Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tofipok


Tofipok
csendes tag

Nekem Szerintem nem kéne. A bajom vele az, hogy nekem ez a 3D Touch dolog nem tetszik. (Egyébként meg pénzem sincs rá :D)

(#2) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Betelt a pohár! Most már veszek egy iPhobe-t!

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Jujj mi lesz itt ma :D ;] :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) #35104512


#35104512
törölt tag

köszönjük a tesztet :)

(#3) wesder: popcorn bekészítve a mikróba :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Bog válasza Wesder (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tietek a hétvége ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) Plafoon válasza Wesder (#3) üzenetére


Plafoon
tag

Let them fight

(#7) szarka996


szarka996
tag

*Én csak a kommenteket jöttem olvasni.*

(#8) prolad


prolad
őstag

Nem is rossz.Külsőleg még mindig olyan semmilyen (egyrészt nyilván ízlés dolga,másrészt meg tudta mkindenki,hogy nem változik),a hátulja csúnya.Az ára nevetséges,de ebben is lassan utoléri őket a konkurencia,IOS nem nekem való,meg a mérete is kicsi (a plus már más kérdés),úgyhogy biztos nem lesz ilyenem.De ettől függetlenül tetszik,volt bőven előrelépés,főleg hardveres részen,nagyon durvák azok a GPU teszteredmények,fel van adva a lecke a konkurenciának.

(#9) #35104512


#35104512
törölt tag

"Ugyan első blikkre külsőleg ugyanúgy néz ki a 6s, mint elődje, azért a 138,3 x 67,1 x 7,1 milliméteres méretek (6,9 milliméter vékony volt a tavalyi modell) és a 143 grammos tömeg egy hajszálnyival különböznek, így legalább biztos hogy az eddigi tokok nem lesznek kompatibilisek az új mobillal."

most akkor ez mennyire biztos infó? eddig nem úgy volt, hogy jók rá az i6 tokok?

(#10) Wesder


Wesder
félisten

Reméljük ma nem csak cicaharc lesz,hanem észérveket is olvashatunk majd :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

már kezdtem aggódni hogy elmarad a teszt
ujjakat beízitani...

(#12) Gengi


Gengi
senior tag

A készülék maga nagyon jó. Végre a legdurvább és legfájóbb hibája is korrigálva lett. (Memória) Amúgy a 3D Touch elég jó kis új funkció, az összes többi meg nem releváns.

De ez a hatalmas áremelkedés évről évre szerintem kegyetlen. A független árak 30 000 Ft-al lettek drágábbak tavalyi árhoz képest... Ami már nem normális. Sokat járok nyugatra és nem kell az "egy hét alatt bekeresik" duma. Ott is drága.

A legdurvább az,hogy a nála olcsóbb konkurensek és e között nagyítóval kell keresni a hibát.

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#13) Storm1990 válasza #35104512 (#9) üzenetére


Storm1990
csendes újonc

A tokok jók lesznek, nemtudom ezt honnan szedtek :U

(#14) Fred23


Fred23
nagyúr

Nincs optikai képstabilizátor, kicsi az akku, és nem vízálló. A 4,7" még elmegy, de jobb lenne 4,5-tel. Szépnek persze szép. Ha lenne ennyi pénzem mobilra, mást vennék.

(#15) Fiery


Fiery
veterán

Tovabbra sem ertem, minek kell rugozni a 16 gigas modellen. Tegye fel a kezet, akit barki is arra kotelezett, hogy azt vegye meg. Amig nem tartanak pisztolyt a vasarlok fejehez, addig meg ott a 64 es 128 gigas verzio. En a magam reszerol zarojelbe teszem a 16 gigas iPhone-okat, mintha nem is leteznenek. Ennyi erovel azon is lehetne rugozni, hogy milyen ronda a rozsaszin vagy epp az aranyszinu verzio, es hogy miert kell olyan szinben is gyartani. Holott van boven szinvalasztek.

De azert mondok egy peldat arra, hogy kinek jon baromira jol a 16 gigas iPhone. Annak a mobil app fejlesztonek, aki alapesetben inkabb Androidra es/vagy WP-re fejleszt, de portolni akarja az alkalmazasat iOS-re is, ahhoz pedig kell neki egy fejlesztoi teszt keszulek. App fejleszteshez untig eleg a 16 giga hattertar is. Par napja vettem hasonlo celbol S6-ot, es jobban orultem volna, ha lenne 16 gigas modell is, olcsobban, mint a legkisebb, 32 gigas verzio.

[ Szerkesztve ]

(#16) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Trollkodás nélkül, sokkal szebb az S6 Edge. Tényleg nem trollkodásból mondom, mert megutáltam a Samsungot.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#17) gutriqper válasza Fiery (#15) üzenetére


gutriqper
tag

Na. Megtaláltad a legszélesebb vásárlóréteget. Ez igen.

(#18) Fiery válasza Fred23 (#14) üzenetére


Fiery
veterán

Ez ugye megvolt? [link]

(#19) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

amúgy csak úgy halkan megkérdezem,hogy ezt a 3D touch megoldást,mármint hogy erösebben nyomod a képernyöt,valahogyan nem lehetett volna bele "programozni" úgy hogy pl van kétféle hosszan nyomás,pl 2mp ig tartod nyomva 1adag funkció,3mp ig még 1 adag funkció

igy bár nem igazi force touch élmény lenne,de a szoftveres funkció meglenne hozzá

és igy nem csak az I6S kapta volna meg ezt featuret

[ Szerkesztve ]

(#20) Fiery válasza gutriqper (#17) üzenetére


Fiery
veterán

En legalabb kapasbol tudok mondani olyan vasarlo tipust, aki pont a 16 gigas modellt keresi. Amugy meg, ha az AppStore-ban tegyuk fel, van 1 millio app (annal tobb van, egyebkent), azt szerinted 2 ember fejleszti? :) Nyilvan cca. 50-100 ezer fejlesztorol beszelunk, tehat nem 2 embert erdekel(het) a fejlesztoi keszulek gondolata. De teny, hogy az 50 millios eladasokhoz kepest elenyeszo mennyisegu emberrol van szo.

(#21) Vikooo válasza Storm1990 (#13) üzenetére


Vikooo
addikt

Tudtommal nem lesz ra jo a 6 -os tok, a baloldali gombok is milimeterrel ugyan de lejjebb masztak.
A full skin matrica se jo a 6S -re ami jo a 6 -ra.

(#22) Gainka


Gainka
őstag

Az elsők kőzőtt van, hogy egy telefon tesztben megnézem az üzem időt. Ha már ott bukta lehet az alma lumia lg samu mindegy... 👎

(#23) Fred23 válasza Fiery (#18) üzenetére


Fred23
nagyúr

Persze, megnéztem már! Biztosan kapott valamilyen védelmet, de olyat is találni yt-on, amin beázott. Mondjuk azért tényleg jó dolog, hogy egy esőt már csak kibír, de részemről inkább vennék igazán, hivatalosan vízálló telót sokkal olcsóbban. Még akkor is, ha lenne rá bőven lé. Mondjuk egy ilyet.

(#24) davidsone


davidsone
addikt

NEM TETSZETT ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#25) békön5 válasza Fiery (#15) üzenetére


békön5
csendes tag

Az van, hogy ennyiért 32-es modellt kéne adni. 16 giga ennyi pénzért már nem divat (persze az Apple pont tojik az egészre) és nem hinném, hogy csődbe menne az Apple. Bővíteni úgy se lehet. A tizenhat gigás modellért a másik topikban leugatták a guglit..

Nem rossz telefon, a grafikára kihegyezett soc tetszik a legjobban, viszont kamerában láttunk már nem egy jobbat. OIS mellőzése érthetetlen.

[ Szerkesztve ]

( ͡◉ ͜ʖ ͡◉)

(#26) #35104512 válasza Storm1990 (#13) üzenetére


#35104512
törölt tag

én is így tudtam...

(#21) Vikooo: na valaki hátha megerősíti vagy cáfolja, akinek már van 6s és előtte volt sima 6

(#27) Fiery válasza Fred23 (#23) üzenetére


Fiery
veterán

Nagyon retegigeny a teljesen vizallo telefon. Ha nem igy lenne, minden gyarto kinalataban lenne nehany ilyen modell, es lenne az iPhone-bol is annal jobb, mint a mostani. Ami -- marmint amit a 6S tud -- egyebkent a tulajdonosok 99%-anak boven elegendo vizallosag az elet viszontagsagainak 99%-ara :) Arra meg SZVSZ nem erdemes felkeszulni, hogy mi lesz, ha beleesik a wc-be vagy a furdovizbe az ember telefonja. Biztositast kell kotni a keszulekre, es kesz.

(#28) gyuromoj válasza Vikooo (#21) üzenetére


gyuromoj
veterán

A régebbi Apple tokok kompatibilisek az iPhone 6s-sel is (videó) :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29) Fiery válasza békön5 (#25) üzenetére


Fiery
veterán

Az Apple pontosan azt csinalja, amit megtehet. Ha a 16 gigas modellt is megveszik sokan ezert az arert, akkor hulye lenne tobb memoriat rakni a keszulekbe, vagy olcsobban adni. Ez van, az almas logo sokat szamit (5S + iPad mini tulaj vagyok alapvetoen, igy tekintsd ezt a kommentet).

Az OIS szerintem is hianyzik, es a kijelzo felbontasat is illene most mar novelni. Nem vagyok egy ppi vadasz tipus, de az S6 kijelzojen annyival jobban nez ki minden, hogy most mar en is elkezdtem verni az asztalt, es kovetelni a nagyobb felbontast az iPhone-okon (is) :) Persze addig nem zavart a felbontas/ppi, amig nem hasznaltam S6-ot, sz'al csak ovatosan tapogassa mindenki a konkurenciat ;)

(#30) Jeanne d'Arc válasza békön5 (#25) üzenetére

Én kivontam volna a forgalomból a 16-ot és helyette 32 gigát tettem volna be legkisebb tárhelyűnek. Bár ezt majd ellövik a szifon 7-be gondolom.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#31) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

Balra Z5 Compact, jobbra 6S, nem semmi különbség majdnem feleannyi megapixelen...

(#32) hemaka


hemaka
nagyúr

Csak a hátulja ne lenne annyira ronda... :U De már nagyon érik a váltásom, szóval max. rápakolok majd valami vékonyabb tokot. :D

(#33) békön5 válasza adequate_cou (#31) üzenetére


békön5
csendes tag

Inkább ebből indulnék ki. [link]

Nem lehet tudni, mennyire volt csámpás a keze a tesztelőnek a kép készültekor.. Mondjuk durva, hogy mind2 Sony szenzor.. :U

[ Szerkesztve ]

( ͡◉ ͜ʖ ͡◉)

(#34) adequate_cou válasza békön5 (#33) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Sajnos ott nincs lowlight összehasonlítás... De akkor az összes Z5 képet csámpás kézzel lőhette...

(#35) anulu


anulu
félisten

a betű a szám mögött van. továbbra is! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#36) Legendd válasza Fiery (#15) üzenetére


Legendd
senior tag

Mert basszus 230, ismétlem 230 ezer forintért legyen már 32 GB 😃

Alea iacta est!

(#37) dezs520 válasza Gengi (#12) üzenetére


dezs520
senior tag

"Sokat járok nyugatra és nem kell az "egy hét alatt bekeresik" duma. Ott is drága" kint élek,és ezt bizony szó szerint veheted,úgyhogy nem csak duma...

(#38) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Az üzemidőt leszámítva szerintem nagyon jó készülék lett.

(#39) csongi


csongi
veterán

Nem ertem a koncepciot almanal sem. Egyes reszek fejlodnek a telefonon egyes reszeket meg elhagynak az elodhoz kepest, mint irtak nem vizallo...stb kozben meg az aruk egyre feljebb megy. Nem csak Almanal de a konkurenseknel is ez megy sajnos. Valahogy olyan erzesem van, nem is akarnak tokeletes keszuleket ossze rakni, es a visszalepeseket az eppen aktualis ujdonsagok hajpolasaval akarjak elfedni.

[ Szerkesztve ]

(#40) envagyok


envagyok
veterán

Nem értem ezt az iPhone mizériát.
Nulla üzemidő, horror áron nulla memória.
Fele ennyi pénzért már bőven lehet venni ennél jobb wp-t vagy androidost.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#41) aprokaroka87 válasza Legendd (#36) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát igen,egy prémium kategoriás telefonban illene a minimum 32gb

Aztán majd lehet hogy jön az Iphone6C 4 vagy 8gb tárhelyel...210 ezer forintért

(#42) Fiery válasza envagyok (#40) üzenetére


Fiery
veterán

Fele ennyiert mutass kerlek jobb WP telefont. Komolyan erdekel, melyik modellre gondolsz. Ha a Lumia 950 megjon, es franko lesz, akkor mondhatjuk, hogy azonos aron hasonloan jo keszuleket rakott ossze a Microsoft. De feleannyi penzert mit adnak WP-bol? Tudtommal mar se a 930, se a 1520 nem kaphato, ami mondjuk talan szoba johetne, mint jobb keszulek.

A nulla memoria kapcsan a RAM meretre gondolsz? Az ugye megvan, hogy nem kell olyan sok memoria egy telefonba, ha az oprendszer es az appok is takarekosabban bannak a memoriaval, mint a konkurens rendszerek eseteben? :) Ennyi erovel en is verhetnem az asztalt, hogy a desktop PC-mben 32 giga RAM van, annyit akarok a telefonomba is. De teljesen mas celra kell az egyikbe a sok RAM, a telefonban meg boven eleg az, ami van benne.

[ Szerkesztve ]

(#43) ToniSoprano válasza Legendd (#36) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Pedig tök egyszerű az indok, olvasd el a cikket: [Why there’s no new 32GB iPhone yet]
Lelövöm a poént, 3 milliárd dollárral kisebb lenne a profit, mert így előbb utóbb mindenkit bekényszerítenek a 64 GB-os verzióba.

Az a pár "bolond" aki csak villogni akar, megveszi a 16 GB-osat az is örül, mert jóval olcsóbban vehet Iphone-t, igaz, hogy ha komolyan használná is akkor szív, de ott nem ez a lényeg.

Fiery: legalább 2 kattintást tennél, mielőtt leírsz valamit: "Tudtommal mar se a 930, se a 1520 nem kaphato" [Lumia 930 árak

Egyébként ez a 6S tényleg jó lett, tényleg jó a rendszerben hogy minden oldalról húzhatod és más gyorsmenü jön fel, logikus a rendszer, én a videóban értettem meg jobban a használatát, amikor ismerős 4S-ét használtam csak szenvedtem vele. Az anyagminőség, strapabírás, hardver is elsőosztályú lett. Mondjuk nekem egyedül silverben tetszik, a többi színben elég fura, a gold nekem nagyon gagyi, bizsu telefon érzetet ad.

[ Szerkesztve ]

(#44) Legendd válasza envagyok (#40) üzenetére


Legendd
senior tag

Tény, ami elképesztően meggyőző, az a sebesség. Anno sokat használtam iPhone-t, de basszus ez a rendszer működik. Persze nem is annyira fragmentált. Ha összekapnák magukat a gyártók, simán lehetne Nexus sebesség, amivel meg semmi baj nincs.

Alea iacta est!

(#45) Forest48


Forest48
aktív tag

6 pontot kapott erre az üzemidőre? Ne vicceljünk már.
Nagy nehezen kibírja nap végéig?
Megint mindenki azon röhög majd h minden almásnak minimumra van véve a fényerő.
Érdekes görbe szerint változnak az aksiméretek telóknál. 2014-ben mindegyik gyártó rápörgött, hogy nagyobb akkuval jobb az élet, idén meg csökkentik, hogy vékony legyen...
Amúgy szerintem főleg iphone-nál tojnak rá sokan, hogy milyen vastag a telefon, mert imádják bumfordi tokokba beletuszkolni a telefont.
A 16gb-os helyett inkább egy energy-t adjanak ki jóval nagyobb akksival, szerintem lenne vevőcsoportja.

(#46) dezs520 válasza envagyok (#40) üzenetére


dezs520
senior tag

Aki egyszer már használt iOS-t az nem,vagy csak nehezen mond le róla,soha nem bírnék más rendszert használni...leszarom hogy néz ki a teló,csak ez a rendszer legyen rajta és kész...
Én mondjuk kicsit elhamarkodott tartom ezt az 1 napos üzemidő teszteredményt...a sima 6,reggel 7:00 tól 10-ig morning show (munkába,fülessel,neten keresztül) 12:00-től 13 ig böngészés,kis face,és min 10 perc facetime...
Munkábol hazaérve 19:00 kor az akku 50%-on...
Éertem én hogy ebben kicsivel nagyobb az akku,de nem létezik,hogy ennyivel gyengébb lenne...

Fyeri nem,a belső tárhelyre gondolt....

[ Szerkesztve ]

(#47) Kanczy válasza csongi (#39) üzenetére


Kanczy
veterán

"Valahogy olyan erzesem van, nem is akarnak tokeletes keszuleket ossze rakni, es a visszalepeseket az eppen aktualis ujdonsagok hajpolasaval akarjak elfedni."

Sajnos ez már nagyon rég így van :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#48) helixP


helixP
nagyúr

Köszönöm a cikket, vártam már :)

(#49) Forest48 válasza dezs520 (#46) üzenetére


Forest48
aktív tag

Nem lehet, hogy a manók feldugták neked töltőre munka közben? :DD
Mobilnet végig be volt kapcsolva?
Ha igen, akkor viszont nem rossz eredmény ekkora aksival, de sajnos nem tudom elhinni.

[ Szerkesztve ]

(#50) dezs520 válasza Forest48 (#49) üzenetére


dezs520
senior tag

Nem,a mobilnet végig ki van kapcsolva,mifit használok netezésre...
Kinőttem már a nagyot mondásból,nem érdekem hogy elhidd,csak leírtam :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.