesztve ]

(#1530) kano válasza Macika66 (#1520) üzenetére


kano
nagyúr

Azt írták, de egy ismerősnek nem vontak.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1531) Hoorus válasza Macika66 (#1529) üzenetére


Hoorus
őstag

Ez 3.0. Usb 2.0 vége 25-30 mb/s..

(#1532) Koktail


Koktail
tag

Érdekes mert nekem win10 alatt nem ismeri fel... Ismeretlen eszközt hoz de telepîtésnél sem sikerült elősször találtat valami kódolvasót meg cl 21 telefont de valami kódot kért... Valakinek ötlet? Köszi

(#1533) G-Bali válasza Macika66 (#1519) üzenetére


G-Bali
senior tag

(#1534) Macika66 válasza G-Bali (#1533) üzenetére


Macika66
addikt

Akkor Neked 1 nappal régebbi a telód, mint az enyém :D

(#1535) Td48Vii


Td48Vii
csendes tag

Na megvolt az első fagyás, paper.io app játék közben véletlenül kikapcsoltam, amiből sehogyan sem jött vissza, sem újra bekapcsoló gomb nyomás, sem ujjlenyomat, csak a reboot.

(#1536) petipetya válasza Td48Vii (#1535) üzenetére


petipetya
nagyúr

Majd ha gyári Google appal fagy, az hír lesz. Ez szerintem egyszerűen egy szarul megírt játék miatt volt, nem több. Ha finomabban akarok fogalmazni, akkor a játékot nyilván nem tudják minden hardveren tesztelni, a Snapi 835 pedig még elég friss (ahogy a legújabb Oxygen OS is), nem hinném hogy ezeken fejlesztik.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1537) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Sokan nem olvastam egyeb, nem gyari kiegeszitokrol, mint pl. TPU tokok vagy TG-k.

Valamelyikunk rendelt mar esetleg, adtok tippeket?

Koszi! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1538) twi452 válasza axlfsi (#1537) üzenetére


twi452
senior tag

Nekem a gyári tg a magyar postán van 2 napja de előre félek tőle pár youtube videót megnézve..

(#1540) szpali válasza twi452 (#1538) üzenetére


szpali
addikt

Nekem gyári TG van rajta 1 hete és nagyon f@szás :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1541) twi452 válasza szpali (#1540) üzenetére


twi452
senior tag

Közben pont betoppant a céghez a postás úgyhogy már itt van, otthon rárakom majd.
A karbon hátlap viszont elég király, rögtön sokkal sokkal kényelmesebb kézben tartani a telefont.

(#1542) szpali válasza twi452 (#1541) üzenetére


szpali
addikt

a körbe bumper vagy az alul-felül nyitott?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1543) tobias88888


tobias88888
őstag

Pár kérdés a rendeléssel kapcsolatban:
- Kikkel szállítanak? Magyar Posta? Nem egy csomagom sérült már meg a Magyar Posta által így 500 eurós telefont nem szívesen hozatnék ki velük
- Az 500 euróra nem jön semmi vám meg áfa ugye?
- A legfontosabb, hogy a garancia hogy érvényesíthető? Van Magyarországon valami javító szervizük?
- Van valami leírás, hogy melyik alkatrészre mennyi garanciát adnak?
- Van ilyen, hogy Dash Power Bundle. Ez mi az isten, plusz egy töltő vagy ez a gyorstöltő és fizetni kell érte?

(#1544) szpali válasza tobias88888 (#1543) üzenetére


szpali
addikt

- DHL vagy UPS
- semmi
- OP oldalon kell ticketet nyitni, futár viszi-hozza
- passz
- igen, és olcsóbban kapod bundle-ben, mintha külön rendelnéd (+ a szállítás is ingyen lesz, ha a készülékkel együtt rendeled)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1545) twi452 válasza szpali (#1542) üzenetére


twi452
senior tag

Sima hátlap nem a bumper. Nekem az már túl sok, nem szeretem ezeket a nagy tokokat akármennyire jól védenek.
Ez a vékony meg pont annyi, hogy kényelmesen lehessen használni ne fossak állandóan ha megfogom h csúszik és eldobom :)

(#1546) Neil Watts válasza tobias88888 (#1543) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

- DHL illetve UPS.
- Semmi.
- Jon erte a futar, elviszi majd visszahozza. Ingyen.
- EU-n belul a telefonra 2 ev garancia van.

@All:

Lehet erdemes lenne beszelni a 3T topik TGkkel, hogy atemelhessuk az osszefogalot. Utana mar csak igazitani kellene az 5-hoz es akkor talan nem ismetlodnenek a kerdesek. Vagy majd ha lesz MA teszt akkor koltozunk vagy hogy tervezitek? :D

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#1547) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Vízálló. :)

https://utdetailing.hu/

(#1548) twi452 válasza tobias88888 (#1543) üzenetére


twi452
senior tag

Az egy plusz töltő, ugyanolyan mint amit kapsz hozzá a dobozában.
Először én is néztem h ezt most külön meg kell venni vagy mi van. De nem, csak extra ha kell pl melóhelyre is egy vagy akárhova :)

(#1549) k810 válasza tobias88888 (#1543) üzenetére


k810
aktív tag

- DHL vagy UPS, attól függ, mit választasz
- Semmit nem fizetsz pluszban
- UPS viszi-hozza a telefont garis ügyintézés esetén, pár nap, de Lengyelbe viszik ki.
- Sztem szokásos, fődarabra két év, kiegészítőkre (akksi, töltő) 1 év
- vehetsz magadnak még plusz Dash töltőket (a bundle azt jelenti, hogy több termék van összecsomagolva), amúgy természetesen jár a telefonhoz gyárilag

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#1550) Taci válasza tibcsi0407 (#1547) üzenetére


Taci
addikt

Ha nem reklámozzák, akkor az azt jelenti, hogyha a víz miatt megy tönkre benne valami, akkor az bizony nem garanciális javítás lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.