Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Macika66 válasza racerx (#680) üzenetére


Macika66
addikt

A sufniGSM-ek olcsó számlájából nem nagyon fogsz visszakapni ÁFA-t szerintem. De ne legyen igazam.

Igaz, már vagy fél éve nem figyeltem, de tavaly év vége felé az itthoni, hivatalos 10+ db nagyker beszerzési ár alatt adták nettóban a sufniGSM-ek az új készülékeket.

Akkor miből élnek, ha nincs hasznuk a készülékeken? Hogy szombat-vasárnap zárva vannak???

(#702) szpali válasza koxkids (#696) üzenetére


szpali
addikt

F@sza 😉 :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#703) S e t h válasza Ixion77 (#671) üzenetére


S e t h
nagyúr

"megbízhatóbb gsm boltok"
best oximoron evör

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#704) Macika66 válasza Ixion77 (#671) üzenetére


Macika66
addikt

Megbízhatóbb gsm boltokból is megkapod már 220-ért:

Megnéztem a listát.

Az első megbízható cég 270.000 alatt picivel jelent meg.
A Samsung S8+ 10+ db nagyker ára NETTO 209e Ft körül van. Ha <10-et veszel, akkor ennél még drágább pár ezerrel.

Ha pedig nem itthoni nagykerből származó beszerzésű, akkor a Samsung megtagadja a szervizelését, KIVÉVE, ha az eredeti külföldi számla is a Te nevedre szól. Ha viszont az a nevedre szól, akkor a közreműködő cégnek nulla haszna van, társadalmi munkában pedig elég kevesen kereskednek...

(#705) HardRic


HardRic
addikt

Miért nincs never settle az alap hátteren? Nincs is a telefonon. :(

(#706) Macika66 válasza HardRic (#705) üzenetére


Macika66
addikt

Többen, megmondták, hogy sz@r az egész teló...

És még ez is! :D

(#707) agabe válasza HardRic (#705) üzenetére


agabe
addikt

No es valami szemlyes tapasztalat megosztasa ?
Fenykepezo erdekes leginkabb, a tobbi teljesen jonak tunik tesztek alapjan.

(#708) silvergod válasza gilfoyle (#613) üzenetére


silvergod
őstag

köszi..nem csalódtam..ilyen minőséget vártam :D tényleg nagyon jó vétel... :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#709) petipetya válasza S e t h (#703) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

"nincs rá lezsóidő"

(#710) racerx válasza Macika66 (#701) üzenetére


racerx
őstag

Dehogynem, van jópár ami áfásan árulja. De hogy ezek mögött milyen cégek vannak, mi lesz velük később, na meg a garancia hova is szól, abba persze ne menjünk bele.. De tény hogy nettoban közel annyiért meg lehet venni. Persze , ismétlem a garancia, az hogy adócsalókat támogatsz, megint más lapra tartozik..

[ Szerkesztve ]

(#711) twi452 válasza Macika66 (#699) üzenetére


twi452
senior tag

[link]

Ez is olyan mint a oneplus-os a szélén fekete csíkokkal

(#712) agabe válasza Ixion77 (#660) üzenetére


agabe
addikt

Araban siman el tudod adni, ha az accountot is adod vele amirol rendelted, mert ugy teljes erteku lesz a gari is, hiszen az acc-rol lehet inditani az ugyintezest.
Varni sem kell ra, szoval ha bontatlanul adod tovabb hamarabb jutsz a penzedhez mintha nem venned at ;)

(#713) belan válasza agabe (#712) üzenetére


belan
addikt

Igaz és valakinek nem kell rá várnia se

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#714) HardRic válasza agabe (#707) üzenetére


HardRic
addikt

Nemsoká tolok egy összehasonlítást az 5X-szel a mobil fotós topicba. Majd linkelem ide is. Csak amíg kiválogatom és feltöltöm.....

(#715) Td48Vii


Td48Vii
csendes tag

Lassan el kell kezdeni gondolkodni a töltésen, 7.5 óra képernyőidő és egy éjszaka után :D Masszív telepítés és konfig az első nap este, további belakás reggeltől délig, alkalomszerű használat délután, fotózás és netezés este eddig. A fényképezés nagyon eszi az akkut, rendesen felmelegedett tőle valami belül a telefon bal felső sarkában (szinte csak dng-ket csináltam, nem tudom esetleg amiatt).

Mire megírtam itt a kommentet 7:33 és most lett 15% ebben a pillanatban.

(#716) Rick4 válasza agabe (#712) üzenetére


Rick4
félisten

Semmi köze az accnak a garihoz, rendelési szám, és imei kell, sokszor másoltam be a többi op topicba a support válaszát, amit ugyanerre a kérdésemre adtak, ez a két dolog kell, nem lényeges, hogy van e accountod, ahol látod a megvásárolt készülékeket, vagy sem. Volt, aki még csak a mailcímet se tudta egy időben átírni.

Ellenben az érdekel, mióta van egy év gari a készülékekre, mert bő egy éve a 3-ast 2 év garival vettem, februárban 3T-t elvileg szintén 2 év garival...

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#717) dannyl


dannyl
addikt

Akit érdekel, írtam a supportnak fehér paneles teló miatt. Válasz:
Thank you for taking the time to send us this email. First of all, I would like to extend my warm regards in your interest to our OnePlus products. To answer your question, we still do no have a definite information if OnePlus 5 release the white panel version. Until then, for us to keep you updated, you can visit our website https://oneplus.net/store or you can subscribe to our newsletter by clicking this link.

(#718) zolomon17


zolomon17
senior tag

Egy sor random fotó, mind auto módban, kivéve a 2 bokeh tehenet :)

https://1drv.ms/f/s!AtbAtRix3ujPgbZNnrGjdL296-d8BA

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#719) Kocsó válasza zolomon17 (#718) üzenetére


Kocsó
aktív tag

aláírásod szerint még úton a OP5... De már azzal fotózol!!! :U :U :U
Egyébként köszi a képeket, nekem még nem volt időm nyúzni, csak egy Antutu tesztre futotta eddig az időmből.

És igen, azért futtattam elsőre azt mert meg szerettem volna mérni az e-penis-em!!! Hát jó nagy, mit ne mondjak :C :C :C

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#720) doggie válasza zolomon17 (#718) üzenetére


doggie
aktív tag

Ezek elég lehangoló képek :-(
Remélem kis odafigyeléssel ezeknél majd jobbak fognak születni.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#721) zolomon17 válasza Kocsó (#719) üzenetére


zolomon17
senior tag

Medzsik! :DDD

Inkább buzgón b@sztatom, az aláírás még ráér.

Eddig a hülyére nyüstölés + beköltözés + szoftver frissítés (mobilneten) ellenére is jól bírja az akku, kb. 25% csökkenés.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#722) zolomon17 válasza doggie (#720) üzenetére


zolomon17
senior tag

Ilyen ez a festői Kelenföld :)
Én nem vagyok csalódott, persze monitoron még egyiket sem láttam.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#724) sparks


sparks
senior tag

Én ezzel rootoltam a 8/128-ast, TWRP fel és Magisk v12. Már megy a Titanium visszaállítás :C

(#725) zolomon17 válasza HardRic (#723) üzenetére


zolomon17
senior tag

Szép csokor és alaposabb sokkal, mint az én "séta közben kattintgatok" pakkom :R

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#726) Koktail válasza HardRic (#723) üzenetére


Koktail
tag

Köszönjük! Valóban kellenek azok a frissítések, de ez minden új telefonnál ilyen lesz ez jobb is még :-)
Különben is az a lényeg hogy normál méretben jó legyen, általában az ember nem egy telefonnal készített fotót nyomtat ki A4-ben vagy A3-ban hanem inkább egy DSLR-el készültet :-D

(#727) racerx válasza HardRic (#723) üzenetére


racerx
őstag

Megnéztem..háát az automata mód tényleg kicsit gázos (még). Remélem a frissítésekkel javítani tudnak rajta, mert ez így nemsokkal különb az OP3 nál..Nappali képek meg annyira nem mérvadóak, mert az a hármason se volt olyan gáz. Kevésfényesre leszek kíváncsi.

(#728) dwd1 válasza zolomon17 (#718) üzenetére


dwd1
tag

pebble steel =]

(#729) HardRic válasza racerx (#727) üzenetére


HardRic
addikt

HQ mode elég jó este ahogy most próbálgatom. 1-2 nap és csinálok egy hasonló esti postot.

(#730) Td48Vii


Td48Vii
csendes tag

7:33-nál 15%-on bekapcsolt a battery saver, innentől folyamatos Chrome használat mellett végül 9:11 lett a SOT. :Y OP2-ből 4-5 jött ki hasonló igénybevétel mellett Lineage 7.1.2 nightly mellett. :C

(#731) Koktail válasza Td48Vii (#730) üzenetére


Koktail
tag

Ez nagyon durva :R
Én anno az elején az Lg G2-öm 6 órás képernyőidejétől is elájultam de ez zsír :DD

(#732) Td48Vii válasza Koktail (#731) üzenetére


Td48Vii
csendes tag

Igen, és az is nagyon durva, hogy pontosan fél óra alatt belecsorgott 53% töltés... ha most elugrok zuhanyozni, addig kész is lesz :DDD

(#734) szpali válasza Td48Vii (#732) üzenetére


szpali
addikt

Én is 53%-al indultam el PEstre a Hungaroring mellól és az autós Dash 98%-ra töltötte, mire megérkeztem

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#735) Macika66 válasza Rick4 (#716) üzenetére


Macika66
addikt

Hol és ki írta az 1 év garit?

(#736) Koktail válasza Td48Vii (#732) üzenetére


Koktail
tag

Állat. :C
Amúgy ez a dash gyorstöltés nem csökkenti hosszú távon az akksi élettartalmát?
A tracking számot hol kéne látnom, megkapnom? A fiókomban vagy emailben? Ma lett a státusz shipped out...
Köszi.

(#737) Scarabeus válasza Macika66 (#735) üzenetére


Scarabeus
tag

Én kérdeztem tőle, és a hivatalos oldalt vettem forrásnak.
[link]

Akik megkapták a készüléket tudnának nyilatkozni, dobozban van-e valami garancia időtartamról szóló információ? Vagy esetleg rendeléskor nem volt róla szó?

Mindenki a 2 évet veszi standardnak, de ha valóban csak egy év, az eléggé fájó lehet sokaknak.. :U

szerk: Nem néztem kellően utána, 2 év lesz az. Viszont akkor szerkeszhetnék ezt a FAQ-t. :R

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#738) Macika66 válasza Koktail (#736) üzenetére


Macika66
addikt

Nem, ne kezdjük újra és újra.
Párhuzamos töltés, cellánként, sokkal kímélőbb az akksira nézve, mint a QC 2.0, ami 3,7-20V-tal tolja az akksit.

(#739) sec0nd válasza Scarabeus (#737) üzenetére


sec0nd
tag

https://oneplus.net/hu/privacy-and-legal

(#740) Td48Vii válasza Koktail (#736) üzenetére


Td48Vii
csendes tag

Az 5V/4A dash charge az valójában 2*2A, mert az akksi két részre van osztva, így párhuzamosan tölt, tehát dupla a sebesség. Cserébe csak a hivatalos kábel és töltő tudja ezt nyújtani, minden mással "normál" töltés van. Nem melegszik nagyon a ház, csak a töltő, nem igazán félek tőle. Egyelőre jó lesz úgy, hogy naponta egyszer jól megtöltöm, aztán majd lassan átszokok egy Samu 2A töltőre. Dash mellett éjszakára nem hagynám fent, kisebbel nem félek otthagyni.

(#741) Macika66 válasza Scarabeus (#737) üzenetére


Macika66
addikt

Ránk ez vonatkozik.

(#742) Koktail válasza Macika66 (#738) üzenetére


Koktail
tag

Köszi! :-) bocsi lehet hogy előbb google barátomat kellett volna megkérdeznem és akkor nem kellett volna ilyen hülyeséget kérdeznem :DDD

(#743) Macika66 válasza Td48Vii (#740) üzenetére


Macika66
addikt

Mondjuk otthagyni (a töltés befejezése után órákra rajta hagyni a töltőn a LiIon akksit), na az árthat az akksinak, sokkal inkább, mint a DASH charge.

(#744) Td48Vii válasza Macika66 (#741) üzenetére


Td48Vii
csendes tag

Mi az az "eredeti számla"? Nekem csak package info volt mellette, kis saláta papíron. A payment confirmation email a számla?

(#745) Koktail válasza Td48Vii (#740) üzenetére


Koktail
tag

Köszi!
És a tracking kód e-mailben jött nektek vagy oneplus fiókban van valahol?

(#746) Macika66 válasza Koktail (#742) üzenetére


Macika66
addikt

Jaa, igazán semmi gond, csak odaát a 3 és 3T csoportban már tucatnyiszor végigzongoráztuk ezt.
Ha Neked ez az első OP, akkor jogos, hogy nem ismered még.

(#747) Ixion77 válasza zhata (#695) üzenetére


Ixion77
őstag

(#695) zhata: Úgy hogy mint ahogy végül a Oneplus is beismerte, az IPhonenal ellentétben nem valós 2x-es optikai zoom van, hanem 1.6-szoros. Egy eleve icipici 1/2.8"-as érzékelő 1.0 µm-es képpontú érzékelő egy részére vetít csak az objektív képet, az van szoftveresen visszanagyítva 20mpix-re. Ráadásul az optika f/2.6-os. Következményképpen csak kültéren, rengeteg fény mellett születhet elfogadható eredmény.

(#701) Macika66: Nincs igazad. Teljesen szabályos 27%-os áfás számlát adnak, minden gond nélkül elszámolható költségként.

(#726) Koktail: Amikor a bemutatón és a marketingben nem győzték dicsérni magukat hogy milyen jól dolgoztak fotós téren, akkor kissé alaptalan szerintem várni hogy majd egy későbbi frissítéssel jön a valódi nagy csoda... Ez, ami van a "csoda". Ennyit sikerült összehozni, nem várható hogy a közeljövőben hirtelen továbbfejlődjenek. Kis cégként kis erőforrással iszonyat nehéz a nagyokkal konkurálni. Szép eredmény, hogy legalább közel olyan jó lett a kamera mint a nagyoké. A zoom meg jó marketingre, mézesmadzag gyanánt. (Én is beugrottam neki.)

(#732) immi60: Ugye tudod hogy a 0-100-as gyorstöltés nem a hosszú akkuélet titka? :) Amúgy olyan 70 perc körül van egy teljes töltés. (S8+: 85 perc)

(#733) Bodrik: Meg a vízállóság hiánya, a memóriakártyahely hiánya, OIS hiánya, pentile kijelző, stb. miatt :) Sorry.

(#736) Koktail: Sajnos minden gyorstöltés csökkenti az élettartamot. De a dash talán jobb is mint a QC, mivel az elektronika egy részének a töltőbe áthelyezése által csökkenti a telefonban keletkező hőt, ami az akku egyik fő ellensége. (Bár tartok tőle hogy ezt az előnyt a sebesség növelésére használták fel, mivel annak nagyobb a marketing értéke, mint a hosszú akkuéletnek). Nekem a dash-sal csak annyi gondom volt, hogy így megint kétféle töltőt kellett volna itthon & autóban tartani, mivel az összes többi eszköz QC-s.

(#737) Scarabeus: Sajnos még a saját honlapjukon sem adják meg rendesen. UK-ban 1 év, vagy 2 év...

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#748) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Unlock bootloader, TWRP művelethez elérhető a OnePlus 5-höz frissített
TOOL ALL IN ONE alkalmazás!

:C :C :C

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#749) Macika66 válasza Td48Vii (#744) üzenetére


Macika66
addikt

Mi magyarok az ÁFA-s számlát értjük számla alatt, mert ügyeskedéscentrikusak vagyunk...
A reggeli rántottához vett 4 db tojást is leírjuk, ha van rá lehetőség, de legalább az ÁFA-ját... :D

Más országokban kicsit máshogy vannak beállítva a fejek. Belülről.

Majd fog ez is változni, remélhetőleg...

(#750) Koktail válasza Macika66 (#746) üzenetére


Koktail
tag

Köszi :-) Igen ez lesz az első OP telefonom.
Lg G2-met cserélem le amit másodszorra is sikerült összetörnöm és nincs kedvem újra kicserélni a kijelzőjét megérett már a cserére :-D előtte meg szifon 4s-em volt.
S7 edge blue coral meg e között vaciláltam de OP mellett döntöttem, de szerintem elleszek vele :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.