Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) racerx válasza Macika66 (#1049) üzenetére


racerx
őstag

Nálam szinte mindig felülírta a blu spark recoverymet az onnan telepített full zip.

(#1052) sparks válasza Macika66 (#1033) üzenetére


sparks
senior tag

Na meg ha 2x5 mp-et áll is itt boot-folyamat, nem dől össze a világ szerencsére.

Ráadásnak itt csak 1x5 mp van, nincs 2 képernyő indításnál.

[ Szerkesztve ]

(#1053) Haneto


Haneto
tag

A durca annyjukat a UPS-nél!

Csomagjának státusza módosult.
Átütemezett kézbesítési időpont: Kedd, 2017/06/27
Fennakadás oka: A kézbesítési kísérletkor a címzett nem állt rendelkezésre. Második kísérletet fogunk tenni.
Fennakadás megoldása: A kézbesítést átütemeztük a következő munkanapra.

Eleve pénteken kellett volna jönnie. Most is itthon voltam. Nem hívott senki, kaputelefon sem csörgött .... :W

Xiaomi Mi 9T Pro

(#1054) dptrsk válasza Haneto (#1053) üzenetére


dptrsk
addikt

Én felhívnám az UPS-t, hogy itt várod őket, erre a rendszer szerint nem vagy otthon...

(#1055) k810 válasza dptrsk (#1054) üzenetére


k810
aktív tag

Dettó, ilyenkor a délutáni körrel visszahozhatnák.

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#1056) kazanka válasza Macika66 (#1050) üzenetére


kazanka
őstag

https://oneplus.net/hu/oneplus-5 ezt sec0nd fórumtársunk linkelte be,itt lehet követni. Ezek szerint 01-től lehet rendelni,magyar idő szerint

[ Szerkesztve ]

(#1057) Macika66 válasza kazanka (#1056) üzenetére


Macika66
addikt

Itt fogok ülni üveges szemekkel, köszi! :D

(#1058) ratobi válasza Macika66 (#1035) üzenetére


ratobi
senior tag

Hogy is van ez ?
Volt valami előrendelős időszak ? A konkrét értékesítés meg most kezdődik?

(#1059) Macika66 válasza sparks (#1052) üzenetére


Macika66
addikt

Az tényleg elviselhető.

(#1060) Macika66 válasza ratobi (#1058) üzenetére


Macika66
addikt

Igen, az első napon, a bemutatás után volt egy kisebb kontingens, amit EGYETLEN nap alatt kiszórták, ezért van sokaknak már péntek óta OP5.

(#1061) Macika66 válasza racerx (#1051) üzenetére


Macika66
addikt

Na, mondom én, hogy nem tudtam törvényszerűséget találni még, miért igen, ha igen és miért nem, ha nem... :)

(#1062) paolinho


paolinho
őstag

(#1063) sparks válasza Macika66 (#1060) üzenetére


sparks
senior tag

Jah, nekem már csütörtökön a kezemben volt :C Azt hiszem a topicban elsőként érkezett meg hozzám, pedig nagyon nem elsőként rendeltem.
És most azt mondom, hogy OP3-ról váltva is nagyon tetszik, nem bántam meg a váltást. OP3 meg marad a családban, asszonynak jó lesz még sok évig.

Ami nagyon tetszik:
-kicsit könnyebb, elegánsabb lett mint a OP3
-baromira gyors - OP3 is az volt, de ez odaver neki durván
-GPS az eddigi legjobb - Galileoval felvértezve döbbenet pontos
-nekem a kamera is tetszik, de tuti fog még javulni - OP3-nál minden esetre jobb lett
-úgy érzem a Wifi is érzékenyebb lett benne, bár OP3 is tökéletes volt
-és a bónusz: az üzemidő megugrott, 8-9 órás SOT csípőből meg van
:R

(#1064) ForRedGlory válasza Haneto (#1053) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pf... velem ugyanezt játszották el múltkor egy másik megrendelésnél.

(#1065) Macika66 válasza sparks (#1063) üzenetére


Macika66
addikt

Kb. én is ezt állapítottam meg k810 készülékének szombati gyilkolászásával.
Ami még nagyon tetszett, az a vibra intenzitásának megváltoztatása.

Jó lesz ez nagyon!

(#1066) Gyuszmancs válasza sparks (#1063) üzenetére


Gyuszmancs
csendes tag

Én céges Samsung Galaxy Core Prime-ról váltok saját OP5-re! :)

(#1067) kano válasza Macika66 (#1065) üzenetére


kano
nagyúr

Csak a kamerával csináljanak már valamit!!! :O :O :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1068) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Systemless root van fent Magisk-el. Frissítésnél mégis a teljes romot akarja leszedni. Van rá mód,hogy csak a kis patch zip-el történjen a frissítés?
Vagy recovery-t vissza eredetire, így nem érzékel root-ot, majd frissítés után root-al twrp felrakása twrp manager segítségével? Vagy valami más megoldás?

(#1069) kano válasza Hujikolp (#1068) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem ez nem root alapján dől el, hanem bootloader nyitás alapján.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1070) sparks válasza Hujikolp (#1068) üzenetére


sparks
senior tag

Ha root van, akkor mindenképp teljes romot kell felrakj - legjobb tudomásom szerint (ettől még meg marad minden adat persze).
1 megoldás van, hogy csak a kis frissítő fájlt rakd fel: előtte unroot kell, azaz az előző (azaz most futó) teljes romot felflasheled, majd arra már mehet az update.
De én még olyat nem láttam, hogy rootolt telefonon elég lett volna az inkrementális frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#1071) csstriker86


csstriker86
csendes tag

Sziasztok
Érdeklődnék valaki rendelt e már 3D Tempered Glass-t és otterbox case-t mert én együtt szeretném használni mind a kettőt és ahogy néztem a leírást állítólag nem kompatibilis egymással szerintem ha a telefonra rárakom a védőüveget csak bele lehet rakni a védő tokjába vagy ennyit számít az a 1.47 mm? Válaszokat előre is köszönöm

(#1072) Hujikolp válasza sparks (#1070) üzenetére


Hujikolp
őstag

Akkor viszont nem értem a systemless root jogosúltságát...

Tehát nincs más, mint:
- teljes rom, twrp letöltés
- twrp alól flashelés:
- ROM, majd egyből twrp-t.
Reboot.
(Így akkor megmarad a root? Mert systemless)

(#1073) LS44


LS44
kezdő

Ha holnap rendelném reggel 7 óra körül, igaz még nem fog elfogyni? :DD :R

(#1074) vhunor


vhunor
őstag

Nekem is megérkezett pár órája, most húzza le rá az appokat. Első blikkre tetszetős.

(#1075) S e t h válasza LS44 (#1073) üzenetére


S e t h
nagyúr

Éjjel negyed kettőkor már nem lesz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1076) sparks válasza Hujikolp (#1072) üzenetére


sparks
senior tag

Nálam is Magisk van fent, de eddig mindig újra kellett flashelnem a rootot is ilyenkor.
A TWRP-t nem kell újrarakni, az fentmarad, amit újra kell flashelni az a root, azaz jelen esetben a Magisk.
Legalábbis én így szoktam mindig:
Szól a telefon, hogy van frissítés, letölti a teljes romot, majd TWRP alól felnyomom, és azon melegében a Magisk is megy utána, így azonnal rootolt rendszerem lesz ismét.

[ Szerkesztve ]

(#1077) LS44 válasza S e t h (#1075) üzenetére


LS44
kezdő

Ezt miből gondolod? :) :Y Múlthét kedden megjelent, szerdán még tudtam volna rendelni a 6/64-es változatot! :D

(#1078) Darth_Revan válasza LS44 (#1077) üzenetére


Darth_Revan
veterán

6/64 talán lesz, mert az nem sok mindenkit érdekel :DDD

(#1079) Macika66 válasza csstriker86 (#1071) üzenetére


Macika66
addikt

Az az üveg kiér a széléig, az Otterbox fel fogja nyomni az üveget.

(#1080) LS44 válasza Darth_Revan (#1078) üzenetére


LS44
kezdő

Engem az érdekelne, hát reménykedek.. :R

(#1081) G-Bali


G-Bali
senior tag

Lenne egy kérdésem, aki már rendelt, az le írhatná a menetét hogy ha már gyorsan kell rendelni és nem rendelt még valaki azt ne érje meglepetés éjfélkor, ha lehet róla szó (tartozékokkal együtt, kuponnal stb) :R

(#1082) kano válasza G-Bali (#1081) üzenetére


kano
nagyúr

Bejelentkezel, kosárba rakod és fizeted.
Ennyi.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1083) dptrsk válasza kano (#1082) üzenetére


dptrsk
addikt

Illetve 0. Lépés: Bankkártya limit legyen megfelelően magas :))

(#1084) f3rdzs0 válasza dptrsk (#1083) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

-1. lépés: legyen elég pénz a bankkártyán :D

használt valaki dbrand skineket innen? jelenleg a legnagyobb gondom a telefonnal (az automata fényerő random viselkedése mellett), hogy ha lerakom az asztalra ide-oda csúszkál. egy skin érdekelne onnan, csak nem tudom mennyire strapabíróak

f3rdzs0

(#1085) kazanka válasza ratobi (#1058) üzenetére


kazanka
őstag

Igen.A bemutató után lehetett rendelni,pár óráig,akiknek sikerült,nagyrésze már meg is kapta.

(#1086) kano válasza dptrsk (#1083) üzenetére


kano
nagyúr

De akkor már figyeljen arra is, hogy PayPal esetén nem a PayPallal váltasson, hanem a saját bankjával, mert az általában jobb. :K Vagy Erste Bank esetén fizessen VISA hitelkártyával, mert az nagyon jól váltja az EUR-t. Stb.. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1087) G-Bali válasza kano (#1082) üzenetére


G-Bali
senior tag

Köszi,mindenki hálás ezért a infóért :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1088) f3rdzs0 válasza kano (#1086) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

az min vált? igazából ennyi pénznél en hagynám a PayPalt, mert az fel számít mindenféle költséget, és csak kevés banknál instant a top up

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#1089) ollie válasza f3rdzs0 (#1088) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A PayPal semmit nem számol fel.

***

(#1090) hard74


hard74
senior tag

Itt a leírás hogyan tudod átállítani, hogy a bankod váltson ne a paypal.
https://kiszamolo.hu/paypal-ha-nem-akarsz-sokat-fizetni-a-penzvaltasert/

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#1091) kano válasza f3rdzs0 (#1088) üzenetére


kano
nagyúr

Ahogy Ollie írja a PP részéről nincs sarc, csak az árfolyam a kérdéses. Általában a bank jobban szokott váltani de soha sem az aznapi árfolyamon vált. Ugye az lesz a terhelés napja amin vásárolta és van egy könyvelési nap (amikor ténylegesen el is megy az összeg) aminek az árfolyama számít majd.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1092) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Samsung Galaxy S8 Plus vs. OnePlus 5
(automata)

Az 5. képénél nem tudom mit bűvészkedtem az S8 Plusal. :D

[ Szerkesztve ]

(#1093) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, most látom a nyomkövetésnél, hogy a múlt hét szerdán rendelt készülékem még mindig Lengyelországban van... Pedig reménykedtem benne, hogy ma már a kezemben lesz.

***

(#1094) kano válasza ollie (#1093) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt nem sietik el.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1095) LS44


LS44
kezdő

Rendes, bankkártyás (Master card) fizetéssel nem fenyeget az átváltás, mint mondjuk PP-n?

(#1096) kano válasza LS44 (#1095) üzenetére


kano
nagyúr

Ha Ft számlád van akkor EUR-t csak átváltással fogsz tudni fizetni. De ha a kártya köthető eur számlához is, akkor nem vált.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1097) Rick4 válasza LS44 (#1095) üzenetére


Rick4
félisten

Paypalon is tudsz euróban fizetni, csak állítsd be, hogy a card issuer váltsa a forintodat euróra, és akkor kb ugyanott leszel. A bankkártyás fizetés kb pont ugyanez az eset, de esetleges díj eltérések lehetnek, nem tudom, a paypal és a kártyás fizetés díját másképp számolja-e a oneplus.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1098) LS44


LS44
kezdő

Köszönöm a válaszokat :R

(#1099) f3rdzs0 válasza kano (#1091) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

ah my bad, rosszul emlékeztem

f3rdzs0

(#1100) axlfsi válasza sparks (#1070) üzenetére


axlfsi
veterán

Bizony; ha bl nyitas+root utan alkalmazod az erkezo kis patch-eket es nem a teljes ROM frissitet, akkor softbrickeled (nem volt kedvem kiprobalni, de XDA-n ezt irjak)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.