Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) EczkE válasza matyi19 (#10997) üzenetére


EczkE
addikt

Az iPhone topikban ki fogja azt mondani hogy vegyel S7-et szerinted? :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#11002) lugosi válasza matyi19 (#10997) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Bocsesz, áttettem off-ba, nehogy valaki azt gondolja, hogy ezeket az i6s-ről írtad. Amúgy hasznosak ezek a tapasztalatok akkor is, ha másik eszközről szólnak, csak az összekeverhetőség miatt tettem át.

(#11004) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Srácok, ne legyen már flém, meg összeveszés.

(#11005) matyi19 válasza RazoR (#11000) üzenetére


matyi19
őstag

Itt lehet nem, de mas topicban mar volt ra pelda (es forditva is, marmint i6S-rol, valtott Galaxy S7-re)

Az alltalam felsorolt hibak kozul nem mind fordul elo, minden user-nel.

Az iPhone-nal nincsenek, ilyen hibai?
Vagy az i6S tokeletes lett?

Eddigi modelleknel, volt: halozathiba (i4), home gomb (i4, talan i4S), kopas (i5 gray), kamera porosodas (i5, es az i5s-nel is tapasztaltam), hajlitas (i6)

lugosi
Ok, nem gond :)

[ Szerkesztve ]

(#11006) ntomi0730 válasza matyi19 (#11005) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Nekem volt S7, de nagyon rövid időn belül ment a háztól! Egy telefonnak még mindig az a fő funkciója, hogy lehessen vele telefonálni. Az S7 nem ebbe a kategóriába tartozik. Nagyon sokszor nem voltam elérhető, holott városon lakom,"full térerővel". Még szerencse, hogy meg volt a 6s, nem adtam el. Életem egyik legrosszabb döntése volt. (20.000.-be fájt) De nyilván tegyél egy próbát, de szerintem leszel Te még ebben a topikban... :)
A 6s-nek nincs hálózati problémája, legalábbis Én nem tapasztaltam. 4g-n használom, de szépen teszi a dolgát már 8 hónapja hibamentesen! Kopp-kopp :)

[ Szerkesztve ]

(#11007) matyi19 válasza ntomi0730 (#11006) üzenetére


matyi19
őstag

En nem szeretnek annyit telefonra kolteni, igy nem fogom mindket telefont kiprobalni...
Ezert szeretnek minnel jobban utannanezni mindket telefonnak, es az utan donteni.
Arra is gondoltam, hogy eMag-rol rendelek egy S7-et, es ha nem tetszik vissza kuldom, itt csak a szallitas arat bukom, ami legrosszabb esetben is csak 5-10eFt.

Ok halozati problema nincs, de mas...?

(#11008) shteer válasza matyi19 (#11005) üzenetére


shteer
titán

Nincs tökéletes telefon. Ha visszaolvasol, láthatod, hogy néhányan vitték már szervizbe. De típushiba eddig nincs elkönyvelve.

..szerintem jónak tűnik

(#11009) tylerddd válasza shteer (#11008) üzenetére


tylerddd
veterán

+1

Valóban nincs szerencsére tipikus hibája, volt, h hetekig tokok meg üveg volt a téma, mert konkrétan elvétve jelentkeztek csak problémákkal az emberek. Szoftveresen előfordulnak kisebb bugok talán, de közel sem olyan mértékben, mint droidon. Én maximális elégedettséggel használom október vége óta.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11010) kchris78


kchris78
veterán

nem tudom ki hogy van vele de en ma talaltam uj ficsort a 3d touch-ban :). szovegkijeloles... eloszor hosszu erintes majd ha megvan a kezdet eros nyomas es igy a vege... egyszeru! nem tudom ez volt e ios9-en de vegre ertelmesen lehet jelolni...

(#11011) Rage47 válasza matyi19 (#10997) üzenetére


Rage47
veterán

hat ezek utan ne hezitalj. 6s mindenképpen. annak nincsenek meg hasonló hibái sem

(#11012) trobi28 válasza matyi19 (#11007) üzenetére


trobi28
addikt

Véleményem szerint felesleges kört futsz egy Samsunggal. Nekem volt pár, az S szériát 6 -ig használtam. 5 óta van ez a hálózat probléma velük (2g-3g-4g váltogatása közben percekig nem elérhető a készülék) és minden szolgáltatói kártyát érint, tehát a készülékekkel nem stimmel valami. + ott van a random merülés, gondol egyet, felforrósodik és merül mint a Titanic :U . Az egyik hölgy ismerősömnek a állandóan ezt csinálta az S6 os 1 hónapos készüléke, 2-3 naponta csinálta ezt, szerviz elzavarta, hogy semmi baja a készüléknek, ha használja melegszik, hiába mondta, hogy nem használja és a zsebébe is felforrósodik, nem foglalkoztak vele, majd egyszer púpos lett a kijelző, az akkumulátor kinyomta :Y , volt 3 hónapos a készülék. Na ekkor kicserélték, mert javíthatatlan lett. Ismeretségi körömben sokan jártak hasonló képen, az hogy gyakran nem elérhetőek, azon már meg sem lepődnek. Nekem egyszer régebben ráment 3 hónapom, mire vissza adták az S5 árát, mert mindig visszaküldték, hogy minden rendben a készülékkel, csak kár hogy telefonálni nem lehetett vele. Nekem munkaeszköz a telefon, nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust :(
Nem tudom mit művel a Samsung, de az utóbbi 2-3 évben ipari hulladékokat gyárt. Vettem egy hűtőt (Nofrost) olyan hangos volt mint a hoffer traktor. Szerviz szerint ez normális, el kellett adnom, mert egy szinttel fentebb nem lehetett aludni tőle. Samsung porszívó tönkre ment, jelenleg van két Samsung TV készülékem (Smartos, nem az olcsó verzió), egyik 2 éves, másik fél, mindkettő rossz, és alkatrészre vár, hogy javítsák meg. Botrány amit művelnek. Most úgy megyek elektronikai eszközt venni, hogy bármi lehet, csak Samsung ne :(
Bocs az offért, kisírtam magam :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#11013) Balazska15


Balazska15
senior tag

Néha kicsit úgy érzem mintha azt írnátok, hogy ha samsungot veszel akkor mindenképp selejtet kapsz.
Félreértés ne essék, most már én is inkább azt mondom, hogy iPhone, de volt S6E és kettő Note 4. Mindhárom telefon hibamentes volt, nem produkálta sem a hálózatvesztést, sem a random merülést, bár tény, hogy nem volt tele mindenféle szar programmal a telefon, ami be tudna ragadni (bár ez a beragadás miatti merülés, melegedés bármely program esetében fennállhat).
Hirtelen kettő S5 és egy J5 tulaj jut eszembe a közeli baráti/családi környezetemből, egyikük sem panaszkodik hálózatvesztési problémákra, sőt semmi egyébre.

Pont a napokban kérdezte tőlem sógorom (aki most nagy megelégedéssel használja az S5-öt), hogy milyen telefont vegyen, ő is az S7 és az i6S között vacillál, én az utóbbit javasoltam neki, ő pedig korábbi, saját samsungos tapasztalataira hivatkozva inkább az S7 felé hajlik.

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#11014) trobi28 válasza Balazska15 (#11013) üzenetére


trobi28
addikt

Ez az én saját véleményem és tapasztalatom. Gondolhatod, hogy ha az elmúlt 2-3 évben csak szívtam a Samsung termékekkel és ezt hallom a környezetemből is, akkor nem fogom ajánlani senkinek :(
Sőt az előbb nem akartam írni, hogy ne legyen oly hosszú az amúgy sem rövid hsz, de van egy Samsungnál dolgozó szervizes ismerősöm, aki azt mondta, idézem: "felejtsem el a Samsung telefonokat". Gondolom okkal mondta.
Döntsön mindenki saját belátása szerint, demokrácia van :K :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#11015) zso73 válasza EczkE (#11001) üzenetére


zso73
veterán

Amúgy is ki mondaná ? S7 áráért már telefont is lehet venni. Pl 6S+ :DD

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11016) ntomi0730 válasza Balazska15 (#11013) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Én úgy gondolom, hogy az Exynos-nál van valami probléma, mert már az Alpha-nál kezdődött. De hagyjuk... Mindenki azt vesz amit akar. Én biztos maradok iPhone vonalon. Hülye ember, aki kétszer ugyan abba a szarba belelép :)

(#11017) zso73 válasza Balazska15 (#11013) üzenetére


zso73
veterán

S4 aktív, S2, és a páromnak az A3 tökéletesen működik. Ki lehet fogni jó szériát. LG optimus one.... De egy Alma, + net + music mindent visz.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11018) Lefty válasza zso73 (#11017) üzenetére


Lefty
addikt

En S4-rol jottem ide, elotte volt S3, S2. Szamomra eg es fold, kezzel foghato premium minoseg, profi rendszer, es egy csomo olyan apro feature, ami azt bizonyitja, hogy ezt tenyleg emberek hasznaljak teszteles kozben. A zart rendszert szoknom kellett, vannak dolgok, amik korulmenyesebbek, de mar ha fizetnenek sem mennek vissza androidra. Erdekes mod itt nem szemetelodik ossze a rendszer 200 apptol sem, nem szarik be, nem fagy le.

[ Szerkesztve ]

(#11019) RazoR válasza Lefty (#11018) üzenetére


RazoR
veterán

+1

(#11020) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Valaki használ valamilyen fotóobjektív kiegészítőt 6s-hez, vagy érdemesebb valami MILC gépet venni, ha szeretnék optikai zoomot is? :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#11021) Szellem. válasza ntomi0730 (#11016) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Biztos,hogy az S7 esetében valami belső gond lehet amiatt,hogy van ez a hivás mizéria.Sajnos engem is érint.A hülye fejemmel vettem egy S7 Edget.Pedig van egy 6S-em és baromira örülök neki,hogy nem adtam el. A Samsung nagyon innovatív cég amit most hiányolok az iPhone esetében.Viszont az iPhone sokkal megbízhatóbb és minőségibb telefon.Ha nem arra költenék a mérnökidőt,hogy milyen emoji kerüljön bele a telefonba,hanem fejlesztenenek komolyan magasan verné az összes gyártót.Nem flémelni akarok mert visszatértem a 6S-re.Csak hiányolok dolgokat.

(#11022) Rage47 válasza Szellem. (#11021) üzenetére


Rage47
veterán

Így is magasan veri a többi gyártót, hisz magad is visszaváltottál :D
Ezen dolgoznak a mérnökök, hogy megbízható legyen a rendszer...

(#11023) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!

Latom elindult az iPhone vs Samsung "vita"....
Ugy erzem eldontottem, marad az i6S. Viszont meg mindenepp varok egy hetet, jon haza az egyik nagyon jo baratom, o nemreg vett S7 Edge-t, kicsit megnyomkodom vasarlas elott.
Amugy S7 forumon is ugyanez ment, csak ott az S7 jott ki "gyoztesnek", illetve ott olyanok is vannak akik i6s-rol valtottak S7-re...

(#11024) tylerddd válasza Szellem. (#11021) üzenetére


tylerddd
veterán

A Samsung, mint innovatív cég ... :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11025) shteer válasza tylerddd (#11024) üzenetére


shteer
titán

Innovativabb jelenleg mint az Apple

..szerintem jónak tűnik

(#11026) Szellem. válasza matyi19 (#11023) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Szerintem nem indult el semmilyen vita. Sajnos vannak tények, amiket nem lehet figyelmen kívül hagyni.
Én droidos voltam és talán vagyok is még, de anno nem véletlenül váltottam i6S-re és nem véletlenül van még meg.
A Samsungot szerintem senki nem pocskondiázza, csak egyszerű tényeket írt le az, aki használta már.
Nagyon szép, sőt, gyönyörű az S7 Edge, de azzal is vannak gondok. Nekem kijött a híváshiba, ergo nem tudok időnként hívást indítani, mert hívás végével azonnal visszadobja. Hívást fogadni, sms-t fogadni azt tudok. Egy dolog segít ilyenkor, a repülő mód be/ki. Ez nálam semmilyen készülékkel nem fordult elő, főleg nem az i6S-emel.
És mivel egy iPhone topic, írtam, hogy nem flémelni akartam. Feljött a téma és gondoltam megosztom a saját tapasztalatomat én is.

(#11024) tylerddd: Sajnos innovatívabb jelenleg, mint az Apple. Valahogy az elmúlt években az iPhoneok, nem olyan irányba mennek, amik komoly fejlődést mutatnak. Pedig, egy fantasztikus telefon.

[ Szerkesztve ]

(#11027) tylerddd válasza shteer (#11025) üzenetére


tylerddd
veterán

Miben? Nagyon jó mikrókat csinálnak, de telefonban gyakorlatilag hozzák a közelező fejlesztéseket, elsősorban számadatokban. Milyen fícsört tettek ezek bele a készülékekbe mostanában, ami ténylegesen, napi szinten használható és jó?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11028) RazoR válasza Szellem. (#11026) üzenetére


RazoR
veterán

R.I.P. Jobs...

(#11029) tylerddd válasza RazoR (#11028) üzenetére


tylerddd
veterán

Ezt is hagyni kellene már :U Zseni volt az az ember, de a munka oroszlánrészét nem ő végezte. Gyakorlatilag ő jobban értett a prezentáláshoz, a "sales & marketing" -hez, mint a tényleges fejlesztéshez. Abban sem vagyok biztos, h ha élne, akkor nem a jelenlegi utat járná az Apple.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11030) adise válasza tylerddd (#11029) üzenetére


adise
őstag

attól, hogy nem ő programozta a sorokat még ő mondta, hogy mit szeretne látni

(#11031) sipy888


sipy888
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék egy Iphone 6s 16 GB telefont vásárolni, de kicsit félek a nem hivatalos értékesítési partnerektől.

HIVATALOS: Istore, ED, Media Martkt 220-230eFt

NEM HIVATALOS: Mall.hu, VIP-Phone, Laptopszalon, Konzolvilág, Ipon, stb... : 190-200eFt.

Fenti árakat figyelembe véve inkább az olcsóbb helyeken venném meg, kérdés, hogy van valakinek rossz tapasztalata fenti boltokkal kapcsolatban? Garanciáztatással lehet probléma? Mire figyeljek? Ha minden igaz 1+1 év gari van a telefonra, de mindenhol csak 1 évet írnak...

előre is köszi

(#11032) Szellem. válasza sipy888 (#11031) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Lehet én tudom rosszul, de csak 1 év van az itthoni iPhone-okra. Én istyle-ban vettem, ami hivatalos reseller, de nekem 1 évet adtak hivatalosan.

(#11033) sipy888 válasza Szellem. (#11032) üzenetére


sipy888
aktív tag

jogos, bocs. Az 1+1 évet úgy értettem, hogy ha 1 év lejárat előtt cseréltetem a telót és azt hivatalos helyen vettem, akkor újraindul az 1 év, ha nem hivatalos helyen akkor pedig nem. Ez se biztos, hogy így van, de ezt látom ha visszaolvasok

(#11034) tylerddd válasza adise (#11030) üzenetére


tylerddd
veterán

Igen, gondoltam, h egy Apple CEO nem ül le programozni. Ugyanakkor nagyon jól látta, h más cégek és termékeik miért nem voltak sikeresek, hiszen értintős felületű készülék is volt jóval az iPhone előtt. Ezek hibáiból tanulva már sokkal könnyebb volt körvonalazni, h mit szeretne és milyen termék lenne az, amit el tudnának adni. Ezeket pedig a mérnököknek kellett kivitelezniük. Ráadásul az ő ötletei sem jöttek be mindig.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11035) jilian válasza sipy888 (#11031) üzenetére


jilian
addikt

Igaz,hogy nem telefont vettem tőlük de elég sok summát hagytam már az Ipon-nál.
Garanciával kapcsolatban meg nagyon korrektek, csere, javítás, volt mindenben részem.

(#11036) XFishboneHUN válasza sipy888 (#11031) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Ezek a "nem hivatalos" boltok is mind nagyon megbízhatóak, ezek azért nagy árúforgalmú cégek, szóval itt nem fognak átverni. Én vásároltam már ezek közül mindenhonnan, sosem csalódtam egyikben sem, Hál' Istennek!

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#11037) Rage47 válasza shteer (#11025) üzenetére


Rage47
veterán

Apple sosem volt igazán innovatív. Mindig megvárta, míg a többiek belepakolják össze-vissza a dolgokat a termékekbe, ők meg tökéletesítették. Talán a 3D touch amit még nem láttam máshol.

(#11038) Ateszpapa válasza Rage47 (#11037) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ez most lehet így van de régen nem így volt. Azért vettem anno 3gs-t mert akkor még döbbenet milyen új dolognak számított. Nem kellet ceruza a kijelzőhöz sem. Csodálatos volt akkor. Ráadásul nem volt úgy elterjedve mint manapság.

(#11039) Rage47 válasza Ateszpapa (#11038) üzenetére


Rage47
veterán

Azelőtt is volt érintőkijelző, csak nem olyan tökéletes.
Ezelőtt is volt Touch ID/ujjlenyomat olvasó, csak nem ilyen kifinomultan megoldott. Ennyi.

(#11040) Tibee86 válasza Rage47 (#11037) üzenetére


Tibee86
veterán

Melyik gyártó az amelyik szerinted innonatív?

(#11041) Rage47 válasza Tibee86 (#11040) üzenetére


Rage47
veterán

Mnidegyik másban az.

(#11042) lugosi válasza Rage47 (#11037) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én ezt nem így látom. Én úgy veszem észre, hogy a konkurens gyártók egyre-másra az Apple termékeket másolják, az ő megoldásaikat akarják megvalósítani, illetve ahhoz mérik magukat és a saját termékeiket. A csúcsa ennek az amikor már az elnevezéssel sem vesződnek, lásd pl a nemrég megjelent Air nevű konkurens laptopok.

(#11043) Tibee86 válasza Rage47 (#11041) üzenetére


Tibee86
veterán

Reméltem azért valami példát is felhozol mert eddig csak azt hallani itt, hogy az Apple sose volt az csak az összes többi gyártó.

(#11044) Rage47 válasza Tibee86 (#11043) üzenetére


Rage47
veterán

Motorola és az ujjlenyomat mondjuk?

(#11045) Tibee86 válasza Rage47 (#11044) üzenetére


Tibee86
veterán

Más esetleg, mert ez egyik egy "a mindegyik másban"-ból. Előtte is volt ujjlenyomat olvasó, szóval nem kifejezetten innonatív. Laptopokból átvették a teljesen használhatatlan megoldást. Ha ezen a vonalon megyünk tovább akkor az idei iPhone is az lesz, headset 3,5-ös csatlakozó nélkül. :D
Tényleg nem a vita miatt csak érdekel. Főleg annak a kollégának a véleménye aki szerint a Samsung kifejezetten innonantív mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#11046) tylerddd válasza Tibee86 (#11045) üzenetére


tylerddd
veterán

A használhatatlan egy kulcsszó. Ha már létező technikákat is használtak fel, azt legalább olyan módon, h a mindennapokban használható, hasznos terméket állítottak elő.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11047) adise válasza tylerddd (#11034) üzenetére


adise
őstag

. Hol volt kapacitiv kijelzos cucc az iphone elott? Addig max a ceruzas megoldasok voltak windowsal. A kezzel valo hasznalathoz alkalmas szoftvert ok tettek le az asztalra. Nezd csak vissza a samsung is hogy elkezdte koppintani akkoriban a telefon kulsejet is es az iphone elott milyen tipusu telefonjai voltak.
Nyilvan a mernokok csinaltak nem o. :W de o az utolso pillanatban is visszadobta, ha az szerinte szar volt es nem fog tetszeni az embereknek.

Ebbol a szempontbol az ipod jobb pelda. Mert hordozzato mp3 lejatszok voltak mar megis az ipod tokeletesitett egy korabbi eszkozt

(#11048) Tibee86 válasza tylerddd (#11046) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen az Apple ebben vezető, mert felesleges és nem jól használható dolgokat nem tesznek bele csak azért, hogy elmondhassák mi voltunk az elsők. Inkább várnak vele addig amíg tényleg meg tudják úgy valósítani, hogy az a mindennapokban kényelmesen és jól működjön. Ezt az innovatív dolgot én kevés dologra tudnám rámondani náluk (ha egyáltalán van) ha a valódi jelentését nézzük.

(#11049) tylerddd válasza adise (#11047) üzenetére


tylerddd
veterán

Igen, pont ezek az érintésérzékeny Windowsos "táblagépek" szolgáltak alapul és okulásul számára. Senki nem akart nyomkodni ceruzával egy asztali Windows-t. Ezért kerültek képbe az ujjak és egy speciális oprendszer fejlesztése. De a rossz példa ott volt számára, tudta, h miért nem vették ezeket a korai gépeket, így tudott tömegtermékeket kitalálni.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11050) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Jó lenne ha a következő iPhone vízálló lenne. Az napi használatra is jó lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.