Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Koktail válasza Ixion77 (#747) üzenetére


Koktail
tag

Köszi! :-)
Ja igazából csak arra gondoltam a kamera tekintetében hogy frissítéssel talán változtatnak az algoritmuson és nem fogja ennyire elmosni a részleteket... de szerintem amire használja az ember a telefonját fotózás terén arra bőven jó lesz nekem, mára meg ott a DSLR :-D

(#752) Macika66 válasza Ixion77 (#747) üzenetére


Macika66
addikt

Nézd, én abban a helyzetben vagyok (de Te is lehetsz, ha van mobilforgalmazó ŐSZINTE ismerősöd), hogy tudom, mennyibe kerül a magyar, hivatalos nagykerben egy Samsung telefon.

Ha tehát valaki azt mondja, hogy egy 220.000 Ft-os brutto áron, 27%-os ÁFA-s számlával eladott S8+ készülék HIVATALOS magyarországi Samsung garanciával rendelkezik, arra azt kell mondjam, hogy nem mond igazat. Mivel az S8+ 1 hete még valahol 208.700 Ft körül volt nettoban (ha mennyiségi kedvezménnyel vásároltál).
Az erre rájövő ÁFA összege 56.349 Ft.
Ennyit KELL tehát befizessen a cég, ha vettél náluk egy ilyet. És ennyit tudsz jóárasítani rajta.

Ha 220.000 Ft-ért kapnád (265.049 helyett), akkor 173.228 Ft lenne a netto ár.

Szeretném, ha megmagyaráznád, hogy az itthoni nagyker ár (208.700) és a számla szerinti netto ár (173.228 Ft) között lévő 35.472 Ft-ot ki fizeti meg helyetted?
Ki bukik 35 rugót azzal, hogy Te veszel egy S8+ készüléket?
És akkor hol van még a nyereség, amiből lehetne üzletbérletet, rezsit és alkalmazottakat (bejelentve, UGYE?) fizetni???

------------

Meg a vízállóság hiánya, a memóriakártyahely hiánya, OIS hiánya, pentile kijelző, stb. miatt

Senki nem mondta, hogy vízálló lesz az OnePlus5.
Senki nem mondta, hogy a 128 GB mellé kellhet még túl sok embernek bővítés. Ha hirtelen megállnál az utcán és kérdezgetnél embereket, szerinted hány embernek lenne a telefonjában 64 GB-nál nagyobb microSD-kártya?
OIS helyett van EIS, ami giroszenzor alapú, és mint ilyen SOKKAL jobb, precízebb és gyorsabb, mint az OIS. Kétségtelen, egyelőre 4k-s videonál nem működik jól. De mivel tisztán szoftveres a dolog, ezért ez javítható.
Ismerve, hogy havonta adnak ki frissítést az OP-nál (és az OP3-nál is 1-2 hónapon belül javították a videokamra hanghibáját), úgy gondolom, ez cska apróbb bosszúság.

Nem értem, miért használod érvként a Pentilét, amikor az S8-ban is Pentile van.
EGYETLEN készülék volt, amiben stripe RGB volt, az az S2. Érdekes módon, a Samsung azóta sem csinált több stripe kijelzőt, pedig nem ma volt új az S2...

(#753) Macika66 válasza Koktail (#751) üzenetére


Macika66
addikt

Pontosan így van.
DNG-ből, minimális (na jó, picivel több) időráfordítással nyomdaképes fotókat lehet csinálni egy mobillal készült fotóból. Automatán meg olyan, amilyen.
Én eddig a 3/3T-vel is úgy csináltam, hogy minden képemnél csináltam DNG-t is, aztán 1-2 naponta töröltem a fölösleges DNG-ket (mert amúgy rohadt sokat foglal a lossless RAW fotó). Ha pedig valamelyik kép megérdemelte (van egy tündéri kaméleonom, az minden nap máshogyan bunkó, adja a témákat), abból csináltam PS-sel jó minőségű JPG-t vagy TIF-et.

Ha meg igazi fotó kell és van kedvem (khmmm. esetleg megfizetik ;) ), akkor viszem a 6z objektíves Canon DSLR-emet, állvánnyal, vakuval... :D

(#754) Macika66 válasza Ixion77 (#747) üzenetére


Macika66
addikt

A gariról.

Ott van benne az URL-ben.

Az OP1-nél még csak 1 évet adtak. Akkoriban még meghívózni kellett, nem forgalmazták hivatalosan az EU-ban, ha jól tudom.
Azóta 2 év van.

(#755) racerx válasza Macika66 (#752) üzenetére


racerx
őstag

Mondjuk pont van olyan, asszem a vip phone nál láttam, hivatalos Samsung garival 270 amit ki is irnak a teló adatlapjához, meg van ahove semmi + nem írnak, de az 220 :) No vajon miért... (költői kérdés.. :))

(#756) Rick4 válasza Ixion77 (#747) üzenetére


Rick4
félisten

(#737) Scarabeus: Sajnos még a saját honlapjukon sem adják meg rendesen. UK-ban 1 év, vagy 2 év...

Miközben a valóság az, hogy ők tudják jól, mi a helyi szabályozás... :U A többire már nem is kívántam reagálni...

Macika: itt pl a #334-ben, de a többi OP topicban is ez ment hetek óta... És én se tudom, honnan szedték.

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#757) mjani1172 válasza Kocsó (#640) üzenetére


mjani1172
addikt

A legszebb hozzászólás.

(#758) Kocsó válasza mjani1172 (#757) üzenetére


Kocsó
aktív tag

:R

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#759) mjani1172 válasza Macika66 (#749) üzenetére


mjani1172
addikt

Mekkora hülyeségeket írsz.A kínaik ellopják az áfát te meg a magyarokat becsmérled.Korrekt.

(#760) kano válasza Macika66 (#754) üzenetére


kano
nagyúr

Az OP1-nél is 2 év volt már. Nekem olyan telefonom van amit még Ausztriába rendeltünk ismerőshöz, mert ide még nem szállítottak és már arra is 2 év gar van. Csak USA-ban és Kínában van 1 év gar.
Tök jó, hogy ugyan azokat a köröket futjuk minden OP topicban, nem? :D A dashnál nekem is rögtön a Te hsz-ed tartalma jutott eszembe. :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#761) S e t h


S e t h
nagyúr

Nagyon elcsendesült a topik, noha már többen is birtokolják a készüléket.
Vége a hypenak?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#762) twi452 válasza S e t h (#761) üzenetére


twi452
senior tag

Én tegnap este belaktam, kicsit ismerkedtem vele és eddig nagyon bejön.
Az első 1+ telefonom és én ahhoz a kisebbséghez tartozom aki nem igazán fogja mókolni.

Tavaly kipróbáltam a xiaomi-t a mi5-el, idén a 1+ lett
Egy jól összerakott korrekt telefont akartam és úgy tűnik azt kaptam :)

Talán az értesítő led kicsit lehetne erősebb de igazából ez sem egy nagy probléma.

[ Szerkesztve ]

(#764) M3oH válasza HardRic (#729) üzenetére


M3oH
addikt

Köszi, sztem arra többen kíváncsiak vagyunk.
De jel. pill.ban azt érzem,amit a 3/3Tnél. Adott egy jó hardver, de szoftveresen automata módban gyenge(zoom, zárt helyen fotó, stb.). És lehet lesz frissítés, de túlzottan az elődöknél sem történt meg.

(#765) silvergod válasza S e t h (#761) üzenetére


silvergod
őstag

ledöbbentek...most már látják mit vettek... :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#766) G-Bali


G-Bali
senior tag

Sziasztok!
Nekem még egy opo van az is még talán az elsők között,nagyon vártam a 5-öst ,de elégé el vagyok bizonytalanodva hogy:
-mindig is csúcs mobil (volt) ahhoz képest nem ugrott nagyot
-Egy csepp állóságot rakhattak volna rá(Nem kell ,de a biztonság érzet ezt diktálja)
-Ami nekem fájó pont az a Értesítési LED (Amúgy erre van alternatíva??)akkor rosszul tudtam volna
-Nos a Kamera ,nem is értem ....... :F Nekem az elsőbe tetszett minden a android 7 alatt
-Az ára szerintem normális (OnePlushoz képest lehet volna egy 10 e olcsóbb )
Most nem tudom mit tegyek szeretnék megint egy olyan jó telót ami megint kiszolgál (jól) 2-3 évig
Ha akad olyan aki már használja ,illet aki majd fogja ,attól kérdeznék egy pár dolgot .(Úgy hogy eddig opo-om van)
Ha a zseben van kijelzővel comb fele ,nem kapcsol be és nem nyomogatódik magától(nekem szokott)
A mobilnetet&hálozatót jól fogja?
A újjlenyomat olvasó mennyire gyors és pontos (Zsíros,nedves,hideg meleg,koszos ujjnál)

[ Szerkesztve ]

(#767) twi452 válasza G-Bali (#766) üzenetére


twi452
senior tag

Ha be van kapcsolva az a "zseb mód" (nem keresem meg mi a hivatalos neve) akkor nem fog meglepetés érni :)
Az ujjlenyomat olvasó villámgyors és pontos, teljesen mindegy milyen szögbe forgatva rakod rá az ujjad szépen leolvassa.

Mobilnetről még nem tudok véleményt mondani eddig főleg wifi-s helyeken voltam vele.

(#768) Scooter74 válasza G-Bali (#766) üzenetére


Scooter74
őstag

Szia,

Igaz nekem sima OP3-s telefonom van, zsebben tartom és semmi ilyen gondom nincs vele, hogy bekapcsolna, és külön életet élne.
Amúgy erre van a zseb üzemmód.
A hálózat teljesen rendben van.
Újlenyomat olvasó brutál gyors.
Nyugodtan megveheted a telefont, nem fogod megbánni.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#769) -Gerzson- válasza Koktail (#750) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Ha ilyen törős vagy akkor vegyél hozzá biztosítást.

(#770) petipetya válasza #45553408 (#763) üzenetére


petipetya
nagyúr

Éppen ezért szeretném kifejezni őszinte részvétemet és együttérzésemet az S8+ duál topic részére, és kérem fogadják megdöbbenésemet és mély együttérzésemet eme tragédia okán, amiért hamarosan egy bizonyos új taggal bővülnek.

"nincs rá lezsóidő"

(#771) Scooter74 válasza petipetya (#770) üzenetére


Scooter74
őstag

:D :C ;]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#772) Macika66 válasza mjani1172 (#759) üzenetére


Macika66
addikt

Már bocs, de ha nem érted azt sem, amit TE leírsz, akkor nagy a baj...

Első állítás:
A kínaiak ellopják az ÁFA-t.

Ez ostobaság. Mivel nem fizetsz ÁFA-t rá.
Az OnePlus dolga, hogy hogyan, milyen jogszabály(ok) kiskapuját kihasználva behozzák az EU-ba brutális tételben és már belülről szórják szét AZONOS áron (az ÁFA amúgy más minden országban, csak mondom, mert látszólag nem tudod) az egész EU-ban.
Általános Forgalmi Adó az, amit befizettek a NAV-nak és amit – megfelelő céges feltételek esetén – le tudsz írni ill. vissza tudsz igényelni.
Mivel külföldről, de az EU-n belülről érkezik a készülék, ezért itthoni ÁFA-okoskodásra nincs lehetőség.

----------

Második állítás:
A magyarokat becsmérlem.

Ez még súlyosabb szövegértési problémákat vet fel.
Az, ha azt írom, hogy valaki HAZUDIK, az nem becsmérlés, hanem tényekkel alátámasztott állítás.
Ha valaki azt hazudja egy 220e Ft-os árra, hogy az tartalmaz 27% ÁFA-t (ami persze eleve hülyeség, mert 21,26% az ÁFA-tartalom a bruttó árban), és ezért az árért ITTHONI, HIVATALOS gyári gari jár egy készülékre, az SZÁNDÉKOSAN átver.
És – a szavaiddal élve – MINDEN becsmérlést megérdemel.

-----------------

De ezért a stílusért, amit előadtál, tiszta szívemből kívánom Neked, hogy szaladj bele egy garanciális hibába egy ilyen sz.rházi GSMbótnál, és tanuld meg egy életre, hogy érdemes ELŐRE gondolkozni.

Vagy olyan telefont választani, amit meg tudsz fizetni ügyeskedés és csalás nélkül, korrekt garanciával.

(#773) Macika66 válasza #45553408 (#763) üzenetére


Macika66
addikt

Ez jóóó!

És valószínűleg tényleg így van! :D

(#774) sec0nd


sec0nd
tag

Mekkora felhasználható, szabad hely van a 64GB-os változatnál gyári állapotban?

(#775) G-Bali


G-Bali
senior tag

Scooter74 &twi452 köszönöm !

zseb mód lehet nincs a one plus one-ba? :F
Macika66:nem kell lenyelni :B & köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#776) Macika66 válasza G-Bali (#766) üzenetére


Macika66
addikt

-mindig is csúcs mobil (volt) ahhoz képest nem ugrott nagyot

Gondolj bele, a SD820-as (aztán 821-es) procival és 6 GB RAM-mal hány készülék volt ezen a téren jobb nála??
Erre mekkorát ugorjon az egyetlen ennél létező nagyobb procival? Ennyit lehet. A SD850-es (ami eredetileg 840 lett volna, csak a kínai tetrafóbia miatt változtatták a sorozatszámát) még a tervezőasztalokon van... :D

Egy csepp állóságot rakhattak volna rá

Megtehették volna. De gondolom, drágított volna annyit rajta, ami nem fért volna bele nekik (pontosabban nekünk). Aki vízálló telefont akar venni, ott van neki a teljes S7-S8 Samsung paletta, a megfelelő áron.

-Nos a Kamera ,nem is értem .......

Csináltál már egyetlen képet is az új ötössel?
Tudod, ez olyan (elnézést mindenkitől), mint amikor valaki a 25 centis hímtagot irigyli valakitől. Mert jól mutat. A másik ember meg csendben mosolyog, mert az ő 18 centijével olvadnak a nők utána.
Szóval ha valaki be van oltva fotózás ellen és hangoztatja is, hogy neki minden automatikusan menjen, a teló találja ki mit is akart lefotózni, de működjön ám sötétben is, de legyen legalább 100ezerrel olcsóbb, mint az a készülék, ami ezt picit jobban tudja...
Aki valaha fotózott filmessel vagy DSLR-rel, az tudja, hogy ki kell szolgálni a fényképezőgépet. És akkor meghozza az eredményt.

---------

A többire már válaszoltak, még annyit tennék hozzá, hogy a világon talán ez egyetlen kameraolvasó, ami kerámiabevonatú, nem karcolódik (eddig egyetlen – más olvasót tönkretevő – módon sem sikerült látható sérülést okozni rajta) és tizedmásodperces sebességű.
És ha tudod, hogyan kell megtanítani az ujjlenyomatodat neki, akkor tényleg bármilyen helyzetben olvas, pillanatok alatt.
Sajnos, épp tegnap futottam bele egy YT videoba, ahol egymás után mindannyiszor ugyanúgy érintette hozzá az illető az ujját.
És aztán meg jön a fikázás.
Mint anno a iPhone-ok szuperintelligens tulajdonosai... :)

(#777) twi452 válasza sec0nd (#774) üzenetére


twi452
senior tag

52GB körül ha jól emlékszem

GBali
A rendszer - speciális menüpontban keresd, ha van akkor ott van "zseb üzemmód"

[ Szerkesztve ]

(#778) k810 válasza sec0nd (#774) üzenetére


k810
aktív tag

Semmit se töltöttem még rá, csak a saját, 94 appom települt. :)

[kép]

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#779) Macika66


Macika66
addikt

Amúgy meglepő, megint mennyivel hamarabb fogyott el a fekete, drágább változat az első eresztésből.

Vagy nagyon sokan igénylik a 128-as belső tárhelyet (én mindenképpen csak olyat fogok rendelni), vagy csak a fekete szín jöhet számításba, vagy ennyire kevés az árkülönbség a két modell között...

Vagy ennyire rosszul mérték fel az OnePlusnál az igényeket és ennyivel kevesebb volt a 128 GB-os modell...

(#780) petipetya válasza sec0nd (#774) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kb. 54 GB lesz.

"nincs rá lezsóidő"

(#781) Macika66 válasza k810 (#778) üzenetére


Macika66
addikt

Na de az a 94 app azért foglal rendesen, attól függetlenül, hogy nem Te telepítetted fel, hanem az automatika.

Ebből a szempontból hótt mindegy, hogy Te telepítetted egyenként őket, vagy a Google visszaállító szolgáltatása... :)

(#783) k810 válasza Macika66 (#781) üzenetére


k810
aktív tag

Igen, csak így tudtam megmutatni már. :)

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#784) HardRic válasza M3oH (#764) üzenetére


HardRic
addikt

Csak amiatt bánom, hogy szar az automatika, mert lehúzza a tesztekben a sok iPhone-hoz szokott csimpánz. Személy szerint örülök a Pro módnak, 5X-szel már alig-alig kattintgattam, mert unalmas volt. Ott ha leszedtél egy pro appot, akkor hamar rá kellett jönnöd, hogy az a szenzor HDR+ nélkül egy fillért nem ér. 0 dinamika. Ezzel szemben az OP5 dinamikatartománya kiváló, felső kategóriába való.

(#785) sec0nd


sec0nd
tag

A gyári tokok ennél a modellnél sem védenek igazából, ugye? A karbon bumper mennyivel lehet jobb?

(#778) k810, (#777) twi452, (#780) petipetya: Köszönöm szépen.

(#786) Macika66 válasza gilfoyle (#613) üzenetére


Macika66
addikt

Az ilyen kameraösszehasonlításokkal az a baj, hogy csak akkor ér valamit, ha ott vagyunk és látjuk, milyen volt a szemünkkel a kép.
Mert lehet, hogy a második képen a narancs szín ennyire harsogó volt, de az is lehet, hogy nem.

Mindenesetre úgy tűnik, az automatikus fényerőállítás örökölte a 3-as sorozat betegségét, a szemcsésséget.
Persze, RAW-ból ezt 2 mp megoldani, de kevesen foglalkoznak vele ennyit.

A színhűség és a denzitás az én szememben sokkal fontosabb paraméter. Mert az megváltoztatni, kijavítani nem 2 mp, sőt...

Aztán tanulságos lenne még csinálni egy apróbetűs szövegről készült fotót is összehasonlításképen a két modellel, ügyelve, hogy lehetőleg azonos távolságból és azonos fénynél készüljön.

(#787) Macika66 válasza k810 (#783) üzenetére


Macika66
addikt

Persze, teljesen érthető.

Úgy tűnik, akkor ebben nincs változás a OP3-hoz képest.
Persze, a felbontás nem változott (szerencsére!) és üres csicsával sincs teletömve a ROM....

(#788) Blizzardking válasza petipetya (#770) üzenetére


Blizzardking
őstag

Indulsz csatába? :DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#789) exelsior1


exelsior1
senior tag

Na, Catman tok amit linkeltek megrendelve, jó lesz az :D még fóliát is adnak hozzá. Csak élje túl addig "meztelenül" szegény teló

Galaxy S10

(#790) k810 válasza exelsior1 (#789) üzenetére


k810
aktív tag

Elég ratyi módszer, de jelentem, hogy az OP3 flipes, belül körben szilikonból lévő tokomba tökéletesen illeszkedik az OP5, ő így fogja túlélni, amíg megjön az alis választottam. :C

(Oké, khmmm fotózáshoz ki kell venni belőle, viszont olyan rohadt csúszós és vékony az OP5, hogy én nem kockáztatok)

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#791) ollie válasza Td48Vii (#740) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is azt hittem, hogy az OP3 akkuja 2 cellás, és párhuzamosan töltik a 2 cellát, de nem. Egy cellások ezek az akkuk, 99%, hogy az OP5-ben is. A gyorstöltéssel alapvetően nincs baj, az nem károsítja az akkut, viszotn a meleg, nos az igen. Ezért nem jó a legtöbb gyorstöltési technológia, mert nagyon felmelegszik a szabályozó áramkör, ami meg felmelegít minden mást is (gyakorlatilag az egész telefont, így az akkut is). Na most a Dashban az az egyedülálló, hogy ezt az áramkört kiköltöztették a töltőbe, így alig melegszik a telefon, ergó az akkunak sem árt. Természetesen van még egy áramkör erre a célra a telefonban, hogy tudj normál töltőket is hazsnálni, de az ártalmasabb az akku számára, mert ha egy normál 2A-s töltővel töltöd, az fogja melegíteni a telefont (és így az akkut) rendesen. Szóval a Dash charge tűnik a legakkukímélőbb megoldásnak (vagy töltöd egy 0.5A-s töltővel egész éjszaka, de szerintem azt te sem akarod).

***

(#792) HardRic


HardRic
addikt

Egyre inkább irtózom ettől a fóliától. Ti leszedtétek?

(#793) twi452


twi452
senior tag

Kár, hogy csak 720p a slowmo felvétel mert nagyon jó móka :)
[youtube link]

(#794) kano válasza Macika66 (#779) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem inkább a 128GB-ra nagy az igény. Én vennék szürkében is, ha lenne 128-as.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#795) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na már az én telefonom is Kölnben bóklászik. Elvileg hétfőn ide is ér. :C

(#796) agabe válasza HardRic (#784) üzenetére


agabe
addikt

Azert 5X, 6P es pixelek kepei egyszeruen jok. Jo a szenzor is, es nagyon jo a szoftver. A vegredmeny szamit.
Az, hogy egy kep utomunkaval lehet szuper eleg retegigeny.
Telefont elokapod fenykepezel elteszed, es kesz. Az a kiraly ha egybol jo a kep.
Ha meg tenyleg igazan jo kepet akarsz akkor egy jo dslr-t erdemes hasznalni es allitgatni.
Telefonok sosem lesznek olyan szinten.
Dehonesztalni nem erdemes mast hasznalokat. Ha nekik az fekszik jobban akkor ok azt favorizaljak. Nem mindegy ki mit hasznal ? De igen, es az a lenyeg magunknak mi tetszik , annak kell orulni, de kozben mast nem leszolni.

A tesztek sajna nem tokeletesek ez van. Pro modban tenyleg eleg kiraly az eredmeny sok esetben, es minel jobban ismeros a szoftver annal gyorsabban es jobb eredmenyek szulethetnek, de azert azt latni kell, hogy felhasznalok 99%-a nem szeret szorakozni beallitasokkal, es a tesztek a tobbseg igenyei alapjan keszulnek.
Sok minden felsokategorias a telon az nem is kerdes. A kamera is az, csak van olyan keszulek amin egyszerubben hozhato ki az a szint amihez ezen allitgatni kell. Kinek mi jon be jobban, es mi a fontosabb.

Ami nekem lejon a telorol az az, hogy masokhoz kepest kedvezo aron (bar korabbi evekben nagyobb volt a kulonbseg, de ma sem rossz) nyujtja azt amit kb. manapsag maximum varhatunk egy okos telefontol, es lehetnek egyes reszek megosztobbak (pl. pont a kamera, vagy a kinezet), de osszessegeben igencsak jol sikerult barmivel osszevetve.

(#797) Koktail


Koktail
tag

Nem tudjàtok fognak majd csinàlni OP5-höz spigenhez hasonló tokokat? Lg G2höz meg előttihez ia az volt és soha nem lett baja mindegy hànyszor esett le (na jó nem dobàltam de azért a G2 sajnos esett ki a kezből egy 5ször betontól a kőlapig mindenhova de semmi baja nem lett) néztem most elég sokat de nem nagyon talàltam alin se pedig ott aztàn minden van :-D

(#798) Koktail válasza ForRedGlory (#795) üzenetére


Koktail
tag

Tracking szàmot hol kaptad emailben vagy oneplus fiókban? Nekem is elindult tegnap de nem kaptam semmit igaz lehet nem tudom hol kell nézni :-D

(#799) k810 válasza Koktail (#797) üzenetére


k810
aktív tag

Ilyesmire gondoltál?

Hybrid Armor Case For Oneplus 3 5 One plus 3 5 Oneplus 3T one plus3T Carbon Fiber Texture Brushed Silicone TPU Soft Back Cover
http://s.aliexpress.com/J77B3MVb
(from AliExpress Android)

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#800) dwd1


dwd1
tag

A OnePlus One telómon mindig Ultimate Shield üvegfólia volt, háromször törött szarrá és a kijelzőnek kutya baja. Rákérdeztem náluk, mi a helyzet az 5-el, itt a válasz:
We are working on the best curved full adhesive tempered glass for the OnePlus 5. We hope to have ready hopefully end of next week.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.