Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) B-L-A-C-K válasza Vizi911 (#8200) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

13 ezer? Szerintem az komplett előlapi kamera csere.

(#8202) Vizi911 válasza B-L-A-C-K (#8201) üzenetére


Vizi911
tag

Mondjuk igen de nem tudom mire számitsak egy ilyennél :)

Utána jártam 4000 FT a visszaragasztás.

[ Szerkesztve ]

Iphone SE 64GB

(#8203) B-L-A-C-K válasza Vizi911 (#8202) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem kell ezért alkatrészt cserélni, csak meg kell igazítani a kamerát.

Közbe most olvasom már szerkesztetted, akkor 4 ezerért javítják, de szerintem van ahol ennyit se kérnek el.

[ Szerkesztve ]

(#8204) lugosi válasza Vizi911 (#8200) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szigorúan magánvélemény, de szerintem tedd fel magadnak a kérdést, hogy mennyit használod majd az előlapi kamerát. Én pl szinte semennyit. Oké, épp tegnap ökörködtem egyet facetime-on, de ez volt az első mióta szifonom van (a szif 3G itthoni forgalmazása óta van...). Szóval szerintem ennek a jelentősége kb semmi, ellenben remek alkualap az eladóval ;)

B-L-A-C-K: pláne!

[ Szerkesztve ]

(#8205) B-L-A-C-K válasza lugosi (#8204) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Meg az esetek többségében semmit sem befolyásol használat során.

(#8206) Vizi911 válasza B-L-A-C-K (#8205) üzenetére


Vizi911
tag

Nekem ez azért nem igy van egy ilyen drága telefonnál alapbol h hát ugyse használom annyit. Luia 735 volt eddig és 5 mp es villámgyors elölapija volt. A telefonnak sose volt semmi baja másfél napig lazánelmegy 70 volt azért valami asonló szintet elvárnk 200 as kategoriábol is Szerintem alap. Nem státusz szimbolumot kerestem csak telefont :)

Iphone SE 64GB

(#8207) B-L-A-C-K válasza Vizi911 (#8206) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Leírtam, ez típus hiba, nem jó de ez van, fillérekért megcsinálják nem egy nagy dolog, így szerintem felesleges ezen lovagolni még órákig. Tudsz mindent már, azt hogy megveszed vagy nem már rajtad áll.

(#8208) Vizi911 válasza B-L-A-C-K (#8207) üzenetére


Vizi911
tag

köszönöm a segitségeteket. egyértelmű a vétel.

Iphone SE 64GB

(#8209) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Úgy tudom,hogy a kamera helyre rakás ingyenes,garis dolog.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8210) Vasy09 válasza FIREBLADE78 (#8209) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, csak lemaradtál róla, mert a kolléga írta, hogy sajnos már nem garis! :U

Gamertag: Vasy09

(#8211) buvartacsko válasza lugosi (#8199) üzenetére


buvartacsko
addikt

ha a fél apple HQ egy fbi-os meghallgatáson van, ezáltal nem tudnak bemutatót tartani, nem gyanús az összefüggés?:D

(#8212) #27813376


#27813376
törölt tag

Srácok, most tértem át az outlookról a gmail kliensre, mert a gmailban is megjelent a lehetőség kiválasztani a feladót a hozzárendelt fiókjaim közül. Azt be lehet állítani, hogy ne rakja beszélgetésekbe automatikusan a leveleimet?

(#8213) RAMb0 válasza #27813376 (#8212) üzenetére


RAMb0
tag

Ez Gmail fícsör, szerintem nem lehet. Maximum a Gmail beállításokban a webes felületen van rá opció.
De már az outlook.com is ilyen irányba megy úgy vettem észre.

De utána nézek, pillanat.

Megvan: webes felületen a beállításokban be lehet állítani, és ha minden jól megy, a kliensben is szét kell kapja a leveleket:

Beszélgetési nézet:
(megadja, hogy az azonos témájú e-mailek csoportosítva jelenjenek meg)

Én például hasznosnak tartom, mert vannak levelezések, ahol jól jön, hogy nem külön-külön kell összevadászni a leveleket, hanem téma szerint összefogja őket és úgy csoportosítva is idrendben jeleníti meg mellette. De megszokás kérdése. :)

[ Szerkesztve ]

(#8214) lugosi válasza buvartacsko (#8211) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja nem, félreérthetően írtam, nem a meghallgatás napjáról, hanem a napjára tették át a bemutatót. Ezért írtam, hogy nem értem a dolgot.

Sztornó! Elnéztem. A bemutatót követő napon lesz a meghallgatás. (Tehát 03.21. bemutató, 03.22. meghallgatás.)

[ Szerkesztve ]

(#8215) Vasy09


Vasy09
őstag

Nem emlékszem már pontosan, hogy annó az I5-nél hogy volt, de a home gombnak nálatok is van egy kis pattanó hangja, mikor megnyomjátok? Hibátlanul működik, csak néha olyan érzésem van, mintha beragadna! :U Vagy csak beképzelem? Olyan, mint amikor nem teljesen középen nyomja meg az ember a gombot, és pattan egyet! :U

Gamertag: Vasy09

(#8216) #27813376 válasza RAMb0 (#8213) üzenetére


#27813376
törölt tag

Sajnos nem megoldás, a neteset használom gépen mindig, ki van kapcsolva :(

Vasy09: [link]

(#8217) #51177472 válasza Vasy09 (#8215) üzenetére


#51177472
törölt tag

Csoporttársamnak is ilyen.

(#8218) RAMb0 válasza #27813376 (#8216) üzenetére


RAMb0
tag

Bár még nincs almám, hamarosan meglesz, de Droid alapján az alábbit tudom javasolni még, hátha:
Beállítások-> ÁLtalános beállítások-> Beszélgetési nézetből pipa ki. (bár nekem sincs benne pipa, mégis egybe rak ugyanúgy pár levelet.)
Mást nem találtam hirtelen, így lehet, hogy az alkalmazásban nem lehet kikapcsolni ezt a fícsört.

Ha a Mail appot használod, talán ez segíthet még:
[link]

És ahogy elnézem, a GMail-os Help fórumokon sincs megoldás rá, app fícsör, ami kikapcsolhatatlan. Vagy a Mail appból használod a Gmail-t, vagy esetleg ajánlották még az Outlook alkalmazását.

[ Szerkesztve ]

(#8219) buvartacsko válasza Vasy09 (#8215) üzenetére


buvartacsko
addikt

minden rosszindulat nélkül: én pl soha egyetlen iPhoneon se tapasztaltam még ezt, ettől persze még lehetséges hogy létezik a dolog, de szerintem sokan csak beképzelik az ilyeneket. :)

(#8220) Vasy09 válasza #27813376 (#8216) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi mindenkinek! Megnézem, bár nem igazán akarok hozzányúlni, míg garis a kicsike! :U

Gamertag: Vasy09

(#8221) #27813376 válasza RAMb0 (#8218) üzenetére


#27813376
törölt tag

Köszi. Igen, az outlook-ot használtam, ez most a Gmail app, de sajnos nem lehet kikapcsolni.

Vasy09: ez is garis mindkettő, de kb. ég és föld miután meghúztam a csavarokat. Nem hiszem, ettől még ugrana a gari :) Vagy ha egy szerviz útbaesik, 2 perc és utána mint az új. Egyébként én a 6S-nél is meghúztam utána, laza volt, bár az nem kattogott, de biztos ami biztos.

[ Szerkesztve ]

(#8222) tylerddd válasza #27813376 (#8221) üzenetére


tylerddd
veterán

Érdemes ezért egy T-nél sorba állni?! Ott foglalkoznának vele?! Mármint a csavar meghúzásával?!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8223) FIREBLADE78 válasza tylerddd (#8222) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Szerintem szolgáltatók semmit nem csinálnak,sőt! Csak azt hajtogatják,hogy küldjük fel bpre ...

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8224) #27813376 válasza tylerddd (#8222) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nem.

(#8225) Vasy09 válasza tylerddd (#8222) üzenetére


Vasy09
őstag

T biztos, hogy nem foglalkozik vele, mivel már nincs szerviz náluk! :U

Közben megnéztem, egy kicsit valóban lehetett húzni rajta! Meglátjuk! Volt itthon csavarhúzó szettem, még a 3GS korszakból! :DD

Gamertag: Vasy09

(#8226) VViktor1990


VViktor1990
csendes tag

Sziasztok! Esetleg valakinek van tapasztalata/véleménye a Wow Fix It folyékony üvegről? Nagyon reklámozzák, elérhető áron is van, és kezdem megunni a fólia problémát... (Nem találok normális fóliát, ami nem levegősödik fel a szélénél... köszönöm előre is a válaszotokat! :)

(#8227) kribe válasza VViktor1990 (#8226) üzenetére


kribe
őstag

Üvegből készült is jó lehet, többfélét is kapni, ha sok a pénzed, akár még gorilla glass-ból készültet is vehetsz. Ilyen esetekben szerintem megéri a pénzt.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#8228) VViktor1990 válasza kribe (#8227) üzenetére


VViktor1990
csendes tag

Köszi, sokfélét próbáltam már, most pl egy Nuglas keretes van rajta, de a fehér kereten belül ez is kicsit belevegősödött, és az első kb 30 centis leejtésnél kicsit megrepedezett a sarka... ezért szeretnék valami másik megoldást.

(#8229) tylerddd válasza #27813376 (#8224) üzenetére


tylerddd
veterán

Akkor beszerzek egy ilyen csavarhúzót, szerintem meg tudom majd úgy húzni (persze ha ez a gond), h ne legyen egy esetleges garanciáztatásnál belőle gond.

Elvileg ugye iPhone-okban ugyanolyan csavar van így ránézésre ott alul, szóval rendelhetek akár olyat is, amit 4/4s-hez írnak?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8230) #27813376 válasza tylerddd (#8229) üzenetére


#27813376
törölt tag

Azt nem tudom milyen volt a 4-ben, de ez tuti jó hozzá: [link]

(#8231) Vasy09 válasza tylerddd (#8229) üzenetére


Vasy09
őstag

Ahogy írtam is, én annó a 3GS-hez vettem, mikor akksit kellett cserélnem benne. Ahhoz ugye viszont csillag fejű kellett, azonban a csomagban volt egy torx is. Szóval ahogy néztem a 4-estől elvileg mindegyikben ez a kis torx fejű csavar van alul, szóval elvileg igen, jó lehet az is bele! :R

Gamertag: Vasy09

(#8232) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ezt a csavarmeghúzásos témát tavaly még i6 topikban én mutattam, az esetek többségében segít, de van hogy nem, ilyenkor cserélik a telefont gariba. Garancia vesztéstől meg nem kell félni, ha a megfelelő szerszámmal (pl mint amit linkelt đension kolléga) meghúzzátok nem lesz semmi nyoma, így a garanciát sem befolyásolja. Ha már konyhakéssel esik neki valaki, és megbuherálja a csavarokat az már más téma. :)

[ Szerkesztve ]

(#8233) Blyan válasza Blyan (#4812) üzenetére


Blyan
félisten

NNa, anno erről beszéltem, amit itt most szépen megcsinált a srác egy kulturált videóban. [link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8234) Vasy09 válasza B-L-A-C-K (#8232) üzenetére


Vasy09
őstag

Nálam annyira nem vészes a helyzet. Mivel még garis december végéig, így szerintem majd ha más nem, a vége felé beviszem, aztán ha kell, legariztatom! :C

Addig meg használom! :DD

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#8235) Szellem. válasza Blyan (#8233) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Jó a videó, de nekem ebből nem derül ki, hogy mit csinált pontosan és az sem, hogy ezt mondjuk meg tudom-e csinálni itthon.

(#8236) tylerddd válasza #27813376 (#8230) üzenetére


tylerddd
veterán

Rendben, köszi.

Ha csak valóban a csavar a laza, akkor nem fogom ezért garanciáztatni, még ha lehetne, akkor sem. Ha nem segít az sem, akkor majd valamikor nyár végén bepróbálom a garanciát.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8237) #27813376 válasza tylerddd (#8236) üzenetére


#27813376
törölt tag

Annyit megér, egy próbát. Nekünk mindkettő érezhetően sokkal stabilabb lett utána.

(#8238) Lefty válasza Blyan (#8233) üzenetére


Lefty
addikt

En szeretem azt a kis animaciot a megnyitasok elott, azert igy sem olyan lassu :)

(#8239) Blyan válasza Lefty (#8238) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem a reduce motion anno tökéletesen megfelelt, de azóta nem használom, hogy a task váltó gyakorlatilag használhatatlan lett vele.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8240) hj.jani95 válasza Vasy09 (#8234) üzenetére


hj.jani95
aktív tag

Személyes tapasztalat: vidd vissza minél hamarabb mert ha az új készülékkel is lesz valami probléma és lejár a garancia az gáz :/

Kis Pál vagyok, na hali!

(#8241) Blyan válasza hj.jani95 (#8240) üzenetére


Blyan
félisten

Az új készülékre ha hivatalos hazai vásárlású, akkor újraindul a garancia.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8242) B-L-A-C-K válasza Blyan (#8241) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kiegészítem annyival ha ugye nem hazai akkor meg 3 hónap van rá, szóval lesz idő megint legariztatni.

[ Szerkesztve ]

(#8243) hj.jani95 válasza Blyan (#8241) üzenetére


hj.jani95
aktív tag

T-Mobileba vettem, almáriumba vittem. Nem indult újra egyszer se. Illetve plusz 3 hónap mikor a garancia végén jártam

Kis Pál vagyok, na hali!

(#8244) Vasy09 válasza Blyan (#8241) üzenetére


Vasy09
őstag

Az apple ügyfélszolgálatán a hölgy azt mondta, hogy igen, magyarországi a készülék, csak annyi, hogy nem a store-ból van közvetlenül, hanem a nagykerből! :K (Egyébként akitől vettem, ő is ezt mondta :C )

Meglátjuk, mert annyira nem vészes a helyzet, meg már nem is zavar, hozzászoktam! :DDD Meg a másik, hogy sajnos nem sűrűn járok Pesten, így csak ezért most nagyon nem érné meg felmennem! :U

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#8245) B-L-A-C-K válasza hj.jani95 (#8243) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha a grai újraindulás lényeges akkor iStyle-ba vidd, ott mindig újra indul (persze ha magyarországi hivatalos vásárlás volt a telefon, vagy ha magyarországi szolgáltatós), Almárium/iCenter-ben meg mikor milyen kedvükbe vannak, nekem se indították sose újra, de sok embert ismerek akiknek igen.

(#8246) Blyan válasza B-L-A-C-K (#8245) üzenetére


Blyan
félisten

Amúgy szolgáltatós telefont hozzájuk (a szolgáltatóhoz) kell visszavinni?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8247) lugosi válasza Blyan (#8246) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem olyan értelemben "kell", hogy máshova nem viheted, de ők azok akik nem tagadhatják meg a gariztatást, mivel a fogyasztóvédelmi szabályok szerint a kereskedő az, aki ezt intézni köteles.

(#8248) B-L-A-C-K válasza Blyan (#8246) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem, bárhová viheted, de gyorsabb ha nem szolgáltatóhoz viszed hanem közvetlenül alma szervizbe.

(#8249) Blyan válasza B-L-A-C-K (#8248) üzenetére


Blyan
félisten

Melyek az almaszervizek?

lugosi, köszi!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8250) B-L-A-C-K válasza Blyan (#8249) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Dikkkkkkk" ilyeneket nem tudsz? Ami hivatalos: iCenter, Almárium, iStyle.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.