Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7701) index31 válasza Blyan (#7695) üzenetére


index31
tag

Ez a befektetés egy nem igazán ideillő szó. Befektetünk a Bankba ami kamatozik . Egy telefon az ráfizetés és bukta. Ritkán lehet jól kijönni belőle . Semmivel nem jobb egy " S " mint a főverzió. Modelfrissítés után jön egy másik model, majd egy másik .... .De rendben mondom ugyanígy gondolkodtam én is, hogy csak az "S" mindig . Azután változott a véleményem miután a sebesség boost csak a Geekbench-ben meg az Antutuban nyerő főleg így most mindig a főverziót választom 2-évre letudva.

(#7702) Ed Parker válasza SonyNex7 (#7655) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

most nagyon sok, minden relatív, ha kell a tárhely és az adatok fontosak hogy bárhol elérd, netán még még keresel is vele, akkor sztem nem sok.
ezt mindenki maga döntse el hogy ki mekkora tárhelyen fér el és mire van igénye.
persze lehet ma már venni nagy pendrive-okat is, amin szintén jól el lehet férni,de azt ugye elvesztheted, a felhőt nem, továbbá bárkinek oszthatsz tartalmat.
ki van ez azért találva és nyilván ez egy szolgáltatás is.
mióta most az ms bevezette a havidíjas office szolgáltatást mi is beszéltük hogy sok ez, mert régebben egyszer megvetted oszt annyi, most meg havonta fizeted, igaz jár hozzá tárhely is és a teljes office pack.

(#7703) buvartacsko válasza index31 (#7694) üzenetére


buvartacsko
addikt

nem volt semmilyen chipgate. semmi különbség a kettő proci között...

(#7704) Blyan válasza index31 (#7701) üzenetére


Blyan
félisten

Valami elbaszott logika alapján azt hiszed, hogy az S verzió 1 évre van... ;]

A befektetés nem feltétlenül anyagi jellegű haszon, hanem annak a mércéje, hogy valamid van, ami hosszabb távon is megéri.
Mondjuk kár ezen rugózni, nekem az s verziók jöttek be mindig, Te meg másként gondolod. Nagy kaland, egyikünk se fog (én biztosan nem) ettől rosszabbul aludni.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7705) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#7700) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem, itt az a lényeg felesleges a külföldiekkel jönni hogy mi vagányok hogy TV-t évente cserélik, meg a telefont, meg a kocsit is pár évente. Ott a bérek többszörösét keresik meg, így ez evidens. Itt is sokan cserélnek, de úgy hogy közbe meg sokaknak a pénztárcájuk meg se engedi.

(#7706) Ed Parker válasza TechN7ne (#7677) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

én meg sokkal inkább egy 6-ost.
mikor cserés lett az i6s volt újból nálam 5s 4 napot, hát, aki hozzászokott a nagyobb kijelzőhöz és a sebességhez,annak az 5s már nem annyira fekszik, felfele oké a váltás, de vissza a jobból nem annyira.
pedig makulátlan szép volt az 5s csere készülék, még el is filóztam rajta most hogy az ára a porban venni kellene egyet tartalék telefonnak, de kiábrándultam, de ez csak az én véleményem.
ami viszont a dizájnt illeti nekem a 4s volt a legszebb.

(#7707) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#7705) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

ott a bérek többszörösét keresik meg...
igen és az élet is többszörösen drágább mint Magyarországon, azt is tegyük hozzá.
külföldön sincs kolbászból a kerítés, ott is dolgozni kell a pénzért, tény hogy nem kell nagyhitelt felvenni egy telefon vásárlásához, de ne higgyük már azt hogy megjelenik egy 6s és jürgen azt mondja hogy 4-et, veszek az egész családnak :)

(#7708) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#7705) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem erted! En ezt azert irtam mivel elege altalanositva van es volt ,hogy 3-4 evre erdemes tervezni. De akkor legyunk aktualisak.
Szerintem a legtobben itthon se terveznek 3-4 evre egy telefonnal.
A tema reszemrol lezarva.

[ Szerkesztve ]

(#7709) B-L-A-C-K válasza Ed Parker (#7707) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Dehogy többszöröse, átlag EU országokban a kaja sok helyen majdnem ugyan annyi, szórakozás az drágább, de akkor is amennyit keresel jobban élsz belőle mint itthon, ezen kár lovagolni.

Gsx-rr: Én nem is erről beszéltem most, az hogy meg itthon nem 3-4 évre terveznek ezt már leírtam, azaz persze hogy a többség nem. Sokan cserélik egyből, mások meg várnak vele 1-2 éve utána. Aki 3-4 évig tartja meg az a kis százalék.

[ Szerkesztve ]

(#7710) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#7709) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ird mar le melyik orszagokban eltel ,ha ezt igy kijelented! :) a nyaralasokat hagyjuk.
Pl csak egy gepkocsi fentartasi osszegevel tisztaban vagy pl Nemetorszagban?

[ Szerkesztve ]

(#7711) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#7710) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én egyikbe se, legjobb barátom Dublinba él, de van pár Angliába is. Nővérem dolgozott Cipruson, unokatestvérem Spanyolban lakik. Még a végén az jön ki ebből mi jók itthon a fizetések...:D

Tudom kint a kocsi fenntartás drága (adó biztosítás), de nagy városokba pl nem is divat hogy mindenki azzal járjon, itthon divat hogy panelban laksz de kell egy hiteles béjemvé.

[ Szerkesztve ]

(#7712) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#7709) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

tényleg, te élsz külfödön, te jobban tudod :U

(#7713) Blyan válasza B-L-A-C-K (#7711) üzenetére


Blyan
félisten

Érdekes, a lakásbérlése pl sokroszosa az itthoninak.

Egyik cimborám Londonban lakik, elég jól keres, nyilván ezért nem az utolsó lyukban akar lakni. 1500 font havonta az albérlet. De 400-500 körül van alsó hangon is egy ócsókéró is.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7714) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#7711) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerintem ez folytassuk az Off-ban. De csak annyit ,hogy nagyon messze van az allitasod a valosagtol. A kaja nem minden, de nezz meg egy kinti ettermi arakat es az itthonit! Mar ott nagy a kontraszt!

(#7715) B-L-A-C-K válasza Blyan (#7713) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

+ Gsx-rr

Ezt úgy kellene felfogni hogy tegyük fel itthon keres egy normális szakács 250 ezret, kint ugyan ez 900 ezer. Ha élsz normálisan kint is, és itt is, jóval több pénz marad a zsebedben kint.

[ Szerkesztve ]

(#7716) Blyan válasza B-L-A-C-K (#7715) üzenetére


Blyan
félisten

Oké, akkor nézzük úgy, hogy ott havonta egy i5S (ez a minimum) árát fizeted ki csak arra, hogy laksz, ha jobb helyen laksz, akkor meg havonta akár a legújabb aktuális csúcsmodellekét . Még nem ettél, nem használtál áramot, nem vettél ruhát, stb.
Persze, a bérek mások, és vannak szolgáltatások amik olcsóbbak arányosítva (mobil előfizetés pl). De nem minden.
Pl a közlekedés pont, hogy nem olcsó. Oké, mondhatod,hogy kocsi meg minden. De laktál Te valaha 8 milliós városban? Hát ennyit a kocsiról, s akkor jöhet a bérlet, amit aztán rohadtul ki kell számítsál, hogy milyen vonalon mozogsz, mert marhára nem mindegy mennyit sikerül elverned csak arra, hogy jössz-mész a városban.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7717) lugosi válasza B-L-A-C-K (#7684) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor körülbelül neked lesz nagyon jó választás az az SE ami most ki fog jönni. Modern hardver a régi köntösben, nem tűnik rossz választásnak.

(#7718) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#7715) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

hidd el, külföldön drága az élet, ez még mindig egy nagy sztereotípia a legtöbb magyar fejébe,hogy aki kint van az már milliomos.
mert az emberek dicsekvésképpen szeretik megvillantani,mikor bent lakott a melóhelyen 24/7 és kap 4-5000e-t,jobb esetben bruttóban, az jól mutat a magyar fizuhoz képest.
azt felejti el hogy ez a végletekig nem mehet, egyszer kiég és élete sincs, csak a meló.
a többi meg a szolgáltatás, az egészségügy durván drága, nincs hogy majd a tb fizet, segít valamennyit de minden után fizetsz. ha megbetegszel, akár durván röpködnek a százasok.
a kocsira simán lehet számolni évi 1000e-t, gyerek óvoda havi 300e kettőre 450e, kaja is drágább, 100e-ért két kis szatyrod van,ami egy családnak semmi ahol 4 fő él.
az albérlet mérettől és fekvéstől függően 500e-1500e és nem fővárosban.
szóval ne higgyünk el minden butaságot, ami terjed szájhagyomány útján.
tény hogy ha nem élsz nagylábon lehet boldogulni, lehet félretenni, de korántsem marad fél fizetés a zsebben.

(#7719) B-L-A-C-K válasza Blyan (#7716) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudod Pesten mennyi egy 50nm-es panel bérlése? 100-120 ezer plusz rezsi már, ès ez csak egy albi nem is csináltál mèg semmit, ès jobb esetben keres valaki 250 ezret. Az az fèlre rakni ebböl nem fog. Èrdekes kint akit ismerek mindenki tud.

[ Szerkesztve ]

(#7720) Blyan válasza B-L-A-C-K (#7719) üzenetére


Blyan
félisten

Persze, hogy tud félrerakni, de ettől még nem rázzák ki a seggükből az évi 600 fontos csúcsmodelleket az emberek állandóan és innen indultunk.
Szerinted az emberek élete abból áll kint, hogy dolgozik aztán a besétál évente az Apple Store-ba is kicsenget 600 fontot az új ájfónért, 400-at az új iPadért, csak mert jobban keresnek kint - a magyar bérekhez viszonyítva. Nagy túrót.

Egyszerűen nem értem miért gondolod, hogy odakint mindenki szórja a pénzt két kézzel. Fenét.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7721) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#7719) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem tudom milyen panelrol beszelsz!
Az enyem 60.000.- ert van kiadva! 67nm
125.000.- ert a Corvin setanyon berel lakast a baratom. Igaz 45 nm, de a rezsi benne van!

Kicsit elkanyarodtunk a topic temajatol!

[ Szerkesztve ]

(#7722) B-L-A-C-K válasza Blyan (#7720) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én azt állítom, és eddig is azt próbáltam mondani hogy jóval jobban megtehetik ezt mint itthon.

Gsx-rr: Akkor nem néztél mostanában árakat, ami nem olyan régen 50-60 ezer volt az most 100 ezer plusz rezsi.

Most rákerestem azért, ingatlan.com-on, ahol én lakom III. kerület 45-55nm-es panel onnan indul 100 ezer plusz rezsi...

[ Szerkesztve ]

(#7723) tylerddd


tylerddd
veterán

Hogy visszatereljem a topikot a saját medrébe :DDD Tudom, tudom a hiányosságait, de nagyon precíz cucc. Fogása, anyaga, minősége nagyon profi. És még mielőtt: nem hiszek az öngyógyításban, egyszerűen nagyon bejön a kialakítása.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7724) Treff válasza Ed Parker (#7718) üzenetére


Treff
aktív tag

Basszus a végén még tényleg azt hozod ki az okfejtésedből, hogy a magyar reformok működnek meg jobban élünk, mint a nyugati országokban! Uggggyanmár ember!

Vicc és bullshit! Nekem több évfolyamtársam kint él és dolgozik, semmi megaextra melót nem végeznek (olyat, mint egy átlag itthoni, csak ott meg is fizetik) és kurva jól megélnek belőle úgy, hogy van minden, nyaralnak, telelnek, kocsi, lakás (kinek bérelve, kinek saját hitellel), stb.. Londonnal jönni meg megint önbecsapács - basszus, a világ egyik legdrágább metropolisza, persze, hogy kutya drága minden. Londonon kívül rengeteg hely és ország van még.

Szóval hagyjuk ezt a nagyon drága az élet ott dolgot. Persze, drágább mint itt, de ugyanazzal a munkával, ugyanolyan életkörülményeket nézve kint és otthon egyértelműen kint jársz jobban! Ezt kár cifrázni.

De nagyon elkanyarodtunk az I6S-től...

(#7725) Treff válasza tylerddd (#7723) üzenetére


Treff
aktív tag

hát annyi pénzért már lehet is nagyon jó! :)

(#7726) Blyan válasza Treff (#7724) üzenetére


Blyan
félisten

Nem arról szólt az egész téma, hogy nem lehet kint jól élni (jobban élni, mint idehaza) vagy ne lehetne meg mindened, mert egyértelmű,m hogy igen.
Hanem annak a cáfolatáról, hogy az emberek csak úgy állandóan megveszik évente a legújabb csúcs akármit 700-1000 euróért, mert hát ott kint minden bagóért van, csak zsebbe kell nyúlni, nem számít semmi, mert pénz van dögivel.
Mert ez marhára nincs így. Ott is minden pénzbe kerül (sok pénzbe) és csak mert nem az a divat, hogy nullára leköltekeznek az emberek minden hó végére, még nem jelenti azt, hogy ad hoc jelleggel szórják a pénzt arra, amit éppen meglátnak.

(#7727) Ed Parker

Én tisztában vagyok a helyzettel, nagyon is.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7727) Ed Parker válasza Treff (#7724) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

jaja, igazad van, végülis nekem nincs mit bizonygatnom :N

7726 Bylan: örülök hogy neked legalább átjött :)

[ Szerkesztve ]

(#7728) Treff válasza Blyan (#7726) üzenetére


Treff
aktív tag

Igen, tudom, hogy onnan indult el.
De az biztos, hogy arányait nézve, míg itthon 10-ból 1 cserél azonnal, kint legalább 10-ből 3.
Egész egyszerűen matek az egész, az értékesítési számokat kell megnézni, meg kint járva látni, kinek mi van a kezében már rögtön az első hetekben.

Megjegyzem, itthon is vannak olyan agyatlan emberek, akik egyből veszik a megjelenés utáni napon, mindegy mennyibe kerül...kell oszt jónapot, hogy f*szagyerek legyek (forrás: egyek jó haverom jól menő mobil boltot visz)

(#7729) B-L-A-C-K válasza Blyan (#7726) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A lényeg még mindig hogy jobban megtehetik ott hogy megveszik az újat mindig mint itt, és az eladásokat nézve sokan meg is veszik mindenhol. Gondolj bele, az a kurva telefon eleve olcsóbb sok helyen kint mint itthon...:)

(#7730) Treff válasza B-L-A-C-K (#7729) üzenetére


Treff
aktív tag

ezt magyarázom én is :) ;)

(#7731) Blyan válasza Treff (#7728) üzenetére


Blyan
félisten

Ne vicceljünk, ha csak azt nézem, hogy végig megyek a 2-es metró vonalán a vagon elejéből a végéig oda-vissza 5x akkor legnagyobb arányban iPhone, Galaxy S variánst, valamint ezek más gyártótól való megfelelőit lehet látni. Ezt nézve azt is gondolhatnám,hogy ebben az országban milyen jól megy az embereknek, hiszen a legalább egyharmadának 1-3 éves csúcskészülék van a kezében.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7732) Blyan válasza B-L-A-C-K (#7729) üzenetére


Blyan
félisten

Egyértelmű. hogy jobban megtehetik, csak nem feltétlenül teszik.

Jössz az eladásokkal. EU5-USA ~600 millió emberről van szó (legyen 400-500 millió az akinek lehet telefonja), hol vesznek ezek évente ennyi legújabb ájfónt, legújabb Galaxy Sx-et, legújabb Sony Z, stb csúcstelefont ezekben a régiókban?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7733) Treff válasza Blyan (#7731) üzenetére


Treff
aktív tag

Mégis igaz: a magyar reformok működnek!

(#7734) Ed Parker válasza Treff (#7733) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Kell mutatni hogy azért még futja valamire, mégha drága is.
Sokaknak az iPhone még mindig státusszimbólum.

(#7735) B-L-A-C-K válasza Blyan (#7732) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezeket az eladási adatokat szerintem nem így kell nézni. Kezdjük ott hogy akiknek van telefonja eleve nem mindig csúcskategóriást vesz mert nem érdekli, vagy sajnálja rá. Akkor ott vannak az öregek, és a 15 év alattiak gondolom ez a réteg se vesz egyből iPhone-t. Viszont az eladási adatokból lehet látni hogy kurva sokan vettek, nem hiába döntögeti mindig a rekordokat.

(#7736) FIREBLADE78 válasza Gsx-rr (#7681) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nálam össze vissza laggolt a sima 6. 6s nem laggol általában. Nagyon ritkán. Nekem megérte a váltás. Pláne egy fillérembe nem került

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7737) Blyan válasza B-L-A-C-K (#7735) üzenetére


Blyan
félisten

Kurva sokan vettek, mondjuk 60 millióan világszinten. Az említett régió telefonhasználóinak a 10%-a - teljes eladott számra levetítve - tehát mégsem veszi meg mindenki aki odakint él a Kánaánban?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7738) d@minator


d@minator
addikt

1. Az iTunes lefrissítette a telefont 9.2.1-ről 9.2.1-re (szerinte az utóbbi frissebb) és "iphone keresése BE" mellett.
2. Böngészőből átlépve fotókba majd alkalmazásváltóban (Home 2X) olyan oldalt hoz fel a böngésző amit vagy 2 napja nem is néztem. De aztán az eredetileg megnyitott oldal jön be.
3. Filmet (1,5GB) rakok fel PC-ről USB 3.0-án de olyan lassan másolja, mint egy ócska pendrive-ra. Ilyen gagyi memória van benne?
4. Az iOS 9.3-ban a Beállítások 3D Touch-ra a Wi-Fi-t rakják fel? Na ne már!
Most elégedetlen vagyok...

(#7739) tylerddd válasza d@minator (#7738) üzenetére


tylerddd
veterán

Pár napja nekem is jelzett frissítést az iTunes, pedig nekem is a 9.2.1 van fent .

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7740) RazoR


RazoR
veterán

Az mitől lehet, hogy hol be tudok lépni az icloud accommal a telefonba, hol nem. Hol meg tudom nyitni az appstore-t, hol nem és nem fogadja el az accomat.... :F

(#7741) d@minator válasza RazoR (#7740) üzenetére


d@minator
addikt

Én meg ha az iCloud.com-ra belépek PC-n utána az iClud Beállítások/Apple ID kezelés nem elég neki a jelszó hanem megkérdezi, hogy ki volt a kedvenc tanárom. Hülyét kapok tőle. Nem elég a 9 karakteres jelszó amiben szám és nagybetű van még azonosítsam magam. Hol találkoztak a szüleim? És az övék? :D

(#7739) tylerddd: Köszi! Ezek szerint nem egyedi eset.

(#7742) B-L-A-C-K válasza Blyan (#7737) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Kánaánban?" Jó, tudom itthon faszább élni mint kint, ez már nekem átjött pár ember megnyilvánulásán. Valóban nincs tapasztalatom mert nem élek kint, viszont akiket ismerek és kint élnek, biztos hazudnak ha eszükbe se jut visszaköltözni.
Ha valamiból rekord eladások születnek az nekem arra következtet sokan vesznek. Viszont így ezekből a számokból nem tudod adott régióban ki hogy cserélte le.

(#7743) stuckart


stuckart
csendes tag

hello,

telekomosokat kérdeznék,
az állapotsoron a nagy kezdőbetűs "Telekom" nemrég átváltott csupa nagybetűs "TELEKOM"-ra. majd párnapig visszatért a normál nagy kezdőbetűs "Telekom", majd most megint full nagybetűs.

valakinél volt hasonló észrevétel? ...esetleg magyarázat?

üdv, stuckart

(#7744) Blyan válasza B-L-A-C-K (#7742) üzenetére


Blyan
félisten

Rekord eladás az a x millióan vettek az első hétvégén (mittomén 12 millióan vettek új szifont, és ebből Te az szűröd le, hogy ezek biztosan az előző évi készüléküket cserélték, holott ezt nem tudod bizonyítani és tekintve, hogy az eladott iPhone-ok legnagyobb százalékban szolgáltatón keresztül értékesítődnek, az a valószínűbb, hogy a két éves kontraktok lejártával történt). Ennyi.

Amit Te mondasz, az a rekord bevétel, aminek viszont csak viszonylagos köze van magához csak az új i6s/Plus készülékekhez (lévén hogy ebben benne van minden más Apple termék is, ráadásul az újabb, kíania piacnak köszönhető főleg).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7745) B-L-A-C-K válasza Blyan (#7744) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ok, akkor nem cseréltek sokan telefont, és nem is fognak, az evidens a 3-4 évente cserél a többség, a topikokban is ez tapasztalható. Feladom, nyertél. ;)

(#7746) Blyan válasza B-L-A-C-K (#7745) üzenetére


Blyan
félisten

Biztos megvan az a réteg amelyik cserélt (főleg a technikába belekockult egyének, vagy gazdag apuci kicsi kölykei), de ettől még nem az van, amit mondtál, hogy odakint a csapból is pénz folyik, ergo mindenki dobja el a használt egy éves 800 euróba került kütyüjét, mert végre vehet egy másik ugyanennyibe kerülőt.

Figyi, akik ezekbe a fórumokba járnak - itthon és külföldön - elenyésző számúak azokhoz képest, akiket meg meg egyáltalán nem érdekli sem a legújabb bencsmárkok pontok, sem a hű de gyorsabb lett az akármi vele.
Mert remélem abban azért kiegyezhetünk, hogy a világon évente értékesített okostelefonok vevőinek jó ha 1%-a ücsörög különböző technikai szájtok fórumjain arról eszmét cserélve, hogy az Antutu, meg a legújabb béta iOS, meg a Snapdragon 820 és az Exynos stb.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7747) Astery válasza stuckart (#7743) üzenetére


Astery
senior tag

Ne zavard a fórumot szakmai kérdésekkel ;]

(#7748) stuckart válasza Astery (#7747) üzenetére


stuckart
csendes tag

szinte éreztem, hogy sekélyes talajra lépek :)
nincs is jobb annál, mint a semmiről hosszan ok-fejteni. olvasva itt némelyeket,
az az érzés, hogy egyesek szívesen vitatkoznának saját magukkal is... ;)

(#7749) Ed Parker válasza stuckart (#7743) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ez mennyiben zavar téged?

(#7750) lugosi válasza Ed Parker (#7749) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem annyiban, hogy meglehetősen off ebben a topikban mind a külföldi és hazai albérleti árak, mind a keresetek taglalása. Érthető, hogy az újonc kollégát megzavarta, hogy ez vajon mit keres - esetenként oldalanként keresztül - egy szifon szakmai topikban. Majd megszokja, hogy itt a telefonról 10%-ban van szó, a maradék random módon oszlik el valami érthetetlen marakodáson tokok, fóliák, gazdasági és szociológiai kérdések körében.
Délelőtt benéztem ide, azt hiszem akkor ment az albérlet pesten mennyi témakör, délután átcsaptunk a keresetekbe, akkor is csak benéztem, gondolom hátha vége, de nem. Szerintem reggelre mikor bekukkantok, a 2016-os cipődivat és a pálinkafőzés legújabb vívmányai lesznek megbeszélve. Esetleg az afrikai töketlen fecske repülési sebessége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.