Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) f3rdzs0 válasza dptrsk (#1950) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

pontosan. erre nem várnék gyors megoldást, de ez szerintem relatíve gyors lenne
azért egy display driver változtatást le kell rendesen tesztelni, mobil alatt szerintem nem olyan gyakori

f3rdzs0

(#1952) Td48Vii válasza dannyl (#1915) üzenetére


Td48Vii
csendes tag

Nekem FA5, és továbbra sem látom

(#1953) nagyito88 válasza Td48Vii (#1952) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Eleinte nem láttam, de mintha lenne enyémen is a Jelly. Igaz nem olyan drasztikusan mint a videókon, de ha nagyon keresi az ember észrevehető. Simán lehetne animáció is akár, olyan kis mértékben látható az enyémen. Még jópofának is mondanám illetve tetszene is az effekt, ha nem tudnám, hogy rendellenes és ilyennek nem kéne lennie. Igaz észre sem vettem addig amíg nem kezdtem el keresni és azon munkálkodni, hogy valahogy észre tetten érjem.

2017.06.12 s6e3fa5 64gb verzió.

Kérdésem viszont lenne pár:
1: Mikortól számolják a 15 napot? Rendeléstől vagy érkezéstől? 27.-én rendeltem, 30.-án érkezett.
2: Az igény bejelentése számít vagy a visszajelzés OP-től? (Értem ez alatt, hogy a 15. naptári napon benyújtom az igényt, de Ők pl csak a 16. napon jeleznek. Akkor az még benne van, vagy nincs?)
3: Ez látható a weben: 15-day no-hassle return shipping costs covered. Vagyis költségem nem lesz? Nem filléreskedem, simán állnám a visszaküldést ha amellett döntök, csak jó tudni alapon. (Még nem kerestem rá a visszaküldés menetére.)

Ha tudják javítnai OTA-val, vagy megszokom, akkor nem élnék vele, mert nem zavaró egyáltalán, csak ha direkt figyeli az ember mostanába pedig direkt figyelem- :)) .

UI: Elvileg amoled panelnek édesmindegy milyen helyzetben van, csak egy mátrix/négyzetrács címekkel/koordinátákkal. A gond szerintem ott van, hogy lusták voltak átírni a kép előállításának algoritmusát simán megfordították a képet vagy valami hasonló, de ez csak találgatás :) Az okosok megmondják.

Kicsit rég írtam a 201 képernyőkből szakdogám, azóta sokminden változott.

(#1954) nagyito88 válasza nagyito88 (#1953) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Helyesen így hangzik a mondatom:
'"Kicsit rég írtam 2011-ben képernyőkből szakdogám, azóta sokminden változott."

(#1955) Macika66 válasza petipetya (#1926) üzenetére


Macika66
addikt

Szó nincs róla, dehogy.
[kép]

(#1956) Macika66 válasza Speedo (#1940) üzenetére


Macika66
addikt

Majdnem 1/2000 a zársebesség, persze, hogy „áll” a forgószárny.
Jó kép.
Az a probléma, hogy sokan nem hiszik el, hogy úgy 300-350.000 Ft-ig egyetlen DSLR sem tud(na) szignifikánsan jobb képet csinálni.
Ez meg ott van a zsebedben, bármikor.

(#1957) Macika66 válasza nagyito88 (#1953) üzenetére


Macika66
addikt

UI: Elvileg amoled panelnek édesmindegy milyen helyzetben van, csak egy mátrix/négyzetrács címekkel/koordinátákkal.

Amikor ezt én írtam le, megkaptam érte a magamét...

Ez nem LCD, de hát sokan nem értik meg... :(

(#1958) Macika66 válasza dombila (#1941) üzenetére


Macika66
addikt

Na VÉGRE ÉRTEM, mi ez az effekt...
A három közül az első videóról megértettem végre.
Ez valóban zavaró, nincs mese!!!

Véletlenül nem lehet az, hogy világos témánál jelentkezik csak?
És akik nem látjuk, azok mind sötét témával használjuk a telót?

Nálam is 5-ős végű a panel, a gyártmányt június 12-re írják, de fura, hogy az akksiban 120 nap volt, amikor bekapcsoltam. Tehát az akksi március 1-je óta kellett ketyegjen a rendszerben...

Nálam így néz ki NOVA launcherrel.

[ Szerkesztve ]

(#1959) Macika66 válasza Timer (#1917) üzenetére


Macika66
addikt

Az első bekapcsoláskor lehetett látni, hogy hány órája volt az utolsó töltése az akksinak.
Ebből következtettem, hogy TALÁN akkor töltötték fel, amikor összeszerelték a telót. Vagy nem... :)

(#1960) Macika66


Macika66
addikt

The new Oxygen OS 4.5.4 is a hot fix update for European region, which includes fix for 4G LTE and network drop issues on some carrier. Earlier, many OnePlus 5 users in Netherlands and Germany reported no 4G LTE on their handset.

Örömmel olvasom...

(#1961) Timer válasza dptrsk (#1950) üzenetére


Timer
veterán

Hát, a kialakult helyzetből nekem nem úgy tűnik, hogy az alapos tesztelés, mint fogalom a OnePlus-nál túlzottan nagy szerepet kapna mostanság...

Az AMOLED témához: az eddig sem volt kérdés, hogy a panelnek van-e alsó vagy felső része technikailag, mert nyilvánvalóan nincs. Ami azonban úgy tűnik, hogy fix, az a renderelés iránya, és ez bizony fordítva van az ötösben, mont a legtöbb készülékben. Lehet, hogy 60 FPS mellett ennek papíron mindegynek kellene, hogy legyen, de a jelek szerint egyáltalán nem az. Abban bizakodok, hogy meg tudják fordítani a renderelés irányát, és azzal tulajdonképpen mindent megoldanának. Szerintem pár napon belül eldől, hogy foglalkoznak-e ezzel érdemben, de ha nem, én végeztem az ötössel. Ma reggel is úgy keltem, hogy a bal szemem mocskosul fáj, ilyen akkor szokott lenni, amikor 12-14 órákat ülök folyamatosan a gép előtt, tegnap viszont erről szó sem volt.

[ Szerkesztve ]

(#1962) petipetya válasza Macika66 (#1955) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyrészt nem néztem át a beállításait, ha ott külön meg kell adni. Másrészt - és ez talán számít - OnePlus One-on telepítettem, amin más rendszer fut (Android 7.1.2, Lineage OS 14.1).

"nincs rá lezsóidő"

(#1963) f3rdzs0


f3rdzs0
senior tag

akit zavar a jelly scrolling, az gondoljon arra, hogy az iphone tulajok már most irigyek erre a funkcióra :D

f3rdzs0

(#1964) -Gerzson- válasza Macika66 (#1802) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Nálam különbözik a 3T és az 5 töltője. Mindkettő elsőnapi rendelésből jött.

[ Szerkesztve ]

(#1965) csonka válasza Macika66 (#1910) üzenetére


csonka
tag

Köszi, kipróbálom.

(#1966) -Gerzson- válasza petipetya (#1926) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Próbáld ki ennek az ingyenes verzióját. Ez a bluetooth fülest is jól kezelte. 3T-n egy időben használtam.

[link]

(#1967) petipetya válasza f3rdzs0 (#1963) üzenetére


petipetya
nagyúr

Még nem találták ki azt, hogy tőlük lett lekoppintva?

"nincs rá lezsóidő"

(#1968) LógaGéza válasza f3rdzs0 (#1963) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ez feldobta a hétfő reggelem, köszi :DDD

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1969) Td48Vii válasza Macika66 (#1958) üzenetére


Td48Vii
csendes tag

Kár, hogy végig lassításban van, és nem normális felvétel, mert az én szemem nem kamera :D

(#1970) Macika66 válasza Td48Vii (#1969) üzenetére


Macika66
addikt

Én nem látom, hogy az eredeti felvétel lassítva lenne, az enyém meg biztosan nem, hiszen én csináltam, tudnám... :)

(#1971) HardRic válasza f3rdzs0 (#1963) üzenetére


HardRic
addikt

Bírom amikor egy-két ember beírja, hogy jól néz ki. De amikor a 10-ediket olvasom... :DD

(#1972) ollie válasza zhata (#1929) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, tudatosan nem tették cserélhetővé az akkut. Remélem nem gondoltad, hogy véletlenül történt. És nem, nem azért, hogy csak szervizben cseréltethesd, hanem mert így nagyobbat tudnak beépíteni ugyanakkora helyre.

[ Szerkesztve ]

***

(#1973) Macika66 válasza -Gerzson- (#1964) üzenetére


Macika66
addikt

Bal oldalon az 5-ösé, jobb oldalt a 3T-hez adott töltő.

(#1974) ollie válasza Timer (#1961) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát, a kialakult helyzetből nekem nem úgy tűnik, hogy az alapos tesztelés, mint fogalom a OnePlus-nál túlzottan nagy szerepet kapna mostanság...

Könnyű ilyet kijelenteni, de mivel nekem pont ez a szakmám, ezért bátran állíthatom, hogy ez biztos nem igaz.

***

(#1975) kulcsar_g


kulcsar_g
csendes tag

Sziasztok!

Lassan öt napja tulaja vagyok a telefonnak (nexus 5x-ről váltottam) és az alábbi hiányosságokat/problémákat tapasztalom:

- gmail app-ban hotmail-es fiókomnál nincs push szinkron lehetőség (n5x-ben volt)
- hangerőgombok telefonon, vagy headseten hosszan nyomva nem váltanak számot (n5x-en megtették)
- ambient display duplán jeleníti meg az üzeneteket és nem reagálnak érintésre (n5x-en ez máshogy működött)
- a lassított felvétel borzalmasan gyenge minőségű és hangot nem vesz fel
- az éjszakai képek és videók nevetségesen rossz minőségűek (fényblob-ok a közvilágítás fényei pölö, az EIS miatt szellemképes minden, ha sétálok)
- a google camera apk-ból feltéve szaggat, lassított felvétel mód elcrash-eli az app-ot (gondoltam megnézem, hogy ott milyen a minőség...nem sikerült)

Ha valakinek van ötlete, megjegyzése ezen pontokra, szívesen fogadom. Egyébként nálam jelly scrolling effekt nincs, vagy elhanyagolható, így nem tűnik fel. Gyors, jól akkuoptimalizált teló, a kamerára, random bugokra meg várom a frissítéseket, szerintem nem küldöm vissza.

(#1976) darkpower válasza ollie (#1974) üzenetére


darkpower
aktív tag

Azért az érvelésed elég defektes már bocsi...
Hacsak nem a Oneplusnál dolgozol, akkor ennek aligha van alapja.
Lehet,h nálatok máshogy van a dolog, de itt egyelőre jobban hisz a többség a szemének, és most nem feltétlen a jelly-re gondolok, az szerintem tudatos döntés volt.
Az elmúlt napokban gyorsan jött ki 3-4 OTA update, ami egyértelmű jele, hogy valami nem okés náluk a fejlesztés-tesztelés kapcsán...

(#1977) ollie válasza darkpower (#1976) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Oké, nem tudtam, hogy szakértő vagy...

(#1975) kulcsar_g:
- push már régóta nincs hotmailnél szerintem, legalábbis az elmúlt 1 évben egy mobilnál sem tudtam beállítani (volt 5-6 különböző mobilom 1 év alatt, beleértve s7 edge-t is)
- hangerőgombok telefonon, vagy headseten hosszan nyomva nem váltanak számot (n5x-en megtették): ez valami nexus fícsőr lehet. Itt (mint minden telefonon) a stop gomb kétszeri, gyors megnyomásával lehet váltani számot
- ambient display duplán jeleníti meg az üzeneteket és nem reagálnak érintésre (n5x-en ez máshogy működött): ez gondolom bug, biztos javítani fogják (viszont az érintésre valszeg akkor sem fog reagálni)
- a lassított felvétel borzalmasan gyenge minőségű és hangot nem vesz fel: nem próbáltam, gondolom ezen is fognak javítani
- az éjszakai képek és videók nevetségesen rossz minőségűek: pedig sokat javult az OP3-hoz képest az éjszakai fotózás, sőt ha megnézed, hogy milyen a csúcsmobilok többségén, ez már nem is számít rossznak
- a google camera apk: ehhez nehéz bármit is hozzátenni, nem biztos, hogy javulni fog, hiszen a google csa ka saját telefonjaihoz szánja

[ Szerkesztve ]

***

(#1978) LógaGéza válasza kulcsar_g (#1975) üzenetére


LógaGéza
addikt

- ambient display duplán jeleníti meg az üzeneteket és nem reagálnak érintésre
Igen, ezt én is észrevettem, viszont néha jól működik. Pl ha Messengerben az első üzenetet nem olvasod el, akkor az összes többi már jól fog megérkezni.

A másik ami bánt, hogy a Adaptív fényerő képes nagyon levinni a fényt. Elvileg ennek úgy kéne működnie, hogy beállítasz egy neked jó értéket, és az körül bizonyos tartományban módosítja a fényerőt, feljebb vagy lejjebb. Na ez itt nem foglalkozik vele, amennyiben sötétben vagyok képes lehúzni minimumra, az meg már nekem kevés...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1979) f3rdzs0 válasza LógaGéza (#1978) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

szerintem ez a messenger hibája. nehezen kezeli hogy mit olvastál el és mit nem. legalábbis én ezt vettem észre (van hogy belekattintok és még mindig olvasatlan stb.). más appnál nem láttam ezt

igen a fényerő agyhalál. mondjuk ha átállítod manuálisan, akkor azt megtartja amíg nem változik a fényerő körülötted. de jó lenne ha nem vinné le 0ára soha

ami nekem nagyon zavaró az az alert slider. jelen formájában a DND teljesen felesleges nekem. jobb lenne ha rendesen profilokat állíthatnál rá saját hangerővel, saját beállításokkal (pl DND esetén simán jó lenne ha be tudnám arra állítani a gaming DND funkciót)

egyébként itt a hétvégi akksi fogyasztás
valamikor szombat dél körül 90%ra feltöltöttem, és ma reggelig hagytam úgy :) volt benne pár kör Hearthstone, esténként könyv olvasás, messenger, meg szombat este BKK futár aktív használata. 4,5 óra SOT lett a vége. ezzel bőven együtt tudok élni :D

f3rdzs0

(#1980) Zolás


Zolás
addikt

Üdv urak. Most rendelném a nyolcas változatot, de augusztus 1-et ír szállítási időnek. Ha jól olvastam pár nap alatt kiért mindenkinek. Elfogyott a készlet?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1981) Timer válasza Zolás (#1980) üzenetére


Timer
veterán

Nyugi, szerintem hamarosan lesz raktáron néhány refurbished példány! ;-D

(#1982) dptrsk válasza Zolás (#1980) üzenetére


dptrsk
addikt

Nekem 27-ei, hajnali 2 óra körüli rendelést júli 5re ígérte az online felület, s 29én hozta a futár.

Lehet gyorsabban fogy jelenleg, s a rendszer későbbre kalkulálja a szállítást.
Ha priorityt választod akkor is aug. 1?

(#1983) Zolás válasza dptrsk (#1982) üzenetére


Zolás
addikt

Akkor 29. Lehet hogy az otterbox tok miatt?
Ezek szerint elfogyott a nagytesó, a kisebbik változatot 10-én hozná.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1984) nagyito88 válasza Timer (#1981) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Én visszaküldöm szerintem és várok az új rendeléssel, mert egyre zavaróbb ez a zselés bizbasz, ha a frissítést ami elvileg megoldja, mégse oldaná meg, kicsúszok a 15 napból... Eltolom szerintem karácsonyig a rendelést, addig pedig használom a jó Öreg OP3 készülékem. Mindenhol látom ezt a hatást, de szerintem már ott is ahol nincs :D

(#1985) Timer válasza nagyito88 (#1984) üzenetére


Timer
veterán

Hasonló megoldást fontolgatok én is, csak várok még valami hivatalos álláspontra a OnePlus-tól.

(#1986) darkpower válasza Timer (#1985) üzenetére


darkpower
aktív tag

Ma én is így ébredtem egyébként...
Nem tetszik amit műveltek az elmúlt időben.
2x zoom, ami nem is az...
Dxomark együttműködés a jó kameráért, ami nem is az...
Na meg persze ez a ferdítés a kijelzőről és időhúzó kommunikáció..
:(
Azt tudja valaki,h rendeléstől számít a 15 nap (munkanap vagy naptári nap egyébként) vagy a kiszállítástól?
20.-án rendeltem, túl sok időm már nincs várni rájuk :(

Valamint most azt se tudom, hogy a kibontott tokkal mi lesz, mert ugye csomagban vettem :P

[ Szerkesztve ]

(#1987) Timer válasza darkpower (#1986) üzenetére


Timer
veterán

Tudtommal a tokot buktad, majd eladod aprón, én is így teszek majd. Meggondoltam magam, nem várok tovább a marketing bullshitre, elindítottam egy rikvesztet, kíváncsi leszek, mit lépnek.

tobias88888: az enyémmel nem fog rosszul járni, aki visszakapja, két órát, ha volt a kezemben, akkor sokat mondok. Épp, hogy lemerült, feltöltöttem, az imént ránéztem, és el is döntöttem magamban, 560 euróért nincs kompromisszum.

[ Szerkesztve ]

(#1988) tobias88888


tobias88888
őstag

Ne küldjétek már vissza. Ha az 5ös kijelző a rossz és a 6os megoldotta a problémát, akkor gyorsan adják el az 5ös készletet, hogy kimenjen a selejt és tudjak rendelni :D

Szerintem a visszaküldött darabokat simán újra eladják amúgy másnak, bár lehet hogy ez tilos :)

(#1989) HardRic válasza darkpower (#1986) üzenetére


HardRic
addikt

Nekem bejön a lowlight, nem tudtam vele feltűnően szar fotókat csinálni. Nyilván nem egy S8 szint, de az 5X-emtől jobbnak tartom.
Néhány példa.

(#1990) kulcsar_g válasza ollie (#1977) üzenetére


kulcsar_g
csendes tag

Köszönöm a visszajelzést, hasznos volt!

A kamerára kanyarodva, szubjektív tapasztalati véleményem, hogy az n5x / n6p / pixel definiálja nálam a bestof eredményt a részletek élessége, a hdr-mód, az éjszakai képek / videók minősége, illetve a slowmotion terén.

Igen, tudom, hogy ez egy nagyon jó árcímkéjű készülék, de többet vártam, ha már olyan marketinglavinát toltak a kameráról, mintha az atyaúristen fejlesztette volna.

Igen, nagyon szép képeket lő természetes fényben az eszköz, csakhát 2017 van, amikor hang nélküli, gyatra bitrátájú lassított felvételt készíteni, rossz fényviszonyok között olajfestményeket felvenni, az EIS-szel összeveszve menetközben bitrátát csökkenteni több, mint gáz. Nálam szubjektíve mindegy volt tegnap este, hogy normál, hdr, vagy hq módban lövök képet, mert ugyanolyan képek készültek.

Nyilván én vagyok valahol az elégedetlen, hiszen a felhasználók 90+ %-ának igénye kimerül abban, hogy automata módban előkapja a telefonját és lőjön egy random képet. Csakhátnah, ezek nagy része a szoftveres optimalizáción múlik, amit kiadás előtt kellene megfelelőre hegeszteni. Nem kickstarter telefon ez... :)

(#1991) darkpower válasza kulcsar_g (#1990) üzenetére


darkpower
aktív tag

A kamerával nekem is ez a gondom. Az automata elég változó minőségű képeket csinál. Persze ezen lehet még fejleszteni, biztosan 2-3 hónap múlva más lesz a helyzet.
Viszont ha beharangozzák, akkor teljesítsenek...
Alapból ez miatt még nem gondolkodnék a visszaküldésen, de a mostani kommunikációjuk után inkább érzem magam egy méretes átverésben, mint egy tisztességes cég vevőjeként...

Hardric
Ezek tényleg egész jónak tűnő képek.

[ Szerkesztve ]

(#1992) k810 válasza Macika66 (#1973) üzenetére


k810
aktív tag

OP3 és OP5 töltője más, tehát az OP3 és az OP3T töltője közt is volt difi ezek szerint. :K
Nézd meg a nagyobbik fiad OP3 töltőjét. ;)

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#1993) nagyito88 válasza Timer (#1987) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Elvileg a Tok is visszavételre kerül, pont ma olvastam. Csak akkor vezsik vissza, ha annak is megvan az eredeti csomagolása. Ha nincs akkor Tok bukta.

A nap pedig az érkezéstől számított 15 nap elveikben.

"if you are not satisfied with your OnePlus product(s) for any reason, you may request a return within 15 calendar days of delivery. To do so, please submit a support ticket requesting the return or replacement. Our support agents will guide you through the Return Merchandise Authorization process. While you don't have to specify a reason, we would certainly appreciate your feedback. Once your package is received and checked toverify that warranties are still valid, we will issue a full refund or a replacement for all eligible product(s).
Please note that all accessories must be new and unopened to be elligible for refunds. To qualify for a replacement or refund, devices must be in "as new" condition and, if possible, with the original sealed packaging intact. Accessories must be sealed in their original packaging. If the accessory is returned for no reason, then we will deduct the return shipping fee from the returned amount."

Lehet rosszul értelmeztem

(#1994) Timer válasza nagyito88 (#1993) üzenetére


Timer
veterán

"Please note that all accessories must be new and unopened to be elligible for refunds."

Hmm? ;)

(#1995) twi452 válasza nagyito88 (#1993) üzenetére


twi452
senior tag

Ha letépem a tempered glassukat és visszateszem a csomagolásba szerintem elküldenek a búsba :D
Pedig nagyon nem jött be.. most várom hogy megjöjjön amazonról egy utángyártott meg fóliát is rendeltem ha ez az üveg se jönne be.

[ Szerkesztve ]

(#1996) nagyito88 válasza Timer (#1994) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Nah akkor benéztem, mert a tertozék itt pl azt jelenti, hogy Töltő vagy Vezeték.

(#1997) ollie válasza nagyito88 (#1996) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Accessories-t írnak, itt azokat jelenti, melyeket extraként vásároltál, tehát tok, extra töltő, füles, stb, Az eredeti dobozban levő töltőre nem vonatkozik, hogy nem lehet használt.

Ez nem neked: Elég fura feltételezés, hogy a már használt mobilokat újra eladnák újként. Nem tesznek olyat, már eleve nem értem, hogy ez hogyan juthat bárkinek eszébe.

***

(#1998) Timer válasza ollie (#1997) üzenetére


Timer
veterán

"Nem tesznek olyat, már eleve nem értem, hogy ez hogyan juthat bárkinek eszébe."

Remélem, csak az irónia detektorom romlott el.

(#1999) Macika66 válasza k810 (#1992) üzenetére


Macika66
addikt

Akkor ott lesz a gond. Talán a más akksi miatt kellett más töltő a 3T-hez?

És valóban, bal oldalt a sima 3, jobb oldalt az 5 töltőfeje!

(#2000) Mate válasza Macika66 (#1999) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálam az első napon rendelt 3t töltője is más volt, mint az 5-ös töltője.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.