Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) B-L-A-C-K válasza Lall (#7400) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó, láttam már olyat is aki majdnem öngyilkos lett ilyen miatt...:D Szóval a szavak jelentése néha agyon túlzott, de hát gondolj bele ha ezekre néhányan ilyet használnak, milyen más gondjaik lehetnek...:) A legjobban azt szeretem mikor felrakják a bétát, ami ugye egy tesztelő változat, és tele lehet hibával, és azt fikázzák hogy mennyire gáz...:)

(#7402) EasyLife


EasyLife
aktív tag

Az enyémnél a zár hang szokott laggolni néha.... megnyomom az oldalsó gombot elsötétedik a képernyő és rá van hogy 5-6 másodperc mire lejátssza a zár hangot.

(#7403) tylerddd


tylerddd
veterán

Nálam is megreccen néha, de nem olyan gyakran, hogy emiatt kiakadjak. Amiről Black ír a Mobiltelefon menü alatt, valóban ott van és pl. a Beállítások menüben, ha lefelé tekerek, akkor kb. az Akkumulátornál megakad kissé, mondjuk 10-ből 1 alkalommal. Máshol nem igazán érzékelek laggot.

De az eddig jelentkező feloldáskor "beakadnak az óriásikonok" és a későn megjelenő felső sáv (szolgáltató/óra/akku) is egyre ritkább. Nem értem mitől lehetnek.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7404) kali válasza galaxys80 (#7399) üzenetére


kali
legenda

nem rá gondoltam, a 6s plus témában írta valaki.

B-L-A-C-K; akinek ez annyira véres probléma, az mutasson jobb telefont, ahol még ennyi gomd sincs és más téren sem problémás/kompromisszumos, máris cserélek arra, de az a helyzet, hogy nincs olyan.

[ Szerkesztve ]

(#7405) spawn21


spawn21
veterán

Hogy ne utáljatok...

Első töltés után nagyon jó az aksi.

iPhone 13p

(#7406) buvartacsko válasza spawn21 (#7405) üzenetére


buvartacsko
addikt

és hol laggol? ez még mindig nem derült ki

(#7407) spawn21 válasza buvartacsko (#7406) üzenetére


spawn21
veterán

Feloldás, ikonra nyomva 3-4 mp után indult el az app...

De innen kezdve veled nincs kedvem társalogni ;)

iPhone 13p

(#7414) Ed Parker válasza kali (#7404) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Fura helyzet állt elő mert a most cserélt 6s 16gb telómnak valamilyen oknál fogva elszállt a hangszórója.
Kihangosítva működik, de a normál hangszórója nem.
Kicsit stresszel hogy fél éven belül a második telefont kell visszavinnem.
Még meg sem melegedett a zsebemben.
Ja és 10:00 körül még jó volt.
Hard reset, 2x újraindítás megvolt.
Ötlet, tipp?
Nem ment tele porral, vasreszelékkel, szemmel láthatóan teljesen ép, csak most valahogy elnémult.
Mikor hívok, nem is búg.

[ Szerkesztve ]

(#7415) kali válasza Ed Parker (#7414) üzenetére


kali
legenda

itunes alól ha rámegy a visszaállítás/restore, majd újnak beállítod a készüléket és úgy sem jó, akkor vélhetően hardveres hiba és gariztatás.
engem is bosszantana, még az is lehet, hogy ha nem az első hibám lenne egy adott típussal, akkor mérgemben másmilyet néznék - egy időre -, de szerencsére nem szoktam belefutni ilyenekbe, a 19 év mobilozás alatt mindössze egyszer volt probléma telefonommal, a nokia 7110 előlapjának a rugója kiakadt és nem dobta le azt a gomb megnyomásakor, amit a telekom (akkor még westel) dp üzletének a szervizese perceken belül orvosolt.
sokat hallgattam középiskolában ezt a számot; link :))

[ Szerkesztve ]

(#7416) Ed Parker válasza kali (#7415) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

2008 óta van iPhoneom, a 3G-vel kezdtem, a 4S-nek volt töltési hibája, egyszer csak elfelejtett tölteni.
I5 lock gomb, i6s kikapcsolt hidegben, meg most ennél a hangszóró.

(#7417) tylerddd válasza kali (#7415) üzenetére


tylerddd
veterán

Én 2001 óta mobilozok, egyedül egy Lumia 800 adta meg magát úgy, h se kép, se hang nem volt, ki is cserélték.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7418) Rage47 válasza Ed Parker (#7416) üzenetére


Rage47
veterán

nekem a 4s is kikapcsolt hidegben vagy újraindult

(#7419) lezu20


lezu20
tag

Érdekes nekem ilyen gondom nincs😇

(#7420) kali válasza Ed Parker (#7416) üzenetére


kali
legenda

nekem a 6s plus csak a harmadik iphone (a 4s és 5s után), ha szigorúan csak a saját/privát telefonokat nézem, probléma nulla, kopp-kopp-kopp!

tylerddd; pont tegnap akadt a kezembe az első mobilos szerződésem - mert hamarosan költözni fogunk és megy a lomtalanítás, felesleges dolgok és papírok selejtezése...stb. -, 1997. 04. 08. (westel 900)

(#7421) Ed Parker válasza kali (#7420) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Megoldódott, valami oknál fogva folyamatosan headsetet érzékelt, ezért volt süket, pedig már cserélték volna :)
Minden kész volt, de szerencsére megoldódott.
A csávó belefújt sűrített levegővel es azután magához tért.

(#7422) kali válasza Ed Parker (#7421) üzenetére


kali
legenda

akkor lehet, hogy csak valami kosz volt benne a kapcsolódó érzékelőnél/érintkezőnél, ha meg netán olyan gond, ami csak ideiglenesen oldódott meg, mert például alapban, kosz nélkül sem tökéletes az érintkezés és minimális behatásra is változik a helyzet olyankor is, a mikor nem kellene, azt megtapasztalod majd úgyis - de ne legyen ilyen.

(#7427) Blyan


Blyan
félisten

Na bazz, pár napig nem olvastam a topikot, erre a 6S lett a legbrutállagosabb eszköz a világon. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7428) B-L-A-C-K válasza Blyan (#7427) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Változnak az idők...:/

;]

(#7429) pbt


pbt
csendes tag

Olyat tapasztalt már valaki, hogy a gyári kamera app elindítása után 2-3 mp-ig nem látszik a kép? Olyan mintha picit befagyna.3D touch indítással viszont nem csinálja ezt. Próbáltam másik kamera alkalmazást és azzal semmi probléma.

[ Szerkesztve ]

(#7430) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#7426) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Egyébként ha levennéd a sok sallangot, vagyis a telefont valóban telefonálásra és üzenet küldésére használnád, nem mobil irodaként, egy Nokia 6310i még bőven kiszolgálna.
Változtak az igények és nem feltétlen jó irányba.
Egy csomó görbe nyakú zombit látok az utcán.

(#7431) #35104512 válasza pbt (#7429) üzenetére


#35104512
törölt tag

első perctől létezik ez a probléma nálam is, minden ios verzión jelen volt ami eddig megfordult a telefonon :( nem tudom mihez kötni, van, hogy napokig nem jelentkezik, van, hogy egymás után többször is...

(#7432) madgie válasza #35104512 (#7431) üzenetére


madgie
titán

iOS 7 óta én is belefutok időnként, de ha jól emlékszem, akkor előtte is "beragadt néha a blende" (iOS 6-ig szétnyíló blendeszerkezet animációjával indult a kamera app).

Idegesítő néha, főleg ha ugye gyorslövésre lenne szükség.

(#7433) Ed Parker válasza madgie (#7432) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Gyorslövésre vegyél egy D5-öst ;]

(#7434) FIREBLADE78 válasza Ed Parker (#7430) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ne is mond. Szétvág,ha jönnek velem szemben és nyomkodja azt a rohadt faszbukot,fel sem néz,nekimegy az embernek jóformán. Ha nyomkodom azt a szart,akkor megállok egyhelybe

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7435) Aleeeeex


Aleeeeex
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem a töltővel kapcsolatban. Néhány napja vásárolt 6s készülékem mellé amerikai töltőt kaptam. Miután jeleztem a boltnak a problémát, küldtek helyette egy másikat, de hiányzik róla a Designed by Apple... felirat.
Szerintetek eredeti? Amennyiben nem, jobb lenne nem használni?

http://www.kephost.com/image/cvge

[ Szerkesztve ]

(#7436) B-L-A-C-K válasza Aleeeeex (#7435) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

USB csatijába nézz bele, ha ott látsz egy szám sort akkor eredeti, ha nem akkor nem eredeti.

(#7437) Aleeeeex válasza B-L-A-C-K (#7436) üzenetére


Aleeeeex
csendes tag

Köszi szépen a választ!
Ezek szerint nem eredeti. :O

[ Szerkesztve ]

(#7438) Blackmirror válasza Aleeeeex (#7435) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Hol vetted?

iPhone X@R, iPad Pro

(#7439) iMagic7 válasza Aleeeeex (#7437) üzenetére


iMagic7
tag

Inkább vegyél az amcsihoz egy átalakítót és használd azt :)

(#7440) Aleeeeex válasza iMagic7 (#7439) üzenetére


Aleeeeex
csendes tag

Ez egy nagyon jó ötlet, végül is olcsóbb, mint egy új töltő :R :R

Blackmirror: szlovákiai vagyok, egy itteni webshop :)

(#7442) spawn21


spawn21
veterán

Kb 100 kontaktom eltűnt :Y

iPhone 13p

(#7443) galaxys80 válasza spawn21 (#7442) üzenetére


galaxys80
veterán

És honnan? iCloud? Google? SIM?

(#7445) spawn21
Ezért kérdeztem. Ha a webes felületről (gmail) is eltűntek, akkor a Google-nél van valami gond.
Hála istennek nálam ilyen még nem volt. Pedig évek óta ott tárolom én is a névjegyeket.

[ Szerkesztve ]

(#7444) B-L-A-C-K válasza galaxys80 (#7443) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elvitte a cica...

(#7445) spawn21 válasza galaxys80 (#7443) üzenetére


spawn21
veterán

Google a ludas. :((

iPhone 13p

(#7446) lugosi válasza spawn21 (#7442) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az kemény. Jó lesz akkor figyelemmel kísérni a dolgot.

Egyébként a google címtárban van automatikus backup. Visszaállítható a 10 perccel, 1 órával, 1 nappal, 1 héttel korábbi verzió, illetve van egyedi is.

Gmail - Címtár - Továbbiak - Névjegyek visszaállítása (a címtár úgy felületén).

(#7447) XFishboneHUN válasza Ed Parker (#7430) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

"Egy csomó görbe nyakú zombit látok az utcán."

Erről jut eszembe az a kép, ahol összehasonlítják a facebook F-jét és az emberi testartást mobilozás közben, meglepően azonos a kettő!......Egyben vicces és szomorú :DDD :( :((

Ami számomra felhábórító, hogy szinte minden 2. ember, de főleg tinik, több sávos úton úgy mennek át (nem zebrán), vagy halad át zebrán, hogy az idióta körül sem néz csak azt a szar telefont bámulja és nyomkodják "agyba dugós" fülhallgatóval, mint az őrült. Ahogy, te is mondtad teljesen bele vannak zombulva és ha véletlenül elb@szod őket az úton és ne adj Isten meghal, te leszel érte a hibás...

Van egy normális határ szerintem, amit sokan képtelenek betartani, dehát ebben a rohanó világban mi mást is várjak/várjunk.....

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#7448) fcbpete


fcbpete
csendes tag

Sziasztok!

i6s vásárlás előtt állok, i4s 8GB-om van, ami már sajnos használhatatlan. Alapvetően a 128GB-os modellt néztem ki magamnak asztroszürke változatban, de most az emag-nál még a mai nap a 64GB-os van beakciózva 287 » 260. Visszaolvastam az elmúlt napokban az elmúlt 1 hónap hozzászólásait, nézegettem hol érdemes, mennyiért érdemes pro-kontra stb, gari így gari úgy. Ugye vannak azok a gsm boltok ahol nyilvánvalóan lecsalják az ÁFÁ-t, vannak olyanok ahol nem, van ahol bolti gari van, van ahol gyári. Engem ami érdekel, hogy valós gyári gari legyen a készülékre, hisz ezzel már szervízeltethetem. Az imént egyeztettem az icenterrel konkrétan rákérdezve, hogy áfát nélkülöző telefont is szervizelnek -e, ha sikerül beaktiválni a gyári garit és azt az információt kaptam hogy igen, a lényeg az ennyi. Ez a szervíz többször javította már az i4s-emet, és a macbook promat is, tényleg csak ennyit ellenőriznek. Alapvetően a B-TEL-nél vagy az ELITE GSM-nél néztem ki a 128GB-ost, de most ezeknél ebből a modellből hiány van. Szerintetek érdemes inkább még élni az emag kedvezménnyel, mégis jobb úgy, vagy elég ha csak vhol megveszem ahol rögtön be is tudom aktiválni a garit és kész? Ahogy nézem az emag sem hivatalos apple viszonteladó, tehát nem tudom mennyivel lennék beljebb, ha ott venném meg a készüléket. Olvastam itt, hogy ha cserére lenne szükség az 1 éven belül bármikor, akkor csak az ÁFÁ-s számlával igazolt vásárlásoknál hosszabbodik meg a gari 1 évvel. Még 10 óráig áll az emag akció.

http://www.emag.hu/apple-iphone-6s-mobiltelefon-kartyafuggetlen-64gb-asztroszurke-mkqn2rm-a/pd/D48JDYBBM/?ref=vp_fam

Mi tévő legyek? :)

Thx
P

[ Szerkesztve ]

(#7449) kali válasza fcbpete (#7448) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem az áfás számla a lényege a jótállás során kicserélt készülék újrainduló 1 évének, hanem a megfelelő hazai hivatalos forrásból származás (link és a hazai mobilos szolgáltatók), mert áfás számlát olyan helyen is kaphatsz, amely üzlet nem felel meg adott feltételnek.

[ Szerkesztve ]

(#7450) lupus_l válasza fcbpete (#7448) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Teljesen mindegy, hogy hol veszed. Az Apple garancia az EU-ban az első bekapcsolástól él - amikor aktiválod a készüléked.
Ha szervizelned kell, akkor bármelyik hivatalos szervizpartnerhez viheted, serial number alapján javítanak. Emag esetében a számla magyar adószámmal rendelkezik, tehát biztosan érvényes.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.