Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) f3rdzs0 válasza BladePocok (#2988) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

mindenképp laptop, bár anno én phablet+füzet kombot használtam, de otthon volt pcm, es sose szerettem a laptopokat (nem vagyok cél közönség)

ha mindenképp könnyen hordozható kütyüt akarsz, akkor én néznek egy note FEt, ha olcsón adják ki az euban Koreával ellentétben, akkor neked sokkal jobb lenne mint az op5. sőt akkor igen komoly verseny társa lenne neki alapból

f3rdzs0

(#3002) mjani1172 válasza dptrsk (#2971) üzenetére


mjani1172
addikt

Ne haragudj,nem személyesen ellened irányul,de amit leírtál az pontosan olyan dolog amiről azokkal a barátaimmal beszélgetek akik szintén a kereskedelemben dolgoznak,:

- a szabályok borzasztóan rosszak, ezzel a hülye ingyen oknélküli visszaküldésekkel,
-a fórumokon lényeges hibákról nem szabad beszélni, de egymás hülyítése, hergelése nagyüzemben zajlik,
-az emberek nem tudják mit csináljanak jó dolgukban.

Én ebben a dologban sajnos mindhármat látom.

(#3003) Macika66 válasza dptrsk (#2970) üzenetére


Macika66
addikt

Nagyon kifogtad... :(

Nálam az OP3-ban cseréltek kamerát március közepén. Hétfő délután vitték, kedden reggel ott volt (UPS volt), szerdán reggel már küldték vissza, csütörtökön kézbesítették. Nem volt teljesen 3x24 óra, amit távol töltött tőlem...

(#3004) Macika66 válasza Hujikolp (#2978) üzenetére


Macika66
addikt

Az E-robot nem tud olyat, amit a telefon maga nem. Csak automatizálni tudsz vele dolgokat, nyomkodás helyett...

(#3005) Macika66 válasza exelsior1 (#3000) üzenetére


Macika66
addikt

Csak segíteni akar, általában jót mond...
Én örülök neki, igaz, hetente ha 1-2x szól max...

(#3006) Macika66 válasza mjani1172 (#3002) üzenetére


Macika66
addikt

Mi tagadás, akár külső behatás miatt is lehet...

(#3007) olahdave


olahdave
tag

Hali!
Ha ma rendelek OP5-öt az kb. mikorra érne Budapestre?

(#3008) Macika66 válasza olahdave (#3007) üzenetére


Macika66
addikt

Attól függ, melyiket, 64 v. 128 GB-ost és hogy mennyire van raktáron Szceczinben.

Ha van, akkor 3-4 munkanap max.

[ Szerkesztve ]

(#3009) olahdave válasza Macika66 (#3008) üzenetére


olahdave
tag

A 64-es lenne, amit elvileg azonnal tudnak küldeni.

(#3010) Macika66 válasza olahdave (#3009) üzenetére


Macika66
addikt

Ha ma megrendeled, már épp nem ér ide a héten, de hétfőn estére szinte biztos. De ha rászánsz 9,99 €-t, akkor pénteken már a kezedben tarthatod.

(#3011) dptrsk válasza mjani1172 (#3002) üzenetére


dptrsk
addikt

Nem haragszom, azért van a fórum, hogy megosszuk a véleményünket.
De, ha már felmerült válaszolok is:

-Én nem is tudtam, hogy 15 napon belül cserét is lehet kérni, ők ajánlották fel, mivel 15 napon belül voltam. A cserére nem vonatkozik az indoklás nélkül.(ez kb. az itthoni 3 napon belül cserélni kell nem javítani szabályhoz hasonlít). Ahogy írták OP részéről benne van az is, hogy a nem megfelelő tárolás miatt kopott le.
A levelemet azért írtam nekik, mert emlékszem a 3T MidnightBlack-nél ki volt emelve, hogy kophat, itt nem mégis alig használtam, s már elkezdett kopni. Én igyekszem vigyázni az eszközeimre, így nagyon zavart, hogy maximális odafigyelés mellett lekopott 1 hét alatt.

- a hergelést nem tudom mire írod, de érdekelne

- Nekem nem az a megfelelő, ha valami nem rossz, hanem ha valami (közel) hibátlan. Ebbe beletartozik az is, hogy nem kezd el indokolatlanul kopni a készülék. Egy autó sem akkor megfelelő, ha a ablakokat nem lehet lehúzni, de gurul, hanem ha minden működik rajta aminek kell.
Vannak olyan személyek, akik inkább kifizetik a nemtörődömségük költségeit, én nem ilyen vagyok, szeretném, ha minden megfelelően működne, ezért vigyázok az értékeimre s ha valami hiba van vele a lehető leghamarabb igyekszem azt helyrehoz(at)ni. Szerintem ez így van helyén. Ha nem jelzem most eladásnál lehet, hogy 5-10-15 ezer forintot bukok azon, hogy egy feltehetőleg gyári hibát nem jeleztem.

(#3012) Kornel válasza dptrsk (#3011) üzenetére


Kornel
veterán

Én teljesen megértelek, van, aki nem bírja elviselni, ha valami nem 100%-os, van akinek jól van az úgy.
:R

(#3013) Macika66 válasza dptrsk (#3011) üzenetére


Macika66
addikt

Most direkt megnéztem mikroszkóppal a majdnem 1 hónapos OP5-öm csúszkáját, makulátlan.

Megnyugodtam... :)

(#3014) dptrsk válasza dptrsk (#2970) üzenetére


dptrsk
addikt

Update: Megjelent az új készülék rendelése, priority shipping, Midnight Black 8/128GB modell.
Tapasztalatok szerint mikorra várhatom? (márha rendelt valaki ilyet mostanság)

@Macika66: nekem nem kellett nagyító, szerintem elég zavaró volt szabad szemmel is. A support is írta, hogy habár magas fokú tesztelés zajlik, hibák előfordulhatnak.

[ Szerkesztve ]

(#3015) Nazo válasza Macika66 (#3013) üzenetére


Nazo
tag

Hehe, én is körbenéztem nagyítóval emiatt, de nálam sincs gond. Valóban elszigetelt probléma lehet.

(#3016) -myself-


-myself-
tag

Sziasztok,

olvastam, hogy sokan lecseréltétek a gyári kamera appot. Melyiket ajánljátok a playen? Lehetőleg ingyenes legyen, és praktikus legyen az autómata módja :D
a lehető legegyszerübb szerintem a legjobb. Sajnos amiket kipróbáltam nem váltak be

Előre is köszi

UI: valami jó gallery appot is ajánljatok légyszi... ahol visszanézem a fényképeket. Thx
A.

[ Szerkesztve ]

Nexus forever...

(#3017) HardRic válasza -myself- (#3016) üzenetére


HardRic
addikt

Ingyen nem nagyon van jó. A google camera nem rossz nappal és panorámára, de este full zaj.

Fizetősből Snap camera és ProShot ami nekem bejött.

Galériának fotók visszanézésére a Snap cameráét használom, mert dupla koppra 1:1 méretben mutatja a képet. Ezt amúgy a QuickPic tudja még.
A backup miatt viszont a Google Photos kötelező darabnal szamít.

(#3018) tipuka válasza HardRic (#3017) üzenetére


tipuka
addikt

majd, ha megjön a teló, a virágboltisat kipróbálom, hosszútávon az a Snap Camera HDR nem sok pénz érte, ha tényleg tudok olyan képet lőni vele, mint Te. :D ProShot már duplája sajnos...

(#3019) HardRic válasza tipuka (#3018) üzenetére


HardRic
addikt

Én is virágboltból próbáltam ki minden említésre méltó appot, de Snapet 1 hét próbálgatás után megvettem. Jó lenne amúgy ha azért néha update-elnék, mert van rajta mit reszelni.

Egyébként a gyári appal is lehet fasza képeket lőni, ha nem hagyjuk túlexponálni. Mindig tap to focus, aztán kicsit le kell tekerni a fényességből. Nagyon sokat segít.

[ Szerkesztve ]

(#3020) tipuka válasza HardRic (#3019) üzenetére


tipuka
addikt

a ProShot mennyivel jobb a Snapnál? mert az dupla árban, és nagyon régi verziót találtam csak belőle... :)

zenelejátszó van valami bevált? vagy csak a fotózásra vagy ráállva? :)

(#3021) HardRic válasza tipuka (#3020) üzenetére


HardRic
addikt

Csak a UI jobb, a képek nem szebbek. Erős benne a zajszűrés, és nem nagyon állítható.
Én Spotifyolok :D Nem szeretem többször ugyanazt hallgatni, mindig valami random rádió megy.

[ Szerkesztve ]

(#3022) tipuka válasza HardRic (#3021) üzenetére


tipuka
addikt

értem, köszi :R ha átmegyek flottába, akkor lehet én meg korlátlan netet fizetek elő, youtube-ról nehezen szokok le. :)

(#3023) Blizzardking válasza tipuka (#3020) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nekem a javaslatom zenéből ViperFX + Poweramp, galériából Piktures. (Quicpic-ből van egy régi egyszerű verzióm ami minden baromságtól mentes, de bizonyos romokon chrashel). :)

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#3024) Edge válasza tipuka (#3020) üzenetére


Edge
veterán

Zenelejátszó: shuttle

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#3025) tobias88888 válasza tipuka (#3020) üzenetére


tobias88888
őstag

Már vagy 2 éve a BlackPlayer-t használom. Volt fent vagy 8 már, de csak ezzel nem volt gond eddig

(#3026) ollie válasza tipuka (#3020) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én a deezer-t használom előfizetéssel, ráadásul korlátlan netem van, szóval le sem kell tölteni a zenét.

***

(#3027) tobias88888


tobias88888
őstag

OnePlus 3T-s munkatársam mondta, hogy ő csak szükség esetén használja a gyorstöltést, mert megöli az aksit és ezt több fórumon olvasta is. Ez igaz? Mert akkor jó hogy vettem még egy dash töltőt... :D

Nem vagyok az a típus aki évente új telót vesz, remélem egy 3 évig kibírja :)

[ Szerkesztve ]

(#3028) ollie válasza tobias88888 (#3027) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A melegedés káros az akkura, dash töltéssel meg nem melegszik, szóval... A hagyományos gyorstöltés (QC) tényleg rossz, mert arról felmelegszik a telefon.

***

(#3029) f3rdzs0 válasza ollie (#3026) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

en spotifyt korlátlan nettel. bár ajánlani nem tudnám, sose fizettem érte teljes 5 eurót (egyszer 3 hónapra egy eurót fizettem azóta meg diák kedvezménnyel fél áron használom)

amúgy tegnap végre megjött a két dbrand skin amit rendeltem, és végül élőben tetszett a carbon fiber szóval azt raktam fel nem a matt feketét.
egyelőre fura a fogása, meglatom mennyire szokom meg ezt a texturet. ha nagyon nem megy akkor szerintem jövőhéten levaltom a sima feketére

f3rdzs0

(#3030) G-Bali


G-Bali
senior tag

Valaki ismer hasonlóan kialakított tokot mint ez ,mert ez jó védi a kijelzőt és a széleket a opo -on ilyen van és bevált

Szerk: illetve ez se pont olyan mert ami nekem van meg van erősítve a sarkai
ez talán

[ Szerkesztve ]

(#3031) Fleto93 válasza f3rdzs0 (#3029) üzenetére


Fleto93
tag

Spotify családi csomag simán használható ismerősök között is, úgy meg csak pár száz Ft fejenként.

(#3032) Blizzardking válasza Edge (#3024) üzenetére


Blizzardking
őstag

Hát, ha maga Kerry King mondja akkor vetek rá egy pillantást :B

Rendeltem ma két ilyet, és van egy ilyenem, ezekből csinálok egy univerzális telefonos kis fotóállványt.
Esetleg ha érdekel valakit, beszámolok róla hogy sikerült :) :DD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#3033) tipuka


tipuka
addikt

köszi srácok, egyesével megnézem a lejátszókat majd akkor. :R

(#3034) szpali válasza f3rdzs0 (#3029) üzenetére


szpali
addikt

erről mondjuk dobhatnál fel pár képet :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#3035) lmisi


lmisi
senior tag

Valaki esetleg tudja hogy lehet a O+5 tárcsázót rögzített függőleges helyzetben beállítani? (Ne forgassa, ahogy
a launchert sem forgatja )
Az általános tiltás nem jó, mert a többi apban nem baj.

(#3036) f3rdzs0 válasza szpali (#3034) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

este ha nem felejtem el, feltöltöm a régi telefonom és csinálok pár képet. bar nem várnék sokat tőlük, nem egy dslr az a kamera :D

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#3037) HardRic válasza f3rdzs0 (#3029) üzenetére


HardRic
addikt

Mennyi idő volt most a szállítás? Mert Blizzardking kollégával rendeltünk jó kis black dragont, kíváncsi lennék mikor szamíthatok rá.

(#3038) ktphoto


ktphoto
csendes tag

Üdvözletem! Tegnap én is csatlakoztam a csapatba! :D Le vagyok döbbenve mennyire komoly a telefon! Nehéz letenni az biztos :D No de kérdés. A rootolással akadtak gondjaim. Bootloader nyitva, TWRP fent SuperSu és a Magisk 12 telepítve és nincs root. . Mi a. ... csináljak?? :D Köszönöm előre is a helpet!

(#3039) f3rdzs0 válasza HardRic (#3037) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

hát a shipping később indult 5 nappal mint ígérték (preorder volt szóval nem tudok mennyire számít most). shipping értesítő után két héttel jött meg. szóval nem siették el, bár gyanítom hogy ebből másfelet már az országban keringett

f3rdzs0

(#3040) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Uraim!

Lenne egy kerdesem meg mielott megrendelem vegre a keszuleket:

A napokban tervezek venni egy Xiaomi MiBand 2-t. Van itt olyan forumtars aki OP5-tel hasznalja?
Gond nelkul mukodik?

Koszi!

Udv. core2

(#3041) k810


k810
aktív tag

Egy kissé egybites a kérdésem. Hogyan lehet egy adott alkalmazás adatait és/vagy a cache-t törölni? A FB-on mindenről küld értesítést, de sehol sem látom a válaszokat, kommenteket, se mobilon, se gépen, se mobilneten, se wifin. megpróbáltam volna az adattörlést, de létezik, hogy Nougaton már csak full app törlés, majd újratelepítés lenne...?

@core2: hibátlanul működik. :K

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#3042) szpali válasza f3rdzs0 (#3036) üzenetére


szpali
addikt

azmind1az
majdb@sztatlap PÜ-ben :D

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#3043) Neil Watts válasza k810 (#3041) üzenetére


Neil Watts
veterán

Koszonom! :)

Udv. core2

(#3044) hard74 válasza k810 (#3041) üzenetére


hard74
senior tag

Beállítások-Alklamazások-App kiválaszt-Tárhely.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#3045) ollie válasza ktphoto (#3038) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

SuperSu-t vagy Magisk-et TWRP-ből kell flashelni, a zip -et.

***

(#3046) Nazo válasza Neil Watts (#3040) üzenetére


Nazo
tag

Teljesen jól működik, sokkal jobban mint az előddel (Honor 4C).
Én megvettem hozzá még a Notify & Fitness for Mi Band-ot, így sokkal több mindent tud, érdemes ezt, vagy valamelyik másikat még megvenni, de ezeket inkább a band topicjában kérdezd. A lényeg hogy jól elvannak a telóval.

(#3047) k810 válasza hard74 (#3044) üzenetére


k810
aktív tag

Hálás köszönet! :R

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#3048) HardRic válasza f3rdzs0 (#3039) üzenetére


HardRic
addikt

Köszi. Miénk már nem preorder, másnap fel is adták. De akkor nem ijedek meg ha nincs itt 1 hét alatt. Régen kb. annyi volt nekem.

(#3049) Neil Watts válasza Nazo (#3046) üzenetére


Neil Watts
veterán

Neked is koszi! :R

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#3050) HardRic


HardRic
addikt

Azért dicséretes, milyen gyorsan javították a 911 gondot. Nyilván nem is kellett volna létezni a problémának, de ha előjön ilyen, így kell kezelni. Nem minden gyártó tett volna így.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.