Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Clinik válasza Timer (#1771) üzenetére


Clinik
csendes tag

Nekem az lenne a kérdésem, hogy pl. videó nézésnél/játékoknál is látszik ez a jelly effect?

(#1802) Macika66 válasza kazanka (#1800) üzenetére


Macika66
addikt

Nem különbözik semmiben a két készülékhez adott töltő. Sem a kábel.

3T töltő
5 töltő
3T kábel
5 kábel

(#1803) LógaGéza válasza ollie (#1792) üzenetére


LógaGéza
addikt

Én két 8/128-ason néztem, mind a kettőn van. A másik öcsémé, neki azt mondtam, hogy nincs ilyen rajta, kíváncsi vagyok mikor veszi észre, hogy van ;]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1805) ollie válasza kazanka (#1800) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindkét készülék ugyanazt a gyorstöltést használja.

Sőt, még az Oppo -féle VOOC gyorstöltésnek is kell működnie, mert az is ugyanaz. Nem véletlen, a OnePlus kvázi az Oppo leányvállalata.

***

(#1806) Macika66 válasza ollie (#1805) üzenetére


Macika66
addikt

Így van, Kínában vettem tavaly decemberben OPPO töltőt (megjegyzem, ott is k. drága volt!), mert kevés volt a szállodákban az európai dugalj, azóta is működik kiválóan, igaz, itthon csak adapterrel, mert amerikai rendszerű a dugója.

(#1807) darkpower


darkpower
aktív tag

Minden típus egyformán érintett, nekem legalábbis ez jött le az eddigi információkból. A különbség, hogy kit mennyire zavar/veszi észre. Nem egyformán érzékeljük ezeket a dolgokat, Gondolom a többség nem nagyon vette volna észre magától, ha nincs kiemelve a dolog.
Azt pedig el kellene fogadni, bár ahogy látom itt egyes fórumozók képtelenek rá, hogy igenes vannak olyanok, akiket ez az átlagnál sokkal jobban fog zavarni...
Attól,h mi még nem értjük teljesen,h miért számít ennyire a fordítva berakása a kijelzőnek, talán el kellene fogadni, hogy a készülékek 95%-ban valamiért mégsem így tervezik meg a belsőt... Szóval esélyes,h ebbe most a Oneplus-nál belenyúltak és rossz döntést hoztak

(#1808) ollie válasza Clinik (#1801) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem csak ott látszódhat, ahol függőlegesen kell tartani a mobilt, és egy statikus tartalmat görgetsz le-fel. Vagyis játékoknál, ahol nem igazán statikus a kép, meg filmeknél, ahol még csak nem is görgetsz nem igazán látszódhat.

[ Szerkesztve ]

***

(#1809) Clinik válasza ollie (#1808) üzenetére


Clinik
csendes tag

Igazad van, de ha azt nézed filmeknél/játékoknál is "statikus" a tartalom nagyon rövid idősávokat nézve, szóval ha hosszabb ideig nézed én el tudom képzelni, hogy problémát okozhat.
Kár hogy ennyire 2 pólusúak az emberek (foggal-körömmel védik, vagy támadják) és alig lehet találni értelmes véleményt ebben a témában.

(#1810) Mate válasza darkpower (#1807) üzenetére


Mate
nagyúr

Enyémen is jelen van. Mikor kibontottam és 3T után elkezdtem használni láttam, hogy valami más (akkor még nem volt botrány). Mióta megszoktam az 5-öst, azóta minimálisan tűnik csak fel a dolog. Simán együtt lehet vele élni. Mondjuk nekem nem annyira intenzív a dolog, mint a videón.

[ Szerkesztve ]

(#1812) dannyl


dannyl
addikt

Belinkelem még egyszer, hátha valaki, aki látja a zselét, kipróbálja.

[link]

(#1814) Macika66 válasza darkpower (#1807) üzenetére


Macika66
addikt

Ott kezdődnek a gondok, hogy olyan nincs egy kijelzőnél, hogy fejjel lefelé. Nincs felül vagy alul egy AMOLED kijelzőn.
(LCD-n viszont van(!), mert ott csak az egyik végén volt a háttérvilágítás SMD-LEDsora)

Olyan van, hogy honnan, melyik irányból kezdi a frissítést. Ez viszont szoftveres.

De ez annyira gyors (átlagosan 16,7 ms, majdnem a fele a folyadékkristályos kijelzőknek), hogy gyakorlatilag kizárható, hogy valaki technikai segédeszköz nélkül ezt érzékelje.

(#1819) Mate


Mate
nagyúr

Oneplusnál másodkézből vett telefont miként lehet garanciáztatni? Beregisztráltam a telefont, de látszólag semmire se megyek vele. Csak saját rendelésnél van opció, hogy garanciáztassam.

(#1827) rankesz válasza sec0nd (#1782) üzenetére


rankesz
veterán

Alacsony fényerőn, sötét helyiségben szürke háttérnél a legkönnyebb tetten érni
Pl chrome kisöpört lapokkal.

[link]

(#1832) sec0nd válasza dannyl (#1666) üzenetére


sec0nd
tag

Én csak scale-t találtam speed helyett, de gondolom ez az.
Kipróbáltam, nem segített.

(#1833) sec0nd válasza rankesz (#1827) üzenetére


sec0nd
tag

És nálad volt rajta fólia?

(#1835) ollie válasza Mate (#1819) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kell nekik az order number, meg az eredeti számla, amit PDF-ben le lehet tölteni. Amúgy nem kell hozzá az eredeti account, mert bármelyikről lehet service requestet kérni, bármelyik készülékre.

mod: mondjuk mondasz valamit, lehet, hogy csak eredeti accountról lehet gariztatni. Mindenesetre kérdezz rá az OP3 fórumban is.

[ Szerkesztve ]

***

(#1836) k810 válasza tuareg85 (#1761) üzenetére


k810
aktív tag

1200-ért ezt a Dash kábelt rendeltem. A kommentek szerint működik a DAsh is, tehát tökéletes. Még várom. :)

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#1839) Rick4 válasza ollie (#1835) üzenetére


Rick4
félisten

Sokadszor írom le, felejtsétek már el ezeket a fals infókat... Ha nem tudod, ne írd be, és ezt nem érzed modként sem? :U
A support nekem erre a kérdésre ezt a választ adta:[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1840) ollie válasza Rick4 (#1839) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen fals infót? Nem írtam semmi fals infót tényként.

Továbbá, a személyeskedést fejezd be.

[ Szerkesztve ]

***

(#1842) HardRic


HardRic
addikt

Mindenki a fel-le görgetésről beszél, de nekem egész kijelzős vertikális vonalak mozgásakor sokkal jobban feltűnik, hogy az alja előrébb van mint a teteje. Gondolok itt mondjuk nagyra húzott naptár widgetre, bal oldalról előhúzható panelekre pl. settingsben.
De még mindig nem zavar, csak a híre megy és eladhatatlan lesz a telefon. Na nembaj, majd anyámnak adom, úgyis mindent örökölt már tőlem :D

(#1843) k810 válasza dannyl (#1812) üzenetére


k810
aktív tag

Megnéztem, 0,5-tel és 1-gyel sem látszik nálam jelly sehol. 6/64-es.

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#1844) Rick4 válasza ollie (#1840) üzenetére


Rick4
félisten

Nem rólad írok, hanem arról amit ténykedsz. Senki se személyeskedett, arról írok, hogy olyat írsz, ami nem igaz.

Pl ez tis az:

meg az eredeti számla, amit PDF-ben le lehet tölteni.

Töröltesd, mert fals infó.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1845) ollie válasza Rick4 (#1844) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fals, mert konkrétan pár hete küldtem gariztatni OP3-at, és kellett küldenem az eredeti számlát is vele.

Konkrétan kimásolom a support ticketből a válaszuk egy részét:

Step 1: Get prepared

*Make sure to back up all data and remove any additional accessories from the device.
*Please include the receipt for your device in the parcel, which can be found in your OnePlus.net account under My Orders.
*Do not include the OnePlus charger or data cable bundled with your device.

[ Szerkesztve ]

***

(#1846) dominating


dominating
tag

azt szeretném megkérdezni, hogy minden reggel az infó sávban jön időjárási jelentés a guglitól + cikkeket ajánl, ezt hogyan tudom kikapcsolni?

5800x3d + 6900xt

(#1847) LógaGéza válasza dannyl (#1812) üzenetére


LógaGéza
addikt

Végülis csak 4perc 10sec-en belül válaszoltam, és te arra is válaszoltál, hogy semmit nem változtat :D

Ez csak a szoftveres animációk sebességét változtatja meg, ez pedig nem az...
Amúgy én még mindig tartom a véleményem, hogy szoftveresen javítható, csak ahhoz előbb el kéne ismerni a hibát...

dominating
Google alkalmazás - bal fenn 3 kis vonal - Settings - Notifications - Your feed - itt tudod állítani mit küldjön értesítésnek.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1849) dannyl válasza LógaGéza (#1847) üzenetére


dannyl
addikt

Igen, de te - legyél bármennyire is értékes - még mindig csak 1 vagy a sok közül. Hátha valakinek bejön. Hiszen valaki ezt állította.

BTW mint az imént írtam, G4 fejjel lefelé úgy zselézik, mint a huszonegy. Szóval szoftveres megoldás szerintem tuti nincs erre :(
De azért, hogy mérnökök, akiket ezért fizetnek nem tudják, hogy ilyen, ha fordítva szerelik be a kijelzőt, ciki, és szánalmas egyszerre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.