Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) gergotb


gergotb
tag

Hogy lehet íráskor például magyarról angolra váltani billentyűzetet?
Nem találom sehol.

(#8252) Rage47 válasza gergotb (#8251) üzenetére


Rage47
veterán

először be kell kapcsolni settings-ben az angol billentyűt
másodszor íráskor a bal alsó sarokban lévő földgömbre nyomva jönnek elő a nyelvek

(#8253) Blyan válasza B-L-A-C-K (#8250) üzenetére


Blyan
félisten

Eddig csak 3 iPhone-om volt, mindegyik hibátlanul működött... :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8254) B-L-A-C-K válasza Blyan (#8253) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az nem is lenne gond, de napi szinte pár éve mozogsz az iPhone topikokban...:D

(#8255) FIREBLADE78 válasza B-L-A-C-K (#8254) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

kő a hsz ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8256) Blyan válasza B-L-A-C-K (#8254) üzenetére


Blyan
félisten

Azt sejtettem hogy ezek lehetnek, de közelébe se jártam még ezeknek a boltoknak, vagy a garanciáztatásnak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8257) tylerddd


tylerddd
veterán

A mai napon megpróbáltam a készüléket hotspotként használni, de nem sikerült. Se a saját, se a munkahelyi laptopok nem látták, mint lehetőséget. Ez azért is bosszantó, mert az i4s és az i5s is ilyen volt, esetleg hosszú percek után jelent meg a választható vezeték nélküli eszközlistában.

Szóval valszeg én vagyok a béna. Ha valaki megtenné, h elárulja, a személyes hotspot csúszka elhúzásán kívül mit kellene még be, esetleg kikapcsolni, azt megköszönném. Jelenleg Win10-em van.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8258) Rage47 válasza tylerddd (#8257) üzenetére


Rage47
veterán

lehet, hogy a win10-es komptibilitással lesz gond, mert én másik ios eszközre tökéletesen tudok netet sugározni

(#8259) Viktor0610 válasza tylerddd (#8257) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs valami automatikus kikapcsolás x perc múlva? :)

Mintha emlékeznék ilyenre az i5c-ből. ;)

Samsung Galaxy A54

(#8260) Blyan válasza tylerddd (#8257) üzenetére


Blyan
félisten

Most kipróbáltam az irodai gépemen (w10), azonnal megjelent a választható hálózatok között. Ezt a hszt szifonról megosztott a netet használva írom.

Persze lehet az is közrejátszik, hogy már használtam ezt a gépet kényszerűségből így kb egy hónapja.

Szerk:

Viszont az feltűnt, hogy leválasztás és a hotspot inaktiválása után is "látta" a w10. szóval lehet az a ludas benne.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8261) lezu20


lezu20
tag

Hej all! Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele,de ugye most megjelent a Samsung legújabb modellje. Az első gondolatom az volt, hogy nem cserélném le a 6s-emet soha rá:) világ életemben androidos telefonjaim voltak, de ez a telefon minden szempontból tökéletes számomra . Na jó az aksi lehetne egy picivel erősebb. De ezen kívül semmi másban nem tudnék belekötni. Ti hogy vagytok ezzel ?

(#8262) Rage47 válasza lezu20 (#8261) üzenetére


Rage47
veterán

Ha fizetnének se vennék Samsungot, elég volt 1x.

(#8263) lezu20 válasza Rage47 (#8262) üzenetére


lezu20
tag

Hát ja🙃 Pedig meddig fujjogtam az iPhone telokat pedig ég és föld 😆🙈😉😉

(#8264) Blyan válasza lezu20 (#8263) üzenetére


Blyan
félisten

Jók lettek, nekem is tetszenek. Bár el nem cserélném a 6S-t de ha épp pénztárca haverral nagyon pariban lennénk, akkor lehet beruháznék egyre.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8265) Viktor0610 válasza lezu20 (#8263) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ég és föld az enyhe túlzás, bár nyilván van olyan (pl. op.rendszer), amiben tényleg nagyon eltérnek egymástól.

De az aláírásoddal és a véleményeddel én sem cserélnék iDevice-ot másra. :D

Samsung Galaxy A54

(#8266) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Indexen van egy cikk arról,hogyan lehet gyorsítani a szifont,még :K

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8267) B-L-A-C-K válasza FIREBLADE78 (#8266) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Old... ;] (mondjuk youtube-n láttam, pár iPhone topikba linkelgették is, itt lehet kimaradt)

Amúgy tényleg gyorsabb lesz, de nem látom értelmét alkalmazni.

[ Szerkesztve ]

(#8268) FIREBLADE78 válasza B-L-A-C-K (#8267) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

nekem nyúv,igenis van értelme,csak erőm nincs vele szórakozni

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8269) lezu20 válasza FIREBLADE78 (#8266) üzenetére


lezu20
tag

Dobsz egy linket rolla ?

(#8270) B-L-A-C-K válasza lezu20 (#8269) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#8271) lezu20 válasza B-L-A-C-K (#8270) üzenetére


lezu20
tag

Koszi black papa van ennek értelme ?

(#8272) B-L-A-C-K válasza lezu20 (#8271) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Olyan lesz mintha bekapcsolnád a mozgás csökkentést, azaz az animációkat leveszi, viszont ilyen módszerrel kicsit gyorsabb lesz az a rendszer, de nem sokkal, számomra értelmetlen az egész. Amúgy ha besikerült állítani, újraindítással tudod kiszedni majd csak.

[ Szerkesztve ]

(#8273) tylerddd válasza B-L-A-C-K (#8270) üzenetére


tylerddd
veterán

Kíváncsiságból ki akartam próbálni, de nem vágom hogy mit kell pontosan csinálni ott a spotlightnál.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8274) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#8273) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ahogy a videóba van úgy kell vele szórakozni, el kell kapnia a fonalat, nekem is ilyen 10 ből 1x sikerült.

(#8275) d@minator válasza B-L-A-C-K (#8274) üzenetére


d@minator
addikt

B@szott gyors lett a teló.

(#8273) tylerddd
1. Kapcsold be az AssistiveTouch-t.
2. Menj a home screen-re. Húzd le a fehér AssistiveTouch pöttyöt a jobb alsó sarokba.
3. Húzd le a spotlight-ot.
4. Told fel a spotlight-ot.
5. Ismételd a 3-4 pontot 20-szor.
6. kapcsold ki az AssistiveTouch-t.

[ Szerkesztve ]

(#8276) B-L-A-C-K válasza d@minator (#8275) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kicsit túlzás a baszott gyors...:)

(#8277) d@minator válasza B-L-A-C-K (#8276) üzenetére


d@minator
addikt

Akkor neked valami nem sikerült, mert az lett. Szerintem veri a az S7-et.
A hátránya, hogy újraindítás után visszaáll alapra.

Szerk.: Most újraindítás után nem sikerült elsőre. AssasiveTouch ki-be és megint 20x. Most már jó.

[ Szerkesztve ]

(#8278) B-L-A-C-K válasza d@minator (#8277) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Bekapcsolod a mozgás csökkentést majdnem ezt éred el, gondolom sose kapcsoltak ki és nem vagy hozzászokva. Nekem meg az animáció többet ér mint egy kis plusz gyorsaság, így se volt gondom az iOS sebességgel.

(#8279) d@minator válasza B-L-A-C-K (#8278) üzenetére


d@minator
addikt

Nekem eddig is be volt kapcsolva a mozgás csökkentés. Ez nem kis gyorsaságot ad hanem hozzáérek és azonnal ott van a telefonkönyv vagy a beállítások vagy az alkalmazás kezdőképernyője. Mintha kicserélték volna a telefont.

(#8280) B-L-A-C-K válasza d@minator (#8279) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem ezek animációval is hamar bejönnek.

(#8281) #27813376 válasza tylerddd (#8257) üzenetére


#27813376
törölt tag

Hatarozottan jol mukodik w10 es osx alatt is. Latni azonnal, en sem tudom mi nalad a gond.

(#8282) Criton válasza d@minator (#8277) üzenetére


Criton
veterán

csak azért egy több mint 300ezer forintos készüléknél ne kelljen már majdnem mindent kikapcsolni, hogy használható legyen, akadásmentes, de ezt az apple az ios 9-ben nem kicsit elcseszte, reméljük majd ios 10-ben majd javítani fogják......

(#8283) FIREBLADE78 válasza d@minator (#8275) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekem nem sikerül. 20x az összesen 20? Tehát 10 fel,10 le? Vagy külön? Mindig visszaugrik az a fehér cucc képernyő középső részére a billentyűzet miatt,ezt vissza kell húzni az jobb alsóba?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8284) tylerddd


tylerddd
veterán

Hát én meg akárhogy húzgálom ezt a f**t, nem lesz gyorsabb :DDD De bőven gyors ez így animációval is. Nekem mozgáscsökkentéssel egyáltalán nem tetszik a működése a rendszernek.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8285) B-L-A-C-K válasza Criton (#8282) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De nélküle mi volt használhatatlan? Nélküli is full gyors a rendszer, nem értem mire írod...

(#8286) lezu20 válasza B-L-A-C-K (#8285) üzenetére


lezu20
tag

Ám meg Ja...

(#8287) brumi15


brumi15
csendes tag

Sziasztok! Csatlakozom hozzátok egy új iphone 6s 64gb-os asztró szürke telefonnál. 7-8 éve volt android okostelefonom sok fajta és itt a végefelé már a felsőkategóriába is belekóstoltam...De jött a szikra hogy nekem iphone kell...de akkor már időtállòdarabot érdemes beszerezni ezért is lett a 6s. Én mondom hogy soha többet android vagy windows!! Az IOS rendszernél jobb nincs úgy érzem! Ennek a telefonnak a megjelenése,az anyaghasználata,a hardvere és szoftvere mind mind szinte már tökéletes!! Tök lazán át lehetett állni androidról,minden zökkenőmentesen ment.
Iphone forever mostantól😄😄😜

[ Szerkesztve ]

(#8288) Criton válasza B-L-A-C-K (#8285) üzenetére


Criton
veterán

ki írta, hogy használhatatlan? egy szóval nem írtam, hogy használhatatlan, de az apple fórum is tele van vele, hogy mind 6s és 6s pluson is vannak akadások (külföldi oldalon frame dropként emlegetik) 9.2.1 illetve az 9.3 beta3,4,5,6-al, beta 2 illetve beta1 is gördülékeny volt minden akadás nélkül, ettől a telefon még használható, csak egyszerűen idegesítő. Nálunk van 6 plus,6s és 6s plus, a sima 6pluson pl semmi probléma nincs a 9.2.1-el, csak az újabb szériákon.

[ Szerkesztve ]

(#8289) B-L-A-C-K válasza brumi15 (#8287) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen 10 ből 9 ember aki áttér az ezen a véleményen van, igaz nem egyből de 2 hét után sokan elfelejtik az androidot.

Amúgy grat hozzá!

(#8290) kribe


kribe
őstag

Üdv mindenkinek, ma végre én is visszatértem az almák világába, egy iPhone 6s 64gb-os modellel. Az első 3G-m a megjelenés napján vettem meg, 5 évig használtam iPhone-t aztán 3 évre el csábított a HTC One az androidhoz.
Nagyon tetszik ez az új telefon és az új ios is eddig. A legtöbb újdonságot meg csak most kezdem felfedezni. A telefonra rögtön tettem egy Spigen AirSkin tokot és egy edzett üveg képernyő védőt, sajnos már teszteltem is kb. 80 centi magasról konyhakőre. :)
Egy buta kérdésem is lenne, mégpedig az hogy béta iOS-t hogyan tudok feltenni a telefonra? iTunes a legújabb hivatalos verziót szedi le.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#8291) lugosi válasza kribe (#8290) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Itt nézd meg:
https://beta.apple.com/sp/betaprogram/

(#8292) kribe válasza lugosi (#8291) üzenetére


kribe
őstag

Nagyon köszönöm. :)

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#8293) d@minator válasza FIREBLADE78 (#8283) üzenetére


d@minator
addikt

Nem kell visszahúzni ha felugrik a pötty, majd magától is lent fog maradni.
A videot[link] ha megnézed 1:11-nél azt kell csinálni 20x. Utána olyan gyors lesz a teló, mint 1:37-nél.
Ha nem sikerül elsőre kezd elölről. AssistiveTouch ki majd be, pötty a sarokba és húzogasd amíg jó nem lesz. :D nem biztos, hogy 20x kell lehet kevesebb vagy több is.

(#8294) Criton válasza FIREBLADE78 (#8283) üzenetére


Criton
veterán

nekem sem megy, bárhogy próbálom

(#8295) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nálam se. Le is szarom.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8296) expendables válasza Criton (#8294) üzenetére


expendables
aktív tag

Kicsit szórakoztam vele és működik. Ha be van kapcsolva az a.touch gyorsan kettőt kell koppintani a lehúzott képernyőn,mielőtt a billentyűzet fölé ér a pont.

(#8297) Scholes9 válasza brumi15 (#8287) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem is egyre jobban az a tapasztalatom, h egyre többen váltanak ios-re és onnan nem akarnak másfele menni :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8298) C4mp3r


C4mp3r
addikt

WTF

kicsit meghulyult az itunes ugy latszik :))

p.s.: mostanaban azzal idegesit az app store, hogy a nagyobb appoknal nem frissit rendesen. elkezdi lehuzni, majd megfagy az install periodusnal es sehogy nem lehet helyrehozni csak ha ujrainditom a telot. mar ket appot toroltem emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#8299) lugosi válasza C4mp3r (#8298) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem hülyült meg, tedd csak fel nyugodtan. Volt róla szó, két bugjavítást tartalmaz. Akkor is ugyanez marad a verziószám ha előtte is 9.2.1 volt rajta.

(#8300) Nescafé válasza C4mp3r (#8298) üzenetére


Nescafé
őstag

Van egy olyan hogy
9.2.1 13D15
9.2.1 13D20

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.