Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) fcbpete válasza kali (#7449) üzenetére


fcbpete
csendes tag

Értem. És az emag ilyen? Más buktató akkor nincs, ha én a vásárlásnál be tudom aktiválni az 1 év garit? Nyilván még az elállás jogával is élhetek 14 napon belül.

Thx,
P

(#7452) B-L-A-C-K válasza lupus_l (#7450) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért nem teljesen mind1, mivel a magyarországi, hivatalos vásárlásnál újra indul a gari, a külföldről behozottaknál meg nem.

(#7453) fcbpete válasza kali (#7449) üzenetére


fcbpete
csendes tag

Köszi, én is itt néztem, itt sajnos nincs köztük az emag. Tehát akkor két lehetőségem maradt, vagy kifizetem a 287 ezret a 64GB-ért, vagy megvehetem bárhol, de nem fog újraindulni az 1 év ha cserére kerül a sor? Egyébként mennyi az esély arra, hogy olyan problémával szembesülők, hogy nem 3 napon belül, hanem azon túl, de még egy éven belül lesz olyan baja a telefonnak hogy cserére kényszerül és ki is cserélik nekem? Mert ha jól értem, kizárólag ebben az esetben nyerhetek a hivatalos viszonteladói "felárral".

Thx
P

[ Szerkesztve ]

(#7454) kali válasza fcbpete (#7451) üzenetére


kali
legenda

az emag hivatalosan nem felel meg a feltételeknek.
arra érdemes még figyelni, hogy néha nem az ebbe a régióba szánt készüléket adnak, hanem azonosító (axxxx) és töltő szerint is akár usa verziósat - a 6s esetén 4g/lte tekintetében nincs már jelentősége, de néhány korábbi típusnál amiatt is problémás volt.
a hiba esélyét latolgatni nem érdemes, valaki éveken át nem talàlkozik problémával egyik készülékénél sem, más meg egy adott típust is többször gariztat akár.

[ Szerkesztve ]

(#7455) csenor


csenor
senior tag

De arra oda kell figyelni, hogy a termék képe alatt a forgalmazó az EMAG legyen, mert ez egy gyűjtő oldal és simán beleszaladhatsz egy Gsm boltos dologba.

(#7456) fcbpete


fcbpete
csendes tag

Köszönöm mindenkinek, ezek ismeretében úgy döntöttem, hogy nem éri meg cirka 21%-os felárért a hivatalos viszonteladótól megvenni a telefont, van egy ismerős GSM boltosom, akitől már többször vásároltam telefont, remélem most sem lesz probléma, sorozatszám alapján leellenőrzőm vásárlás előtt. 1-2 tipp, mire érdemes még esetleg figyelni? Azt hol tudom leellenőrizni, hogy melyik piacra szánták a telefont?

Van már ugye Apple ID-m, akkor a telefon aktiválásánál, csak meg adom azt és ennyi? Mire figyeljek még telefonvásárlásnál, régi iPhoneból kötözésnél? Ha a régi i4s-t a páromra akarom ruházni, akkor csak egy teljes restore egy új apple ID-val lesz a jó megoldás?

Thx,
P

[ Szerkesztve ]

(#7457) Blyan válasza fcbpete (#7456) üzenetére


Blyan
félisten

Ha a régi i4s-t a páromra akarom ruházni, akkor csak egy teljes restore egy új apple ID-val lesz a jó megoldás?

Jelenkezz ki a itunes-ból így (amennyiben iOS7 vagy újabb van rajta) [link]
Aztán restore és mehet a menet az ő ID-jával.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7458) kali válasza fcbpete (#7456) üzenetére


kali
legenda

a régiót itt lehet ellenőrizni; link
6s esetén az a1688 az eredetileg is ide szánt.

(#7459) fcbpete


fcbpete
csendes tag

Köszi. Az probléma, ha angol dobozos? Töltő átalakítót kapok hozzá. Ahogy nézem, az ugyanaz a régió (1688).

Thx
P

(#7460) lupus_l válasza Blyan (#7457) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Ezen a listán menj végig, ha párodra ruházod a készüléket.

(#7461) Blyan válasza lupus_l (#7460) üzenetére


Blyan
félisten

Én oda nem adom neki...! :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7462) lupus_l válasza Blyan (#7461) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Rossz válaszra nyomtam :DDD
Én sem, viszont a mai eMag akciónak hála párom i4ről i6s-re upgrade-el :)

(#7463) Lall válasza Blyan (#7461) üzenetére


Lall
veterán

Hülyék ezek? :U Még a feltételezés is sértő. :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7464) fcbpete


fcbpete
csendes tag

Sziasztok!

Minden ok a telóval. Normális a 110GB szabad hely a 128GB-s esetében aktiválás után? iOS 9.2, rajta volt GarageBand, iMovie, Keynot stb. Már frissítettem 9.2.1-re most 109GB maradt még. Gyári gari rendben van 1 év. Azt h milyen a proci hol nézem meg?

Thx
P

(#7465) B-L-A-C-K válasza fcbpete (#7464) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tárhely ok
A procit meg ezzel a tesztprogrammal megtudod nézni, infóba kiírja.

(#7466) fcbpete válasza B-L-A-C-K (#7465) üzenetére


fcbpete
csendes tag

Köszi.

Score: 96686
3D: 34801
UX: 32981
CPU: 22994
RAM: 5910

TSMC A9 (Ez talán jobb 1 fokkal nem?)

Ami a védelmet illeti tetettem rá egy üvegfóliát illetve találtam gyári bőrtokot rá 10-ért a Mammuttban a SuperGSM-ben ami elég jó deal szerintem, így a védelem is korrektnek tűnik, azzal együtt is, hogy az üvegfólia ugye hagy egy kis rést szabadon oldalt, ezt több helyen említették előtte, hogy sajnos így lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7467) Tibee86 válasza fcbpete (#7466) üzenetére


Tibee86
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#7468) kali válasza fcbpete (#7466) üzenetére


kali
legenda

annyira mindegy a tsmc kontra samsung kérdés, hogy meg sem néztem, milyen belsővel dolgozik nekem a 6s plus.
a legelső szintetikus teszt valamely értékében jobbnak lett titulálva a tsmc, de aztán más értékekben meg a samsung bizonyult jobbnak, a valós (vegyes) használat során viszont elég nehéz látványosan bármerre is billenteni a mérleget.

(#7469) fcbpete válasza Tibee86 (#7467) üzenetére


fcbpete
csendes tag

Nem hiszem. Előtte pár perccel néztem meg az edigitalban az eredetit, tokkal vonóval és ugyanaz a kettő. A tévedés jogát fenntartom, de ha utánzat is nekem megfelel mivel passzentos, illat alapján is bőr és tök ugyanúgy néz ki.

(#7470) Tibee86 válasza fcbpete (#7469) üzenetére


Tibee86
veterán

Lehet vannak jó minőségű utánzatok. Én anno kíváncsiságból rendeltem ebay-ről 2500 körül 5S-hez "gyári" bőrtokot. Hát az kabaré volt. :D
16 ezerbe kerül, külföldön se gondolnám, hogy olyan olcsó lenne, hogy megérné nekik 10 ezerért adni.

(#7471) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Fólia,tok vélemény és ajánlás. Akinek unalmas ugorjon.

Nuglas fólia+Rock pure series tokot használtam.
Nuglas összetört,nagyon jó volt a szélétől eltekintve,de gondoltam ki próbálom a nagyon ajánlott Nillkint.
Tegnap előtt megjött a Nillkin Cp+. Felraktam mert a csúcsszett azt hittem még két hét de tegnap megjött.
Hatalmas csalódás,nem azért mert nem ér ki a szélig meg kis hézag van,ránézésre ugyanolyan mint a nuglas,
felrakás után egy helyen nem ragadt oda rendesen,de ez kisebbik gond,az átlátszó és fekete rész között egy vékony légrés lenne körbe. Mintha kívülről a kijelzőn lenne egy fólia annak széle látszódna körbe. Na mjnd1 valószínűleg selejt.

GodoSmith tok:Annyiban jobb mint a rock hogy a hangerő és bekapcs gombon rajta van a jel,a hangszóró lyukak egyesével vannak kialakítva nem egybe.Pirosat ne vegyetek mert lazac színű vagy eper, de a fekete nagyon patetnt 1500Ft.

GodoSmith Ice max 3D üveg.
Csomagolás prémium.
Abszolút levegő és por nélkül felment.
Teljesen kiér a széléig!!!
A széle:mondjuk ha a nuglas,nillkin 2,5D 0,5 magasságú hézaggal akkor ez 2,8D 0,2 hézaggal (csak szemléltetés képpen)
Teljes 3D ahol semmi nem volt a carbon keverék üvegem volt de az meg csúnya volt.
Tokkal együtt viszont annyira patetnt hogy egy laikus meg sem mondja hogy nem az eredeti üveget használod.
Nincs 1mm hézag az üveg széle és a tok között. Nem megy be kosz. Teljesen megegyező a tapintása az eredetivel.Ajandek kamera védő gyűrű van hozzá hogy a szemölcs meg nagyobb legyen. ;)
Eredeti árát nyilván nem éri de 6e szerintem jó vétel.
Tokkal együtt 7500 ez eddig a legjobb combo.
[L:/dl/upc/2016-02/18/366667_pjxn45tx7v1dc4vv_image_6.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/18/366667_pjxn45tx7v1dc4vv_image_6.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2016-02/18/366667_endihhqctpsdy6zt_image_7.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/18/366667_endihhqctpsdy6zt_image_7.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2016-02/18/366667_flgezrhpkk3l11oq_image_8.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/18/366667_flgezrhpkk3l11oq_image_8.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

(#7472) fcbpete válasza Tibee86 (#7470) üzenetére


fcbpete
csendes tag

Én is szkeptikus voltam, azt mondta a fazon, h azért olcsóbb, mert 400db-ot rendeltek belőle. Nem emiatt vettem meg, hanem mert mondom egyrészt jó, kettő tokostúl címkéstül eredetinek tűnt, de én laikus vagyok, lehet h átvágtak :) A szett viszont így is megfelel nekem.

(#7473) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Nem adjak vissza,élőbe viszont eszméletlen jó kombináció.



[ Szerkesztve ]

(#7474) Gsx-rr válasza SonyNex7 (#7471) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem kell laikus ,bárki megmondja a home gombnál lévő "tátongó" mélység miatt!
Mi az a borzalom a kamerán?

(#7475) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#7474) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kamera védő, vettem én is de nagyon gáz rajta, fél percig volt fent...:D

(#7476) SonyNex7 válasza Gsx-rr (#7474) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Azt írtam ránézésre,nyilván érezni a 0,3mm-et.
Ajándék volt próbakepp tettem fel,ultra gagyi.

(#7477) TODI1111


TODI1111
addikt

Sziasztok!
Van egy apró "idegesítő" problémám. Az App Store ikonján van egy piros 1-es. Ez ugye azt jelentené, hogy valamelyik programhoz frissítés áll rendelkezésre, viszont ha megnyitom az alkalmazást és belemegyek a frissítések menüpontban akkor nincs semmi amit frissíteni lehetne. A készüléket már újraindítottam de az sem segített. Mi lehet a "probléma" okozója?

(#7478) tylerddd


tylerddd
veterán

Az utóbbi hónapok tokolódása, üvegezése után azt kell megállapítanom, h erre a készülékre normális üveget nem lehet venni. Az üveg a fémben folytatódik, fizikai képtelenség rá (akárhánydés is legyen) olyan üveget gyártani, h annak ne érezd a széleit, hiszen semmiképp nem lesz egy síkban a fém a kijelzővédő üveggel. A nem full keretest én számításba sem veszem, mert hót gagyi a kinézete. Fullosnál pedig csak tokkal nyújt kellemes fogást az előbbiekben említettek miatt. Viszont ha lekerekítettet is veszel, ami hajlik a szélekre, már szinte biztos, h nem megy rá minden tok, hiszen a nem ilyen hajlított, full keretesre sem megy rá mind.

Nekem jelenleg Nuglas van rajta, 0,3mm-es fullos és eddig ez vált be leginkább, de ehhez tok kell, mert anélkül nagyon érződik az üveg széle, pedig ez sokkal inkább le van kerekítve (értsd nem vág annyira), mint az olcsó ebay-es üvegek, amikkel szeletelni is lehetne néha. Tokból a gyári bőr a legjobb, próbáltam vékony fényes szilikont, borzalmas a tapintása, ha kicsit is izzad az ember tenyere.

Ha majd kevésbé féltem már, leszedek róla mindent és majd védi a biztosítás.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7479) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Ma én is tapasztaltam,hogy milyen ha kikapcsol magától.4 fok van kint,nem tudom hány fok van benne. Indulok a gyerekekért de 2 perc múlva sorompónál állok,elkezdtem facebookot olvasni és hipp-hopp kikapcs.
Fűtéssel melegítem és bekapcs és megy.Akksi 48%-ot mutatott kikapcsolásnál,bekapcsolásnál 45%.Na, hát ez van.

(#7480) Gsx-rr válasza mr.tamasbiro (#7479) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Az elég nagy baj ha 4 foknál kikapcsol!!!!

(#7481) mr.tamasbiro válasza Gsx-rr (#7480) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Ja,főleg úgy,hogy -10-ben nem kapcsolt ki mikor hajnalban indultam melóba.És rögtön beraktam a kocsiba a helyére.

(#7482) bylow


bylow
aktív tag

A Safari ban rengeteg ablak van megnyitva. Szinte mindig újat nyit ha keresek valamit a neten. Ezeket be lehet zárni egy mozdulattal? Vagy Le Lehet korlátozni a db-szamot?

ByLow #

(#7483) SonyNex7 válasza tylerddd (#7478) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Féláron ajánlottam egy minden szempontból sokkal jobb kombot. :U

Volt itt aki megvette a cindert,írhatna egy pár szót róla így 1-2 hónap távlatából.
Köszi.

(#7484) Ed Parker válasza XFishboneHUN (#7447) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Sztem több rosszat csinált ez a gyorsuló virtuális kommunikáció mint jót.
Ma már az emberek nem akarnak találkozni, beszélgetni mert a Fb-on mindenki fent van és elérik.
Ugyanakkor meg pl reklám szempontjából több emberhez eljut másodpercek alatt amit akarsz.
Talán a szokások lettek rosszak.
Én a gyerekkoromat a szabadban töltöttem a haverokkal, az öcsém a szobában gép előtt, változnak az idők.

(#7485) Ed Parker válasza mr.tamasbiro (#7481) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Cseréltesd ki, nekem emiatt kicserélték.

(#7486) lugosi válasza Ed Parker (#7484) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Annak idején mikor kezdett az internet elterjedni, azt mondták, hogy elidegeníti egymástól az embereket. Én ezzel nem értek egyet. Elég sok olyan barátom van, akiket sosem ismertem volna meg, ha nincs az internet. Mert nem hozott volna össze minket egy közös érdeklődés (pl. fotózás) vagy egy ötlet. Gyerekkoromban is hasonlóan szereztünk barátokat, jött egy barátom, akinek volt egy barátja, akit nem ismertem, de rajta keresztül ismeretségbe kerültünk. Szerintem az internet ezeket a szálakat felerősíti.
Az idők is változnak, de ezt nem a technika okozza szerintem, hanem az emberi természet. 100 évvel ezelőtt még például egy ellenkező nemű társaságbeli emberhez nem mehettél csak úgy oda beszélgetni, leszólítani, hanem kellett valaki, aki bemutat neki. Ma már ez elképzelhetetlen.
Talán azok az emberek, akik nem találkoznak személyesen másokkal, de a neten tartják a kapcsolatot, elképzelhető, hogy net és fb hiányában semmilyen kapcsolatot nem tartanának emberekkel, és ugyanúgy otthonülők lennének. Gyerekkoromban (30 éve) ugyanígy voltak srácok a házban, akikről tudtuk, hogy kik, ott laktak, tudtuk a nevüket, és havonta egyszer találkoztunk velük amikor jöttek haza vagy mentek el, de az életben egyetlenegyszer sem jöttek le a játszótérre közénk játszani (foci, bújócska, egyérintő, biciklizés stb.). Felnőttek úgy, hogy egyszer sem voltak lent a többi gyerek között, nem volt rá igényük (a lánytestvérük járt helyettük focizni közénk, egy haveromat néha meg is verte :DDD). Szóval szerintem nem a net és a fb termelte ki az ilyen embereket.

(#7487) Olga80 válasza lugosi (#7486) üzenetére


Olga80
csendes tag

"Elég sok olyan barátom van, akiket sosem ismertem volna meg, ha nincs az internet."

+1 - én is összejöttem azzal a sráccal aki bekötötte nálunk az internetet.

(#7488) tylerddd válasza SonyNex7 (#7483) üzenetére


tylerddd
veterán

Kinek jobb? Ne haragudj, de nekem nem tetszik az a tok, ami a képeken van. Az ár pedig nem számítana nálam, ha olyan üveg lenne rá, amire igényem lenne. Én legszívesebben tok nélkül, de üveggel hordanám a telót, mert a fém szerintem odafigyeléssel nem lenne full karcos, ill. kevésbé sajnálnám, mint a karcos, betört kijelzőt. Az i5s-nél a széleken nem lehetett észrevenni a 0,1-es üveget, hátulra remek matt fóliát tettem és csodálatos volt. Erre habár láttam, h van, a matt fóliát sem lehetne feltenni úgy, h a komfortérzetből ne veszítsen. Biztos vagyok benne, h a lekerekedő szélek miatt a fólia szélei is érezhetőek lennének.

Tehát a lényege az lett volna a hozzászólásomnak, h szerintem kizárt dolog erre a telefonra olyan üveget gyártani, aminek a fogása ne lenne zavaró/kellemetlen a széleknél. (A többi innentől már ízlés kérdése.)

Így pedig kombóban kell használni, tokkal. Nekem ebből a 0,1mm-es ebay-es üveg + Ozaki O!Coat jött be. Helyette esetleg még egy ilyen tokot tudnék elképzelni, Black is ajánlott hasonlót, ugyanaz, mint az Ozaki, csak ez még az alját is takarja, így ott sem érződne az üveg széle.

Illetve a most már hónapok óta használt gyári bőr + Nuglas jön be leginkább. Igaz vastagabb lesz vele a készülék 2mm-rel, de nagyon jó a fogása, pont nem csúszik, nem tapad, minőségi érzete van és habár bőr, nincs az a tatás érzete, mint az ilyen övre csíptethetős tokoknak. A Nuglas üveg pedig azért tetszik jobban az eddigieknél, mert szerintem kellemesebb a felülete, olyan smoothabb tapicskolni és nagyon jól le van kerekítve a home gombnál, ahol szintén zavaró volt, h a 0,1-es ebay-es majdhogynem szétvágta az ujjam.

+ az eddigi tapasztalatok alapján, a gyári tokoknál legjobb a hangerő és zár gombok lenyomásának érzete. Az olcsó szilikonon el voltak csúszva a gombok helyei, de havernak i6-ra rendelt Spigen szilikonnak is nagyon ratyi volt a nyomásérzete, kb. nem mindegy, h hol nyomod meg a tokon a gombot. Szóval ebből a szempontból a kivágott tokok lennének a nyerők. Biztos van jobb, de a francnak sincs kedve már ezzel foglalkozni, h tokokat próbálgasson.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7489) RCTiv válasza SonyNex7 (#7483) üzenetére


RCTiv
tag

nekem volt cinderem és szerintem az megoldja ténylegesen ezt. csak user error miatt már nincs (alatta maradt egy kis pukli, levettem, bement alá egy kis szösz a szilikonragasztós belső oldalára és megpróbáltam letörölni :DDD ) szóval az nagyon szépen lekövette a a szélek ívét az kifogástalan volt. (Viszont nem tudta a movilos sráv úgy felrakni, hogy ne legyen a kijelző sroknál valahol egy kis levegő alatta, na ezt nem tudom, hogy a telefon vagy az ember keze vagy az üveg sara. ugye ezt próbáltam én is megszüntetni - hiszen én mindent jobban tudok :DDD )

(#7490) RCTiv válasza tylerddd (#7488) üzenetére


RCTiv
tag

én nuglas + kevlár tokot használok az a námet kevlár tok kibebaxxxxott jó, nagyon precíz vágásokkal, csak ajánlani tudom, és izzadságra nem csúszik hanem befog és gyakorlatilag nincs vastagság, csak annyi, ami miatt a nuglas már rendben van.

(#7491) tylerddd válasza RCTiv (#7489) üzenetére


tylerddd
veterán

Ha tuti befutó lenne az a Cinder, én vennék, de így bizonytalan formában elég drága próba lenne $40-ért. A bőrtok is ugye rohadt drága, de tudtam, h azzal kb. nem lehet mellényúlni, így is lett. A gyári szilikon már nem olyan jó szerintem, nem ajánlanám jó szívvel senkinek, főleg a jelenlegi árában.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7492) SonyNex7 válasza tylerddd (#7488) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Meg mindig az az érzésem hogy nem olvastad el a hszemet?!

Tok:nyilván egyedi megítélés kérdése,de nem értem mi az ami nem tetszik rajta.
Konkrétan csak egy bumper mert a szilikon hátlap nem látszódik,nem érződik,nem tud karcolódni.
A gombokon rajta van jel,nagyon jó a nyomás pontjuk (jobb mint a rock volt)
Kellemesen vékony,nem csúszik mert olyan az anyaga,enyhe mattos.
Mivel a hátlapja átlátszó így a telefon nem lesz egy bazi nagy fekete tégla ,mint amikor egy gyári fekete tokot raksz rá.
5$...

Ezzel szemben a gyári azon kívül ha valakinek tényleg hiányzik a bőr érzés mindenben rosszab.
Vastag,kopik,talán a fekte nem de az meg nem kellene mert egy nagy fekte téglával nem mászkálok,az árától meg agyvérzést kapni.
Azt mondod fasza most néztem bőr tok + nuglas=18-19000Ft de alsó hangon is 15-16000
Mifelénk Pécs környéke azt mondjak erre ,hülye vagy gyerek csak nem forogsz. Nem te,csak mondják.

Üveg:ajánlottam, 20$, azt azt mondod meg mindig hogy Nillkin meg nuglas meg nincs csak a cinder.
Képeket is küldtem és most nehogy azon 0,2 mm akadjunk fent mert most direkt levettem a tokot róla.
Szemből nem látszik egyáltalán hogy rajta van oldalról is 15-20 cm közelről csak. Érzésre hibátlan,még a selymes tapintása is a legjobb eddig.

Nem megy győzni akarok senkit.
Amit ajánlottam 7500Ft is brutális egy tetves üvegért meg egy darab szilikonért.
Na mindketten leírtuk,ne kontrazz,vagy ha mégis privátban. Ne untassuk a többieket.

(#7493) SonyNex7 válasza RCTiv (#7489) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Amit elrontottatok a cinderen:

1,Szösz :nekem kiesett a kezemből félig az asztalra, felraktam,kb 20 porszem,ordítva izzadva leszed,
és nem törölni kell hanem amit adnak hozza nagyobb ragasztós fólia,na azzal szépen leszedni.
Így nekem semmi nem maradt alatta.

2, levettétek.
Felrakás után 1-2 nap is lehet mire a maradék összes levegő kimegy.
Le van írva az útmutatóban. Nem hiszem hogy van különbség a két üveg között -e téren.
Nekem is maradt a jobb felső sarokba ahol az akku jel van de 2-3 óra alatt egy 4-5 alkalommal áttörőltem és eltűnt.

(#7494) xmad válasza fcbpete (#7466) üzenetére


xmad
őstag

Szerintem ez a processzor dolog eleg felfújt, enyemben samsung van, mégis 2 napot kibir a telefonom, pedig eleg sokat mobilnetezek rajta.

(#7495) Ed Parker válasza lugosi (#7486) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

A Baj nem azzal van hogy lett internet, sokkal inkább azzal,hogy emberek azt hiszik ha ismerősöm valaki fb-on, akkor nem is kell találkozni, keresni a társaságát, mert ezt ugye megtehetem punnyadva a kanapéról is.
Ezért van ma egy csomó lusta, bezárkózott ember aki nem akar kimozdulni,mert mindent virtuálisan intéz.
Azt hiszi vannak barátai, pedig attól hogy van 1000 ismerősöd, az nem azt jelenti hogy a barátaid is.
Kellenek az emberi kapcsolatok, egy sörözés, színház, buli, grillezés stb.
Ami közelebb hozza az embereket.
Sztem.

(#7496) tylerddd válasza SonyNex7 (#7492) üzenetére


tylerddd
veterán

Ha öt forint lenne az a tok, akkor sem kellene. Azt se mondd már meg, h nekem mi tetsszen :DDD Most akkor mind hülye, akinek az a tok nem tetszik? Én abba csoportba tartozom, akiknek nem a tok ára a lényeg egy ilyen árú készülék mellé. Én azokon mosolygok, akik egy ilyen árú készüléket birtokolva pár száz forintos tokokkal vergődnek, rendelik raklapszám, hátha valamelyik jó lesz és ha a 20-ból egy beválik, akkor jönnek, h milyen jó választás volt, közben talán ugyanannyit elköltöttek a sok kukás olcsó tokra, mint amennyit én egyszer kiadtam a bőrtokra. De te sem olvastad az én hsz-em, mert egyáltalán nem az árról beszéltem már az elsőben sem.

Azt meg végképp ne mondd meg, h hol untassak akárkit is! Nem off a téma, főleg, h lassan át lehetne nevezni a topikot a "Milyen tokot és üveget vegyek az i6s készülékemre"-re. Ha más megteheti, akkor engedd meg kérlek nekem is, h kifejtsem a véleményem ezekről. És azért mert nem értesz velem egyet, ne vedd evidensnek a saját véleményed sem, főleg ha tokokkal kapcsolatos ízlésről beszélünk.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7497) tylerddd válasza SonyNex7 (#7492) üzenetére


tylerddd
veterán

Ennek a Pécs környéki dumának meg akkor lenne értelme, ha mondjuk én passzióból kétszer annyiért venném meg ugyanazt a tokot, de itt két künböző termékről van szó, amikben csupán annyi a közös, h i6s tok mindkettő.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7498) lugosi válasza Ed Parker (#7495) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Persze, hogy kellenek, egyetértünk. Én csak azt mondtam, hogy a dolog nem a net miatt jelent meg.

(#7499) Ed Parker válasza tylerddd (#7496) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én azokon mosolygok, akik egy ilyen árú készüléket birtokolva pár száz forintos tokokkal vergődnek, rendelik raklapszám, hátha valamelyik jó lesz és ha a 20-ból egy beválik, akkor jönnek, h milyen jó választás volt, közben talán ugyanannyit elköltöttek a sok kukás olcsó tokra...

Tök igazad van, én ugyanígy látom. Megy a fillérb@$zás 1-2$-os tokokkal üvegekkel hogy melyik passzol jobban egy 250k-s telefonra :)

(#7500) Ed Parker válasza lugosi (#7498) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én ebben nem lennék ennyire biztos, mert még nem volt annyira elérhető mobilokon a net, csak wap meg gprs, nem voltak közösségi hálók, max az iWiW,de csak otthonról. Szóval az emberek többet beszélgettek, mozdultak ki, míg mára annyira torz a rendszer, hogy nem menj sehova, intézz mindent kényelmesen amerikai módra otthonról, ami nem is lenne baj, ha nem lenne ennyi elhízott és túlsúlyos ember.
Sok minden valtozott, rohanunk, hajtjuk a pénzt, és közben elfelejtjük a másikat.
Olyan szinten függő lett a fiatalság, hogy konditeremben is azalatt az egy óra alatt is kell nyomkodja a tetves telefont, posztolni, likeolni stb, két széria között.
Ha bemész egy kávézóba már nincs olyan őrült vagy pszichopata aki csak szimplán ül és issza a kávéját, mindenki előtt van MacBook, mert azt menő kirakni, vagy tábla, telefon :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.