Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) #27813376 válasza mike710 (#7000) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nekem nem karcolja.

(#7002) Godfather válasza mike710 (#7000) üzenetére


Godfather
aktív tag

Gondoltam. 🙂 ha nem kerül alá por, akkor szerintem nem fogja, mivel elég puha anyagból van, és nem mozog a telefonon. Tehát a tok maga nem hiszem, hogy megkarcolja a telefont. Fém vs. műanyag.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#7003) csenor


csenor
senior tag

Szerintem ezek a szilikonból lévő tokok nem karcolnak.

(#7004) anderledani


anderledani
őstag

Csatlakozom a csapathoz egy iPhone 6S 64GB Space-Gray-el. :D

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#7005) kali válasza csenor (#7003) üzenetére


kali
legenda

azok nem, de a tok és a telefon közé szorult porra figyelni kell.

(#7006) mike710


mike710
aktív tag

Akkor egyelőre marad, köszi srácok! Jó vékony így a telefon :)

(#7008) tylerddd válasza mike710 (#6996) üzenetére


tylerddd
veterán

Ezeket a fajtákat elvileg érdemes bizonyos időközönként kiportalanítani, mert ha bemegy alá valami, az karcolhatja a telefont. A levétellel viszont az a baj, h vékonyságánál fogva könnyen kinyúlik, ha sokat szedegeti le az ember.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7009) mike710


mike710
aktív tag

Igazából tettem a hátlapra egy fóliát, azt úgyse látom tokban szóval csak az oldala az ami necces. De ha nem csúszkál,akkor nem is karcol. Vagy nincs igazam?

(#7010) Horovic válasza anderledani (#7004) üzenetére


Horovic
aktív tag

Üdv a csapatban, nekem is ez a kombo van. Nagyon pöpec.

(#7011) csenor


csenor
senior tag

Venni szeretnék a mostani üvegfólia helyett egy olyat ami a lekerekedő részt is védi.
Valakinek valamilyen tipp (tokot is használok ami remélem nem nyomja le)? :U

(#7012) Gsx-rr válasza csenor (#7011) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Neha erdemes 1-2 oldalt visszaolvasni.

(#7013) tylerddd


tylerddd
veterán

Nem vagyok az a minden apró hibával szervizbe rohanós fajta, de most valami pár napja elkezdett zavarni: a Home gomb, kb. 3-6 óra közötti negyedében ha finoman megtapicskolom (tehát nem benyomom a gombot), akkor kis kattogás hallható. Olyan, mintha két réteg lenne egymáson és azok elváltak volna egymástól. "6-12 óra" között nem érezhető. A mindennapos használatban 20-ból ha egy alkalommal érzem ezt, de ha direktbe elő akarom hívni, akkor mindig jelen van. Elnézést, de nem tudom jobban leírni a jelenséget!

Megéri ilyen hibával bevinni? Mi van, ha visszadobják, h ez nem hiba és leadtam 2 hétre a telefont?! Viszont mi van akkor, ha október után leválik mondjuk a gomb és csá. Egy Home gomb csere mennyibe fájhat ennél a típusnál?! Tanács, okosság?!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7014) kali válasza tylerddd (#7013) üzenetére


kali
legenda

sima 6-os kapcsán hallottam ilyet korábban, kivárt vele a csávesz, hogy majd a jótállás lejárta előtt cserélteti, de sokkal korábban, néhány hét elteltével megszűnt magától a jelenség.

(#7015) tylerddd válasza kali (#7014) üzenetére


tylerddd
veterán

Értem, én is úgy gondolom, h van még bőven idő októberig, elképzelhető, h összekopik ott majd valami és megszűnik a jelenség :)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7016) lupus_l válasza tylerddd (#7013) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Szimplán a gumigyűrű és a gomb között koszolódik be, ez okozza a kattogást.
Nekem ez a megoldás segített, de nem hozzáértő kezek mellett a garancia megvonást kockáztatod, hiszen 91% feloldhatja a kijelző védő réteget is....

(#7017) Ed Parker válasza tylerddd (#7013) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem ilyen volt az előző és a mostani is, sok vizet nem zavar.
iPad pro-n nem kattog nekem.

(#7018) tylerddd válasza lupus_l (#7016) üzenetére


tylerddd
veterán

Nálam nem ez a probléma, nem kattog, le se kell nyomni a gombot, h ez a holtjáték azon a területen érezhető lehessen.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7019) TheMarci válasza tylerddd (#7018) üzenetére


TheMarci
addikt

Nekem is van, meg sok más embertől is hallottam, de nem hiszem, hogy cserélik, mert a használatot nem igazán befolyásolja.

Do You Dream?

(#7020) istibond


istibond
tag

Sziasztok!
Tudom sokszor volt mar targyalva, de valaki tud ajanlani full keretes uvegfoliat ami a szeltol szelig van?
Koszi

(#7021) csenor válasza istibond (#7020) üzenetére


csenor
senior tag

Pont én is ma kérdeztem ezt. Nézelődtem.
A nillkin cp+ olcsó, de azt írják nem az igazi.
A moshi ivisor glass jónak tűnik, de drága.
Én nem jutottam düllőre. :U

(#7022) istibond válasza csenor (#7021) üzenetére


istibond
tag

Ezeket kulfodrol vagy itthon nezted?
En is neztem itthoni xprotectort 5000 ft korul van hozza, csak fel is kene rakni,
Meg soha nem csinaltam igy felek elrontom.
Most egy sima uvegfolia van rajta, 2500 ft egy gsmboltba es fel is raktak.

(#7023) csenor válasza istibond (#7022) üzenetére


csenor
senior tag

Néztem kint is és itthon is.
Ha megveszed és beviszed egy telefonboltba szerintem 500-1000ért feldobja a boltos, ha félsz tőle.

(#7024) istibond


istibond
tag

Jogos! Most talaltam egyet az apron fullkeretest nagyon olcson, lehet az lesz.

(#7025) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Nekem van egy tippem.
Sokat nézelődtem,de tényleg sokat,egyetlen egyet találtam a cinderen kívül,ami a vélemények,képek,videók alapján hozza a vártat.
Az ára ennek is 10e körül van de akciósan olyan kb 6e volt de még most is 7e körül van,azt mondtam egyszer belefér.
Olyan 8-10 nap múlva fog megjönni
Ice Max 3D glass
[link]

Illetve ettől a gyártótól/GodoSmith/ rendeltem még két tokot,egy pirosat hogy feldobjam a szürke fekete szint,meg egy feketét tartaléknak. Darabját olyan 1600Ft ért.
Luxury cover case
Olyasmi mint a rock pure series tokom/meg amit sokan vettek az i3c/de jobb a hangszóró kivágása,mert itt tényleg csak a lyuk van kivágva,a hangerő és bekapcs gombon rajta van a jel,illetve nincs rajta márka jelzés.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#7026) SonyNex7 válasza csenor (#7021) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Vigyázzatok mert sok full keretes nem az hanem olyan mint a nillkin vagy a nuglas. ,de ha az is akkor is sok pl xprotector fém keretes ami kopik,vagy carbon keverék ami csúnya matt,vagy mint a moshi műanyagból van.

[ Szerkesztve ]

(#7027) istibond válasza SonyNex7 (#7026) üzenetére


istibond
tag

Koszi a tippeket!

(#7028) istibond


istibond
tag

Sajnos van egy nagyobb problemam, kattog a kijelzo jobb oldalt kisebb nyomasra, most vettem eszre. :(
Holnap irany az istyle ... Regen a 6 nal olvastam ilyet de 6s nel meg nem nagyon.
Valakinek volt mar?

(#7029) istibond válasza istibond (#7028) üzenetére


istibond
tag

Pontosabban a bekapcsologomb kornyekenel,jobb oldalt , 1 cm en keresztul kb. :( ott elege hangosan kattog,illetve bal oldalt is alul,de ott kevesbe van jelen . 2 hetes a telo .

[ Szerkesztve ]

(#7030) SonyNex7 válasza istibond (#7029) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Szerintem nem igen fordul elő.
Irány a szerviz,de felújított darabot fogsz kapni,amit nyilván nem fogsz észre venni mert mindenben megfelel az újnak.
Amennyiben online vetted 14 munkanapon belül vagy,indoklás nélkül add vissza és vegyél egy ujjat!!!

[ Szerkesztve ]

(#7031) istibond válasza SonyNex7 (#7030) üzenetére


istibond
tag

Mit jelent pontosabban a felujitott?
Sajnos hetfon volt 2 hete igy mar kicsusztam.

(#7032) #27813376 válasza SonyNex7 (#7030) üzenetére


#27813376
törölt tag

Üveget majd tesztképekkel várjuk. Én is keresek már egy olyat ami tényleg igazi lehet. Jó a Nillkin, jó, de mégis a széle gyűjti a toknál a koszt.

(#7033) B-L-A-C-K válasza istibond (#7031) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A csere készülékek úgynevezett refurbished készülékek, ami annyit jelent hogy használt hibátlan alkatrészekből is áll, és egy teljesen új burkolatot/kijelzőt kap. De ha egymás mellé teszel egy bontatlan új, és egy ilyen "új" készüléket semmi eltérést nem fogsz tapasztalni. Persze átvétel előtt érdemes átnézni mert volt már nekem is hogy összerakás közben egy kis karc keletkezett rajta és úgy akarták ide adni.

[ Szerkesztve ]

(#7034) istibond válasza B-L-A-C-K (#7033) üzenetére


istibond
tag

Koszi!
Amugy azon is gondolkodom hogy igyhagyom, ha nem cserelem ,kesobb lesz ebbol valami baj esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#7035) B-L-A-C-K válasza mike710 (#7000) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha fém reszeléket szórsz a tokba, és úgy rakod fel, biztos karcolni fogja.

(#7036) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Amúgy innen rendelve már kaptam 2 különböző tokot is. Egyik olyan mint a képen szereplő vékony hajlékony műanyag, a másik meg kicsit vastagabb, keményebb műanyag.

Összehasonlító kép: 1, 2

Mind2 jó amúgy, de nekem a rugalmasabb fajta (képen a jobb oldali) jobban bejön, nem tudom mi alapján küldenek ilyet vagy olyat, de szerintem a rugalmasabb változat ez lesz, azaz onnan csak ilyet fognak küldeni (gondolom, bár még onnan nem rendeltem, de most berendelek egyet).

[ Szerkesztve ]

(#7037) #51177472 válasza istibond (#7028) üzenetére


#51177472
törölt tag

Nekem 5s-el volt ilyen.

(#7038) barmar válasza istibond (#7028) üzenetére


barmar
aktív tag

szia
nekem nyekereg a kijelző egy kicsit nyomásra. nemtudom hogy ugyanaz-e a bajunk csak máshogy fogalmazunk :)

(#7039) istibond


istibond
tag

Beadtam a telot! 5 munkanapot mondtak kb, felulvizsgaljak,lehet csere lesz ujra,vagy megcsinaljak.
Azt mondtak nekem hogy nem szabadna elvileg kattognia mert 6s nel mar ragasztottak a kijelzot nem pedig csavaroztak.
Meglatjuk remelem minden rendben lesz. :) Addig egy 5s t nyuzok.
Barmar: nekem kattogott es ellege latvanyosan es hangosan,ugy ahogy leirtam , az istylelos srac is mondta hogy rendesen kattog.(nem kicsit).
Neked hol nyoszorog? Vagy milyen mertekben? Kattogas?

[ Szerkesztve ]

(#7040) galaxys80 válasza istibond (#7039) üzenetére


galaxys80
veterán

A 6 is ragasztva van. Pont amiatt fordul elő a kattogás, hogy elenged a ragasztó.

[ Szerkesztve ]

(#7041) B-L-A-C-K válasza galaxys80 (#7040) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vagy nem volt csak meghúzva normálisan a 2 alsó csavar.

(#7042) Blyan válasza B-L-A-C-K (#7041) üzenetére


Blyan
félisten

Nem hinném, hogy a "Pontosabban a bekapcsologomb kornyekenel,jobb oldalt " résznél való kattogást az alsó két csavar meghúzása oldaná meg.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7043) B-L-A-C-K válasza Blyan (#7042) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt nem annak írtam aki most adta le, hanem annak akinek válaszoltam is (galaxys80), Ő meg i6-ról beszélt, és i6 esetén sokszor az alsó 2 csavar meghúzás segített a kattogás orvoslásában.

Szóval mielőtt kötekednél olvass értelmesen... ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#7044) galaxys80 válasza B-L-A-C-K (#7041) üzenetére


galaxys80
veterán

Biztos volt ilyen is. Nálam látható jele is volt (apró pöttyök), hogy elengedett a ragasztó.

(#7045) B-L-A-C-K válasza galaxys80 (#7044) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze volt/van olyan is, de nagytöbbségüknél csak a csavart kellett/kell meghúzni.

(#7046) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#7045) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nekem volt olyan ami random hol itt ,hol ott "kattogott. Képernyő közepe ,bal felső sarok.

(#7047) djdawed


djdawed
csendes tag

Sziasztok. Van itt valaki aki LG G4-ről váltott? Kaptam egy egész jó ajánlatot és szeretném tudni, hogy megéri-e lecserélnem a G4-et. :)

(#7048) istibond válasza galaxys80 (#7040) üzenetére


istibond
tag

Lehet,nekem ezt mondtak!

(#7049) csenor válasza djdawed (#7047) üzenetére


csenor
senior tag

Az LG G4 jó telefon amit nem biztos, hogy megéri lecserélni. :U
De a rajta lévő android miatt mindenképpen megéri a csere. :))

(#7050) csenor


csenor
senior tag

Hol tudok Imei-t leellenőrizni a legpontosabban online? :U
Fizetős megoldás is szóba jöhet. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.