Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8601) RAMb0 válasza tylerddd (#8600) üzenetére


RAMb0
tag

Majd ha valami benchmark alkalmazással kiderül belőle, tényleg elhiszem. :) Mondjuk annyiból lehetne korrekt az Apple is, hogy a RAM méretét is közzé teszi.

[ Szerkesztve ]

(#8602) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk tényleg elgondolkodtató ez hogy 1GB vagy 2GB, én egyre jobban hajlok az 1GB-ra, hiszen miért adnák akkor ~160 ezerért 6S-sel szemben ha csak a 3D Touch esik ki tudásban, értelmetlen húzás lenne a részükről.

Ha viszont 2GB lesz benne, akkor 120-130 körül már lehet venni pár hónap után GSM boltokba, illetve használt vonalon, annyiért meg nálam elég bestbuy iPhone lenne. Szerettem az 5S kinézetét, és a méretét is, és ár barát is lehetne. Ha viszont a 2GB nem kapja meg már elgondolkodtató.

tylerddd: Erre ne alapozzunk inkább...:)

[ Szerkesztve ]

(#8603) Lefty


Lefty
addikt

Na milyen a 9.3? Nekem meg toltodik.

(#8604) lezu20


lezu20
tag

En most frissitem👋

(#8605) Lall


Lall
veterán

Végre nincs a kamera bug.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8606) Lefty


Lefty
addikt

Na fent van, egyelore nem erzek valtozast a plusz funkciokon kivul. A beallitasok nem ugy volt kap 3D touch-t?

A kameranak milyen bugja volt amugy?

(#8607) Lall válasza Lefty (#8606) üzenetére


Lall
veterán

Nálam az, hogy ha elindítottam volt mikor kellett neki 3-4 mp míg magához tért. Mások is panaszkodtak itt erre.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8608) Lefty válasza Lefty (#8606) üzenetére


Lefty
addikt

Most mar mukodik, eloszor probaltam es nem volt semmi, erdekes.

Lalll, nekem ilyen nem volt, poccre indult mindig.

[ Szerkesztve ]

(#8609) tylerddd


tylerddd
veterán

@ BLACK Olyan, mintha a Moniltelefon-nál nem lagolna!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8610) Lefty válasza tylerddd (#8609) üzenetére


Lefty
addikt

Es tenyleg :D Most mar akkor vegre sehol nincs lag? ;]

[ Szerkesztve ]

(#8611) Blackmirror válasza tylerddd (#8609) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Laggol az :(

iPhone X@R, iPad Pro

(#8612) tylerddd válasza Blackmirror (#8611) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem tudom, nálam egyértelműen jobban siklik.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8613) buvartacsko válasza tylerddd (#8609) üzenetére


buvartacsko
addikt

nekem is így tűnt, de megfigyelhető azért hogy még recseg kicsit. :) de valóban jobb a helyzet!

(#8614) Pucu1989


Pucu1989
csendes tag

Sziasztok, sikerült ma nekem is beszereznem egy 6s-t, viszont egyből problémába is ütköztem! Zenét szeretnék rakni a telóra, viszont minimum 12.3at vagy utáni itunes t kér viiszont a gépem elég régi, xp van rajta (mást nem is bír már el)viszont az újabb itunes minimum win 7et kér! Mit tegyek? :(

 iPhone 15 PM

(#8615) Lefty


Lefty
addikt

Ez a night shift jo otlet volt, sokkal kellemesebb itt a sotetben igy.

(#8616) h1mpi válasza Lall (#8607) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nekem is volt ez a kamera bug

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#8617) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#8609) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jelenleg most nincs 6S-sem, így nem tudom annál megnézni, 5S-t használok, ott még mindig van olyan annál a résznél.

(#8618) bok92


bok92
addikt

Hihetetlenül nagy probléma, de elvileg a Beállítások ikon 3D Touch opciói között nem kellene hogy ott legyen a háttérkép beállítás is?

(#8619) hj.jani95


hj.jani95
aktív tag

Hol tudom át állítani az Apple Id-mat más e-mail címre?

Kis Pál vagyok, na hali!

(#8620) kali válasza hj.jani95 (#8619) üzenetére


kali
legenda

link -> bejelentkezés -> fiók/szerkesztés -> e-mail cím szerkesztése -> megadod az apple id-ként használni kívánt új e-mail címet -> kész!

(#8621) univerzita válasza Pucu1989 (#8614) üzenetére


univerzita
addikt

Ha van megosztott mappád a számítógépen akkor felteheted wifin valami média playerbe. De akkor a számok nem a Zene között lesznek hanem a felrakott playerbe.

(#8622) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#8590) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

3DTouch amúgy is sztem értelmetlen lenne egy 4 colos kijelzőre, személy szerint nem lépnék vissza kisebb kijelzőre lehetne benne 4gb ram is, viszont a i5 kinézetét jól tették hogy betartottak, anno az a kínai video jól bekavart.... ;]

Jó lett az új IOS, 9.2 után nem lett lagosabb, eddig gördülékeny, 3DTouch sztem gyorsabban ugrik, night shift tetszik és az akkumlátort is jobban kiméli.

(#8623) RazoR


RazoR
veterán

Hogy érdmes frissiteni? iTunes-al vagy wifin is mehet?

(#8624) lugosi válasza Pucu1989 (#8614) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az a baj, hogy még a syncios-hoz is legalább Vista kell. De esetleg próbáld meg azt, bár xp-n nem tudom, hogy működik-e.

(#8625) Lall


Lall
veterán

Eddig sem volt lassú, de szerintem egyértelműen gyorsult a telefon a 9.3-al. Böngésző is gyorsabb lett.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8626) KD6-3.7 válasza RazoR (#8623) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Teljesen mindegy. Ahol neked kenyelmesebb.

(#8627) hemaka válasza Pucu1989 (#8614) üzenetére


hemaka
nagyúr

Copy Trans manager

(#8628) tylerddd


tylerddd
veterán

Tegnap ráfrissítettem a rendszerre. Valahogy nagyon smoothnak tűnik és nagy valószínűséggel eltűnt az a bug, h feloldás után késve jelenik meg a felső sáv (szolgáltató/idő/akku). Ennek nagyon örülök, mert elég idegesítő volt. Az akkut sem befolyásolta rossz irányba, a Night Shift is nagyon jó, a 3D Touch is mintha finomodott volna, a Beállításoknál viszont érdekelne, h mi alapján van ott a 3 lehetőség, nálam akku, BT és wifi.

Az viszont megmaradt, h az értesítési sáv visszatolása után ugranak egy hangyafa**nyit az ikonok valamilyen irányba, mondjuk 10ből 1 alkalommal.

Összességében úgy érzem jó lett a frissítés ... aztán reméljük nem jön elő semmi.

@ BLACK Bocsi, tudtam, h nincs i6s nálad, csak nem jutott eszembe :B

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8629) Treff válasza hemaka (#8627) üzenetére


Treff
aktív tag

Én is ezt használom!
Jobb és kisebb, mint a Snycios, nem kell neki iTunes sem!

(#8630) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Böngésző talán egy picit nehezebb, wifi t is nehezebben kapja fel, hmmm?

(#8631) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem eddig LTE-t írt ki a T-s hálózat, most 4G lett.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#8632) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Igen, 4G t ír......

Sztem amúgy a böngésző nagyon picit lassabb lett. Safari

[ Szerkesztve ]

(#8633) buvartacsko válasza TechN7ne (#8632) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nem lett. Rakd vissz a tökéletes 9.2-t aztán elégedetten tavozz szerintem. :)

(#8634) kali válasza h1mpi (#8631) üzenetére


kali
legenda

frissült a (szolgáltatós) modem, átállnak mindenhol lte-ről a 4g-re.
jön az 5g, ami összevonható a 4g-vel, szerintem emiatt.

(#8635) FIREBLADE78 válasza buvartacsko (#8633) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hol állítom be a tács ájdít jegyzethez? :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8636) Treff


Treff
aktív tag

Nektek se működik rendesen a Touch ID, ha a telefon vízszintesen vagy az asztalon van?
Csak ha felveszem a kezembe, akkor old ki 10-ből 10x.

6S, 9.1

[ Szerkesztve ]

(#8637) Rage47 válasza FIREBLADE78 (#8635) üzenetére


Rage47
veterán

nyiss meg egy jegyzetet
jobb felül a megosztás gomb

(#8638) Lefty válasza Treff (#8636) üzenetére


Lefty
addikt

Nekem special jo, tobbszor is probaltam.

(#8639) Vasy09 válasza Lefty (#8638) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekem is, bár olyan már előfordult, hogy egyszer egyszer elsőre nem vette a lapot, de másodikra mindig! :R

Gamertag: Vasy09

(#8640) Blyan válasza bok92 (#8618) üzenetére


Blyan
félisten

Nem, az kb harmadik béta után kikerült és most a véglegesben sincs ott.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8641) brumi15 válasza lezu20 (#8560) üzenetére


brumi15
csendes tag

Az is megoldás ha mp4 -et nézel😜 Azt jol kezeli a vlc a feliratokkal. Igy hogy "kicsi" a felbontása a kijelzőnek, nem rossz a x264-es minőségű filmek.

(#8642) Lall


Lall
veterán

Az üzemidő viszont nálam nem túl fényes. Nem volt még ilyen, hogy reggeltől délutánra 7%-on álljon. Remélem pár töltésciklus után beáll az új szoft.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8643) RAMb0


RAMb0
tag

Urak, azt hiszem el is döntöttem, 6S helyett SE lesz, tekintve, hogy a SoC egy az egyben a 6S-é (igen, a 2 GB RAM is: [link]), a hátlapi kamera szintén, az előlapi nem gáz, nem szelfizek, skype-ra és videóhívásokhoz tökéletes. A 150-es LTE sem érvágás.

Azt hiszem, hogy a i6 16 GB-os árán egy 64GB-os 6S-es vassal szerelt SE simán jó vétel lehet. A 3D touch meg nem létfontosságú. :)

[ Szerkesztve ]

(#8644) Blyan válasza Lall (#8642) üzenetére


Blyan
félisten

Nálam rendben van az is. Vagy csak túl régóta használom a bétákat. :D

(#8643) RAMb0

Szvsz jó döntés, jobb döntés, mint i6-ot venni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8645) lugosi válasza FIREBLADE78 (#8635) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Beállítások / Jegyzetek / Jelszó.
Itt kell jelszót megadni, majd a touch id is bekapcsolható. Jelszó nélkül nem.

(#8646) FIREBLADE78 válasza lugosi (#8645) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Habár lehet felesleges,mert amúgy is van tacs id

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8647) lugosi válasza FIREBLADE78 (#8646) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Fene tudja, hogy felesleges-e. Ha már felmerült benned a kérdés, hogy beállítsd, akkor nem biztos hogy felesleges. Szerintem mivel annyira nem idő egy touch id, én simán beállítom a jegyzetekre.

(#8648) d@minator


d@minator
addikt

Már azt hittem vissza kell raknom a 9.2.1-et, mert tatás lett a telefon a frissítés után de nagy nehezen a "húzogatós trükk" [link] 9.3 alatt is működik. :C

(#8649) Blyan válasza d@minator (#8648) üzenetére


Blyan
félisten

Annyira ruppótlan így, hogy az valami elképesztő. Nekem már a 9.1 is produkálta ezt és sikítva indítottam újra a telefont, annyira gáz.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8650) hemaka válasza d@minator (#8648) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez tök jó, itt látszik milyen gyors igazából a teló. :D A Sony Z5-öm is így van beállítva, de ott látszik, hogy az animáció nem design, hanem lag eltakarás :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.