Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) B-L-A-C-K válasza kchris78 (#8000) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Vásárláskor nem lehetett lekérdezni hogy meddig él a gari?"

Ha lekérdezte volna az apple oldalán a dobozról lévő sorozatszámot akkor látta volna, de csak annál a készüléknél, mivel már aktiválva lett (de azt akkor én se gondoltam volna ha fóliázott dobozzal adták oda neki). Ami valóban bontatlan, és még nincs aktiválva ott nem látod meddig él a garancia, mivel aktiválástól nézi.

(#8002) kchris78 válasza B-L-A-C-K (#8001) üzenetére


kchris78
veterán

azt se látom hogy valid készülékről van e szó? (nem úgy nyomtattak rá a dobozra egy számot...)

(#8003) RAMb0 válasza kchris78 (#8000) üzenetére


RAMb0
tag

A megfelelőből elég kevés van. És persze amint az IMEI utána akarsz nézni, lehet, hogy már húzza is vissza, mert kiderül a dolog.
Szerintem jobb a békesség. :)

(#8004) HarleyCustom válasza gergotb (#7978) üzenetére


HarleyCustom
veterán

"Amúgy lehet gázos a teló, mert lassu, akadozik, meg lefagynak alkalmazások.
Vagy mindegyik ilyen? "

Mit vettél? Biztos 6s? Nem egy Samsung?
Amit készülsz venni,na az majd hozza azokat,amit leírtál. :DD

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8005) FIREBLADE78 válasza HarleyCustom (#8004) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jó az a samu,nekem volt s1,s3,s4. Egy baj van velük,hogy fos tw szétbasz mindent. Igaz még szűz androidot nem próbáltam,lásd nexus.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8006) HarleyCustom válasza FIREBLADE78 (#8005) üzenetére


HarleyCustom
veterán

S3,S4,S5,S6...
Nekem is megvoltak.:)
Tapasztalatom van bőven.
A Nexus 5 nagyon tetszett a rajta lévő stock droiddal.Jobban,mint a Samuk.
Moto X,Xiaomi,M8,G4,Z3, és még sorolhatnám...ezek is mind megvoltak.Tehát nem mondanám,hogy Apple fan vagyok. Csak valahogy elegem lett a droidból,a gyártók szoftveres támogatásából.Ebből kivétel a Nexus-ok!
Egy Samu csúcs teló,telerakva a szokásos hardveres finomságokkal,egy alap és nem szétcseszett droiddal,komolyan venném,lehet akkor dobnám az ios-t.De mivel ez nincs,ezért maradok itt.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8007) Lefty válasza HarleyCustom (#8006) üzenetére


Lefty
addikt

Nekem is megvolt par modell, utana jottem ide. Az a baj, hogy hiaba raknak ossze jo hardware-t, amig a droidot nem optimalizaljak a sajat eszkozukre (amit telibefosnak), egy nagy szar az egesz. Memoriakezelessel kezdve, tehetnek bele 4gb-ot, sztem ugyanugy bena lesz iOS-hez kepest. A szoftvertamogatas is borzaszto, majd amikor kijon a 7-es droid, akkor a samsung majd jo fel ev mulva kikuldi a flagship-ekre jo esetben.

[ Szerkesztve ]

(#8008) tylerddd


tylerddd
veterán

Ha valamiért Droidra váltanék, akkor biztosan egy Nexus-t céloznék meg. Jelenleg az 5X jobban bejön a mérete miatt, de dizájnra/anyagra a 6P a jobb. Az is megfordult már a fejemben, h beszerzem az előbbit egy gsm boltból, a lehető legolcsóbb áron, h amolyan második készülékként kipróbáljam, h mit tud a stock rendszer.

Annak idején még az egyik HTC One (M8) és a Galaxy S5 kijött Google Play Edition változatban, stock droiddal, erős volt a csábítás a HTC részéről, mert habár itthon nem is lehetett kapni, fel lehetett volna rá mókolni. Viszont ez mégiscsak egy hivatalos rom felmókolása lett volna, nem valami összetákolt cucc. Nem értem, miért nem úgy működik a droid, h mindegyiken stock rendszer van és felpakolhatnád az adott gyártó dolgait, ha akarod. Hiszen állandóan a nagyobb felhasználói szabadságról beszélnek és ettől még a hardveres fícsörökkel egyedivé tehetnék a gyártók a telefonjaikat.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8009) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#8008) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Eltévedtél a mondókáddal, ez iPhone 6S topik...

;]

(#8010) tylerddd válasza B-L-A-C-K (#8009) üzenetére


tylerddd
veterán

Gondoltam elmondom én is a véleményem, ha már megtették itt néhányan, ha megengeded ...

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8011) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#8010) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Látom véresen komolyan vetted, pedig a számjli hidd el nem véletlenül került a jobb alsó sarokba...:)

(#8012) csenor válasza tylerddd (#8010) üzenetére


csenor
senior tag

A S7 4 Gb ramjából kettő és felet eszik meg a rendszer és ez mindent elmond a z egészről.
Arra mégmegy viber,insta,face,whatsapp és a gyorsaságnak már vége is. :U

(#8013) tylerddd válasza B-L-A-C-K (#8011) üzenetére


tylerddd
veterán

Szombat van és meló, durcás vagyok kissé! Nem vagyok ehhez hozzászokva :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8014) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#8013) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mindenkinek meló, vagyis elvileg hétfői munka nap sok helyen, én is itt szopok nyugi. Bár délig vagyok csak.

(#8015) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Sírtok itt,heti 6 napot dolgozom és mégsem sírok ( annyira :O )

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8016) Tibee86 válasza FIREBLADE78 (#8015) üzenetére


Tibee86
veterán

Az aláírásodban lévő cuccokat elnézve azért annyira nem sajnállak. ;]
Amúgy kinézek az ablakon és a parkolóból nem úgy tűnik, hogy bárki is komolyan venné ezt a szombati munkanapot. :D

[ Szerkesztve ]

(#8017) FIREBLADE78 válasza Tibee86 (#8016) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Reggel jöttem és és még embert sem láttam,pedig nem paraszt falván ( Szeged) lakom :D Kihaltabb volt,mint vasárnap. Mo jobban teljesít,mindenki megteheti,hogy hétvégézzen ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8018) kchris78 válasza csenor (#8012) üzenetére


kchris78
veterán

hú ezért mit kapnál az s7 edge topicban :D. Már végigment egy adok-kapok :). Gyorsan lenyomnának hogy de a RAM azé van hogy beteljen :D . Tényleg kíváncsi vagyok amúgy hogy milyen a működése mert ha kiszedi azt ami nem kell akkor amikor kell másnak akkor oké (mondjuk ezek a műveletek szoktak lagokat okozni...). Viszont az nem értem meg hogy rendszerinduláskor tele van olyan szeméttel ami nem nekem kell (max a samu gondolja hogy kell nekem) és ezeket ki sem hajlandó szedni a RAMból, és ezért kell bele 4GB RAM na az a gáz.

(#8019) #27813376 válasza tylerddd (#8008) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nekem az összes széria Nexus megvolt, ha android (nem) akkor csakis a Nexus, stock rommal.

(#8020) B-L-A-C-K válasza FIREBLADE78 (#8017) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sokan szabit vettek ki, én meg úgy voltam fele egy fél napért nem baszok el egy napot.

(#8021) FIREBLADE78 válasza B-L-A-C-K (#8020) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jó neked,én 12 órázok :C Szegények nem voltak képesek dolgozni kemény 12.00-ig ;] sajnálom őket

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8022) icecave


icecave
nagyúr

Mondom bejövök már a szakmai topikba, mert a tok téma ugye le lett hurrogva, így már biztosan magas röptű beszélgetés folyik az iPhone 6S-ről, erre mi van? Itt megy a vita arról, ki mennyit dolgozik,mint a nyugdíjasok, mikor egymást túllicitálják, kinek hányféle betegsége van, és azokra mennyi gyógyszert szed :D

(#8023) Tibee86 válasza FIREBLADE78 (#8021) üzenetére


Tibee86
veterán

Nálunk nincsenek ilyen ledolgozós szombatok, helyette majd a 14.-ei héten szívok mikor valahogy be kell hoznom a maradék 3 napban a 2 nap pihit. :(((

icecave: 400 valahány hsz. óta nem néztem be, végiggörgettem most reggel, az ioff elmehet a búsba emellett. :D

[ Szerkesztve ]

(#8024) B-L-A-C-K válasza icecave (#8022) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De ha ilyenről beszélgetünk az senkinek se baj, viszont ha feljön a tok/fólia agyvérzést kapnak... ;]

(#8025) Vasy09


Vasy09
őstag

Sziasztok! Kis kihagyás után visszatértem megint az Iphone-ra egy 6S keretében! :DD

A kérdésem az lenne, hogy esetleg nem tudnátok egy jó hívásrögzítő programot ajánlani? Igazából olyan érdekelne, mint amilyen az androidnál is van, az ACR progi, ami automatikusan felveszi a bejövő és kimenő hívásokat, majd a kapcsolat bontásakor megkérdezi, hogy meg akarom-e tartani a felvételt! Esetleg ilyen létezhet AppStore-ban is? :U

Gamertag: Vasy09

(#8026) HarleyCustom válasza Vasy09 (#8025) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szia
Na egy ilyen progi nekem is jó lenne. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8027) Vasy09 válasza HarleyCustom (#8026) üzenetére


Vasy09
őstag

Na igen, a droidnál nem egyszer húzott ki az a kis progi a kakiból! :DDD Mikor állították, hogy ilyet nem mondtak, meg, hogy én mit képzelek, aztán én meg csak elővettem a felvételt, meghallgatta a jóember, aztán csak hümmögött, meg sűrűn elnézést kért! :C

Szóval jó lenne, ha itt is találnék valami hasonlót! Nincsenek nagy elvárásaim, csak tényleg azok, miket leírtam! :U

Gamertag: Vasy09

(#8028) Tibee86 válasza Vasy09 (#8025) üzenetére


Tibee86
veterán

Az AppStore-ban biztos nincs ilyen app., Jb kell hozzá tudtommal.

(#8029) Gsx-rr válasza Vasy09 (#8027) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mondjuk pont nem hasznalhato fel egy ilyen felvetel sehol!
Sot! Ha a masik fel beleegyezese nelkul keszult az buncselekmeny!

Tibee86: van csak voip alapon mukodik, nem kozvetlen a telefonra rogziti a hivast.

[ Szerkesztve ]

(#8030) FIREBLADE78 válasza Tibee86 (#8028) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Na majd megcsinálom és keresek vele milliárdokat ;] Csak megkéne tanulni programozni

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8031) Vasy09 válasza Gsx-rr (#8029) üzenetére


Vasy09
őstag

Persze, de azért nekem az bőven elég, ha az én igazamat bizonyítja! :) Ezt szomorúan hallom, hogy nincs ilyen progi! :(

Gamertag: Vasy09

(#8032) csenor válasza #27813376 (#8019) üzenetére


csenor
senior tag

Volt egy OnePlus One-m, az is jó volt. :U

(#8033) univerzita válasza Vasy09 (#8031) üzenetére


univerzita
addikt

JB -hez van ( nemhasználom)[link]

(#8034) lugosi válasza talamasca (#7904) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, a fotók alkalmazással működött (csak annyira kézenfekvő volt, hogy eszembe se jutott). Tényleg nagyon hálás vagyok, így biztosan sikerült megőrizni egy pótolhatatlan családi pillanatot.

Esetleg azt még meg tudnád mondani, hogy az icloud.com-on hogy tudom megnézni? Ott nem látok olyasmit amire ha rákattintanék, akkor lejátszaná a mozgóképet.

(#8035) talamasca válasza lugosi (#8034) üzenetére


talamasca
senior tag

Szívesen. :)
Én nem használom a icloud-t fényképek tárolására, csak amikor neked kerestem megoldást, akkor dobta ki. Szóval, az passz. ;)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#8036) Vasy09 válasza univerzita (#8033) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi, JB-elni nem szeretném! :U

Gamertag: Vasy09

(#8037) talamasca válasza Vasy09 (#8031) üzenetére


talamasca
senior tag

Tényleg nincs, mert vannak országok, ahol börtön (is) jár(hat) érte.
Viszont, ha olyan a hívás, akkor egy kihangosítás + felvevő combo simán működhet... ;)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#8038) Gsx-rr válasza Vasy09 (#8031) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Van! Tele az Appstore. Csak fizetned kell hivasonkent.

(#8039) FIREBLADE78 válasza Gsx-rr (#8038) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

név?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8040) Gsx-rr válasza FIREBLADE78 (#8039) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Call Recorder

(#8041) FIREBLADE78 válasza Gsx-rr (#8040) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Közben meglett. Nem fizetek hívásonként

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8042) Vasy09 válasza FIREBLADE78 (#8041) üzenetére


Vasy09
őstag

Én sem szeretnék! Mondjuk ez érdekes. Akkor droidon miért van? :U

Gamertag: Vasy09

(#8043) #51177472


#51177472
törölt tag

Bement vmi ragacsos piszok az also volume gomb ala, es ragad a gomb. Lehet ezzel valamit kezdeni, v szerviz es szetszedetni tisztitasra?
1 napot volt tok nelkul, es bumm..:D

[ Szerkesztve ]

(#8044) Blyan válasza Vasy09 (#8042) üzenetére


Blyan
félisten

Mert droidra lehet írni ilyet, az Apple meg eleve tiltja ezt, főleg hogy mások engedélye nélkül ilyet készíteni az erősen bűncselekmény gyanús csomó helyen.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8045) B-L-A-C-K válasza #51177472 (#8043) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Forróvizes csap alá 3-4 percig... ;]

Amúgy azt ki kell tisztítani sajnos, viszont egy normális szervizbe vidd, ahol normálisan szétszedik és összerakják hogy a garancia ne ugorjon.

Vagy csináld meg te, itt a menete...:)

(#8046) Tibee86 válasza B-L-A-C-K (#8045) üzenetére


Tibee86
veterán

Mentsd el a kommentjét, lesz egy újabb érv a tok vs csupaszon témánál a tok mellett. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8047) B-L-A-C-K válasza Tibee86 (#8046) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Már akkor le volt mikor be se írta.

(#8048) Vasy09 válasza Blyan (#8044) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi! Mondjuk azért nem fog leesni a karikagyűrű az újjamról, ha nincs ilyen progi, csak gondoltam jó lett volna! :DD

Gamertag: Vasy09

(#8049) HarleyCustom válasza Blyan (#8044) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ezt is megértem.De...
Kis országunkban,ahol élek,sok a telefonos csaló.Legalábbis ezt hallani a rendőrségtől.
Van a YT-on is egy friss,melyet egy magyar úriember fel is vett,miközben át akarták verni.Ebben az esetben jól jött.
Az meg már más kérdés,hogy ki mire használja.Én speciel saját magam védelmére.De ez én vagyok. :)
Akkor az akció kamera is tiltott?Vagy bármilyen kamera?Ott is személyiségi jogokra lehet hivatkozni.
Van is egy törvény életben Itthon,hogy a személy beleegyezését kell kérni pl egy fotónál,akkor gondolom videónál is.Ha jól tudom....

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8050) mike710


mike710
aktív tag

Amit lentről lehet felfelé húzni sáv, ahol a WiFi-t is lehet állítani az mindig fel jön nektek elsőre?! En itt szoktam szerencsétlenkedni vele mire sikerül..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.