Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) purpledonkey válasza buvartacsko (#7350) üzenetére


purpledonkey
tag

töltés közben szokott késni az ujjlenyomat olvasója, de am igazad van.

(#7352) Treff válasza spawn21 (#7344) üzenetére


Treff
aktív tag

mi laggol rajta?
és milyen az a zombi rezgés? (mondjuk én is jobbra számítottam, mint amit művel rezgés címszó alatt)

(#7353) Rage47


Rage47
veterán

szerintem sokkal jobb a rezgése, mint a korábbi telefonoké
végre nem riadok halálra reggel.

(#7354) buvartacsko válasza Rage47 (#7353) üzenetére


buvartacsko
addikt

+1

(#7355) kali válasza Rage47 (#7353) üzenetére


kali
legenda

nekem is jobban tetszik ez az új technológiás megoldás.

(#7356) BeastMode válasza spawn21 (#7344) üzenetére


BeastMode
őstag

Én viszont egyetértek a lag dologgal.
Nagyon sokan egyszerűen nem hajlandóak észrevenni ezeket.
A rezgéssel nekem konkrétan semmi bajom.

(#7357) Rage47


Rage47
veterán

semmi lag nincs a 6s-en, nemtom miről beszéltek :D nagyon bika hardvere van. még a Spotlight előhívás is folyamatos.

(#7358) tylerddd válasza A 2. Vesztes (#7324) üzenetére


tylerddd
veterán

Groundhog Day :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7359) SonyNex7 válasza Ed Parker (#7330) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Egyértelműen a kemények táborába.

Galaxys80:néha egy kis kalandozás belefér.

Amúgy Extrém digitálban 6s gyári tokok 20% kedvezménnyel!!!Vegyétek,vigyétek,mondjuk így is baromi drága... :W

[ Szerkesztve ]

(#7360) domerator


domerator
veterán

Hali.

Parom belepett a klubba egy 128 gigassal. :Y

Telekomos, asszem 9.2 volt rajta vetelkor es laggolt vazze!!! :W

Ratettem a 9.3 betat es most jo.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#7361) B-L-A-C-K válasza domerator (#7360) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vazze :Y

(#7362) tevike válasza lupus_l (#7339) üzenetére


tevike
senior tag

Koszonom a tippet de ez az aktivitast mero karpant olyan amirol meg pozitiv kritikat nem talaltam.

Senkinek nem mukodik ugy ahogy kene, elszakad meg minden baja van.

Nem egy diszt akarnek a karomra abbol van par:D

Van esetleg mas alternativa Iphone-ra ami Samsung Gear Fit-hez hasonlo nagyjabol es nem tobb tizezer?

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#7363) spawn21 válasza lupus_l (#7349) üzenetére


spawn21
veterán

Nem magával a rezgéssel van bajom, szerintem az enyémnek valami baja van. Olyan mintha nem lenne a helyén, és hozzáér valamihez.

Minden telefon laggol, van aki észre veszi, van aki nem. Nekem szemet szúrt , i6s+ olyan akadásokat tud produkálni random....

iPhone 13p

(#7364) Leonaa


Leonaa
csendes tag

Sziasztok! Kb. 1 hónapja vettem egy 6s-t. Tapasztalt már valaki olyat, hogy miután leveszi a telefont a töltőről még néhány százalékot emelkedik a töltöttségi szint? Szervíz azt mondja, vigyem vissza, mert nem normális dolog. Viszont semmi egyéb bajom nincs vele, akku is bírja rendesen, így kicsit vívódom, hogy ezért érdemes-e bevinni.

(#7365) mr.tamasbiro válasza Leonaa (#7364) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Nekem volt de semmi más baja és szerintem ez nem hiba,másik telóm ami céges az is csinálja.

(#7366) kali válasza Leonaa (#7364) üzenetére


kali
legenda

szia,

annyit megtehetsz, hogy amikor lemerült állapotról teljesen feltöltöd, akkor hagyod még valameddig a töltőn és utána nyomsz home + power újraindítást, amikor pedig betöltött az újraindult rendszer, akkor húzod le a töltőről.
az akkumulátor töltöttségi értékének kijelzése (töltéskor is) az időhöz és a régióhoz van kötve, így ha azok beállítása/értéke változik, akkor az is befolyásolhatja a dolgot, akár ennek is lehet hozzá - akár közvetve - köze; link
olyan is lehetséges, hogy töltés közben fut olyan folyamat, ami anélkül, takarékos módban nem, így töltés közben beleharap a rendszer az akkumulátorba, de a töltés lehúzását követően megszűnik adott terhelés és amiatt ugrik feljebb az érték, köszönhetően a li-xx működési elvének.

[ Szerkesztve ]

(#7367) Leonaa


Leonaa
csendes tag

Köszi a gyors válaszokat! 😊
Olvastam a régió/időzóna átállításnál fellépő töltöttségi szint kijelzési hibáról. Azt gondoltam ez is valami ilyen bagatell dolog lehet.

(#7368) spawn21 válasza spawn21 (#7363) üzenetére


spawn21
veterán

Azt mondja az eladó : hallom hogy más, illetve zajos. De nem áll módunkban kicserélni :DDD

Kis szuggeszio, és már a zacskóban is az új db. Szép is lenne 286 ezer Ft-ért....

iPhone 13p

(#7369) Lall válasza spawn21 (#7368) üzenetére


Lall
veterán

De nyugtass meg, hogy az új is laggol.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7370) spawn21 válasza Lall (#7369) üzenetére


spawn21
veterán

Be sem fogom kapcsolni más, terveim vannak vele.

Vagy ebben a topikban ezek a szavak tiltottak? Mint lange, lassú, hiba.....
Mi de User error igaz? Gratula itt pár embernek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#7371) lezu20


lezu20
tag

Hát én nem tudom mit vesztek de nekem ez életem eddig legjobb telefonja. Androidos telefonom volt ez elott mondjuk azt hogy még az is jo lett volna a mindennapi használatra de csábított mar régóta az iPhone . Nem bántam meg!! Brutális teljesítmény brutális házban.

(#7372) buvartacsko válasza spawn21 (#7370) üzenetére


buvartacsko
addikt

csak itt körülöttem 4 6s van, egyik sem laggol, itt a fórumon se panaszkodott még erről senki, erre jössz az android fan aláírásoddal hogy laggol, nem mondod el mi laggol, csak laggol meg rinyálsz. szóval nem tudom mit vársz, miben segítsünk?

(#7373) spawn21 válasza buvartacsko (#7372) üzenetére


spawn21
veterán

Beszélj rendesen kis pajtás.
A lagg az lagg. Felettem is írták.

Ja... Nem vagyok semmilyen fan. Adroidbol sok van, almából egy. Csak szeretek mindent használni. Így lesz rál látásom mindenre.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#7374) N.otorious válasza buvartacsko (#7372) üzenetére


N.otorious
senior tag

Te egy gyökér vagy, mondták már? Ha valaki rosszat mond az iphonról te ugrassz....6s+ is be tud laggolni....

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#7375) madgie válasza spawn21 (#7370) üzenetére


madgie
titán

Szóval kifogtál egy hibás darabot, kicserélteted, be se kapcsolod, hogy gyorsan eladhasd, majd megnyugvással térsz vissza droidra, hogy megint nem tudott csőbe húzni a férges alma :)

(#7376) spawn21 válasza madgie (#7375) üzenetére


spawn21
veterán

Dehogy. Szeretem az i6s+t. Csak azon húztam fel magam, hogy, olya dolgokat produkál ami nem normális. Erre köcs.g fán vagyok

iPhone 13p

(#7377) lugosi válasza kali (#7355) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem is jobb ez a fajta rezgés. Valahogy van benne valami olyan, amitől jobban megérzem, mint a korábbiakat.

tevike: én pár hete vettem aktivitást mérő karpántot (inkább okoskarkötőnek kategorizálnám), egy Garmin Vivosmart HR-t és nagyon bejött. Mind az okosfunkciók, mind az aktivitással kapcsolatos funkciók. Ár/értékben szerintem nagyon jó. 0-24 használom gyakorlatilag azóta. Óra helyett is.

N.otorious: ne gyökerezzen meg ez a szóhasználat ha lehet ;)

[ Szerkesztve ]

(#7378) Tibee86 válasza lugosi (#7377) üzenetére


Tibee86
veterán

Jó cucc lehet nagyon, még megjelenés előtt nagyon szemeztem vele, de amennyibe kerül hamar elhesegettem a gondolatot, hogy vegyek.

(#7379) buvartacsko válasza N.otorious (#7374) üzenetére


buvartacsko
addikt

és mégis pontosan milyen LAGGGGGGGGGról van szó? azt még senki sem fejtette ki, mi LAGGGOL?

vettem ma egy csúcs htc-t LAGGOL szóval szar, de nem mondom el mi nem működik vagy mi laggol, nehogy megoldást találjunk, eladom inkább aztán élek a tudatban tovább hogy szar az android, me lagggol!!!444

(#7380) tevike válasza spawn21 (#7376) üzenetére


tevike
senior tag

Kifogtal egy hibas darabot, a baratomnak, nekem is 6S-em van, semmi baja, nem akad, nem lagol, hibatlan es semmi baja nincsen.

Minden brandnek meg van a maga bugod kiadasa, mindenhol van hibas darab.

Anno vettem (volna) egy 6ost, bontatlan, fuggetlenul, hat be sem kapcsolt se toltest sem vett fel 220rol.

A Samsungrol nem is beszelve, voltak ott is hibak, az Lg-k mg egyenesen undorito mennyisegu hibat mutattak a kozepso kategoriaban regen. Csak a premium hasznalhato abbol reszemrol.

Szoval egy szonak is szaz a vege vagy forditva, egy 200ezres uj telefonnak ha hibaja van az javitando garanciaban nem a brand a hibas talan.

Koszonom a karkoto tippet, megnezem mindjart es irok!:R:D

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#7381) tevike


tevike
senior tag

Juj, de hat ez 40.000,- forint :DD

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#7382) madgie válasza spawn21 (#7376) üzenetére


madgie
titán

Ja, értem :)

Nekem semmi gondom a hatossal, nem is nagyon viszket a seggem, hogy 6S-t vegyek :)

(#7383) Tibee86 válasza madgie (#7382) üzenetére


Tibee86
veterán

Na pedig az aztán még jobban laggol. :P
Bezzeg az én 5S-sem 8.4-gyel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#7384) Lall válasza spawn21 (#7370) üzenetére


Lall
veterán

Ki lehet mondani a bűvös szavakat, van sok hülyesége, hibája, de hogy laggolna. A lányom 4S-e az laggol, de ez? :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7385) B-L-A-C-K válasza Lall (#7384) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Van benne, de nem a telefon tehet róla hanem az iOS, ha bemész a Beállítások -> Mobiltelefon, és ott elkezded letekerni, akkor laggolás tapasztalható (nálam is, nálad is, mindenkinél).

(#7386) kali válasza B-L-A-C-K (#7385) üzenetére


kali
legenda

valaki erre is írta, hogy nála nem, amikor erről volt szó.

(#7387) B-L-A-C-K válasza kali (#7386) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt nem tudom elhinni, eddig ami iPhone kezembe kerül direkt megnézem az összesen, mindegyiknél tapasztalható volt. Gondolom neked is, legjobban akkor csinálja ha belepörgetsz lassan.

(#7388) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#7385) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hogy en nem
Latok semmit az biztos! Bar nalam az animacio ki van kapcsolva!

(#7389) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#7388) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az nem befolyásolja, ha lassan görgeted lefelé nem szaggat be? Én még nem láttam olyan iOS 9 alatt...:)

(#7390) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#7389) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Minden beallitasba bementem szinte, lehet vak vagyok de nem latom mire gondolhattok.

(#7391) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#7390) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Annyira nem nagy, de jelen van. i6 topikban mondtam is a gyereknek aki hisztizett hogy ilyen sajnos van...

Levideóztam neked -> link

(#7392) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#7391) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Igaz! Látom! De most ez valakit annyira zavar? Ez legyen a legkisebb gond szerintem!

(#7393) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#7392) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Engem abszolút nem zavar, de sokak tudod szeretik a kifogást keresni, itt most megtalálták és lovagolni lehet rajta... :)

(#7394) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Csak gratulálni tudok ha valaki ebbe köt bele!

(#7395) FIREBLADE78 válasza B-L-A-C-K (#7393) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Enyém is laggol,mint a szemét ahol vidiztél. Talán még jobban,mint a tiéd. Földhöz is verem mindjárt hisz ez egy szifon. Wtf

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7396) Treff válasza B-L-A-C-K (#7391) üzenetére


Treff
aktív tag

Ha nem mutatod meg, sose veszem észre! :)

Ennél azért vannak ezerszer nagyobb hiányosságai/gyengeségei a telónak, inkább arra koncentráljanak a fejlesztők. (Nem mintha más rendszer/teló esetén nem volnának)

(#7397) kali válasza B-L-A-C-K (#7387) üzenetére


kali
legenda

igen, írtam is a másik témában, hogy ott nekem is röcög kicsit, bár nem vészes, nagyítóval kellene nézni, ha nagyon kötekedni akarnék miatta.
soha ne legyen nagyobb probléma a rendszerrel, mert amúgy ettől nagyobb hibát nem látok/tapasztalok, ezért csodálkozom, amikor a főképernyős lapozáskor...stb. ír valaki nagy akadásokat, na ott már egyedi probléma lehet, mert olyannal sosem találkoztam a 4 hónap alatt, mióta használom a 6s plus-t.

[ Szerkesztve ]

(#7398) B-L-A-C-K válasza kali (#7397) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Engem sem érdekel tényleg, csak mondom azért jelen van. Nemrég i6 topikban ment ezen a hiszti, a gyerek szánalmasnak és nagyon gáznak nevezte a szitut... :N

(#7399) galaxys80 válasza kali (#7386) üzenetére


galaxys80
veterán

De neki a menüpontot sem sikerült megtalálnia. :DDD
Egyébként valóban nem egetrengető dolog ez, viszont létezik.
Így azt állítani, hogy sehol nem laggol badarság. ;)

(#7400) Lall válasza B-L-A-C-K (#7385) üzenetére


Lall
veterán

Igen, ez nálami is megvan. Viszont a vita innen indult. "ezek a brutális laggok". Nem tapasztaltam még brutális laggokat. Őszintén szólva ez a mikrolagg sem tűnt fel. Szvsz bármelyik telefon tud hasonlót produkálni. De a brutális laggtól ez nagyon messze van.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.