Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) mjani1172 válasza vicze (#255) üzenetére


mjani1172
addikt

Már régi téma és sokszor kitárgyaltuk, de igen.Van áfa tartalom? Nincs. Ha lenne akkor lenne netto áras vásárlás,de mivel nincs benne áfa az már le sem jön senkinek. Akkor ez adócsalás.
És ebbe nem szeretnék jobban belemenni de nekik lehet.Itthon még jobban.

[ Szerkesztve ]

(#352) twi452 válasza zolomon17 (#349) üzenetére


twi452
senior tag

18:54 az email szerint, már a tracking is él
ups hozza a lengyelektől

(#354) zolomon17 válasza twi452 (#352) üzenetére


zolomon17
senior tag

Köszi, akkor szerintem 1-2 óra és az én pakkom is úton lesz :R

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#355) f3rdzs0 válasza twi452 (#352) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

ah, én 18:57 és még csak processing...

lehet h a sima 64es csomagokkal nem sietik el a postázást (remélem a péntek meglesz azért)

f3rdzs0

(#356) HardRic válasza zolomon17 (#354) üzenetére


HardRic
addikt

Enyém sincs még elindítva :(

(#357) twi452 válasza f3rdzs0 (#355) üzenetére


twi452
senior tag

Az enyém is 64-es szürke

Ez a tracking status
Jun 21, 2017
12:50 am
Order Processed: Ready for UPS
PL

(#358) Matada2.3 válasza Dr. 444Hertz (#335) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nekem amúgy most az jutott erről az eszembe, hogy minden gyártó mostanság az Apple-t akarja lemásolni, mert abban van a pénz és az eladás. A Pixel is megkapta, hogy a Google iPhone-ja és láss csodát, elvileg 1 milla fölött adtak el, meg végre eljut a néphez a Google telefonja. Gondolom a One+ is ebben bízik, hogy ki tud szakadni a hype fanboyok közül ezzel az i dizájnnal. Sok más is kezdi amúgy ezt a politikát átvenni, csak ez nekem = az eddigi bázis közepes szembeköpésével.

Finn the human

(#359) gilfoyle


gilfoyle
őstag

A legutóbbi O3T rendelésem (februárban) priority-s volt, még a tracking sem élt (kezdtem pánikolni :) ) és már hozta az UPS egy nappal a határidő előtt. Mondjuk most dömping van - legalábbis az oneplus csomagokat tekintve -, én azért bízom benne, h pénteken itt lesz.

(#360) #16820480 válasza Matada2.3 (#358) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyébként simán el tudom képzelni, hogy a designt nem ők akarták így, hanem az Oppo tolta rájuk, hogy figyu, nem volt elég nyereséges az OP3, külön gyártósor kellett a külsejéhez, most itt van az R11, megkapjátok, tessék több pénzt termelni.
Az Oppo meg elég szemérmetlen Apple másoló, elég megnézni az utóbbi években kiadott termékeiket, meg a szoftverüket...

(#361) NandorHUN válasza Dr. 444Hertz (#337) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, ha valakinek más tetszik, mint neked akkor annak "nincs ízlése". :U

OP5 desingja nekem se a szívem csücske, de szerintem elég szolidnak néz ki és komolyabb problémám nincs vele, nem ezen múlna ha ilyen telefont szeretnék.

Egyébként meg biztos adnak ki majd rá ízlésednek való tokokat is -

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#362) Matada2.3 válasza #16820480 (#360) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ez is egy teljesen valid gondolat, ami pont illene a One+-hoz, hisz spórólni akarnak, nesze nem kell nagyon áttervezni a külsőt és külön gyártósort se feltétlen kell üzemeltetni. Szóval így már emészthető lehet azoknak is a story akik nagyon nem tudják elviselni ezt a külsőt.

Finn the human

(#363) Dr. 444Hertz válasza NandorHUN (#361) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Jajj, köszönöm, hogy gondoltál rám! :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#364) Taci válasza NandorHUN (#361) üzenetére


Taci
addikt

Kapunk hozzá linket is? :DDD

(#365) ispi


ispi
tag

Várom már, hogy mikor jön valaki azzal, hogy ez egy i7 másolat... ;]
Örvendetes módon azonban azzal együtt, hogy megmaradt a 3.5 jack, kapott még aptX-et is, amit viszont a többi gyártó másolhatna főleg azoknál a vackaiknál, amelyekről az óriásira hizlalt akku miatt, :( nagy lelkesen lehagyták az aljzatot.

Csak az normális, akit nem ismersz eléggé.

(#366) TTTotya válasza Dr. 444Hertz (#193) üzenetére


TTTotya
senior tag

Arany? Az asszonynak olyan kellene.. :B

(#367) Swinegod válasza #16820480 (#360) üzenetére


Swinegod
őstag

Én is filóztam ezen, hogy vajon csak a tezsvírvállalatok miatt lett ilyen? Szerintem nem, a 3/T-ből simán elkelt annyi, hogy megérje nem Oppo gyártósoron csinálni az újat. Viszont külföldön itt az EU-ban pl nagyon nem az iPhone design az ízlés, pláne mivel lenéznek ha copyval mutatkozol, szóval fullosan nem értem

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#368) #16820480 válasza Swinegod (#367) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azért akármit kommunikálnak, a OP és az Oppo közt elég szoros az összefonódás. A OPO ugye még elég egyértelműen egy Find 7a átcímkézésre volt (meg kicsit módosítottak a burkolaton is), aztán az Oppo szépen visszavonult a flagship gyártástól, és középkategóriás telefonokat kezdett árulni, Kínában felső kategóriásnak számító árazással és nulla szoftveres támogatással.
Ezzel ugye sokat spóroltak, és jó profit is jöhetett belőle, de idén (meg talán már tavaly is) úgy tűnik, hogy kezd kicsit megtörni a lendület. Más kínai gyártónál hallottam olyanokat, hogy a rekord eladások ellenére nincs meg az elvárt nyereség, azért költségcsökkentésbe fogtak, ami belső átszervezéssel, leépítéssel, és egyéb optimalizálással jár. Erre értettem, hogy szerintem közölte velük a tulajdonos, hogy nem kapnak külön gyártósort, oldják meg ezzel. Szerintem a OP-nak nincs saját termelése, saját gyártósora, simán csak az Oppo (BBK) egyik üzemét kapják meg erre a célra.

Egyébként OP3-ból szerintem pár milliót adhattak el összesen, ami nem olyan sok az Oppo több tízmilliós eladásához képest, ellenben nyereség nem hinném, hogy sok van rajtuk, ha egyáltalán valamennyi.

Szerk.: Azért errefelé is sikeres tud lenni az Apple nyúlás, lásd még a Huawei sikerét, ahol még az OS is Apple másolat szeretne lenni. De a geek közösségekben elég népszerű a Xiaomi, Meizu, amik szintén iOS másolat rendszert használnak.

[ Szerkesztve ]

(#369) NandorHUN válasza Swinegod (#367) üzenetére


NandorHUN
addikt

Lenéznek? Ezt te se gondoltad komolyan. :D
Szerinted foglalkozik bárki azzal milyen telefonod van?

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#370) vicze válasza mjani1172 (#351) üzenetére


vicze
félisten

Hm. Nem vagyok benne biztos, hogy a VAT számla hiánya azt jelenti, hogy adócsalás történik. Valahogy be kell hozni az EU-ba, amit valószínűleg nem ők csinálnak, és a import helyen ki kell fizetni a VAT-ot. Az lehet hogy a lengyel cég valahogy letrükközni, mint a sok sufni GSM(ezért nem kapsz VAT számlát), de a VAt kifizetése valahol meg kell történjen.

(#371) t3tv3s


t3tv3s
tag

Kicsit megúszós lett ez az op5..Az imx398 már 3t-be kellett volna pakolni,telefon nem lett kisebb 5.5' mellett,usb 2,akksi maradt 3300mah.. Kíváncsi vagyok, hogy hangszóró minőségben fejlődtek-e vagy még mindig zajos. OP1/2-ről megéri váltani vagy ha az ember most tervezte a váltást. Várom a teszteket.

(#372) exelsior1


exelsior1
senior tag

Még mindig nincs "shipping" státusz :S a végén nem jön meg pénteken

Galaxy S10

(#373) zolomon17


zolomon17
senior tag


:C :C :C

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#374) HardRic válasza zolomon17 (#373) üzenetére


HardRic
addikt

Nálam még mindig processelnek. Remélem nem a tokkészlet miatt csúszik.

(#375) szpali


szpali
addikt

www.diyphotography.net/professional-photographers-review-oneplus-5s-camera

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#376) darkpower válasza HardRic (#374) üzenetére


darkpower
aktív tag

Sajnos nálam is, szerintem az miatt halad lassan, mert én pl pár órával előbb rendeltem, mint zolomon kolléga...

(#377) Rick4 válasza tommygunn84 (#350) üzenetére


Rick4
félisten

A kamera egységek a készülékben a kijelző fölötti helyen vannak, ott, ahol a beszédhangszóró, és a szenzorok is épp elférnek. Technikailag ebben a vastagságban így lehetett megoldani, a képek pont ugyanúgy elkészíthetőek vele, akárhogy állnak egymás mellett, más jelentősége nincs.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#378) HardRic válasza darkpower (#376) üzenetére


HardRic
addikt

ffs, nincs még egy gyártó ahol előbb elfogy a tok mint a teló :D :W

(#379) darkpower válasza HardRic (#378) üzenetére


darkpower
aktív tag

Engem az se zavar, ha előbb elfogy, de akkor csak annyit lehessen rendelni, amennyi van belőle ténylegesen... Ha meg megrendelte a delikvens, akkor ne okozzon már gondot a leszállítása a cuccnak :W

(#380) exelsior1


exelsior1
senior tag

Shipped out! :D

Galaxy S10

(#381) zolomon17 válasza HardRic (#378) üzenetére


zolomon17
senior tag

Mondjuk ha tényleg a tok miatt ragadt be akkor extrán örülök, hogy egy csecse bumper rendelését későbbre időzítettem :Y

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#382) HardRic válasza darkpower (#379) üzenetére


HardRic
addikt

Amikor a keynote után lehaltak a szerverek, szerintem lehalt velük együtt a készletinfo is. Rendelni viszont lehetett orrba-szájba.

(#383) HardRic


HardRic
addikt

Csak panaszkodni kellett:

[ Szerkesztve ]

(#384) exelsior1 válasza HardRic (#383) üzenetére


exelsior1
senior tag

Csak meglesz pénteken :D

Galaxy S10

(#386) zolomon17 válasza HardRic (#383) üzenetére


zolomon17
senior tag

Neked jött egyébként e-mail? Tracking code, valami? :F Elvileg PLPriority-vel jön, szóval a PLPost-on vagy legalább a OnePlus tracking-en látnom kéne, csak éppen nem tudom milyen szám alapján.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#387) HardRic válasza zolomon17 (#386) üzenetére


HardRic
addikt

Nekem sem jött, kell majd kapnunk külön tracking számot. Csinál vicces dolgokat amúgy az email rendszerük. A 3 meghiúsult rendelésemre éjjel 1-kor kaptam 3 emailt, hogy sikeres rendelés. :D Szerencsére nem fizettem ki 4 telefont.

(#388) Blizzardking válasza szpali (#375) üzenetére


Blizzardking
őstag

"After I have spent two months and a half with the OnePlus 5, I can that the quality of the pictures is very high and convincing. "
"There’s one aspect that has impressed me: the quality of the HDR mode in the OnePlus 5. Usually, HDR mode on some smartphone tends to give very un-natural results with fake colors and too low contrast. On the OnePlus 5 the results are always pleasing and the colors not too much saturated."
"There’s another aspect in which the OnePlus 5 shines: the quality of the low light pictures."

Reméltem, hogy aki tud vele bánni annak tetszeni fog. Két és fél hónapig tolta vele a gyerek, nem mások hülyeségére alapozott. Ezt is ajánlom minden gyorsreagálású fikagép figyelmébe. Persze mindjárt jönnek a kínai bérenc lefizetett zsoldosos kommentek... Mindegy... Nekem bejön ez a vas. Megvárom bátor fórumtársaim személyes tapasztalatait, és szerintem én is rádurrantok egyre. Mire Bodrik mester új telefont vesz, remélhetőleg az enyém is a kezemben lesz :DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#389) exelsior1 válasza zolomon17 (#386) üzenetére


exelsior1
senior tag

Nekem csak order kód jött, majd max holnap jön valami tracking number, no meg hogy egyáltalán ki lesz az aki szállít :D pénteken nem vagyok otthon munkahelyre kéne szállítani, de valaki kell akinek ezt jelzem. A 3t-nél asszem DHL volt, ott simán ment

Galaxy S10

(#391) klambi


klambi
addikt

Vámmal számoltatok?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#392) HardRic válasza klambi (#391) üzenetére


HardRic
addikt

Oneplusnál nincs plusz költség. Nem kínai raktárból jön.

[ Szerkesztve ]

(#393) klambi válasza HardRic (#392) üzenetére


klambi
addikt

kifejtenéd?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#394) twi452 válasza klambi (#393) üzenetére


twi452
senior tag

Lengyelországból küldik.

(#395) ΞΔGLΞ válasza WOT-H-A-C (#303) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most komolyan?
Elsősorban ne egy kib...ott ájfon másolat legyen, mert olyanom már van és azt is utálom a formája miatt, de arra nincs más alternatíva.
Nem olyan rég írtam, még a megjelenése előtt, hogy várom a készüléket nagyon, és hogy úgy érzem ez a telefon egy igazi tökön rúgás lesz nagyoknak.
Nos, ekkorát nem mostanában tévedtem. Engem nem érdekel az ára. Legyen 200, vagy 250 ezer, de igenis IP védelem, QHD felbontás, kiváló DAC etc mellett egyedi formavilágú legyen és a 8 helyett 63.5 GB ram-ot vártam, mert kell annyi és kész.
Hát ebből nem az lett, viszont azt sem értem, hogy miért kellene ezt neked írogatni, megmagyarázni, hogy mi lett volna 1-2 (sok) ember elvárása. Na ez inkább (amolyan) vicc...
Ettől függetlenül várom az MA tesztet (is).

[ Szerkesztve ]

(#396) zolomon17 válasza klambi (#393) üzenetére


zolomon17
senior tag

EU-n belül mozog az áru. Szabad áruforgalom és plusz ÁFA fizetési kötelezettség sincs, nem úgy mintha mondjuk az USA-ból jönne.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#397) Belba válasza klambi (#393) üzenetére


Belba
őstag

Európai vámszabadraktárból szállítanak az európai vevőknek, ami azt jelenti, hogy nem kell a termékek után se vámot, se áfát fizetni!...

(Én már két telefont és egy harmadik csomagban kiegészítőket rendeltem, mindhárom csomag vám- és áfamentes volt.)

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#398) zolomon17 válasza HardRic (#387) üzenetére


zolomon17
senior tag

Akkor csak várom, hogy csörögjön a telefon, hogy a portán vár a motyó :D

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#399) Belba válasza ΞΔGLΞ (#395) üzenetére


Belba
őstag

Melyik az a telefon, amelyiknek 63,5 GB RAM-ja van?... :U

Az is elég kevés, amelyiknek 8 GB RAM-ja van...

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#400) WOT-H-A-C válasza ΞΔGLΞ (#395) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.