Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7301) lugosi válasza FIREBLADE78 (#7297) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Attól jó ébresztő 😀

(#7302) Tibee86 válasza lugosi (#7301) üzenetére


Tibee86
veterán

Mondjuk azt soha nem értettem benne, hogy miért nem lehet külön állítani a hangerejét, miért olyan hangerőn szólal meg, mint a csengőhang. Régen ezt úgy orvosoltam, hogy emelkedő hangot csináltam és azt állítottam be, de szerencsére van tweak amivel állítható minden.

(#7303) TODI1111


TODI1111
addikt

Az sms üzeneteket át lehet vinni valami egyszerű módon androidról iphone-ra?

(#7304) Viktor0610 válasza TODI1111 (#7303) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Move to iOS.
Csak első bekapcsoláskor, közvetlen aktiválás után tudod áttölteni az adatokat. :)

Samsung Galaxy A54

(#7305) RCTiv


RCTiv
tag

köszi srácok a válaszokat, sikerült intézni egy ilyen xiaomit, kipróbáltam szerencsére nem nekem lesz :D , de a jbl go sem lehet jobb gondolom, egy ilyen pici kis csodától már az is elég ha megszólal :)

tényleg a helyén kell kezelni a dolgokat, a telefon hangszórójánál azért jobb nyilván.

(#7306) SonyNex7 válasza FIREBLADE78 (#7292) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Sleep cycle.
Elemzi az alvást,a megadott intervallumon belül akkor kelt amikor a legéberebb vagy.
A csengőhangok nagyon kellemesek,amolyan lágyak,furcsán hangzik de olyan mintha belülről szólna.
A szundi olyan,hogy kétszer a telefon mellé csapsz. :)
Annyi hogy kell neki folyamatos áram, amit power bankkal oldok meg.
Ketkedve veszi meg az ember de tényleg megér egy próbát,nekem bevált.

(#7307) B-L-A-C-K válasza SonyNex7 (#7306) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezek a progik mi alapján határozzák meg mikor alszom el?

(#7308) FIREBLADE78 válasza Lefty (#7298) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

50? Egyet sem találtam,nem h 50-et. Hol lehet állítani? Beállítások semmi

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7309) buvartacsko válasza B-L-A-C-K (#7307) üzenetére


buvartacsko
addikt

A sleep cycle onnantól mikor ra nyomsz hogy "start". Innentől elemzi az adatokat.

(#7310) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Sziasztok!

6S Plus-om van, de azért is írok inkább ide, mert itt jobban pörög a fórum.
Kérdésem azokhoz szól, akiknek van bluetooth-os hangszórója, lehetőleg JBL, de ha nem az akkor az se gáz.
Nekem egy JBL Xtreme van, előtte egy Flip 3 volt és a probléma azzal van, hogy a gyári lejátszóban OFFLINE zene hallgatása közben, ha zenét váltok akkor nem egyből hallom a következő muzsikát, hanem ilyen kb. 1 másodperces rész kimarad belőle. Ugyan ez a jelenség Youtube-on is megfigyelhető. Ellégé idegesítő, hogy részek maradnak ki a zenékből, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy iPhone esetében ez normális lenne. Samsung Galaxy S5 Minivel teszteltem az Xtreme-t, azzal hibátlanul működik a cucc, ahogy az ember elvárná. Ma csináltam egy teljes visszaállítást, ráadásul a készüléket újnak állítottam be.

Nálad egyből azt hallod, amit kell, mintha csak kábeles hangfalon, fülesen, fejhallgatón hallgatnád?

Köszi a választ!

(#7311) Tibee86 válasza SonyNex7 (#7306) üzenetére


Tibee86
veterán

Tényleg jó hangok vannak benne, én is abból az app.-ból mentettem ki és a mai napig azokat használom ébresztőnek.

(#7312) Astery válasza FIREBLADE78 (#7308) üzenetére


Astery
senior tag

Ne viccelj, ahol az ébresztés idejét is beállítod. Vagy azt is a gyári értéken használod?

[ Szerkesztve ]

(#7313) lezu20


lezu20
tag

Jo reggelt ! Srácok ti milyen film néző programot használtok telefonon? Szedtem le sorozatot és azt szeretném rátenni a telora. Ki mit ajál? Koszi

(#7314) Lall válasza lezu20 (#7313) üzenetére


Lall
veterán

PlayerXtreme

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7315) SonyNex7 válasza B-L-A-C-K (#7307) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Kijelzővel lefelé teszed le,úgy hogy feléd legyen a hangszóró,mikor indítod az ébresztést ahogy lefordítod a kijelző elsőtétedik,nem lezár vagy lezárod mert akkor mikrofon nem menne,ezért kell a power bank.
A hangszóró melletti mikrofont használja.
Igazából nem kell semmi komolyra gondolni simán azt "hallgatja" mikor mozdulsz meg.
Mivel én rossz alvó vagyok 60-70%. -os könnyű dolga van,olyan hullámzó grafikonokat hozok össze hogy öröm nézni.
A beállított időn belül mindenképp felkelt.
Elképzelhető hogy kell neki egy pár nap míg adatot gyűjt és ha egyáltalán nem vagy éber akkor az előzőleg elemzett adatok alapján kelt,bár ezt csak én találtam most ki. :)

Tibee:a csengőhangokat hogy mentetted ki?
Amennyiben túl bonyolult,akkor amik megvannak azokat rakd fel valahova légy szíves ahonnan letölthetjük.
Köszi :)

Lezu20:ios alkalmazások topik de amúgy
infuse pro vagy ha amolyan mindenes kell az nplayer hatalmasat fejlődött mostanában
Az av playert is sokan dicsérik.

[ Szerkesztve ]

(#7316) CharlieDrop válasza SonyNex7 (#7315) üzenetére


CharlieDrop
veterán

akkor sem értem, a telefon honnan tudja, hogy elaludtam, de legyen, mikor ébredek fel az este?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7317) tevike válasza galaxys80 (#7276) üzenetére


tevike
senior tag

Hahaha, koszi ezt 2000-ert meg is rendeltem azonnal :C

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#7318) SonyNex7 válasza CharlieDrop (#7316) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Onnan tudja hogy el indítod az ébresztést, de szerintem tök logikus is mert ilyet akkor csinálsz ha aludni akarsz...:)
A mozgást figyeli nem mozogsz akkor melyen alszol.
Ha reggel 8 kor kelsz megadod neki az alap 7:30-8:00 intervallumot, de ez módosítható.
Az a lényeg hogy mindenképp felkelt ebben a tartományban.Ezen belül amikor jobban mozogsz mert akkor éberebb vagy ergo jobban fel tudsz kelni. Ha nem mozogsz akkor vagy amit az előbb írtam vagy hogy minnél hosszabb legyen az alvás ciklus.
Azért csodát ne várjunk... 1€ nem egy csilliárdos alvás labor.
Megadott időkeret között felkelt szép dallamra,a többi meg hacsak 50%-ban működik mar megéri.
Nekem megérte.

[ Szerkesztve ]

(#7319) Ed Parker válasza SonyNex7 (#7306) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

A sugárzástól nem tartasz amit az agyad mellett generál a power bankkal együtt?
Ugyanis mikor a készülék töltőn van sokkal nagyobb sugárzást bocsájt ki a készülék, ez mért vitathatatlan tény, csupán egy eszköz kell hozzá ami ezt a sugárzást kimutatja. Ugye ezért sem javasolják hogy a telefon töltése közben beszélgessünk rajta mert az agy 3-5x akkora sugárzásnak van kitéve.
Nekem is megvan évek óta ez a sleep cycle, de mikor saját szememmel láttam a szakmász által mért sugárzásokat bő fél méterre teszem magamtól a telefont töltés közben.

Charliedrop: amikor lerakod a telefont, a benne található giroszkóp alapján figyeli az ágy vagy matrac mozgását es azt naplózza. Amikor rem szakaszban vagy vagyis mélyen alszol akkor nem mozogsz, ezek az "értékes" órák, amikor ebből jössz fel és egyre gayakoribbá válnak a mozgások és ez az idő még közel is van a beállított pl: 7:00-hoz akkor mondjuk 6:45 v 6:50-kor felkelt.

[ Szerkesztve ]

(#7320) TheMarci válasza Ed Parker (#7319) üzenetére


TheMarci
addikt

Es a kozmikus sugarzas, meg a radiohullamok ellen hogy vedekezel? :)

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#7321) Ed Parker válasza TheMarci (#7320) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Most ezt ki lehet forgatni vagy bagatelizálni, de gondolom nem a rúter mellett alszol, de komolyabban érdekel a téma egy rakás előadás van a YouTubeon.
Vagy olvasd el ezt.

[ Szerkesztve ]

(#7322) SonyNex7 válasza Ed Parker (#7319) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Olyan 0,5m van a fejemtől
Viccet félretéve mikor saját öreganyámnak 20 éve halottnak kene lennie az orvos tudomány mai állása szerint. Olyan 40 éve alkoholista,cigi/prilukki/,kávé,rák,cukor beteg,fél hasnyálmirigy hiányzik stb..
Hol hiszek már ilyen láthatatlan sugarakban.
Meg azt gondolom mindenki tudna példákat mondani mikor haverom anyja full egészségesen 40 évesen összeesett azt ennyi volt
Minden szervezet függő.
Amúgy a 7 év svájci frank játék sokkal többet elvett,meg a munkahelyi stressz stb..

[ Szerkesztve ]

(#7323) Ed Parker válasza SonyNex7 (#7322) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ok, ez a te dolgod, te egészséged, ha biztonságosnak találod, akkor ok.
Bár erre sztem ma már vannak sokkal praktikusabb okos karkötők, polar, garmin, fitbit és a többiek, amik ugyanúgy tudnak végezni alvás elemzést ugyanezen az elven és tutira nem sugározzák szét a fejed a LE BT kapcsolattal.
Én amikor tehetem minél kevesebbet beszélek mobilom, inkább kihangosítón keresztül kocsiban vagy headset, de hát nem vagyunk egyformák.
Ha tehetek érte valamit, akkor próbálom megelőzni, mint belesz@rni.

(#7324) A 2. Vesztes válasza lugosi (#7301) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

;) Nem feltétlenül! Ha olyan hangra ébrecc, ami egyből kikészít..... De ha a kedvenced szólal meg ( vagyis Szűcs Judit 1979-ből), akkor jól indul a napod.

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#7325) B-L-A-C-K válasza Ed Parker (#7319) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez kb olyan szintű dolog hogy ne menj ki az utcára mert elüthetnek és meghalsz...

Még 1 példa...Gyerekkorom óta +3-as volt a szemem, utáltam a szemüveget így sose hordtam, és leszartam az egész témát, napi ~18 órát bámulom a monitort munkába/otthon. Tavaly voltam szemvizsgálaton, előtte nem is rémlik mikor, a szemem jelenleg 0-ás.

[ Szerkesztve ]

(#7326) SonyNex7 válasza Ed Parker (#7323) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nem szarok bele de hiszem hogy sok minden egyszerűen szervezet függő.
Amúgy teszek az egészségéért átlag felett.
Emlékszem már az első telefonnal azt mondtak sugároz agy tumor meg minden azt nem kapott senki semmit.

(#7327) Rage47 válasza Ed Parker (#7319) üzenetére


Rage47
veterán

Már tud hang alapján is mérni a Sleep Cycle egyébként. Nem kell a párna alá rakni, elég az éjjeli szekrényre. :D Persze így is közel van, fél méteren belül gondolom.
Megnéztem, ugyanúgy mér így is, mint a Withings órám, ami rajtam van éjjel és a mozgásom alapján mér.

(#7328) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#7325) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ez kb olyan, ha nem érdekel sz@rd le és olvass tovább ahogy én is teszem a tok fólia kommentekkel:)

(#7329) B-L-A-C-K válasza Ed Parker (#7328) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem az hogy nem érdekel, nekem ez a véleményem róla.

(#7330) Ed Parker válasza SonyNex7 (#7326) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

A kérdés mindig csak az hogy te melyik csoportba tartozol?
Ami meg a telefonok sugárzását illeti, nincs erről hosszú távú hatástanulmány, ami bizonyítaná vagy cáfolná az emberi szervezetre gyakorolt hatását.
Persze ahogy te is mondod nem minden szervezet reagál egyformán, de pont a napokban volt erről is cikk, miért ne hord nadrágban a mobilod.

(#7331) CharlieDrop válasza Ed Parker (#7319) üzenetére


CharlieDrop
veterán

100 kg az ágykeret, azon a teló. Honnan a rákból tudja, hogy én mozgok az ágyon, vagy a gyerek, vagy az asszony? :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7332) #27813376 válasza B-L-A-C-K (#7325) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ez total off, de egyetertek! Az en szemem ovodas koromtol rossz, 18 eves koromig evente fel-egy dioptriaval irtak erosebb szemuveget, mivel a tablan mindig jobban lattam az ujabb dioptriaval. Nyolcas szemuvegem lett, a vegere, minuszos. Na akkor tobbet nem voltam vizsgalaton, irattam az elozo evit mindig. Par eve megint rabeszeltek, (csak az Ofotertbe megyek), minden evben uj szemuveget csinaltatok, de csak azert mert a keret nem birja, vagy mar addigra karcos, hiaba vigyazok ra. Dioptria ugyanaz mindig. A szemuveg nem zavar, megszoktam mar, veknyitott, kerettel egyutt olyan 130.000 evente, szoval nem gagyi. Namost a vizsgalaton rabeszeltek, irtak szinten erosebbet nemreg, ingyen, mivel nagyon torzs-torzs ugyfel vagyok mar. Ok, hordtam fel napig, aztan kuka. Fajt a fejem. Szerintem az en szemem sem lenne most minusz nyolcas ha nem irnak evente mindig erosebbet.

Bocs az offert sracok, de egy nagy tanulsag amit irtam.

[ Szerkesztve ]

(#7333) #27813376 válasza SonyNex7 (#7322) üzenetére


#27813376
törölt tag

Itt a kis faluban is vannak eleteros emberek akiket eltemettunk 45-50 evesen, azota se tudjuk mibe haltak meg egyik az erdon esett ossze, masik egy het virusos cucc utan, harmadikat meg ket nap rosszullet vitte el. Sorolhatnam. Meg vannak alkeszok akik vagy 80 evesek, miota eszem tudom, azota naponta bebasznak.

(#7334) B-L-A-C-K válasza #27813376 (#7332) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

--> link

(#7335) galaxys80


galaxys80
veterán

Nem tudjátok hova lett a 6S topik? :U

(#7336) madgie válasza #27813376 (#7332) üzenetére


madgie
titán

Ilyen nincs, hogy a szemüvegtől romlik a szemed. Most azért szédültél, mert évekig b@sztál elmenni vizsgálatra ,aztán most valószínűleg odanyomták neked a teljes korrekciót, az meg sok egyszerre.

Jó, hogy elővette Black a témát :)

Másrészt meg nem tudom, pontosan milyen a szemed, van-e cylinder dioptria is, de ha csak sima -8,0 sph, akkor 60-ból nálunk kijön egy pár legvékonyabb raktári Hoya lencse a legjobb antireflex réteggel (1.74 Eyvia HVLL).

De amúgy meg tényleg próbáld meg a kontaktlencsét, nekem csak -4,25/-3,75, mégis sokkal jobban szeretem a lencsét. Illetve a műtét is jó opció, ilyen fokú rövidlátásnál pláne.

[ Szerkesztve ]

(#7337) B-L-A-C-K válasza madgie (#7336) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Még jó hogy átirányítottam mindenkit az off-ba...:D

(#7338) tevike


tevike
senior tag

Sziasztok, naiv kerdes de muszaj megkerdeznem!

Samsung Gear Fit mukodik iphoneval barmilyen szinten? Nem? Oke..:D

Akkor barmilyen mas okos karkoto esetleg? 15.000ert kaphato mar gear fit hasznaltan ezert kerdeznem es hasonlo aru/tudasu/kinezetu erdekelne :R

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#7339) lupus_l válasza tevike (#7338) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Ez biztosan működik iPhone mellett :)

(#7340) Ed Parker válasza CharlieDrop (#7331) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Intelligens a szoftver :)
Dehogy.
Ez elvileg akkor hiteles ha egyedül alszol az ágyban.
Ezért jobb a karkötő, óra, mert azt tuti hogy te mozgatod.

(#7341) Tibee86 válasza lupus_l (#7339) üzenetére


Tibee86
veterán

Csak célszerű külföldről fele ennyiért megvenni. :)

(#7342) #27813376 válasza madgie (#7336) üzenetére


#27813376
törölt tag

(#7343) CharlieDrop válasza Ed Parker (#7340) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ja, ez lemaradt, sry :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7344) spawn21


spawn21
veterán

Vettem ma egy 6s-T az istyleban.
Sajnos csalódott vagyok. A rezgő motor olyan hangot ad ki mint egy halott zombie és ezek a brutális laggok.....

A motor miatt még ma vissza is viszem

iPhone 13p

(#7345) FIREBLADE78 válasza Astery (#7312) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ahol beállítom semmiyen módosítás nincs az időn kívül,hol? :W :W :W :W bazd,most nézem hogy alul vannak :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7346) buvartacsko válasza spawn21 (#7344) üzenetére


buvartacsko
addikt

nem vettél te semmit, csak trollkodsz :)

(#7347) spawn21 válasza buvartacsko (#7346) üzenetére


spawn21
veterán

[L:/dl/upc/2016-02/16/144888_jlp1bdlbmeolyw9l_image.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/16/144888_jlp1bdlbmeolyw9l_image.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Neked szerintem valami bajod van, de komolyan

iPhone 13p

(#7348) purpledonkey válasza spawn21 (#7344) üzenetére


purpledonkey
tag

wanna eat brains hangot? :D am a halott zombie által kiadott hang paradoxon :DD
Lagnak helye nincs, enyém hasít, mindenképp vidd vissza!

(#7349) lupus_l válasza spawn21 (#7344) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Akkor irány vissza és cseréltesd ki. Ott valami hiba van, ha lagol és zombi-rezgése van.

(#7350) buvartacsko válasza spawn21 (#7347) üzenetére


buvartacsko
addikt

Láttam már pár 6s-t, egyik sem laggolt sehol. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.