Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) mrkorooo válasza kali (#4000) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

haver multheti szituja:

Beazott a keszulek(pára) , nem ment a home gomb, bement mondta mi a baja.
Nem akartak cserelni. Kiment foldhoz vagta, visszament, kicsereltek.

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#4002) unyadavid válasza kali (#4000) üzenetére


unyadavid
senior tag

Sőt van ott olyan is, hogy pl. milyen tevékenység közbe történt a baleset, nem mindegy hogy éppen sétáltál, vagy netán sportolás közben stb..

(#4003) kali válasza mrkorooo (#4001) üzenetére


kali
legenda

írhatsz számtalan ilyet, attól még nem etikus és jogsértés is - kivéve, ha a biztosított által elkövetett (szándékos vagy gondatlan) rongálás is elfogadott a szerződés alapján, de az meg nem jellemző, sőt!

unyadavid; igen, eléggé leszabályozzák a feltételeket, nekik az az érdekük, számukra úgy éri meg, hogy a komolyabb hibalehetőségeket kizárják, pláne az ilyen drágább telefonok estén, egy 6s, pláne 6s plus nem olcsó.

(#4004) RazoR


RazoR
veterán

Sony SP, behalt rajta pár dolog (dobálta a térerőt, recsegett a hangszórója), plusz egy veszekedés közben véletlenül közelebbről összeismerkedett a padlóval :B , halmozott hibával biztosítóhoz küldtem, majd a mai napig boldogan használja az asszony a csere S3 Neo-t! ;]

[ Szerkesztve ]

(#4005) lugosi válasza Pastika (#3993) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jó üzemidő ez szerintem is.

(#4006) tylerddd válasza kali (#4000) üzenetére


tylerddd
veterán

Bármi is történjen a készülékkel, nem hiszem, h kötelező a valóságot elmondani a kárbejelentéskor. Bizonyítani nem tudja majd senki, h szándékosan vagy véletlenül törted össze. Pl. ha futás közben töröd össze, nem szándékosan, akkor nem hiszem, h azt mondod: "Ok, fa** voltam, megjavíttatom, mert erre nem szól a biztosítás." Hiszen pl. sport közben történt sérülésre valóban nem szól a dolog. Nekem az i4s-nél a T-s srác mondta, h mire figyeljek, mit mondok, akármi történik is vele, ha történik, olvassam el a szerződést stb.

Azt persze én is fa**ságnak tartom, ha valaki szándékosan összetöri, akár többször is. Nagyon híresztelni sem kellene ezt, még egy fórumon sem. Megint más, ha rossz a készülék és köcsög az eladó fél, mint a fenti ropogás esetén. Én is tuti mentem volna reklamálni. A i6s esetében a viszonylag magas önerő miatt pedig nem hiszem, h sokan direktből dobálják. Azt viszont bevallom, h talán én is hanyagabbul kezelem kicsit, így, h van rajta biztosítás. Persze tok+üveg van rajta.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4007) Laca1212 válasza kali (#4000) üzenetére


Laca1212
őstag

"amikor a biztosított annyira nagyot mondott, hogy végül nem csak nem fizetett neki a biztosító, de még gyanúsított is lett belőle..."

Aki hülye az megérdemli a sorsát...

(#4008) Lall válasza mrkorooo (#3906) üzenetére


Lall
veterán

No. Visszavittem a tokot. Kicsit néztek, hogy ezt hogy? Normálisak, készségesek voltak, egyből cserélték egy más fajtára. (WestEnd, iStyle)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4009) Atii91 válasza SonyNex7 (#3882) üzenetére


Atii91
tag

Megjött, überbrutálisan jól szól! :Y

(#4010) spawn21 válasza Lall (#4008) üzenetére


spawn21
veterán

nekem meg mosolyogva legyintettek. gagyi bolt, az biztos

iPhone 13p

(#4011) kali válasza tylerddd (#4006) üzenetére


kali
legenda

az a gond, hogy ha valaki nem a valóságot mondja, arra van jogszabály, hogy mit követ el, ilyen értékű készülékeknél jellemzően bűncselekményt, innentől kezdve pedig nem csak morális kérdésről van szó, ahogy előttem próbálták feszegetni a dolgot.
mindenkinek a saját dolga, hogy mit mer és akar bevállalni, ha belebukik, akkor úgy járt, de nyilvános fórumon valóban nem kellene erőltetni.
biztos nem mindig tudják bizonyítani, de nem egyszer volt már rá példa, hogy nem volt szerencséje a biztosítottnak, mert például rossz helyen törte össze szándékosan a készüléket - elutasított kárigényt követően az üzletközpont előtt, kint dohányzó illetékes látta véletlenül a történteket, amikor pedig visszament az üzletbe, akkor megismerte az embert, ráadásul a cselekmény helyszíne bekamrázva, a felvételt is adott volt, hogy szándékosan, lendületből odavágta az iphone-t a kövezethez.

(#4012) mrkorooo válasza Lall (#4008) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

Mit vettél helyette?
Nekem tetszik nagyon ez a fém, olyan prémium feeling. De a füles se az igazi vele, csak a sajátja.

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#4013) #27813376 válasza kali (#4011) üzenetére


#27813376
törölt tag

mindenkinek a saját dolga, hogy mit mer és akar bevállalni

Akkor nem értem miért megy a hiszti.

(#4014) kali válasza #27813376 (#4013) üzenetére


kali
legenda

mert egy nyilvános fórumon feszegetik a dolgot, bizonyos esetekben, már ezen fórum alapelveibe is ütköző módon.

(#4015) #27813376 válasza kali (#4014) üzenetére


#27813376
törölt tag

Akkor gondolom már szóltál a modkerbe, mert azt látom, nagyon zavar a kollega okfejtése.

(#4016) szőröscica válasza #27813376 (#4015) üzenetére


szőröscica
addikt

Engem a törvényi oldal annyira nem érdekel, de számomra morálisan nem férne bele, hogy földhöz vágjam a telefont azért, hogy kapjak egy másikat.

Ez pont ugyanaz a suttyóság kategória, mint mikor a Microsoft XBOX supportja telefonos bejelentés alapján küldözgette ki az új vezeték nélküli kontrollereket. Egy csomóan így jutottak hozzá ingyen egy második darabhoz - azt állították, hogy az első elromlott. Aztán rájött az MS is erre, bekeményítettek, és az is szívott utána, akinek tényleg elromlott...

(#4017) kali válasza #27813376 (#4015) üzenetére


kali
legenda

nem, mert vannak fokozatok, sokszor annyiból is értenek az emberek, ha így tudatosul bennük a dolog, amellett jobb szájízzel is marad meg a történés.

6s-t nézegetek a páromnak, de ahogy várható volt, illetve szokott lenni, sima 6-ost említenek mindenhol a holnapi bf akciókban - tavaly 5s-t és 5c-t dobtak be sok helyen.

(#4018) Lall válasza mrkorooo (#4012) üzenetére


Lall
veterán

Nem nagyon válogattam, mert nem volt sok időm, így ez lett a vége. Ugyan annyiba került. Egyébként jó tok. Körbe védi mindenhol, jó a fogása. Pedig alapvetően utálom a tokokat, semmilyen telefonomra nem vettem még eddig.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4019) #27813376


#27813376
törölt tag

A touch id nálatok is lassú, vagy nem működik amikor töltőre rakjátok?
Csak a hálózati töltőnél van a jelenség, autós töltővel rendesen működik.

(#4020) FIREBLADE78 válasza mrkorooo (#4001) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hagyjad már. Én állandóan telefonnal fürdök,hallgatom a zenét és nincs baja a párától

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4021) mrkorooo válasza FIREBLADE78 (#4020) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

Most egy ilyen hozzaszolasra mit varsz?
Orulj neki, enmeg akkor hazudok.

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#4022) lugosi válasza #27813376 (#4015) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igaza van kalinak szerintem, rá kéne hagyni ennek a szándékos összetörős témának az erőltetését.

A vége az ilyeneknek az lesz, hogy azoknak se fogják cserélni, akiknek tényleg véletlen baleset érte a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#4023) SonyNex7 válasza Atii91 (#4009) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Szia
Nekem is megjött ... na de nem az... :o
Meg keveset teszteltem meg be kell járatni, de nagyon jó.
Piston 3-hoz képest sokkal kiegyensúlyozottabb,teltebb a mélye,tisztább,picit kényelmesebb is illetve a legjobb hogy nem egy pontból szól hanem van neki tere.
A szabályzó része meg klasszisokkal jobb azonnal érezni mit nyomsz.

[ Szerkesztve ]

(#4024) Lefty


Lefty
addikt

Google naptárban levő névnap és ünnepnapokat bele lehet tenni valahogy az értesítési redőnyös naptár widget-be? Nem tudok rájönni hogy lehet.

(#4025) Allspockz válasza FIREBLADE78 (#4020) üzenetére


Allspockz
csendes újonc

En is a teloval furdom.. 5s, 6s semmi baja nincs (koppkopp)
Epp ma csinaltam meg a masodik wifit, mert az elso messze volt a furdotol 🙃

[ Szerkesztve ]

iPhone 6s, Space Gray, 64GB | Telekom

(#4026) msr


msr
csendes tag

Sziasztok! Az üvegfólia nem befolyasolja a 3dtouch működèsèt?

(#4027) B-L-A-C-K válasza msr (#4026) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem

(#4028) bylow


bylow
aktív tag

iTunes-al csak ömlesztve lehet Mp3 zenéket másolni a telcsire? (több száz zenénél az elég gáz)
Vagy tudok mappákat létre hozni, és mappa szinten le játszani? (csak béna vagyok és nem találom.. :F )

Gyári lejátszót használtok, vagy van jobb is ami ajánlott, ingyenes, vagy pici pénzért?

ByLow #

(#4029) madgie válasza bylow (#4028) üzenetére


madgie
titán

Rendszerezd a zenéket a PC-n, rendszerezve lesznek a telefonon.

(#4030) tylerddd válasza bylow (#4028) üzenetére


tylerddd
veterán

Csinálj játéklisaltákat, az a legegyszerűbb.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4031) lugosi válasza bylow (#4028) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha albumokba rakod őket a gépen, akkor úgy jelennek meg a telefonon is.
Ha nagyon ömlesztettek a zenéid, csinálj belőlük lejátszási listákat a pc-n, és azt is átszinkronizálja a telefonra.

(#4032) Allspockz válasza B-L-A-C-K (#4027) üzenetére


Allspockz
csendes újonc

Valtottal 5s-rol te is? Valtas oka? Neked is 64gb?

[ Szerkesztve ]

iPhone 6s, Space Gray, 64GB | Telekom

(#4033) B-L-A-C-K válasza Allspockz (#4032) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt váltás úgy kell elképelni hogy az elmúlt 1 év kb így ment 5S->i6->i6+->i6->5S->6S->i6->6S...:D

Szóval szeretem cserélgetni őket...Most 16-os volt, de az első 64-es. Váltás okai meg nem tudok egy telefonnál sokat maradni, így kell egy kis csere néha.

(#4034) tylerddd válasza B-L-A-C-K (#4033) üzenetére


tylerddd
veterán

Ha mindenféle gyártó készülékeit cserélgetnéd, akkor még érteném is, h miért! :)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4035) Allspockz válasza B-L-A-C-K (#4033) üzenetére


Allspockz
csendes újonc

Es most mit nyomatsz?

iPhone 6s, Space Gray, 64GB | Telekom

(#4036) lugosi válasza B-L-A-C-K (#4033) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én elhiszem, hogy kell a változatosság, de ez mennyiben volt változatos: "6S->i6->6S"?

(#4037) Viktor0610 válasza lugosi (#4036) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát megunta a gyorsaságot, aztán megunta a lassúságot. ;]

Samsung Galaxy A54

(#4038) B-L-A-C-K válasza lugosi (#4036) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igazából erre nincs magyarázat, egyszerűen nem bírok ugyan annál a telefonnál lenni, volt hogy típust nem cseréltem, csak színt, és mindjárt jobban éreztem magam... ;]

Allspockz: 6S 16GB

(#4039) psajti


psajti
aktív tag

Erről a tokról valakinek valami véleménye?

[ Szerkesztve ]

(#4040) buvartacsko válasza B-L-A-C-K (#4038) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ez oké, de 6S-ről 6-ra váltani kinek éri meg ?

(#4041) FIREBLADE78 válasza B-L-A-C-K (#4038) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Dr látott már?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4042) SonyNex7 válasza psajti (#4039) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nekem van. Szar. :)
Utálom a flippes tokot. Használat közben nem lehet megfogni,csak akkor vennék ilyet ha extrém körülmények között használnám pl lakatos műhely...

[ Szerkesztve ]

(#4043) B-L-A-C-K válasza buvartacsko (#4040) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az meg úgy volt hogy a 6S külföldi megjelenéskor vettem egyet tesztelésre, majd később eladtam i6 beszámítással mert feleslegesnek tartottam álljon benne ~250 ezrem. Az i6-ot jó áron vettem aminek volt egy kis hibája, azt legariztattam, kaptam egy újat amit meg jó áron eladtam. A vodától meg előfizetés hosszabbításra kihoztam egy 6S-t olcsón...

(#4044) Lefty


Lefty
addikt

Fulhallgaton gondolkodoknak mutatnam meg ezt is: MEZE Igenyes, fa felhasznalasaval keszult fulhallgato, termeszetes hangzassal, 40%-kal olcsobban posta nelkul.

(#4045) Blyan


Blyan
félisten

Black Friday?

A 6S 128 meg 254K forint... érdekes.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4046) bylow válasza lugosi (#4031) üzenetére


bylow
aktív tag

Srácok, iTunes-on keresztül tudok a telefonba mappát csinálni, csak abba zenét nem enged bele tenni.
Az eredeti zene mappába bele engedi másolni, na de ott ömlesztve lesz minden, még akkor is ha a Totalcommander-ből mappákat húzok bele.
Lejátszási listát enged csinálni amit úgy tudok külön indítani, erre rá jöttem.
Na de behúzok a zene mappába 12 albumot, meg mondjuk 150 "vegyes"sláger zenéket, és ebből válogassam ki külön lejátszási listákba ? :F
Mért ne mlehet egyszerű könyvtárfa jelleggel megoldani az egésszet :F

(#4044) baker_ :
Csinos darab, igényes :K tetszik !

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#4047) bylow


bylow
aktív tag

Ja, zene lejátszó a gyárit használjátok, vagy van jobb, ajánlott ?

ByLow #

(#4048) Cannabis7 válasza szőröscica (#3950) üzenetére


Cannabis7
senior tag

??? azért ez nem igaz

(#4049) 33as válasza bylow (#4047) üzenetére


33as
senior tag

Ime, én ezt használom, jobb mint a gyári: Katt ide

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#4050) lugosi válasza bylow (#4046) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Már többen is mondtuk, hogy lejátszási listát csinálj, a pc-n.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.