Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8101) Vasy09 válasza gergotb (#8096) üzenetére


Vasy09
őstag

Az S7-et majd inkább az I7-tel kellene összevetni, mivel az nem a 6s vetélytársa lesz! :U Bár hozzáteszem, az S7 mellett sem kell szégyenkeznie az I6S-nek! :K

Gamertag: Vasy09

(#8102) B-L-A-C-K válasza gergotb (#8099) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Előbb írtad gyenge, most meg jó gyors, mielőtt nagyon bekavarod magad add el, menj vissza androidra, látom neked inkább az fekszik.

Kijelző meg szubjektív, iPhone-oknak valós színei vannak, Samsungnak meg telítettebbek, egyik se rossz, inkább felhasználó függő ki melyiket szereti.

(#8103) RAMb0 válasza Vasy09 (#8101) üzenetére


RAMb0
tag

Pláne, hogy hiába van benne 4 GB RAM (aminek több mint a felét megeszi az Android+TW kombó, plusz, hogy az utóbbo sok olyan szolgáltatást indít, amit sosem fog várhatóan használni és feleslegesen eszi a CPU időt és a RAM-ot), meg csoda kijelző, filmet nem azon fog nézni egész éjjel.

Míg a sima i6 és az i6S elvan 1, illetve 2 GB-tal.

[ Szerkesztve ]

(#8104) Blyan


Blyan
félisten

A kijelző pletykák szerint a következő genrációban vagy az utána jövőben amoled lehet, szóval aki emiatt problémázik, annak ez a dolog megszűnik majd.

A SoC meg minden csak nem gyenge, még a most megjelenő S820/Exynos 8890 szerelt készülékekkel is bőven partiban van.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8105) gergotb válasza RAMb0 (#8100) üzenetére


gergotb
tag

Windows-osom volt, Android még sosem volt, pont a felhasználói pozitív tapasztalatok miatt választottam iPhone-t, meg a gyári garancia miatt - de ez utóbbi úgy tűnik nem stimmel.

(#8106) galaxys80 válasza gergotb (#8105) üzenetére


galaxys80
veterán

Mi nem stimmel a garanciával? :U
Nem vagy egy egyszerű eset....

(#8107) gergotb válasza galaxys80 (#8106) üzenetére


gergotb
tag

Az hogy én úgy tudtam világ garancia van Apple termékekre - bárhol veszed, bárhova beviheted - kapsz újat.
De ez sajnos nem igaz.

(#8108) RAMb0 válasza gergotb (#8105) üzenetére


RAMb0
tag

Ez mind szép és jó, de továbbra is az S7-re gyúrásról és ahoz való méricskélésről van szó, ha valami nem tetszik hirtelen az iPhone-ban számodra. Nem kell egyből lehúzni valamit, ha még nem próbáltad kis/ismerted meg jobban.
Az utóbbiról akkor nyilatkozz, ha már elvitted és valóban negatív a tapasztalat.

(#8107): Nem arról szól a világgarancia, hogy ha bármi gondod van azonnal ugranak és cserélik. Ha nem rendeltetés szerű használatból van, nem fogják. De előtte be kell vizsgálniuk. Ennyi erővel lehet olyan, aki hetente ledobja a telefont direkt és szó nélkül cserélniük kellene.... De szerencsére nincs ilyen és nem is cserélik szó nélkül ilyen esetnél.
Ha lötyög a gomb, vidd be, vizsgálják meg, ha valóban garis hiba, akkor a korábban említett módon kapsz cserét. Ha nem, vagy valami gyanús lesz, akkor ismét az ezer számra behozó illetővel van a gond, ahogy azt nem egyszer említettük. "Olcsó húsnak híg a leve"

[ Szerkesztve ]

(#8109) galaxys80 válasza gergotb (#8107) üzenetére


galaxys80
veterán

Ha nem Ahmednél veszed az aluljárós GSM-ben akkor így is van. ;)
Sőt, még Ahmedét is kicserélik neked bárhol, viszont a garancia ilyen esetben nem indul újra.
Nem értem a problémádat.

(#8110) gergotb
De ki nem akarja neked cserélni?
Ne haragudj, de én már nem tudlak követni.

Szerk:
Nagyon jó kis telefon, kellemesen csalódtam benne, pár nap alatt megszerettem :)
Hál Istennek ki cserélték újra, ennek már stimmel garija, előre lekérdeztem és nem volt beaktiválva, aktiválás után meg jó a gari dátum.
Másikat valahogy véletlenül beregisztrálta valaki valahol.

Most akkor mi van? :Y

[ Szerkesztve ]

(#8110) gergotb válasza galaxys80 (#8109) üzenetére


gergotb
tag

Német Apple shopból van, Apple oldala szerint garanciás.
Akkor miért nem akarják cserélni?

(#8111) gergotb válasza galaxys80 (#8109) üzenetére


gergotb
tag

Most ezt írja Apple oldala:

Repairs and Service Coverage: Active

Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty.
Estimated Expiration Date: March 5, 2017

Most akkor ez miért ne lenne gyári garis??? :Y

(#8112) galaxys80 válasza gergotb (#8111) üzenetére


galaxys80
veterán

Válaszolj már arra kérlek amit kérdeztem. Ki az aki nem akarja neked cserélni??? És milyen indokkal?
De feljebb meg azt írod kicserélték a telefonod és rendben a garija.
Van ember itt, aki érti ezt?

(#8113) RAMb0 válasza gergotb (#8111) üzenetére


RAMb0
tag

Ne haragudj, de ki mondta, hogy nem lenne garis? Azon rugózól, hogy most cserélik-e, vagy sem. Bevizsgálják és majd eldöntik. 5 percen belül nem fogják vélhetően. Kevered a dolgokat nagyon.

(#8114) gergotb válasza galaxys80 (#8112) üzenetére


gergotb
tag

Elvesztetted fonalat :))
Semmi baja telefonnak, csak esetleges jövőben fellépő probléma miatt kérdeztem garit.
És black azt irta nem indul újra gari meg vmi fos teszt teelfont adnak nem újat.
Ez a csalódás oka!

(#8115) RAMb0 válasza gergotb (#8114) üzenetére


RAMb0
tag

Egy szóval nem írta, hogy teszt telfont adnak. Nézz utána a Refurbished címszónak a topikban. És azért kezdtük a garis témát átrágni, mert panaszkodtál, hogy lötyög a gomb. Tessék olvasni, értve.

(#8116) gergotb válasza RAMb0 (#8115) üzenetére


gergotb
tag

"Illetve nem egészen új készüléket kapsz, új ház, új kijelző, de a belseje használt, tesztelt, jó alkatrészekből van. Azaz ha egymás mellé teszel egy zsír új, és egy gariban cserélt "új" készüléket nem veszel észre semmit."

(#8117) B-L-A-C-K válasza gergotb (#8114) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ki írta hogy fos teszt telefont adnak :F Éppen azt írtam semmit nem veszel észre egy zsír új és e között. A garancia meg ha hivatalos forrásból veszed újra indul. De tényleg kib@szott idegesítő kezdesz lenni, próbálok neked értelmesen, és normálisan válaszolni, de nem sikerül felfognod a dolgokat. Bár már akkor az voltál mikor pár napja szaroztad a telefont mert a GSM-be megszívattak.

[ Szerkesztve ]

(#8118) buvartacsko válasza gergotb (#8116) üzenetére


buvartacsko
addikt

szerintem add el és vegyél galaxy s7-et, nem neked való ez a telefon, nem akarsz megérteni semmit amit mondanak neked, pedig nagyon kedves és segítőkész volt mindenki. nem vagy ide való...

(#8119) hj.jani95


hj.jani95
aktív tag

Valaki tudna nekem segíteni abban hogy: van egy céges e-mailom, ami össze van kapcsolva egy gmailos emaillel mert csak így tudom használni. Viszont ennek van egy céges "aláírása" amit nem lehet beállítani az iPhone gyári emailalkalmazásba. Ezért töltöttem le a gmail alkalmazást. Viszont ha írok egy e-mailt nem tudok csatolni fájlt, csak a Google driveról azt is úgy ha a címzettnek adok egy "hozzáférést" ahhoz a fájlhoz amit küldök neki. Én úgy szeretném hogy azt a fájlt ténylegesen is elküldje. És emiatt a probléma miatt tudnátok olyan alkalmazást mondani amivel tudom kezelni a céges aláírást, és egy PDF fájlt ténylegesen el is tudjam küldeni?

Kis Pál vagyok, na hali!

(#8120) BeastMode válasza hj.jani95 (#8119) üzenetére


BeastMode
őstag

Inbox, Outlook.

(#8121) Blyan válasza hj.jani95 (#8119) üzenetére


Blyan
félisten

PDF-et akkor tudsz csatolni pl ha az fizikailag a gépedre került, Adobe alkalmazás, vagy iBooks mondjuk. Onnan elküldheted magát a fájlt is csatományként.

Ezt a céges aláírást nem igazán értem, majd valaki tud rá érdemeben válaszolni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8122) tylerddd válasza gergotb (#8099) üzenetére


tylerddd
veterán

Én úgy gondolom nem vagyok fan, elismerem más rendszerek jóságait, de az ilyen elavult hardveren meg "Ja gyors amúgy, bőven elég nekem." dolgok hallatán bekattanok és nyálfröcsögve kezdek okoskodásba.

Most is elkezdtem írni egy hosszabb kommentet, de leálltam vele. Bllláááááá ... :U

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8123) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Szétvág ez a 3d tács. 100x nyomok 1 appra akkor sem tudom letörölni,mindig ez a fos jelenik meg vagy átugrik (nem tom normálisan megfogalmazni,se nem 3d,se nem jön elő a vibrálás) Hiába állítottam be legerősebbre. :W

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8124) BeastMode válasza FIREBLADE78 (#8123) üzenetére


BeastMode
őstag

Az ugye megvan, hogy törléshez nem kell erősen nyomni a kijelzőt, csak hosszan rajta tartani az ujjad?!

(#8125) FIREBLADE78 válasza BeastMode (#8124) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

:Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :U :U :U :U :U :U :U :U :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8126) #51177472 válasza FIREBLADE78 (#8123) üzenetére


#51177472
törölt tag

aaz igen....:DDdd

(#8127) HarleyCustom válasza gergotb (#8116) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Halloooooood?

Nem érteni magyar?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8128) BeastMode válasza FIREBLADE78 (#8125) üzenetére


BeastMode
őstag

Belőlem is hasonló reakciót váltott ki a #8123 kommented.

(#8129) Blyan válasza FIREBLADE78 (#8125) üzenetére


Blyan
félisten

Érdekes, nekem inkább nem megy az 3d touch, mint hogy ne tudjak hosszan nyomni.

De próbáld egy mappán (már ha használsz), ott ne működik a 3d touch egyáltalán (még).

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8130) tylerddd válasza Blyan (#8129) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem mappán belül is megy a 3D Touch.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8131) szucsinka válasza HarleyCustom (#8127) üzenetére


szucsinka
őstag

a srác tuti nemágyár és ném100as kérem kapcsolják ki :B :DDD

(#8132) HarleyCustom válasza szucsinka (#8131) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D

De azé' komoly a "pali" mi?
Mintha a falnak beszélnél....
Válaszolsz,beszélsz hozzá és teljesen másról dumál,mintha más dimenzióban mozogna... :D
Naggggyon kemény... :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8133) Blyan válasza tylerddd (#8130) üzenetére


Blyan
félisten

Nem azt írtam mappában, azt hogy egy mappán. Ami annyit tesz, hogy egy mappát nyomjon hosszan, akkor egészen biztosan nem lesz 3dtouch élményben része.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8134) buvartacsko válasza FIREBLADE78 (#8123) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ilyenkor ne erősen nyomj ra csak érj hozza a kijelzohoz kb. Nekem soha nem volt meg ezzel gondom érdekes.

(#8135) Treff válasza Treff (#8077) üzenetére


Treff
aktív tag

Kicsit elvitte a fonalat a lenke srác, így ismét felteszem a kérdést, hogy valaki ismeri-e az előzményben lévő eszközöket?

[ Szerkesztve ]

(#8136) tylerddd válasza Blyan (#8133) üzenetére


tylerddd
veterán

Bocs, félreértettem.

Amúgy a 3D Touch óta valóban újra kellett értelmezni a "hosszan nyomást". Most igazából hosszan kell érinteni törléshez/mozgatáshoz. Ha egyszerűen ráteszi az ember az ujját, beszürkül ugye az ikon és már szinte azonnal lehet is mozgatni. Esetleg "Határozott"-ra kell állítani a 3D-t, h erősebb nyomást igényeljen.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8137) lugosi válasza gergotb (#8114) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szia!

Kezd egy kicsit flémkeltésgyanús lenni a történeted. Nem elég, hogy dezinformációkat próbálsz terjeszteni, de több alkalommal beírod a mondanivalódnak jellemzően a végére a - véleményem szerint legtöbbször megalapozatlan - véleményedet, amire nagy valószínűséggel valaki "ugrani" fog, mert kinyílik a zsebében a bicska. Szerintem ez nem jó irány.

Félreértés ne essék, nem a véleményeddel vagy a kérdéseiddel van a problémám, hanem úgy érzem, hogy ennyire és ennyiszer nem lehet félreérteni azt, amit neked írnak, emögött már szándékos hangulatkeltést érzek, ami nem tesz jót a topiknak. Szóval szerintem kicsit körültekintőbben és nem hergelve a többieket jobb lenne.

(#8138) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Csináltam egy videót, egy kis trükk hogy tüntessünk el gyári alkalmazásokat.

link

(#8139) FIREBLADE78 válasza BeastMode (#8124) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Működik vazzeeeee :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8140) Blyan válasza FIREBLADE78 (#8139) üzenetére


Blyan
félisten

Én meg azt hittem irónia volt a sok szmájli, erre kiderült ,hogy tényleg nyomtad mint a meszes ahelyett, hogy csak rajtahagyod az ujjad? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8141) BeastMode válasza FIREBLADE78 (#8139) üzenetére


BeastMode
őstag

Én is azt hittem:D
Így a másik kommentem vedd semmisnek:R

(#8142) Atikusz válasza B-L-A-C-K (#8138) üzenetére


Atikusz
senior tag

Az a baj csak ezzel, hogy újraindítás után visszaállnak.

(#8143) B-L-A-C-K válasza Atikusz (#8142) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudom, videó leírásában ott is van. Amúgy nem sok értelme így, csak kis érdekesség.

(#8144) madgie válasza Atikusz (#8142) üzenetére


madgie
titán

Milyen gyakran indítod újra a telefont? Nálam max frissítésnél van ilyen :)

(#8145) Vasy09 válasza madgie (#8144) üzenetére


Vasy09
őstag

Akkor ez nálam sajna nem játszik, mert én minden este kikapcsolom! :U

Gamertag: Vasy09

(#8146) Lall válasza Vasy09 (#8145) üzenetére


Lall
veterán

Ki is kell! 1992-őt írunk.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8147) Vasy09 válasza Lall (#8146) üzenetére


Vasy09
őstag

:C :C :R :R

Lehet, hogy hülyének fogtok nézni, de én úgy vagyok vele, hogy mivel a fejem mellett van alváskor a teló, nekem ne sugározzon semmit! :DD :DDD

Gamertag: Vasy09

(#8148) B-L-A-C-K válasza Vasy09 (#8147) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Aksit is ki kellene szedni akkor már belőle... ;]

(#8149) madgie válasza Vasy09 (#8147) üzenetére


madgie
titán

A repülőmód pont erre való :)

(#8150) Lall válasza Vasy09 (#8147) üzenetére


Lall
veterán

Bűvös szó: Repülőgép mód! Bár így is kerülhet egy-két elektronikai szöszmösz a levegőbe. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.