Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8951) #35104512 válasza FIREBLADE78 (#8946) üzenetére


#35104512
törölt tag

nem, bár elég sokat fotózok és amióta megvan a telefon (6 hónapja) nem töröltem róla egyet sem :)

[ Szerkesztve ]

(#8952) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

http://youtu.be/yWYHHNADK04
Bocs,telóról vagyok. Ebben látható a 6s plusz és s7 colába helyezése és lefagyasztása, vajon kibírja?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8953) shteer válasza FIREBLADE78 (#8952) üzenetére


shteer
titán

Nálam szinte mindennapos. Hasznos teszt, köszönjük :R

..szerintem jónak tűnik

(#8954) FIREBLADE78 válasza shteer (#8953) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Szívesen máskor is :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8955) bylow


bylow
aktív tag

Safari ban a megnyitott ablakokat csak egyesével lehet becsukni? Nincs olyan lehetőség hogy egyszerre mindet?
Ugyanez a "multitasking"nál ott sem lehet egy gombnyomásra becsukni?
Kamerát nyitom és sokszor több másodpercet is kell várni mire használható, mint valami booth idő lenne. Ez mért van?
Telefonkönyv ben a kedvencek mozgatasakor "micro lag" vagy nem tom minek hívják. Szóval kicsit szaggatva mozog. Ez mért van?

ByLow #

(#8956) lugosi válasza ferrari1 (#8949) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi neked is és twinkiecz-nek is, holnap lesz alkalmam ránézni és kipróbálni.

(#8957) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Uj iphone es vissza lett allitva egy masikrol, hogy a kepek megmaradjanak. Igen am, csak baromi lassan tolti be oket! Miert? Tegnap este lett megcsinalva, de azota is sok feher kep es kis fehocskek a sarokban.

(#8958) TechN7ne válasza bylow (#8955) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ez egy 6s készülék ?
Érdekess :U

(#8959) B-L-A-C-K válasza KD6-3.7 (#8957) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Volt netkapcsolat végig? Mert le kell töltenie megint őket, és ez több időt is vesz igénybe mire lejön.

(#8960) KD6-3.7 válasza B-L-A-C-K (#8959) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Na lassan, de biztosan meglesznek azok. Most kezdett helyreallni ugy 8 ora hossza utan. Bar mondjuk tobb, mint 2000 kep van.

Mas...
Karcolodasrol mi a velemenyetek? Tok es folia nelkul mit bir? Valakinek tapasztalat?

(#8961) Akosh87 válasza KD6-3.7 (#8960) üzenetére


Akosh87
tag

Fóliát mindenképpen tennék rá a helyedben, akármennyire vigyáztam rá, minimális hajszálkarcok keletkeztek rajta, utána tettem rá üvegfóliát. A házon is viszonylag jól látszanak a karcolások, szélei, sarkai nem szeretik az esést, egy ultravékony szilikon tok nem cseszi el az alakját és a kinézetét sem, és ócó is. Ha fontos, hogy szép maradjon a telód, mindenképp óvd meg, amitől lehet, ha "fogyóeszközként" tekintesz rá, és nem zavar pár ütés/kopás/karc, mindenképp jobb a "feeling" ha "meztelenül" használod :) (szubjektív vélemény)

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#8962) Lall válasza Akosh87 (#8961) üzenetére


Lall
veterán

"és a kinézetét sem"

Baromi rusnya, filléres lesz tőle, de szerintem minden toktól.

Szerintem ez a telefon úgy szép, ahogy van, minden más csúfít rajta, ront a fogásán. Próbáltam jó pár tokot, fóliát, van is itthon, de már egyiket sem használom. Vigyázok rá amennyire tudok, néhány karc a házon és a kijelzőn is van, de leszarom. Majd mikor eladom 10-20-al a piaci ár alatt kínálom. Ennyit majdnem elkölt mindenki tokra, fóliára is. Akkor van nagyobb gond ha leejti az ember, de reméljük a legjobbakat. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8963) kali válasza KD6-3.7 (#8960) üzenetére


kali
legenda

használati mód függvénye, valaki fóliázza és/vagy tokozza, más meg nem használ sem fóliát, sem pedig tokot.
mindegyiknek van előnye és hátránya is, leejtéskor hasznos lehet például a tok, de ha a telefon és a tok közé szorul a por, akkor kényszeresen karcolódik majd a készülék.
a fólia is egyéni döntés kérdése, védelmül szolgálhat, de nincs olyan, amelyik kicsit sem ront a felhasználói élményen.
nekem 6 hónapos a 6s plus, sem fóliát, sem pedig fix tokot nem használok - egy mobilos zokniba dobom be, ha adott tekintetben problémás zsebbe teszem, amin fémből készült cipzár vagy hasonló van -, mert szeretem önös valójában fogni és használni a telefont, nem csúfítanám el állandóra semmivel, de így sincs rajta semmilyen sérülés, nagyítóval sem találni rajta karcot - megjegyzem, vigyázok a cuccaimra, amennyire csak lehet.

[ Szerkesztve ]

(#8964) Akosh87 válasza Lall (#8962) üzenetére


Akosh87
tag

Ezért írtam, hogy user függő. Nekem az agyamra megy minden mikrokarc, ezért kompromisszumot kötök a tokkal meg a fóliával, de felpezsdít az érzés, amikor kiveszem néha a tokból és úgy használom. Enyémet pont az Ozaki tok karcolta meg a sarkán, azóta nem volt nap, hogy legalább 4x ne akadt volna meg a szemem a kb 0,5mm-es karcoláson. Kicsit kapóra is jött, hogy gariztatni kellett :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#8965) kribe válasza Akosh87 (#8964) üzenetére


kribe
őstag

Egy olyan ügyetlen embernek mint én nagyon is jól jön a tok és a fólia. Amióta megvan a telefon kétszer ejtettem le, elsőnél semmi baja nem lett de a második nagyon durva volt, majdnem két méter magasból töredezett aszfaltra, amin még csúszott is egy jót. A tok sarka sérült kicsit, a védő üveg peremén lett két kisebb letörés és magán a lap felszínén egy másfél centis pókháló repedés. A telefon viszont karcmentes maradt és ennek nagyon de nagyon örülök. Szerintem a tok és a fólia is megérte a pénzt.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#8966) lugosi válasza Lall (#8962) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az Apple bőrtok nem ront a fogásán, sőt szerintem kifejezetten jobb lesz tőle, és nem is csúnya.

(#8967) Akosh87 válasza lugosi (#8966) üzenetére


Akosh87
tag

A fogásán nem ront, de szerintem a kinézetét tönkreteszi (ismét szubjektív vélemény), nekem nem tetszik

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#8968) TechN7ne válasza Akosh87 (#8967) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Sima 700ft.-os átlátszó szilikon tokokat hordtam,most meg raktam rá egy uv kék vastagabb szilikon tokot ami nagyon szépen néz ki,feldobja a telot,alma logó is uv-s benyomást kelt,nagyon szép (legalábbis a Gold-ot feldobja az átlátszó kék).
Nyugati aluljáróban az araboknál karton számra vannak mindenféle tokok.

(#8969) B-L-A-C-K válasza KD6-3.7 (#8960) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tokban még az említetteken kívül ezt a fajtát ajánlom.

(#8970) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#8969) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Besárgul ez is idővel gondolom...?

(#8971) B-L-A-C-K válasza TechN7ne (#8970) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem igaz más márkából van, de ugyan ez, a hátlapja rugalmas műanyag, nem szilikon, így az nem is sárgulhat, a kerete szintén nem hajlamos erre. Elég régóta van feketében meg kékben nekem, ugyan olyan mint mikor megvettem.

(#8972) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#8971) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Kék az átlátszó műanyag?
Na az dög,lehet rendelek egyet.

(#8973) B-L-A-C-K válasza TechN7ne (#8972) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A hátlapja az összesnek átlátszó rugalmas műanyag, az oldala meg ilyen kényelmes tapintású anyagból van.

Látszik mindenki megvan vele elégedve, ott a linken ~350 vásárlásból 4,8-as értékelése van (max az 5). :)

[ Szerkesztve ]

(#8974) Paca2


Paca2
senior tag

én már csak azért is teszek rá vmit, mert nagyon bizonytalan a fogása (vékonyabb, csúszik) legalábbis a nexus 4 után, üvegfólia ma megy rá

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#8975) TechN7ne válasza Paca2 (#8974) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Muszáj mert én már megjártam pár iPhone-al,könnyen karcolódnak,meg sem gondolja az ember kiveszi a zsebéből és talál rajta vlmit.

A mostani telefonommal is úgy kezdtem,üvegfólia és egy olcsó átlagos szilikon tok rá....

(#8976) B-L-A-C-K válasza Paca2 (#8974) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, érdemes, nekem az előbb említett tokkal betonra is esett, semmi baja nem lett. Illetve szerintem kinézetre se rontja el nagyon a telefont, vagyis nekem tetszik vele.

Amúgy én innen vettem ezt a fajtát, múltkor nem lehetett már kapni, de már újra van ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

(#8977) bylow válasza TechN7ne (#8958) üzenetére


bylow
aktív tag

Igen 6S 120G
KB 4-5 hónapos

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#8978) tylerddd válasza bylow (#8977) üzenetére


tylerddd
veterán

Mi az a 120G?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8979) B-L-A-C-K válasza bylow (#8955) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Safari ban a megnyitott ablakokat csak egyesével lehet becsukni? Nincs olyan lehetőség hogy egyszerre mindet?

Tudtommal nem lehet, ez ilyen.

Ugyanez a "multitasking"nál ott sem lehet egy gombnyomásra becsukni?

Nem.

Kamerát nyitom és sokszor több másodpercet is kell várni mire használható, mint valami booth idő lenne. Ez mért van?

Ez sajnos egy bug, reméljük javítani fogják.

Telefonkönyv ben a kedvencek mozgatasakor "micro lag" vagy nem tom minek hívják. Szóval kicsit szaggatva mozog. Ez mért van?

Egyedül én itt tapasztaltam, máshol nem.

tylerddd: Gondolom 128GB akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#8980) Jeami


Jeami
tag

Sziasztok,

Milyen autós töltőt használtok 6s-hez? Nekem van egy új Samsung gyorstöltőm az S5-höz vettem és azon
gondolkodok hogy mit szólna hozzá az iphone? Csak azért kérdem mert amiket láttam azok 1- 1,5 A-es töltők voltak ez meg 2A-es...(adaptive fast charging) lehet belőle az akkunak baja?

köszi,

J.

" Középmagas, középbarna, balkont hordó férfi..."

(#8981) B-L-A-C-K válasza Jeami (#8980) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Végül is bármelyik nominálisabb minőségűt veheted, illetve 2A se baj, gyári iPad töltővel is lehet tölteni bármelyik iPhone-t hivatalosan azok meg 2,4A-osak, illetve előnye is van mert gyorsabb töltenek. Én pl itthon évek óta iPad töltőt használok iPhone-okhoz.

[ Szerkesztve ]

(#8982) univerzita válasza bylow (#8955) üzenetére


univerzita
addikt

Ha nincs sok oldal nyitva akkor nem kell bezárni mert ha újranyitod azzal jobban merül mintha a háttérben vannak.

(#8983) B-L-A-C-K válasza univerzita (#8982) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De amit már nem használ feleslegesen marad ott, én se szeretem ha ott lebeg valami.

(#8984) Jeami válasza B-L-A-C-K (#8981) üzenetére


Jeami
tag

Köszi, az gyári samu töltő és új , kipróbálom akkor vele! Én is úgy láttam hogy amúgy MM-ban rengeteg univerzális töltő volt ami jó iphone-hoz meg ipad-hoz, én is azt gondoltam hogy akkor a samu is jó.. :))

" Középmagas, középbarna, balkont hordó férfi..."

(#8985) B-L-A-C-K válasza Jeami (#8984) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen azt is használhatod hozzá nyugodtan, amivel szarakodás szokott lenni az a kábel, itt érdemes eredetit használni.

(#8986) Ra's al GHul


Ra's al GHul
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Csináltam egy restore-t és felment a 9.3.1 . Azóta viszont sajnos sehogy nem tudom elérni azt, hogy a gép felismerje a telót mint külső meghajtó....... Tudnátok segíteni, hogy mit állítsak át/be, mert sajnos nem jövök rá...... :F

Köszönöm!

(#8987) Paca2


Paca2
senior tag

Sajnálom h a swype billentyűzet és a BBM messenger fapadosabb iOS-re :(

[ Szerkesztve ]

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#8988) Jeami válasza B-L-A-C-K (#8985) üzenetére


Jeami
tag

Úgy teszek, köszi! :DD

" Középmagas, középbarna, balkont hordó férfi..."

(#8989) lugosi válasza Jeami (#8980) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én egy samsung kihangosítóhoz kapott usb kábeles szivargyújtó-töltőt használok hozzá, ami micro usb-ben végződik és erre van dugva egy micro usb - lightning átalakító. Teljesen jól működik vele.

(#8990) #27813376 válasza Jeami (#8980) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nekem van 2,4A meg 1A töltőm is, lemértem, koppra ugyanannyi idő alatt tölti fel.

(#8991) zso73 válasza Jeami (#8980) üzenetére


zso73
veterán

Nekem Energizer ENG-DC1UHIP5 töltőm van a telefonhoz. Szuperul műxik

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#8992) B-L-A-C-K válasza #27813376 (#8990) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én régebben mértem nem rémlik pontosan az idő, de tudom jóval hamarabb feltöltötte.

Itt egy vidi.

(#8993) Laca1212 válasza B-L-A-C-K (#8976) üzenetére


Laca1212
őstag

Elég drága lett a fekete. :D

(#8994) B-L-A-C-K válasza Laca1212 (#8993) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, már volt róla szó, biztos elírták. Viszont páron mindig baszogatnak csak olcsó tokokat veszek, így berendeltem ebből 3-at... ;]

(#8995) KD6-3.7 válasza Laca1212 (#8993) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Én ezt miért nem találom?? BLACK is linkelt egyet, de én ebay-ről szeretném megvenni! Fekete kerettel, átlátszó hátlappal és ha van rose gold-hoz passzoló legyetek szívesek linkeljetek már vagy dobjatok egy nevet! :R

Tárgytalan, pont megtaláltam... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8996) Paca2 válasza B-L-A-C-K (#8994) üzenetére


Paca2
senior tag

van rá lehetőség, h a képernyő forgatást kikapcsoljuk?

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#8997) KD6-3.7 válasza Paca2 (#8996) üzenetére


KD6-3.7
őstag

felsuhintod a menüt és ott van rá kapcsoló! kép

(#8998) B-L-A-C-K válasza Paca2 (#8996) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze: ujjadat lentről felhúzod, és jobb felül ott egy kör amibe van egy lakat, azt ha bekapcsolod nem fordul el.

Meg is előztek... :)

[ Szerkesztve ]

(#8999) Paca2 válasza KD6-3.7 (#8997) üzenetére


Paca2
senior tag

köszi nektek :) még nagyon szoknom kell...
mire bele tanulok...

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#9000) bylow válasza tylerddd (#8978) üzenetére


bylow
aktív tag

128Gb
Bocsi.

ByLow #

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.