Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8851) VViktor1990


VViktor1990
csendes tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek a gyári iphone 6 bőrtok jó a 6s-re is? Elvileg nem sok különbség van, de valamiért van külön 6s-re való is...köszönöm előre is a válaszotokat :)

(#8852) Lall válasza icecave (#8845) üzenetére


Lall
veterán

Első nap frissítettem én is OTA-n, de ez teljesen lényegtelen. Tegnapig semmi baja nem volt. Mint írtuk nem mindenkinél jön elő, valamilyen app okozhatja. Ezért várják páran a 6S tulajok közül is, hogy megjöjjön a bugfix. Ne legyünk szemellenzősek, attól hogy nálad jó a hiba még létezik.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8853) kali válasza Rage47 (#8803) üzenetére


kali
legenda

nem tehetik meg - más gyártó sem -, hogy bármilyen védelemmel korlátozzák a kikapcsolás lehetőségét.

(#8854) B-L-A-C-K válasza VViktor1990 (#8851) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó rá.

(#8855) univerzita válasza oil120 (#8833) üzenetére


univerzita
addikt

Ment p.ü.

(#8856) icecave válasza Lall (#8852) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem is mondtam, hogy ha nálam jó, akkor mindenkinél annak kell lennie. Viszont az "összigazsághoz" hozzátartozik, mert ez is azt bizonyítja, hogy van akinél jó, van akinél nem.

(#8857) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nálam nincs baj a safarival. Milyen fagyásról van szó?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8858) tylerddd


tylerddd
veterán

4k és Ő teszi fel?! :DDD Annyit megérne, még ha sz** is!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8859) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#8858) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Még szerencse nem kell sok ész hogy 2 cseppet elkenjen a kijelzőn... ;]

(#8860) Treff


Treff
aktív tag

9.1-en 6S telón nincs gond a Safarival, megnyitja a linkeket.

(#8861) shteer válasza tylerddd (#8858) üzenetére


shteer
titán

Petra tehetséges ;]

..szerintem jónak tűnik

(#8862) FIREBLADE78 válasza shteer (#8861) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Gondolom a koton felrakásban is :DD

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8863) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Nalam - lekopogom - eddig semmi gond ios 9.3 alatt! Ugyan olyan hibatlan, mint mikor megvettem!

Elbaltaztak ezt az 5se-t. Baratnom szeretne lecserelni az 5c-t, vartuk a SE-t, mert kisebb, mint a 6s es jobban elfer a kezeben, de neki fo szempont az elolapi kamera azt meg hagytak 1.2mp szoval buko... 6s lesz ebbol.

(#8864) GeneralCube


GeneralCube
tag

tudnátok segíteni?
sok androidos telefont elfogyasztottam kezdve Samsung és sony fronton középkategóriában majd htc és később a samu s3-nál mondtam le a droidról, áttértem wp-re egy lumia 800-al majd egy 930-ast vettem amit annyira szerettem a kezdetekben de a frissítések elodázásai a random bugok és az alkalmazások szűkössége miatt már kissé meguntam...gondolkodtam h visszatérek androidra de bnőm g3-asa még mindig azokat a gyerekhibákat produkálja ami miatt lemondtam a platformról pár éve
az lenne a kérdésem hogy megérné e iPhone-ba pénzt tenni és elégedett lehetnék e egy darabig vagy van már androidos alternatíva ami kielégítené az igényeimet egy darabig?

(#8865) shteer válasza GeneralCube (#8864) üzenetére


shteer
titán

Múlt héten váltottam Lumia 735-ről pont amiatt amit leírtál

Hajrá!

..szerintem jónak tűnik

(#8866) motoflug válasza GeneralCube (#8864) üzenetére


motoflug
őstag

En is emiatt valtok iPhonera. A sokak altal allitott egyszeruseg es azok a mondatok miatt, hogy ezt csak hasznalni kell. Bar a baratnom meg pont a G3-ba zugott bele. :DDD

(#8867) Lefty


Lefty
addikt

Nincs valami infomorzsa arrol, hogy nekunk mikor jon a javitott 9.3? nagyon szar igy.

[ Szerkesztve ]

(#8868) kali válasza Lefty (#8867) üzenetére


kali
legenda

én ugyan semmilyen problémát nem tapasztaltam a 6s plus-on 9.3 óta sem, de amikre jött javítás, azok régebbi eszközök (5s, 5c és társai) és a frissítés utáni aktivációs kérelmi problémát javították, ami az újabb eszközökön nem jelentkezett.

[ Szerkesztve ]

(#8869) KD6-3.7 válasza GeneralCube (#8864) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Ha hosszu tavra tervezel jol jarsz egy 6s-el!
Nezz csak be s7/s7 edge topicba mifele bajok vannak a droiddal. Szerintem tepned a hajad...legalabbis en igen!

(#8870) lugosi válasza Lefty (#8867) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egyelőre még nem olvastam, hogy mikor jönne, de már rájöttek arra, hogy mi okozta a hibát: [link]

Az univerzális linkek egy segédfile-ja néhány külsős alkalmazásban túl nagy méretű volt, és emiatt történt a probléma. Elvileg a booking.com-ot már frissítették, így visszatehető annak aki factory resetelt és azután nem tette fel. (Lall!)

(#8871) Lefty válasza lugosi (#8870) üzenetére


Lefty
addikt

De nem tudom megnyitni a linkeket, hiaba linkeltek... Most nem fog jonni frissites 6S-re vagy hogy kell ezt erteni?

(#8872) GeneralCube válasza KD6-3.7 (#8869) üzenetére


GeneralCube
tag

mindenképp hosszútávra lenne, azért is agyalok ezen mert átbujtam ma pár cikket megnéztem pár tesztet, Magyarósi Csaba csatornáját meg amúgy is követem és nagyon sokan osztják ezt a véleményt h a 4s hosszutávú sikerének kulcsa ebben a 6os szériában is megvan, csak rohadt drága.
de az androidtól meg ugy megundorodtam ,hogy ha vennék egy samu zászlóshót és elég lenne egyszer ha a hívás gombra fagyással vagy ujraindulással reagálna ugy falhozbsznám hogy a becsapódást google earth-n is látni lehetne :D
ezért gondolom azt végülis hogy megérné beletenni annyival több pénzt ha nagyon stresszelni sem akarom magam

(#8873) Lall válasza Lefty (#8871) üzenetére


Lall
veterán

Várhatsz a javításra, de egyszerűbb egy hr-t nyomni és egy óra alatt beállítani újra a telefont.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8874) KD6-3.7 válasza GeneralCube (#8872) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Hat most Samunal volt ra pelda tobb embernel is (kovetem mindketto s7 topicot)
Nem vagtak foldhoz viszont... :D
Ha hosszu tavra tervezel akkor siman megeri elofizuval is. Most 6s aztan az even 7, aztan 7s ea arra mar megeri lesz valtani, ha bejon az iphone. Aztan az pont egy 2 eves husegnyilatkozat. Bar sztem 6s jo lesz meg 2 ev utan is.

Nalam megnyilnak a linkek! Ez nem mindenkinel hiba?

[ Szerkesztve ]

(#8875) lugosi válasza Lefty (#8871) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja, bocs, azt hittem van egy számítógép is kéznél, nem gondoltam hogy csak telefonon fórumozol.
Kb azt írta a cikk amit tömören leírtam. 3rd party fejlesztők használnak egy API-t, ami az univerzális linkekkel kapcsolatos. Itt egy segédfile - teljesen indokolatlan módon - több megás, és ezt nem tudja lekezelni a böngésző. Az érintett alkalmazások közül amit eddig biztosnak gondolnak, az a booking.com, de valószínű hogy más appok is érintettek. A bookingot már frissítették, és a több mega helyett a frissítés után 4 kbyte lett a segédfile.

A frissítés konkrét időpontja nem ismert. Az apple a cikk szerint elismerte a problémát.

(De várj, ha nem tudsz linkre kattintani, akkor ez a topik hogy jön be? Beírod a címét? És a válasz linket hogy nyomod meg? Én itt nem értek valamit.)

[ Szerkesztve ]

(#8876) Lefty válasza lugosi (#8875) üzenetére


Lefty
addikt

Nem gond, van laptop itthon, de szerintem 1 honapja nem szedtem elo, telon szoktam mindent csinalni. :)

Konyvjelzozve van a forum, onnan bejon, es furcsa modon itt mennek a valasz es egyeb gombok, de ha valaki linkel valamit, arra mar nem tudok kattantani. Vagyis tudok de semmi nem tortenik. Ugyanigy ha bongeszoben keresek, a talalatokra nem reagal. De egy oldalon belul meg tobbnyire mennek a menupontok, gondolom javascript miatt.

[ Szerkesztve ]

(#8877) lugosi válasza Lefty (#8876) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja értem.
Hát szerintem elég nagy gond ez, nem lennék meglepve ha most éjt nappallá téve ezen dolgoznának. Szerintem hamar ki kell hogy jöjjön a fix. De ahogy Lall is írta, factory resettel megoldódik, csak ne minden appot tegyél vissza.

(#8878) #27813376


#27813376
törölt tag

Hogy rohadna meg aki elba.zta ezt az apgrédet. Tegnap beállt a motor egyik kocsimban, hát nem tudtam trélert keresni, szégyenszemre le kellett tölteni a krómot.

(#8879) Rage47 válasza #27813376 (#8878) üzenetére


Rage47
veterán

azt hittem mar estére meglesz a fix, de semmi :/
nagy gaz lehet

(#8880) shteer válasza Rage47 (#8879) üzenetére


shteer
titán

Vagy csak nehezen reprodukálható

..szerintem jónak tűnik

(#8881) Lefty válasza Rage47 (#8879) üzenetére


Lefty
addikt

Azt nem ertem en, hogy miert lehetett mar minden mas tipust javitani csak az ellovasokat nem?

(#8882) shteer válasza Lefty (#8881) üzenetére


shteer
titán

Mert a legtöbb ellovason nem is jelentkezik

..szerintem jónak tűnik

(#8883) Lefty válasza shteer (#8882) üzenetére


Lefty
addikt

Ez is fura kicsit.

(#8884) shteer válasza Lefty (#8883) üzenetére


shteer
titán

csütörtök este aktiváltam be a telefont, szombat reggel települt a 9.3, akkor még nem volt kint javított verzió tudtommal (13E234)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#8885) Blyan


Blyan
félisten

Nekem szerencsére minden jól működik.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8886) Nescafé válasza Rage47 (#8879) üzenetére


Nescafé
őstag

Sztem a héten jön a fix
9.3.1

 iPhone 15 Pro

(#8887) gergotb válasza Nescafé (#8886) üzenetére


gergotb
tag

Milyen újdonság / javítás lesz benne?

(#8888) Rage47 válasza gergotb (#8887) üzenetére


Rage47
veterán

Csupán annyi, hogy használhatóvá teszi a telefonokat :D Ugyanis rengeteg user jelenleg nem tud linkeket megnyitni.

[ Szerkesztve ]

(#8889) Nescafé válasza Rage47 (#8888) üzenetére


Nescafé
őstag

Igy van pontosan..

 iPhone 15 Pro

(#8890) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nálam működik minden. Bibibí :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8891) tylerddd


tylerddd
veterán

Nálam is nagyon jó a 9.3, a legidegesítőbb hibát is kijavította, akkuidő se romlott. (kopp-kopp)

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8892) shteer válasza tylerddd (#8891) üzenetére


shteer
titán

mivel én gyakorlatilag a 9.3-mal indítottam az iOS pályafutásomat, megkérdezném mi volt az :B

..szerintem jónak tűnik

(#8893) szanyi20


szanyi20
tag

Sziasztok. Nálam is minden rendben a 9.3-al. Kifejezetten tetszik ez az éjszakai mód. Semmi gondom nincs a 9.3-al eddig. Egyetlen egy kicsi akadása van a telefonnak, amikor feloldom az ujjlenyomat olvasóval, de ez kb azóta, mióta megvettem. Ezen kívül semmi gond. Nagyon nagyon szeretem. Annó Galaxy S5-ről váltottam. Nem bántam meg és nem is mennék vissza androidra...

Üdv

(#8894) FIREBLADE78 válasza shteer (#8892) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jó maga félisten. Nah.. merne szarakodni az epöl ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8895) tylerddd válasza shteer (#8892) üzenetére


tylerddd
veterán

Talán 9.2 után jeletkezett, h feloldáskor a felső sáv (szolgáltató/óra/akku) késve jelent meg. Nagyon zavaró volt és a 9.2.1 sem oldotta meg, de a jelenlegi igen :)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8896) tl-x


tl-x
őstag

Lehet fura kérdés de hogyan lehet, hogy van egy bejövő hívásom 6s-en (nem IOS-ről hívnak) és közben a wifis ipad 2-n is megjelenik a hívás és elvileg ott is lehetne fogadni.

(#8897) TheMarci válasza tl-x (#8896) üzenetére


TheMarci
addikt

(#8898) tl-x válasza TheMarci (#8897) üzenetére


tl-x
őstag

Köszi, ez még új volt nekem.

(#8899) Paca2


Paca2
senior tag

sziasztok, elvileg hétfőn én is csatlakozom... (telenoros)
érdemes rá vmilyen biztosítást kötni? has igen hol? (úgy tudom a telenornál nincs)

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#8900) lugosi válasza Paca2 (#8899) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én kötöttem telekomnál, de én mindig szoktam mikor váltok, és meg kell szokni egy új készülék formáját, fogását, hogy ha esetleg pl kicsúszik az ember kezéből, vízbe esik stb. Vagy netalán ellopják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.