Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) vicze válasza Swinegod (#53) üzenetére


vicze
félisten

Még mindig nem érted.
USA ár 479$ az EU ár 555$ átszállással, ha ebből leveszem a legkisebb EU-s Áfat ami a Luxemburgi akkor 475$-re jön ki az az ár amiért a Oneplus a készüléket adja, azaz az árrés kisebb az EU-ban árulva. Szóval az US készülék drágább 1%-kal legalább.

Mivel nem tudom hogy melyik EU-s ország a forgalmazó így az is lehet hogy ez magasabb, csak a legjobb esetet vettem figyelembe.

(#102) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Végre valami! Oneplus 5 elstartolt, lassan jön az Mi 6-ból és a Honor 8-ból is a nemzetközi verzió. :C

(#103) atikó


atikó
őstag

Dizájnban sajnos a szokásos tucat termékeket erősíti, belül tetszik, de ami a legnagyobb problémám a bal oldali hangerő gomb, nem értem miért kell oda rakni.

(#104) petipetya válasza #45553408 (#36) üzenetére


petipetya
nagyúr

1 hétre tippeltem a kiszállítást. Ha tényleg megérkezik a héten, az elég jó sebesség. Majd jelezd kérlek, mert haver OS rendelni fog, és ez alapján tudja majd megtervezni a vásárlás napját.

"nincs rá lezsóidő"

(#106) -Gerzson- válasza jacis (#76) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Mitől is szebb a 3T ?

Nekem az van és most egy 5-öt is rendeltem. Tokban van/lesz. Pontosan ugyanannyit látok belőle elölről: a kijelzőt. Használati tárgy, az első nap után eszembe sem jut hátulról nézegetni, hogy milyen.

(#107) exelsior1 válasza petipetya (#104) üzenetére


exelsior1
senior tag

Kiviszik bárhova, én pénteken egész nap dolgozom, ha megvan a futárkód, a munkahelyemre kérem a szállítást, nem kell itt tervezni semmit :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#109) petipetya válasza exelsior1 (#107) üzenetére


petipetya
nagyúr

Német és Magyarország között ingázik, és jókor akar jó helyen lenni. :)

Aki simán rendeli (tehát nem prioritással), majd írja már be, hogy mennyi idő alatt érkezik meg a vas.

"nincs rá lezsóidő"

(#110) tixem válasza Fitzgerald (#94) üzenetére


tixem
addikt

Kijelző témában egyetértek.

A SoC mellett azért kaptunk egy eddig igen jónak tűnő dupla kamerás rendszert is. Nyilván lesz olyan ember akit totálisan hidegen hagy, de jelenleg ez a trend, ez van. És ha már bele "kell" rakni akkor legyen jó és jónak tűnik. A 3T-hez képest a friss SoC és az új kamera nem kér túl nagy felárat és önmagában nézve ennyi pénzért bizony jó ajánlat.

Nyilván nem a 3/3T tulajoknak gyártotta ezt a OP hanem azoknak akik a 820 éra előtti időkből való készülékeket használnak. Azokról már megéri váltani. Persze itt is elmondható, hogy lesz olyan akinek még ma is elég egy 3-4-5 éves flagship tudása, az majd vesz mást.
150 ezer pénzért ez teljesen jó választás azoknak akik csak simán egy erős flagship-et akarnak ami mellesleg kamerában is ott van az élmezőnyben. Nincs írisz szkenner, bezel less kijelző, IP védettség stb, hanem csak simán egy jól megcsinált, jól összerakott gyors, stabil cucc kedvező áron. Semmi extra de ami benne van az jó. Ezért is vettem tavaly OP3-at.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#111) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Nagyon Apple stílusú lett a bemutató -ha mar a dizájnt is lenyúlták. Az összehasonlító képektől nem voltam elájulva. Ezt a szintet az LG G4 is hozta.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#112) Dr. 444Hertz válasza atikó (#103) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az a baj, hogy manapság tényleg csak a logó a különbség a legtöbb telefonnál.
Tucattelefont bárki tud tervezni:

:D

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#113) beyruth82 válasza tixem (#110) üzenetére


beyruth82
veterán

Marha jó lehet a duplakamerás rendszer a második f/2.6-os rekeszértékű kamerával.....

(#114) tixem válasza beyruth82 (#113) üzenetére


tixem
addikt

Siralmas :(

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#115) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz, az ára is korrekt.

(#116) Terrorista


Terrorista
senior tag

Megrendeltem. Valamiért Refunded üzenetet írt ki a megrendelés folyamata felé. Ezt mondjuk nem tudom miért, mikor kaptam 2 mailt is a vásárlásról és a pénzt is "befoglalták" (kaptam sms-t is a fizetésről).

Másnak a My Orders-ben hogy néz ki a rendelés állapota, mert nálam ez van?: Order placed>Handling>Closed

Egy dash power bundle-t rendeltem még hozzá.

Leharcolt LG G3-at váltanék és tök jó lenne ha péntekre már ide érne. :Y

[ Szerkesztve ]

(#117) Koktail válasza Kajt (#80) üzenetére


Koktail
tag

Ugyan abban a cipőben járunk! :-D
Én is Lg2-m van erre vártam...hogy ez vagy az S7 edge...és hát nem tudom :-/
Nekem nagyon fontos a kamera és az első teszteken most vagy a tesztelők bénák vagy nem tudom...valahol simán hozza az Iphone 7 plus szintjét valahogy meg elég szarok a képek, szóval ez nehéz döntés lesz.

Amúgy szerintem összességében jó teló ezért az árért, tökéletes telefont meg úgy se fognak csinálni mert akkor nem adnának ek ennyi új telefont :-D

(#118) HardRic válasza Terrorista (#116) üzenetére


HardRic
addikt

Nálad valami nem oké. Nálam pending volt, most már payment received, és emailt is kaptam az OP-től pár perce.

(#119) tuki2200 válasza tixem (#110) üzenetére


tuki2200
senior tag

Fentebb is linkeltek összehasonlítást, ez a kamera mindennek tűnik csak jónak nem.. azért az iPhone-s8-pixel évében ez igencsak kevés.. kb közép kategória..

(#120) tixem válasza tuki2200 (#119) üzenetére


tixem
addikt

Az iPhone 7 plus 270-280 ezer Forint, az S8 szintén.

Ez 150 ezer. Remélem érzed a különbséget. Ahogy azt is, hogy a fent említett 2 másik telefon kapott már nem egy nem két update-et, ez meg még egyet se.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#121) Terrorista


Terrorista
senior tag

Hm. Most várjak holnapig amíg lepörög a tranzakció vagy rendeljek megint? Kettőt mégse akarok.. :D

(#122) Dr. 444Hertz válasza tixem (#120) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Viszont ennyiért ott vannak a tavalyi csúcsok, amik szintén jobbak. Vagy a Honor, ami kb. egy kategória.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#123) Kamikazeman válasza tovgab (#22) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Hacsak nem Akita :-)

(#124) Dr. 444Hertz válasza tovgab (#22) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha már japánul mondod a nevét, akkor shiba-ken. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#125) vicze válasza tixem (#120) üzenetére


vicze
félisten

S8-at 180e-ért megkapod, remélem érzed a különbséget...
Azt hogy nyugaton ingyen dobja utánad a szolgáltató az meg a másik oldal.

(#126) Koktail válasza tuki2200 (#119) üzenetére


Koktail
tag

Hát azért szerintem ez nem közép kategória

[link]

és igen az említett telefonokhoz képest van 100eft különbség árban azért ami nem mindegy

(#127) tixem válasza Dr. 444Hertz (#122) üzenetére


tixem
addikt

Majd pár frissítés után is térjünk vissza a kamera témára. Addig is a tavalyi csúcsmodellek már nem lesznek ideiek. S7 1 évesen is 10 ezerrel drágább, mint ez. I6S-t meg döntse el mindenki magának ér e pénzt.

Huawei p9, LG g5, Sony? Nemár... Honor 9 bazári külseje sajnos nálam kizáró ok. 150 ezerért mondj jobbat. Ami egyértelműen jobb mindenben mint ez.

(#125) vicze1 sufnigsm-ben sufni garanciával, továbbá nem nyugaton élünk. Én legalábbis nem.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#128) tuki2200 válasza tixem (#120) üzenetére


tuki2200
senior tag

Teljesen mindegy mennyi, ha tisztában vannak vele, hogy a tavalyi telefonok kamera terén jobbak, akkor ne reklámozzák ugy, hogy top kategóriás... csak mert kettőt tettek bele..

[ Szerkesztve ]

(#129) JayZ


JayZ
tag

Picit drágább, de erre lehetett számítani. Jövő évi meg vízálló lesz, 500 dollárért, vagy valami. :D Egyre nagyobb cég, stb stb stb.
Picit kevés az az FHD, ez tény. DE amibe ez a telefon nagyot fog dobni, az a stock droid + kezelhetőség. Nekem világért nem kellene samsung a ui miatt, de az tény, hogy valami bitang mód ergonomikus az s8. Na ez közelít ahhoz a szinthez képek alapján, tokkal sem lesz egy kézzel kezelhetetlen egy 5.5 colos telefon. És sokak számára ez nagyon fontos. Nameg annyi rom lesz rá xda-n mint a rosseb. Csak lehessen ezt is nyitni garivesztés nélkül :))))))) és akkor lesznek 6-8-10 órás sotok, finom kernel modok.. <3

(#130) Koktail válasza vicze (#125) üzenetére


Koktail
tag

jó igen árukeresőn sufni tuning boltban 181.900 1 év eu garaciával ami nem bővíthető regisztrációval 2-re... itt meg ingyenesen viszik hozzák két évig ha valami gubanc van a honlap alapján legalábbis.
de való igaz hogy 32eft az már nem az az eget verő különbség de akkor már a 212eft meg már ott van az S8+ ás akkor már mindjárt el is jutunk negyed milláig egy telefonért :-D

(#131) Fitzgerald válasza tixem (#110) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"150 ezer pénzért ez teljesen jó választás azoknak akik csak simán egy erős flagship-et akarnak ami mellesleg kamerában is ott van az élmezőnyben."

De ez nincs ott az élmezőnyben kamerában. Ennél kevesebbért meg már kapni LG V20-at is, ami multimédiában agyonveri ezt a telefont (sokkal jobb dual kamera, Quad DAC, cserélhető aksi, QHD kijelző), csak hardveresen marad el nagyon picit. És mivel ezt sem kapni itthon hivatalosan (ahogy az LG-t sem), a hazai forgalmazás előnyét sem lehet felírni a pozitívumok közé.

(#133) vicze válasza Koktail (#130) üzenetére


vicze
félisten

Teljesen mindegy ő a lehető legnagyobb árat írta én meg a legkisebbet, tudtommal a többség itt HW-t akar kilóra, nem erről szól az olcsó telefon?

(#134) Dr. 444Hertz válasza tixem (#127) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A kinézet ultraszubjektív dolog.
És ha fontos a kamera, akkor igen, a P9, Honor 8, az S7 biztos, hogy jobb ajanlatot jelentenek.
És te is mondhatsz érveket, hogy miért jobb ajánlat a OP5 bármelyik ~150ezres telónál.
Hiába, mert ahány ember, annyi igény.
150ezres telefonba ez a kamera lehet, hogy megfelelő (amúgy nem, mert ott az említett Honor 9), de attól még, hogy idei telefon, nem zárja ki a kínálatból a tavalyiakat.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#135) tixem válasza Fitzgerald (#131) üzenetére


tixem
addikt

Azért az LG és a OP egészen más megközelítésben árulja a termékeit. OP net only, ennek ellenére gyártói garanciát kapsz akárhonnan rendeled. V20-at itthon így nehéz.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#136) Gyuszmancs


Gyuszmancs
csendes tag

Szisztok, a rendelés menetében esetleg tudnátok segíteni? Köszi.

(#137) axlfsi válasza StarKiller89 (#12) üzenetére


axlfsi
veterán

Melyik telefon az a 8GB-os az ismerosodnek?! :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#138) #16820480 válasza Fitzgerald (#131) üzenetére


#16820480
törölt tag

OP-t kapni itthon hivatalosan, megrendeled a honlapról, kiszállítják, és házhoz jön a futár, ha garanciális problémád van. Annyi a negatívum, hogy nem kapsz mellé áfás számlát, amit cégként leírhatsz. De azért messze van attól, hogy veszel egy ázsiai import telefont, amire lényegében semmi garanciád nincs, vagy talán csak akkor, ha visszaküldöd az eredeti régiójába szervizeltetni.

(#139) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Az megvan mindenkinek, hogy már a marketingesek sem merték rámondani, hogy "flagship killer"?!😎

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#140) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Most váltottam 2/16os G3ról 3/32esre. A 2essel sem volt semmi bajom, bőven elég volt mindenre. Itt meg már 8 gb ramokkal dobálóznak... Mondhat bárki, bármit, ez fölösleges e-pénisz méregetésen kívül semmi másra nem jó. Meg hogy elmondhassák, h az elsők közt tettek ennyit egy telóba, megelőzve ezzel a samut is. A 6 is teljesen felesleges. Mire ekkora mennyiségre szüksége lesz egy telónak (lesz egyáltalán ilyen???), addigra ezek már rég elavult telefonok lesznek...

(#141) tuki2200 válasza tixem (#127) üzenetére


tuki2200
senior tag

Oke mondok jobbat, Galaxy s7 ~120-130pénz, jobb kamera, jobb kijelző, vízálló, egyedül a processzor ami 10%(!!!)-al gyengébb WoW.. és tavalyi telefonról beszélünk..

[ Szerkesztve ]

(#142) Fitzgerald válasza #16820480 (#138) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hova viszi a futár? A Telemaxhoz? Mert akkor az nem garancia semmire :D
Nem tudtam hogy ez így van, azt hittem neked kell Kínába küldeni.

(#143) Y72


Y72
aktív tag

A 835-ös chip nem támogatja a Galileo-t? Vagy hiába, ha telefont nem úgy tervezték?
Szomorú...

(#144) #16820480 válasza Fitzgerald (#142) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem, hanem az európai központi szervizbe. Azt hiszem a lengyeleknél van helyileg, illetve eleve az európai rendeléseket is onnan teljesítik, ott van raktár. Amikor rendeltem OP3-at, akkor olyan 2 nap alatt megjött, miután volt készleten.

(#145) tixem válasza Fitzgerald (#142) üzenetére


tixem
addikt

Cseh vagy lengyel szerviz van, nem kell semmit fizetni érte. Hozzák viszik ingyen.

(#141) tuki2200 ja meg egy csodás touchwiz vagy mi

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#146) Gyuszmancs


Gyuszmancs
csendes tag

Próbáltam rendelni, de elakadtam, kódot kér

(#148) tuki2200 válasza Y72 (#143) üzenetére


tuki2200
senior tag

Még nem, de fogja!

(#149) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Őszintén, marketingen kívül van bármi értelme annak a +2Gb-os modellnek?
A MicroSD hiányára meg nem tudom mit mondjak... arra akarják rávenni az embert, hogy a drágábbat vegye.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#150) zolomon17 válasza Gyuszmancs (#146) üzenetére


zolomon17
senior tag

Clearer Photos

^ennyit kell beilleszteni ;)

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.