Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) Ed Parker válasza lugosi (#7750) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Picit nézd már meg mire irányul a kérdés?

(#7752) stuckart válasza Ed Parker (#7749) üzenetére


stuckart
csendes tag

az előttem szóló tisztelt Topikgazda megválaszolta kérdésed.
...akár elolvashatod többször is.
van az a mondás, hogy az "az okos hülyéskedik, ..." a befejező rész meg pont rád vonatkozik.

üdv, stuckart

(#7753) B-L-A-C-K válasza lugosi (#7750) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Onnan indult ki az egész hogy az i6 szar, és nem éri meg venni, ehhez képest tényleg jó elmentünk, de végül is az eladásokon fejeztük be ami szintén témába vág... ;]

Amúgy ha van ilyen az a dolgod intézkedj ha nem tetszik, engem tulajdonképpen nem érdekel ha lebaszást kapok ezért, vagy törlik a hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

(#7754) Blyan válasza B-L-A-C-K (#7753) üzenetére


Blyan
félisten

És még iPhone is szerepelt benne, a 6S-szel együtt. ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7755) Ed Parker válasza stuckart (#7752) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Újoncként meg végképp kerüljük a személyeskedést, még burkolt formában is.

(#7756) HarleyCustom válasza stuckart (#7743) üzenetére


HarleyCustom
veterán

hello

Nálam is.
De nem érdekel.
:)

Magyarázat nincs.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#7757) lugosi válasza stuckart (#7743) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egyébként adott cellától függ. Éppen a héten volt róla szó a Telekom topikban, másnál is előfordult (tehát a telefonnak valószínűleg nincs köze hozzá). Az adott cellában így volt beállítva valamiért, nincs jelentősége, ne foglalkozz vele.

(#7758) tylerddd válasza stuckart (#7743) üzenetére


tylerddd
veterán

Nálam nem volt még ilyen, de ha ettől függetlenül működik a készülék, tudsz netezni, telefonálni, akkor én nem foglalkoznék vele.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7759) Vangelis válasza HarleyCustom (#7756) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lehet ahol nagybetűvel van ott a Telenyomor hálózatát használja a készülék.

Jó lehet hülyeség :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7760) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Szerintetek ha ez igaz, és leviszik az i5s új árát 225 USD-re, akkor egy itthoni árat mennyire kell kalkulálni?[link]

Mert ez így elég olcsó ahhoz, hogy a párom lecserélje az ideiglenesen használt i4s-t, a forintosítástól függően még meg is érheti.

(#7761) B-L-A-C-K válasza lugosi (#7760) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

75-80 ezer.

(#7762) Scholes9 válasza B-L-A-C-K (#7761) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Brutál jó ár lesz érte, pedig szerintem még a mostani is remek árnak mondható :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7763) B-L-A-C-K válasza Scholes9 (#7762) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze ha igaz a hír. Mondjuk a használt piacot megbolondítaná teljesen, mert most jelenleg 70-95 ezer körül van az áruk állapottól és függőségtől függően. Szóval ha valóban leviszik 75-80 ezerre akkor ilyen 45-65 ezerért kellene hirdetniük használtan, az i5 ára meg lenne vagy 25 ezer ilyen alapon.

(#7764) stuckart válasza lugosi (#7757) üzenetére


stuckart
csendes tag

Jerusalem, lugosi, tylerddd,
köszönöm a segítő, értelmes, nem ostoba hozzászólásokat, Újoncként! ;)

üdv, stuckart

(#7765) catroot válasza buvartacsko (#7674) üzenetére


catroot
veterán

.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7766) Vangelis válasza Scholes9 (#7762) üzenetére


Vangelis
nagyúr

60-65 Körül újonnan nem volna rossz.
Sokan kipróbálnák :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7767) Scholes9 válasza Vangelis (#7766) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az biztos :) Pedig most sem fogy rosszul pláne ahhoz képest h 2,5 éves készülékről van szó :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7768) Vangelis válasza Scholes9 (#7767) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De sok helyen még jóval 120 felett van... az már sok embernek sok.. akkor inkább mást vesz.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7769) B-L-A-C-K válasza Vangelis (#7766) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha igaz is lenne, mai árfolyamon az ~65 ezer forint, és ez Amcsis ár, itthon nem annyival kell számolni. Pl itthon egy 16GB-os 6S hivatalos ára 247 900Ft, míg kint 649 dollár, ami ~185 ezer forint.

(#7770) tylerddd válasza B-L-A-C-K (#7769) üzenetére


tylerddd
veterán

Akárhányszor nézem az Apple oldalán az árakat, ettől mindig kiakadok: "Tartalmazza a forgalmi adót és a törvényileg előírt díjakat: kb. 55 435 Ft." Jó, OK, elkerülhetetlenek ezek a díjak, de akkor is borzalmas, h kb. csak az adó ennyi a készülék árából.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7771) Scholes9 válasza Vangelis (#7768) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Persze, viszont ebben a méretben kb nincs alternatíva :) Pl én is leginkább emiatt választottam az 5S-t :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7772) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#7770) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezért is mondtam tegnap hogy röhej ez a Magyarország, nem elég a fizetések sehol se vannak, de még a telefont is drágábban lehet megvenni...:)

(#7773) FIREBLADE78 válasza tylerddd (#7770) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ezért jó,ha van céged és letudod írni az áfát. Mondják nagypofával,hogy merci plusz üzemet épít kecsón,de azt hozzá nem teszik,hogy azért mert éhbért kell fizetni a magyarnak

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7774) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#7772) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Viszont alacsony a bér utáni adó, ez azért máshol nem ennyire viccesen kevés.
Az USA árak is változnak attól függ melyik államban veszed meg, aztán meg ugye ki is kellene menni érte, esetleg vám stb, azt máris drágább lesz.

(#7775) B-L-A-C-K válasza Ed Parker (#7774) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Viszont minden levonással már nem kevés, abba meg már ne is menjünk bele hogy a társadalombiztosítást fizetjük és a kórházakban milyen állapot van...

Te látom megvagy elégedve az itthoni dolgokkal, én nagyon nem. Na de tényleg nem akarok megint ilyen jellegű témába belemenni, 1 mert nem ide tartozik tényleg, 2 meg csak felidegesítem vele magam. :)

[ Szerkesztve ]

(#7776) Blyan válasza lugosi (#7760) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tudom elképzelni, hogy megérje így árulni a 5S-t. De ha így lesz, akkor hamar elkapkodják a még kint lévő készleteket.

De még én is vennék pikpakk. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7777) Blyan válasza B-L-A-C-K (#7775) üzenetére


Blyan
félisten

Mondjuk nem értem, hogy Ti miért nem mentetek még ki. Mármint én is elégedetlen vagyok ezzel a sok szarral ami idehaza van, de 2009-ben született a fiam, most 6 éves, semennyire nem vagyok abban a helyzetben. hogy nekivágjak a más országnak.

Mondjuk az én melómmal nem lenne gond, mert olyat végzek, amit a világ bármely táján tudok csinálni, csak egy laptop kell hozzá. Az más kérdés,hogy az idehaza bejelentett fizetésem a legenyhébb kifejezéssel élve sem lenne túl versenyképes kint.
A másik probléma az asszony melóhelye lenne, aztán persze a gyerek óvoda végi, szeptembertől való iskoláztatása. stb.

De ez csak egy költői kérdesekkel tömött esszé volt, nem akarom én sem elvinni újra az egészet ennyire off felé.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7778) Xero válasza B-L-A-C-K (#7722) üzenetére


Xero
nagyúr

Az egy dolog, hogy ennyiért próbálják kiadni. Az én környékem közelében is 100-130e egy panel, de pár utcára tőlük én mégis 130e-ért bérlek garázzsal egy 52+12-es új építésű társasban igényesen berendezve.

A piac jelenleg nagyon elszállt és nem feltétlenül tükrözi a realitást, bár majd meglátjuk.

(#7779) B-L-A-C-K válasza Blyan (#7777) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Úgy volt megyünk, de előtte megpróbáltuk BP-et, ~5 éve jöttünk fel, asszonnyal, ő is talált melót, én is, vettünk lakást, hitelünk nincs, nem élünk nagy lábon, de nem is rosszul, szóval így nem mentünk ki. Viszont ha nem így alakul egyértelmű megyünk ki.

Ha valami ide köt akkor igen nehéz dolog kimenni, főleg ha van egy gyerek. Így már én se mennék ki, viszont ha nem kötne ide semmi, én biztos azzal kezdeném hogy kimegyek. Főleg ha nyelvet is tudsz, és van egy olyan végzettséged mint neked amivel nem mosogatással kell kezdeni.

Pl ismerek olyat is aki 120 ezerért dolgozott egy cégnél, ilyen épületekbe terveztek valamit, kiment, ugyan azzal elhelyezkedett 1,8 millió...:) Persze van a másik véglet is, kimegy vakra, nem tervezi meg az egészet, elbukott 4-500 ezret ezzel és jön haza, de az ilyet nem tudom sajnálni.

Xero: A környék se mind1, ha jól rémlik te kinti kerületekben laksz, ott meg olcsóbbak az árak is.

A lakás árak szálltak el brutálisan, 2-3 éve még eladhatatlan volt minden, most meg ugyanazért 50-80% többet kérnek, és vesznek mindent mint a cukrot.

Mindenkinek aki ezt folytatni akarja szerintem menjünk át ide -> link

[ Szerkesztve ]

(#7780) HarleyCustom válasza Vangelis (#7759) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az is lehet.... :)
De lehet,hogy valaki szórakozik. :D

stuckart: igazán nincs mit...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#7781) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#7772) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#7782) bylow


bylow
aktív tag

Ki lehet valahogy kapcsolni az automatikus biztonsági mentést PC-re?
Vagy meg lehet adni neki másik meghatót?
Most a "C"-re menti, értelem szerűen, mert oda van telepítve az i-Tunes, de ez nekem nem jó hogy itt 20-22GB helyet foglal.

ByLow #

(#7783) HoriBali


HoriBali
csendes tag

A GSM boltban árult EU-s verzióst tudom gariztatni magyar iStyle-ban?

(#7784) Gsx-rr válasza HoriBali (#7783) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Igen!

(#7785) univerzita válasza bylow (#7782) üzenetére


univerzita
addikt

A iTunes - ba ki lehet választani hogy iCloud vagy gépre legyen biztonsági mentés.

(#7786) bylow válasza univerzita (#7785) üzenetére


bylow
aktív tag

Na de ha én nem szeretnék sehová, vagy max az "e" meghatóra?
Nincs ilyen opció! :W

ByLow #

(#7787) tylerddd válasza bylow (#7786) üzenetére


tylerddd
veterán

Neked ment minden alkalommal, amikor rádugod?! Most ki van lőve a gép, nem tudom megnézni, de nem kötelező a mentés. A media mappát is át lehet helyezni, nézz szét a beállításokban!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7788) univerzita válasza bylow (#7786) üzenetére


univerzita
addikt

Itt nézd meg [link]

(#7789) Treff válasza Vangelis (#7766) üzenetére


Treff
aktív tag

Kérdés, fogják-e még gyártani az I5s-t! Ugyanis az arany színű gyártásával már leálltak, így az már hiánycikk.

(#7790) lugosi válasza bylow (#7786) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

iCloud-ba miért nem jó a mentés?

(#7791) Majzi


Majzi
csendes tag

Sziasztok abban kérném a segítségeteket, hogy a telefon naplót hogyan lehet megoldani, hogy több napra mutasson vissza ne csak 3-4-re? Köszönöm előre is.

(#7792) TheMarci válasza Majzi (#7791) üzenetére


TheMarci
addikt

Sehogyan sajnos, csak az elmúlt x db hívást mutatja. :/

Do You Dream?

(#7793) Majzi válasza TheMarci (#7792) üzenetére


Majzi
csendes tag

Hát ez elszomorító és más appal sem lehet? :(

(#7794) Blyan válasza Treff (#7789) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem gyártani fogják, de csak a silver és space grey színeket. Ha valóban belövik 2-300 dollárra, akkor igencsak megéri majd gyártani, mert viszik majd mint a cukrot.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7795) index31


index31
tag

Pontosan ezekról lett beszélve nem túl régen, hogy mennyire vannak kihasználva az "S" funkciói .... semennyire

Ajánlom mindekinek :

iPhone 6s tartós teszt :

http://appleblog.blog.hu/2016/02/29/iphone_6s_tartos_teszt_megerte_valtani

[ Szerkesztve ]

(#7796) Blyan válasza index31 (#7795) üzenetére


Blyan
félisten

A live photo számomra hülyeség, de a 3d touchot használom. Nyilván én vagyok a hülye, aki bedőlt a semmirekellő funkciónak.

Mondjuk minden egyéb okot félretéve, nekem már a 2 gig RAM miatt megérte, hogy ezt vettem és nem sima 6-ost. De oké, biztosan haszontalan hülyeség. ;]
És így nézve valszeg az i5 használók az eszesek, hiszen az 5S is egy hülye gagyi nulla funkciókkal felvértezett bőrlehúzó semmiség. A 3GS-t és 4S-t már nem is említem, mert eleve egy raklap szar mindkettő! ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7798) Treff válasza Blyan (#7796) üzenetére


Treff
aktív tag

- én is a 2gb miatt részesítem előnyben, a többi dolog csak másodlagos volt.
- live fotót ki se próbáltam, mert lesz*rom :)
- 3D touch jó, bár nem életbe vágó, az appok jó részénél haszontalan funkcióval van még megtöltve

amit hátránynak érzek, hogy nehezebb a 6s a 6-nál (bárki bármit mond, megérezni azt a 15gr különbséget, főleg, ha előtte 100gr-os telóhoz volt szokva, DE legalább erősebb lett a ház és az anyaga), valamint kisebb az akksija.

(#7799) Treff válasza Blyan (#7794) üzenetére


Treff
aktív tag

igen, silver és space gray még gyártásban van, az arany már nem (alig lehet beszerezni, indiai piacról szedegetik össze a boltosok)

(#7800) Blyan válasza Treff (#7799) üzenetére


Blyan
félisten

Szvsz ez így is marad, mármint hogy az említett 2 szín gyártásban marad még egy bő évet.
Persze ez csak tipp.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.