Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) Ed Parker válasza tylerddd (#7649) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Sztem pont azért mert nekem is ha cég lennék jobb deal ha több pénzért ugyanúgy relatív "kicsi" tárhelyet adnék mint még kisebbet.
Én elférnék 500gb-on is, de valljuk be, ez az ár egy hétvégi diszkó belépő vagy két mozijegy ára.
Cserébe az adatok bárhol elérhetőek és biztonságban vannak.

(#7652) lugosi válasza tylerddd (#7649) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Régen jobban szegmentált csomagjaik voltak, most már csak ez az egy fizetős van sajnos.

(#7653) tylerddd válasza Rage47 (#7650) üzenetére


tylerddd
veterán

Azért a többinél van legalább 2-3 csomag az ingyenesen felül.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7654) galaxys80 válasza Ed Parker (#7647) üzenetére


galaxys80
veterán

Az egyik a legjobb ez tény. A másik legjobb meg a OneDrive. Én tulajdonképpen semmi különbséget nem éreztem köztük.
Viszont a OneDrive-nál van 30 Gb ingyen helyem, ami nekem bőven elég. A DP-nál pedig számomra pénzkidobás lenne a havi 10 euro. Semmi szükségem 1TB-ra.

(#7648) baker_

Ha valaki januárban még kérvényezte, akkor 15 Gb + 15 Gb Camera Roll. Tehát 30 Gb az ingyenes. Mindenki másnak 5 Gb.

[ Szerkesztve ]

(#7655) SonyNex7 válasza #51177472 (#7643) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nem vettem észre,de ahogy írtam nem sok tapasztalatom van vele.
Dension mar meg is válaszolta amúgy.

10€ a Dropboxért szerintem nagyon sok a legtöbb embernek,de ha valakinek erre van igénye.
Amúgy szerintem sokkal jobb a onedrive. Nekem jobban tetszik a menü rendszere.

[ Módosította: philoxenia ]

(#7656) Rage47 válasza tylerddd (#7653) üzenetére


Rage47
veterán

de az 1TB ugyanennyi

(#7657) tylerddd


tylerddd
veterán

Google Drive szóba se jön senkinél?! A felhős topikban az okosok múltkor azt mondták, hogy sebességre az a legjobb és legstabilabb .

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7658) Rage47 válasza tylerddd (#7657) üzenetére


Rage47
veterán

régen próbáltam, egy szemét volt az app ios-en
gondolom azóta javult az UI stb. de én alapból nem rajongok a Google appokért, nem igazán olvadnak bele az iOS-be. nem jöttek rá, hogy nincs vissza gomb iphone-on stb.

(#7659) galaxys80 válasza tylerddd (#7657) üzenetére


galaxys80
veterán

Én próbáltam, de a videókat hol feltöltötte, hol nem. (inkább nem)

(#7660) gergotb


gergotb
tag

Sziasztok!

Még sosem volt iPhone-om, de kezdek elcsábulni, több ismerős is nagyon ajánlja nekem.

Lenne pár kérdésem.

OneDrive elérhető iPhone-ról?

iOS mennyi helyet foglal?

Átlagos használattal mennyit bír az akksi és mennyi idő alatt töltődik fel?

Az igaz, hogy a BT-ja csak Apple termékekhez hajlandó kapcsolódni?

Ha meghibásodik a telefon, akkor tényleg cserélik újra? (Úgy tudom világ garancia van IMEI alapján).

Köszi válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#7661) B-L-A-C-K válasza gergotb (#7660) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Sziasztok!"

Szia

"OneDrive elérhető iPhone-ról?"

Igen

"iOS mennyi helyet foglal?"

pl 16GB-os esetén 11,9 GB a használható tárterület.

"Átlagos használattal mennyit bír az akksi és mennyi idő alatt töltődik fel?"

Az hogy kinél mi az átlagos az elég relatív, nálam 1,5 napokat elmegy. Az hogy mennyi idő alatt tölt fel sose néztem, de szerintem ~2 óra, iPad töltővel gyorsabban.

"Az igaz, hogy a BT-ja csak Apple termékekhez hajlandó kapcsolódni?"

Ez hülyeség , pl amihez én használtam már: Több külső hangszóró (Sony, TDK, Samsung), kocsiba kihangosító...

"Ha meghibásodik a telefon, akkor tényleg cserélik újra? (Úgy tudom világ garancia van IMEI alapján).
Köszi válaszokat! :)"

Nem minden hiba esetén, de ~95%-ban cserélik, és igen világ gari van rá.

(#7662) gergotb válasza B-L-A-C-K (#7661) üzenetére


gergotb
tag

Köszi szépen a lényegre törő válaszokat :)

(#7663) lugosi válasza gergotb (#7660) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Az igaz, hogy a BT-ja csak Apple termékekhez hajlandó kapcsolódni?"

Nem az a nagy különbség más gyártók termékeihez képest, hogy mihez hajlandó csatlakozni, hanem az, hogy mire tudod használni a BT-t. Arra ügyelj, hogy file küldésre pl. nem.

(#7664) Gekkito


Gekkito
tag

Sziasztok.

Vettem egy iPhone 6S-t. Beaktiváltam, lecsekkoltam, minden rendben volt. Aztán amikor elővettem az iPad-em, rá egy órára, pont telefonáltam (másik teloval) és nem figyeltem, hogy mit ír ki az iPad, csak rányomtam hogy mégse. Mint utólag kiderült, azt kérdezte hogy én jelentkeztem e be, vagy hogy párosítani akarom-e az új eszközt. lecsekkoltam megint, azt írta az apple-es ellenőrzés hogy Aktiválási zár: be. :F

Felmentem iCloud-ra, kitöröltem a készülekek listája közül, majd újra lecsekkoltam, akkor már jó volt, viszont a gariból valamiért levont egy hónapot... február helyett már csak januárig volt érvényes. Aztán ma megint kiírta a telefon, hogy aktiválási zár van rajta, megint lecsekkoltam, és tényleg.

Ettől függetlenül tudok app-ot tölteni, telefonálni stb. Mi ilyenkor a teendő? Vagy mi fog történni? Most ha bevinném szervizelni az istyle-ba akkor nem csinálnák meg? Plz help, nagyon fontos lenne, mert baromira idegesít.

Köszönöm :R

PSN: z340n3

(#7665) B-L-A-C-K válasza Gekkito (#7664) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szia!

Nem egészen értem mi a probléma. Ha vettél egy 6S-t és beaktiváltad, használod, van rajta jelkód minden akkor az aktiválási zár persze hogy él, azaz be van kapcsolva. Vagy mi vele a baj?

(#7666) Gekkito válasza B-L-A-C-K (#7665) üzenetére


Gekkito
tag

Igen, sorry.

Közben utána jártam a dolgoknak, és tényleg így kell lennie. Ne haragudj/haragudjatok. Hirtelen bepánikoltam és a szokásos hibába estem, hamarabb jajveszékeltem, mint tájékozódtam volna.

Még 1x bocs, my fail. :C

Amúgy nagyon jó a telo, maximálisan megvagyok vele elégedve.

PSN: z340n3

(#7667) Gudy


Gudy
tag

van komolyabb különbség a 6 és a 6s-között? megéri inkább 6s-t venni? Vagy azért a 6 is bőven jó?

(#7668) hefe77 válasza Gudy (#7667) üzenetére


hefe77
tag

Ha megteheted, akkor inkább 6S

(#7669) B-L-A-C-K válasza Gudy (#7667) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

20-30 ezres felárat megér, többet nem szerintem.

(#7670) Blyan válasza B-L-A-C-K (#7669) üzenetére


Blyan
félisten

Amúgy is annyi a különbség, nem?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7671) B-L-A-C-K válasza Blyan (#7670) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jaja, ott körül.

(#7672) Treff


Treff
aktív tag

Hol érdemes lightning kábelt venni normális áron?

Ebayről rendelt már valaki? Mert onnan 600 ft-tól sok ezerig kínálnak ilyen kábelt, csak jó lenne tudni, melyik eladó árul eredetit.

[ Szerkesztve ]

(#7673) hefe77 válasza Treff (#7672) üzenetére


hefe77
tag

Én még 4-nél bepróbálkoztam vagy 2 db kábellel, de amikor 3 hét után már tölteni sem lehetett vele, inkább lemondtam róla. Adatkábelként egyáltalán nem is működött. :(( Kidobott pénznek tartom. De azt nem tudnám megmondani, hogy lehet megállapítani az eredetiséget. Szerintem ellenőrzött forrásból származó kábellal jobban jársz, de Ebay nem az.

[ Szerkesztve ]

(#7674) buvartacsko válasza B-L-A-C-K (#7669) üzenetére


buvartacsko
addikt

szerintem meg az i6 nem ér egy forintot se. vagy 5s, vagy 6s.

(#7675) buvartacsko válasza Treff (#7672) üzenetére


buvartacsko
addikt

tessék, ez teljesen rendben van. 600 forintért nem fogsz eredeti kapni ebayről, azt már most megsúgom.

[ Szerkesztve ]

(#7676) B-L-A-C-K válasza buvartacsko (#7674) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

i6 vs 6S amit ténylegesen ki is használsz a 3D Touch de ez elhanyagolható, meg +1 GB ram előnye, nem töltődnek újra a netes oldalak/alkalmazások, mást nem nagyon használsz ki jelenleg. Szóval nem tudom neked miért nem ér egy forintot se az i6, de legyen így részedről. :)

(#7677) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#7676) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Könnyebb a súlya, gyengébb a proci, kevesebb a ram, gyengébb optika, sérülékenyebb külső boritás, nincs selfi vaku,nincs 3d touch és még sorolhatnám.

Színte egy teljesen más telefon a kinézeten kivűl, i6 helyett én is inkább egy makulátlan i5s t választanék.
Annyira szebb számomra a régebbi széria kinézete, hogy lenyelném inkább a kisebb kijelzőt és a gyengébb akkut is.

3 hónap után sem békültem ki a kinézetével, 5s telomnak 1000x stílusosabb megjelenése volt, de persze ez csak egy saját vélemény.

:R

(#7678) B-L-A-C-K válasza TechN7ne (#7677) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem nem kell bemutatni...:)

Könnyebb a súlya

Ja 129g vs 143g azaz nem is említésre méltó,

gyengébb a proci

Jelenleg tesztprogramok kivételével nem érzed a hátrányát

gyengébb optika

4K felvétel, meg megapixel növekedésen kívül nem lett jobb a kamera minőségben.

nincs selfi vaku

Nincs igen, de elvileg van olyan app ami tudja.

Szóval nem azt mondom nem jobb, mert persze hogy jobb, írtam is 20-30 ezres felárat megér ennyi is van közte, de az i6 attól nem szar telefon, ár/érték arányban szerintem jelenleg a legjobb iPhone.

Amúgy most adtam el a telefont, majdnem fél év 6S használat után már nekem is kell kis forma változása, nem volt vele semmi bajom, de nem tudok egy telefonnál sokáig lenne, így most nekem is 5S-sem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7679) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#7678) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Én ezeket a felsorolt különbséget mind megérzem....
Telefonomat meg nem igen adnám el, nem a kinézetre van szükségem, hanem a naprakész gyors és stabill rendszerre.
Nem lépnék vissza kisebb kijelzőre és gyengébb akksira..... :N

(#7680) buvartacsko válasza B-L-A-C-K (#7676) üzenetére


buvartacsko
addikt

A legtöbb ember nem azert vesz 200 ezer forintos telefont hogy eladja másfél honap múlva mert mas kinézet kell neki. A legtöbb ember ennyi pénzért hosszú távra vásárol, igy az egy dolog hogy most eppen "nem használod ki", de majd 2 év múlva megnézzük az 1GB RAMos i6ot, ami alig 20%al gyorsabb amugyis egy 5s-nel ameddig az 5shez képest a 6s dupla olyan gyors, szóval pont hogy az i6 nem éri meg semmiképpen sztem.

(#7681) Gsx-rr válasza buvartacsko (#7680) üzenetére


Gsx-rr
veterán

A legtöbb ember aki Iphone-t vásárol és nem foglalkozik a tesztekkel pont nem vesz észre semmilyen különbséget egy I6 és I6s között általános napi használatban!

És képzeld el van más Ország is a Magyaron kívül akik pont nem így gondolkoznak hanem bármikor cserélgetik a telefont ,akár a kinézet miatt!
A Magyar az aki legtöbbször függ a 2 éves "hűségidőtől"

Ja és szerintem elég sokan vannak akik megveszik a Fő verziót és nem fogja érdekelni őket ,hogy mit tud a I6 2 év múlva ,mert addigra már rég az új aktuális modellt használják.

te meg nyugodtan használd csak az I6-st 3 év múlva is ,mert úgy is az a legjobb telefon. :C

[ Szerkesztve ]

(#7682) tylerddd


tylerddd
veterán

Egy 16-os i6 209k, 248k az i6s az Apple oldalán, most az lényegtelen, h innen-onnan mennyiért lehet beszerezni őket. Szerintem pont annyival drágább az S-verzió, mint amennyivel többet tud és mondjuk amennyivel hosszabb távra lehet vele tervezni.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7683) RazoR


RazoR
veterán

Teljes keretes üvegfólia van a 6s-emen és az esetek 60%-ában nem olvas a touchid... Valakinek valami ötlet?

(#7684) B-L-A-C-K válasza buvartacsko (#7680) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

5S is 2,5 éves és még bőven használható, elég ritka az az eset hogy valaki 3 évig használjon egy telefont. Szóval hidd el ha valaki most vesz egy i6-ot és mire eladja még akkor is bőven használható lesz. Viszont az nem vita téma hogy aki hosszútávra tervez, és nem sajnálja rá azt a +30 ezret akkor egyértelmű 6S-t vegyen, de akit nem érdekel az a pár plusz amit ad, az vehet nyugodtan i6-ot, abszolút nem nyúl mellé azzal sem.

Én is most azért váltok vissza mert mint írtam meguntam már az i6/6S formavilágát, és nem oddsokom 2 generációt visszalépni, mivel tudom az 5S is még teljes mértékben használható készülék. Viszont egy i5 és alatti szériát már biztos nem vennék.

RazoR8402: nem tudom mi köze lehetne egy teljes keretes üvegfóliának az ujjlenyomat olvasó nem jó működéséhez. Tisztítsd meg az ujjlenyomat olvasót, majd vedd fel hozzá újra az ujjaidat.

[ Szerkesztve ]

(#7685) unyadavid válasza RazoR (#7683) üzenetére


unyadavid
senior tag

Én megpróbálnám első körben újra felvenni az ujjlenyomatot.

(#7686) buvartacsko válasza Gsx-rr (#7681) üzenetére


buvartacsko
addikt

nem teljesen sikerült megértened amit leírtam. én sem a benchmarkokra gondolok, hanem arra hogy iPhoneál elég gyakori jelenség, hogy elkezd belassulni a telefon nagyon durván az iOS frissítések alkalmával, 6s-ben több a tartalék.

kicsit undorítónak tartom ezt a fogyasztói társadalmat, amiben élünk, én nem szeretem évente cserélgetni a dolgaim. (akkor sem ha megtehetem, és egyébként hűség sem köt.) általában szívesebben választom a drágább minőségi dolgokat, amiket elég 3-4 évente cserélni újra, mint hogy spóroljak pár ezret, aztán jövőre megint vehessek újat, mert már kevés. részemről az lenne a legjobb ha 2 évente jönne új iPhone amikor készen van, mindent szét teszteltek rajta, és nem lenne tele gyerekbetegséggel mint például készülékház deformálódás, vagy lepattogó festék... (igen, volt iphone 5 készülékem) stb... ugyanez a véleményem szoftveres fronton is nyilván, nem látom értelmét, hogy kiadják évente az új osxet/ios-t aztán várhatunk jó pár hónapot mire stabil lesz teljesen (bár most az iOS9el nem volt bajom az elején sem)

megtehetném hogy évente cserélem, csak nem látom értelmét amikor még mindig kiszolgál, és nem kapok sokkal többet az új telefonnal, viszont rengeteg pénzbe kerül. van nem egy tehetősebb ismerősöm akik még mindig el vannak az i5-el, nem kell egyből azt gondolni hogy csóró/hülye az ember csak mert szeret hosszútávon gondolkodni, és olyan dolgokat venni amik tovább kiszolgálnak az átlagosnál. i5-ről nyilván nem cseréltem 5s-re, és szerintem arra még több értelme lett volna cserélni mint az i6-ra, az első telefon amiért úgy gondoltam, hogy megéri nyugdíjazni a 6s volt. szerintem a hat nem sokkal több mint egy nagyobb 5s. ez van :) a 2GB ram nagyon durván sokat számít. én nem azért veszem ezeket a telefonokat hogy lássák hogy mindig nekem van a legújabb cuccom, az számít hogy sokáig kibírja, ne kelljen vele foglalkozni / szopni, csak működjön és kész.

és nem azt mondtam hogy a 6s a legjobb telefon mindenki számára. nekem jelenleg ez a legjobb telefon, és szerintem JELENLEG ezt az iPhonet éri meg a legjobban megvenni AZOKNAK AKIK HOSSZÚTÁVRA TERVEZNEK. a legtöbben arra terveznek. nyilvánvalóan 2-3 év múlva nem fogom itt verni a nyálam, hogy vegyetek 6s-t.

az üzenetek miatt amiket kaptam tőled, gondolom nem várhatom el, hogy megértsd amiket leírtam, de azért reménykedem hogy sikerül felfogni, és nem jön majd egy akaszd fel magad üzenetem. :)

(#7687) B-L-A-C-K válasza buvartacsko (#7686) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj hogy csak szerinted terveznek többen 3-4 évre, a valóság meg az hogy kijön egy új széria és sokan lecserélik, a maradék meg 1,5-2 év múlva. Aki egy telefonnal 3-4 évig kihúzza az a kisebb százalék.

(#7688) tylerddd válasza B-L-A-C-K (#7687) üzenetére


tylerddd
veterán

Én pl. 7s-re fogok benevezni legközelebb, viszonylag premier közeli időpontban tudtam megvenni. Megrögzött S-ses vagyok, nem vennék sima verziót egyáltalán.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7689) Gsx-rr válasza buvartacsko (#7686) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mint mar irtak elottem az Iphone felhasznalok toredeke tervez egy telefonnal 3-4 evre!
Lehet a Magyarorszagon igen!
Pont emiatt lehet nem veletlen,sehol egy Apple store nalunk, es nincs pl fejlesztes a Magyar verzios Ios-ben. Siri es tarsai.....
Ma mar minden elavult 3-4 eves koraban ha technikai dolgokrol beszelunk. Mar Tv-t is atlag ilyen intervallumban cserelnek a legtobben! Nem ,hogy telefont!

[ Szerkesztve ]

(#7690) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#7688) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, ha valaki nem betegesen cseréli a telefonját (mint én), annak tényleg mindig az S szériára érdemes várni, mivel ugye az az elődhöz képest egy javított + extrásított változat mindig.

(#7691) Blyan válasza buvartacsko (#7674) üzenetére


Blyan
félisten

Ritkán értek egyet, de most igen. Én is így gondolom. i5S vagy i6S a jó vétel, az i6 nem. És az 5SE vagy mi tök érkezésével ezt hatványozottabban így fogom gondolom.

Úgyis saccoltam, hogy szvsz a i6/Plust - max a i7 érkezése után - ki is kellene vezetni a palettából.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7692) index31 válasza buvartacsko (#7680) üzenetére


index31
tag

Pontosítsunk egy icipicit. Az iPhone 6 az 5s-től egy 25 %-al gyorsabb Cpu-t és 50%-al gyorsabb Gpu-t kapott + Focus Pixels kamerát. Én egy iPhone 6 Plust használok és ott még az OIS is rendelkezésre áll + 401 ppi.Egyépként én is régebben az "S"-es modelleket részesítettem előnyben de ott a probléma,hogy az "csak " 1-évre szól. Miért is ? Jön az iPhone 7 újabb formatervell lehet dupla kamerával és bizony egy új modell az 2-évre szól, mert az "S" nél főleg sebesség változás lesz és ha leraknak az asztalra egy iPhone 7-et meg egy 6s-t akkor szegény 6s már nem is lesz olyan hosszútávú befektetés .A sebesség meg mire is ? Én is sokat játszok de a hardver általában fejlettebb mint a szoftver tehát ugyan képes lenne jobb grafikára az "S" modell de a fejlesztők nem igazán használják ki. Ergo szerintem egy iPhone 6s ami lényegében jobb napi észrevehető használat terén, hogy több lapott tart nyitva a Safariban. Igaz 1 másodperc visszatölteni de jobb, meg a 3D touch ami szintén jó de nélküle is happy a felhasználó. Én is azzal tudok egyetérteni, hogy általánosságban egy 6s és egy 6 között normál használat terén nincs kiugró különbség.

(#7693) buvartacsko válasza index31 (#7692) üzenetére


buvartacsko
addikt

iPhone 5 es 6 óta nem igazán erdekel az uj formaterv. Mindegyikben volt baki, az egyikről a festék kopott, a másik hajlott. Vannak még olyan emberek akik nem vagizni veszik a telefont. Nekem iPhone 5-n anno nem 1mp volt mire vissza töltött minden. IOS 6on is volt hogy egy adott oldalra kellett varni 10-20 másodpercet. Arról nem is beszélve mikor megirok egy baszott hosszú kommentet, átmegyek egy másik appba egy pillanatra es elveszlik minden amit irtam. Inkabb használom az elavult szar formatervu telefonom mint hogy ilyen szívásokat kelljen átélnem.

[ Szerkesztve ]

(#7694) index31 válasza buvartacsko (#7693) üzenetére


index31
tag

Kétségtelen, hogy az " S " az kiforotabb de, hogy az iPhone 6 az hajlana meg kopik normál használat mellet az nevetséges. Az iPhone 6S-nél ott a ChipGate ami szintén nevetséges de felfújták. Senki nem felvágni veszi a telefont (...) de tegyük a szivünket a kezünkre ha kijön egy főmodell és mellette egy "S"-es régebbi akkor vajon senki nem gondolkodik el, hogy cseréljen... ?!

(#7695) Blyan válasza index31 (#7692) üzenetére


Blyan
félisten

Szvsz pont, hogy az S változat a hosszabb távú befektetés. Az i5 vs 5s esetében is látszik ez, a 6/s-nél meg még jobban. Azonos formaterv mellett kap egy időtállóbb hardvert, erre az i4/s is jó példa amúgy.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7696) Gsx-rr válasza Blyan (#7695) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mitol befektetes egy telefon? Nalam a befektetes azt jelenti ,hogy valami ertekallo dologba rakok penzt ami nyereseget hoz!
Pont mindketto ugyanannyit fog vesziteni az ertekebol az adott ido alatt!
Mint irtam ez nagyon Magyar felfogas! Kint a legtobb ember egybol cserel a foverziora!

[ Szerkesztve ]

(#7697) Blyan válasza Gsx-rr (#7696) üzenetére


Blyan
félisten

Nem anyagira gondoltam, én pont nem nézem mennyit dobja el az árát (nem mert felvet a pénz, hanem mert egy használati tárgy). Használhatósági befektetésre értettem. Megveszem, és két évig anélkül használhatom, hogy egyáltalán problémáznom kellene azon, hogy hű, az új főverzió mennyivel kúlabb.

Mondjuk egy kis ésszel erre magad is rájöhettél volna, mert árat sehol sem említettem. ;] Na de nem várok sokat el. :P

Csak azok cserélnek azonnal egy főverzióra, akik mindig a legújabbat akarják, de még az Apple politikája sem az ,hogy évente cseréld a telefonod. Nem véletlen az, hogy eleve két éves hűséggel árulják az Államokban is és azokat az árakat is promózzák.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7698) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#7696) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk a kinti dolgokat ne hozzuk fel, mert hogy ott mindenki egyből cserél az evidens olyan fizetések mellett...:)

(#7699) Blyan válasza B-L-A-C-K (#7698) üzenetére


Blyan
félisten

Szvsz nem cserél ott sem mindenki, ezt csak a technikai site-okon lévő ücsörgő kockát teszik meg, ez mennyit tesz ki, max 20%-ot (szerintem még ennyit sem) a teljes vevőbázisból.

John Doe megveszi a AT&T-től 199 usd áron és majd a következő két éves hűségnél lecseréli egy másikra, ez az általános.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7700) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#7698) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Miert ne hozzuk fel? Itt az altalanos vasarlasi szokas a lenyeg, nem a Magyar. Valoszinu az Apple nem a Magyar piacra alapoz.
Vagy jelentsuk ki ,hogy csak Magyarorszagon jo hosszutavu "befektetes" egy I6s.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.