Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) LógaGéza válasza dannyl (#1849) üzenetére


LógaGéza
addikt

- vagy csak nem foglalkoztak vele eddig, mert nem volt rá szükség. Mindjárt megkeresem a G4-est, és megnézem azon is.

Közben fordítottam egy kernelt, amiből kivettem azokat a cuccokat, amik fordítják a képet - csak piszkosul elfelejtettem, hogy attól az érintő nem fordul :DDD Szóval annak az irányát is át kellene írnom, csak anno mikor ilyet csináltam még volt InputReader, mostmár nincs... Bele kell újra vetnem magam, régen foglalkoztam Androiddal nagyon...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1854) Timer válasza dannyl (#1849) üzenetére


Timer
veterán

"szoftveres megoldás szerintem tuti nincs erre"

Ez nem mérvadó, hiszen ott normális szögben áll a panel, tehát semmi okuk nincs (ahogy az OP3-nál a Onelus-nak sem volt), hogy fixáljanak bármit is. A saját érdekükben reméljük, hogy van megoldás, különben gyorsan lesz a nyakukon párezer darab visszaküldött telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1858) Macika66 válasza Rick4 (#1844) üzenetére


Macika66
addikt

Számla NEM= a magyarországi NAV által ÁFAcsalásravisszaigénylésre elfogadott ÁFA-s számlával.

(#1859) dannyl válasza Macika66 (#1858) üzenetére


dannyl
addikt

Ez egy nagy probléma amúgy, hogy gyakorlatilag rendes számlát se adnak :D

(#1877) dannyl


dannyl
addikt

Valaki esetleg került közeli kapcsolatba az OPPO azon tagjával (sajnos nem tudom melyik), ami nagyjából ugyan az, mint az OP5? Az is zselé? Elvileg szinte ugyan az minden benne/rajta.

(#1880) csonka


csonka
tag

Használ valaki közületek OP5-ön hívásrögzítő alkalmazást? Van olyan, amit tökéletesen lehet hallani visszahallgatáskor?

(#1882) Macika66 válasza dannyl (#1877) üzenetére


Macika66
addikt

OPPO R11.

De nem ismerek olyat sajnos, akinek ilyen lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1885) Mate


Mate
nagyúr

A topik nagyjából kitakarítva.

Az értelmetlen vitákat kerüljétek és fogadjátok el, ha valakinek problémája van a készülékkel!

Továbbá felhívnám a figyelmet, hogy a személyeskedés tiltott az oldalon!

[ Szerkesztve ]

(#1886) dominating válasza LógaGéza (#1847) üzenetére


dominating
tag

köszönöm, megvan! (pedig kerestem ott, de nem vettem észre)

5800x3d + 6900xt

(#1887) darkpower válasza Timer (#1854) üzenetére


darkpower
aktív tag

Ez alapján senki ne várjon valami szoftveres fixet erre:

"Per OnePlus, an OTA update cannot resolve this issue. Sending your phone in for replacement also does not guarantee it will be fixed. If you are experiencing this issue, it is unclear what can be done about the issue if anything can be done."

Szóval lehet próbálkozni mindenféle kernel dologgal, de nagyon kevés esélyt látni rá :(

[ Szerkesztve ]

(#1888) tobias88888 válasza dannyl (#1812) üzenetére


tobias88888
őstag

Még mindig nem próbálta ki senki, pedig jó lenne...

A lényeg, ne olyan próbája, aki amúgy sem látja a zselé effektet :)

:Y Próbáld ki ha látod a zselé effektet, hogy megszünteti e! :Y

(#1889) HardRic válasza tobias88888 (#1888) üzenetére


HardRic
addikt

Még mindig semmi köze az animációkhoz.

(#1890) LógaGéza válasza tobias88888 (#1888) üzenetére


LógaGéza
addikt

Próbáltuk, nem jött be, le is írtuk, hogy miért nem...
El lehet fogadni, hogy nem ez a megoldás :)

darkpower
Per Oneplus el se fogadja, hogy létezik ez a probléma. Majd ha elismerik, akkor kiderül, hogy fixálható-e szoftveresen. Addig meg miért baj, hogy páran próbálkozunk megoldást találni?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1891) darkpower válasza LógaGéza (#1890) üzenetére


darkpower
aktív tag

Igazából elfogadják, csak természetesnek tekintik, ami elég nyakatekert érvelés...
Egyáltalán nem baj,ha próbálkoztok, csak szerintem rossz üzenete van annak, ha hamis reményt ad egyeseknek, hogy ez majd meg lesz javítva... Most még mindenki vissza tudja küldeni, ha vár, nem lesz rá lehetősége talán.
És valahol a legrosszabb az egészben,h ilyen csúsztatásokkal kommunikál a cég. Mondják ki,h meg lehet-e javítani vagy sem. Ha nem, akkor mindenki eldöntheti,h mit szeretne.
Most mindenki, akit zavar, próbálja kitalálni,h lesz-e javítás, várjon, vagy küldje vissza..

(#1892) HardRic válasza darkpower (#1891) üzenetére


HardRic
addikt

Hiába küldeném vissza, ha nincs alternatíva.

(#1893) Timer válasza HardRic (#1892) üzenetére


Timer
veterán

De. Megvárhatod az OP5T-t, ahol normálisan fog állni a kijelző, erre mérget lehet venni. Ha legkésőbb szerdáig nem villantanak valamit, én bejelentem visszaküldésre, mert szerintem egy idő után sokan fogják postára adni, és ki tudja, mit reagál majd erre a gyártó. Természetesen nem arra gondoltam, hogy megoldja a gondot...

[ Szerkesztve ]

(#1894) dannyl válasza darkpower (#1887) üzenetére


dannyl
addikt

Jaja. Két érdekesség:

"“The OnePlus 5 uses the same level of high-quality components as all OnePlus devices, including the AMOLED display. We've received feedback from a small number of users saying that at times they notice a subtle visual effect when scrolling. This is natural and there's no variance in screens between devices.”

Tehát ebből az szűrhető le, hogy valóban nem minden telón jelentkezik, vagy kevesebben érzékelik, mint nem.

Plusz még:

"That rules out a warranty replacement but with many OnePlus 5 handsets purchased direct, consumers who are impacted by the issue could consider using the 15-day replacement although there’s no guarantee that a second OnePlus 5 will not have a similar issue."

Visszaküldhető akár cserére is, de nem garantálják, hogy a másikon nem fog látszódni.

(#1895) darkpower válasza dannyl (#1894) üzenetére


darkpower
aktív tag

Na igen, pont ezek a mindenkit vagy legalábbis engemet is összezavaró tényezők.
Akkor most kaphatok egyet, ami nem ilyen? nehezen hiszem, elvégre ez a tervezésből fakad az eddigiek alapján. Viszont ha mégis van olyan amelyiken nem látszik és zavar, akkor miért nem lehet normálisan cserélni azoknak, akiknek ez probléma... :(

És valóban természetes, hiszen a többi kijelző is így reagál,ha megfordítod. Csak éppenséggel nem a természetes "állapotukban", szóval köszi Oneplus...
Legközelebb egy kicsit több energiát fektessetek a tervezésbe és kevesebbet a magyarázkodásba...

[ Szerkesztve ]

(#1896) szpali válasza HardRic (#1892) üzenetére


szpali
addikt

R11? :U
(tudom... nem ugyan az, de hasonló)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1897) dannyl válasza szpali (#1896) üzenetére


dannyl
addikt

Azzal az akksival inkább kössz nem :)

(#1898) darkpower


darkpower
aktív tag

Ennek a magyarázatnak mondjuk van értelme.

(#1899) kazanka


kazanka
őstag

Mivel én nem tapasztalok semmi zavarót,leírnátok konkrétan a jelenséget?

(#1900) Ricardo válasza kazanka (#1899) üzenetére


Ricardo
félisten
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.