Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7251) Treff válasza esfrost (#7250) üzenetére


Treff
aktív tag

ezt minden gyártó leírja, de akkor sem elfogadható és nem lehet magyarázat arra, ha 20/40/stb. %-nál kapitulálja magát egy készülék. Ott nagyobb a gond, esetleg selejtes az akksi.

(#7252) TODI1111


TODI1111
addikt

Adott egy mappa az előző készüléken amiben sok world és exel dokumentum van. Hogyan tudnám én ezt áttenni az iphone-ra úgy, hogy a world program olvasni tudja? Illetve várnék még ötletet az elmulasztott hívás és üzenet hangformában történő emlékeztetésre. Droidon a light flow progit használtam, mert azt be lehetett állítani, hogy az elmulasztott eseményeket hanggal jelezze egy meghatározott ideig. Valami hasonlót keresnék itt is. Segítségeket előre is köszönöm.

(#7253) RCTiv


RCTiv
tag

srácok kicsit off, de mégsem, ismerősömnek (csaj) keresek bluetoothos hangszórót az 5s-hez (meg nekem is a 6s-hez) lényeg, hogy fehér legyen, illetve 10000-ből jöjjön ki, és kínai szállítás nem játszik mert pénteken már kellene este. Megőrjít, hogy kézben tartva a telefont fel_alá mászkál ás viszi mindenhová mert abból szól a zene :D szóval ezt kellene kiváltani valami olcsó kis akármivel ami azért jobban szól a telefon hangszórójánál.

ötletek? valami xiaomi-t láttam talán ennyiért de várnék ötleteket :)

(#7254) Tibee86 válasza RCTiv (#7253) üzenetére


Tibee86
veterán

Xiaomi-nak van, fehér is, jól is szól, sokáig bírja egy töltéssel. Én olyan 5 ezer körül vettem, de rendelős megoldás.

(#7255) RCTiv válasza Tibee86 (#7254) üzenetére


RCTiv
tag

igen az tetszene, most nézegetem azt a kis téglát, hétha van itthon valakinek, egy-két ezres nem számítana ha itthon lenne. de itt az apróban még a kategóriát sem találom :D

meg csak használ valaki itt ilyesmit :)

(#7256) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Pár szerintem hasznos tipp a gyári mail apphoz:

http://m.imore.com/secret-mail-shortcuts-ten-gestures-speed-your-iphone-email

(#7257) CharlieDrop válasza RCTiv (#7253) üzenetére


CharlieDrop
veterán

RC, mint Rover Club??

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7258) B-L-A-C-K válasza CharlieDrop (#7257) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem inkább erről a távirányítós modell dolgok jutnak eszembe.

(#7259) CharlieDrop válasza B-L-A-C-K (#7258) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Tudom, de ha az amire gondolok, akkor nekem van igazam ;)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7260) B-L-A-C-K válasza CharlieDrop (#7259) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, ez akkor elég egyértelmű...:D

(#7261) zyben


zyben
tag

Üdv. Abban tud valaki segíteni hogy ha a fb messenger ikonját erősen nyomom akkor azt a 3 nevet amit bead hogy lehet szerkeszteni?

(#7262) tylerddd válasza zyben (#7261) üzenetére


tylerddd
veterán

Azt szerintem nem lehet állítani .

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7263) Treff


Treff
aktív tag

Srácok! Zsír új, épp most aktivált I6+ 16GB esetén a kapacitáshoz 11,8GB, elérhető pedig 11,1GB hely.

Ez normális? Ez az alap? Nem 12-13 körüli?

Op rendszer 9.1

(#7264) B-L-A-C-K válasza Treff (#7263) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem 6S 9.2.1 iOS 11,8GB (kapacitás).

(#7265) Treff válasza B-L-A-C-K (#7264) üzenetére


Treff
aktív tag

Köszi!

Nem tudsz valahol olyan videót, ami magyarul elmagyarázza, melyik program és beállítás mire jó és mit eredményez?

Ipad mini 1 már van jó ideje megvan, szóval nem teljesen 0 perces vagyok Ios-en, de a telón sokkal több minden van, mint ipad esetén.

(#7266) Ed Parker válasza RCTiv (#7253) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Jbl go ár érték arányban verhetetlen.

(#7267) RCTiv válasza CharlieDrop (#7257) üzenetére


RCTiv
tag

igen - majdnem :) RCT mint Rover Coupe Turbo egy régi és szép állomása az életemnek :) Az vagyok akire gondolsz az egyik alapítója a klubnak. egy hónapja adtam el a kis MG-t és zártam le sokmindent a múltból... ha szeretnéd vannak MG-s ereklyéim ;)

(#7268) RCTiv válasza Ed Parker (#7266) üzenetére


RCTiv
tag

köszi, azt magamnak gondoltam :D

(#7269) buvartacsko válasza Ed Parker (#7266) üzenetére


buvartacsko
addikt

+1, van nekem is. szeretem nagyon. :)

(#7270) Ed Parker válasza RCTiv (#7268) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Hozzáteszem, szóval hangban nem kell nagy dolgokra számítani, helyén kell kezelni a dolgokat, de arra hogy ne a telefon hangszórója szóljon bőven jó.
Én melóban használom, ahova mondjuk nem vinnék egy Bose soundlink mini-t, de ahhoz képest hogy amilyen olcsó és picike doboz, a hangja élvezhető.
Sztem ez alá már nem érdemes menni.

(#7271) Gsx-rr válasza Ed Parker (#7266) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Attol fugg melyik arat nezed. Mert az apron 5000.- ert talan jo, de en 5 perc mulva mar hirdettem is ahogy kiprobaltam!
Sehol se volt a Jam Plushoz kepest amit le akartam cserelni.
Az eredeti 30 dollar koruli arat nem eri meg. De tele az apro mert a T ingyen osztogatja.

(#7272) B-L-A-C-K válasza Ed Parker (#7270) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért ha valaki normálisabban akar hallgatni zenét jól jönnek ezek, Bose soundlink mini-t is meghallgattam már, egy parasztvakítás az egész, vagyis amennyibe kerül töredékét éri. Asszonyka vettem ilyet, ár érték arányban ez is teljesen jó, viszont ha most vennék talán erre rámennék, Tescoba lehet/lehetett kapni 12 ezerért ilyet.

(#7273) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#7272) üzenetére


Gsx-rr
veterán

En is vettem volna ilyet, de mar sehol se volt. Az eredeti 40.000.- koruli arat meg nekem ez se eri meg

[ Szerkesztve ]

(#7274) Ed Parker válasza Gsx-rr (#7271) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nagyok az elvárások, fizetni meg nem akarsz a minőségért.
5-10ezer Ft környéken ne legyenek nagy elvárások, mert ennyiért nincs csoda.
Ez a pici jbl pont arra jó, hogy nem félted, lerakhatod bárhová és nem fosol attól hogy jaj por, festék vagy bármi rámegy, strandra is elég, de mégis hangosabb mint a telefon hangszórója.
Most irhatnék én is ezer alternatívát, de a kérdezőnek az ár a fontos.
Az meg hogy megéri e vagy sem az árát relatív, minden annyit ér amennyiért megveszik.

Black: ha valaki normálisan akar zenét hallgatni nem bt hangszórókon teszi azt kezdjük itt.
De ha mégis akkor b&w Zeppelin, volt ilyenem és itt már elég jó a hangminőség, igaz nekem dokkolós volt, csak később jött ki a bt, AirPlay verzió.
A pici Bose jó hangra, nagyon is, az már egy másik dolog hogy ér e 60ezer forintot, de a hangja a pici méretéhez képest impozáns.

[ Szerkesztve ]

(#7275) B-L-A-C-K válasza Ed Parker (#7274) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én azt írtam normálisabban (azaz azért jóval jobban szóljon mint a telefon) nem normálisan-t irtam. Normálisan egy jó 2.1 rendszer kell kell de az meg nem hurcolázható. Én meghallgattam az utóbbi pár hónapban elég sok vezeték nélküli hangszórót, és az a Bose a többi nem annyira márkással szemben olyan 15 ezer körüli vetélytàrsaikkal van 1szinten.

(#7276) galaxys80 válasza Ed Parker (#7266) üzenetére


galaxys80
veterán

Szerintem ár-értékben ez [link] a verhetetlen.
Anno BF idején vettem 1.990-ért, de látom most is annyi.
Semmi jóra nem számítottam, de hihetetlen milyen erő van ebben a kis dobozban. :)

(#7277) B-L-A-C-K válasza galaxys80 (#7276) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

2 ezret tényleg megér.

Ha már ez a téma pont úgy alakult holnap számítok be egy ilyet, elvileg ez is bitangul szól.

[ Szerkesztve ]

(#7278) Gsx-rr válasza Ed Parker (#7274) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Te mirol beszelsz? Nincsenek elvarasok, csak annyira futtatva volt ez a Jbl ,hogy gondoltam megnezem, hatha jobb mint a Jam.
Eszem agaban sincs hasznalni otthon es barmit is hallgatni rajta.arra termeszetesen normalis eszkozt hadznalok.Fiokban van, nyaron 1-2x elokerult a bogracs mellett!
Ez a Jbl kutyu semmivel se er tobbet mint egy harmadaba kerulo barmelyik ilyen eszkoz.
En a Jbl helyebe ki se adnek ilyet! Meltatlan a Jbl nevhez es ha valami akkor ez tularazott!

[ Szerkesztve ]

(#7279) buvartacsko válasza Gsx-rr (#7278) üzenetére


buvartacsko
addikt

köszönjük Emese....

(#7280) Treff


Treff
aktív tag

:Y
I6S-en be lehet azt állítani valahol gyárilag vagy külső appal, hogy mielőtt internetes tartalmat akarna elérni a telefon, mindig kérdezze meg, hogy hogyan akarok kapcsolódni az internethez (mobil internet vagy wifi útján)?

Az előző telefonomnál volt ilyen lehetőség, most viszont nem találok IOS-en ilyet sehol és marha idegesítő, ráadásul káros hatással van az adatforgalmamra.. :( :(

Sőt ott gondoltam egyet és megszakítottam a kapcsolatot, itt ilyet se találok.

(#7281) univerzita válasza Treff (#7280) üzenetére


univerzita
addikt

Feltehetsz appot,van sok a stórban,írd be hogy : data monitor vagy widget formában. ( DataMan Next- de ez fizetős)

[ Szerkesztve ]

(#7282) Gsx-rr válasza buvartacsko (#7279) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Neked megint mit kell itt szerepelni?

(#7283) Treff válasza univerzita (#7281) üzenetére


Treff
aktív tag

Köszi, de nem monitorozni szeretném, hanem én dönthessem el minden egyes alkalommal, hogy mobil net segítségével lépjen ki a netre egy adott app/böngésző vagy wifi segítségével.

Ezt lehet állítani valahol? Vagy létezik ilyen app?

(Például a Nokia E52 böngésző elindítása során mindig megkérdezte, hogy hogyan akarok kapcsolódni: web'n'walk, wifi, wap), így mindig tudtam szabályozni, mikor hogyan dolgozzon.

[ Szerkesztve ]

(#7284) Ateszpapa válasza Treff (#7283) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ha kapcsolódott Wi-Fire akkor azt használja.
Ha nincs elérhető Wi-Fi, akkor a mobilnetet használja.
Nem kell külön progi tudja magától, hogy a Wi-Fi előnyben van.

(#7285) CharlieDrop válasza Ed Parker (#7274) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ez a BW cucc 700 dolcsi?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7286) buvartacsko válasza Gsx-rr (#7282) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nekem van, elégedett vagyok vele, amire kell bőven jo, de te jössz es elmondod mindenkinek hogy szar. Grat. :)

(#7287) Gsx-rr válasza buvartacsko (#7286) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem szar, de a nev miatt azert azt varja az ember ,hogy kiemelkedik a hasonlo hangszorok kozul!
Hat ezt nem teszi! Ugyanezt tudja egy 3000 forintos, hangszoro is!
Lehet en vagyok a hibas, de eddig a Jbl nev mindig valami kiemelkedot jelentett! Ez most itt erosen elmarad.
Nekem ez a velemenyem, es ezt azert hagy mondjam mar el egy forumon!
Azert mert neked ilyen van, nem kell igy reagalni!
Neked jo, nekem nem ,nem tetszett! Ezert a penzert szerintem van jobb vetel!

[ Szerkesztve ]

(#7288) Ed Parker válasza Gsx-rr (#7278) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nincs ezen mit futtatni, a név eladja saját magát.
Én tutira vennék inkább egy jbl nevű eszközt apróért mint egy noname cuccot, amit fing szerelt össze egy dzsunkán.
Az meg hogy a te igényeidnek kevés a go, máshol kell nézelődni, ennyi.
Remélem sikerrel jársz.

Charliedrop: jaja, nem olcsó, de hát nem is ez a kategória, nekem olcsón jött ezért vettem meg, teleáron nekem sem kellene.
Hibásan került hozzám, kb 10.000 körül, a b&w ingyen megjavította, csak az oda postát kellett fizetnem.

[ Szerkesztve ]

(#7289) Astery válasza Ateszpapa (#7284) üzenetére


Astery
senior tag

Illetve figyelni kell, hogy a beállítások között megengedjük-e, hogy gyenge wifi jel esetén használjatja-e automatikusan a mobil netet. Különben ez is okozhat meglapatést.

(#7290) Treff válasza Ateszpapa (#7284) üzenetére


Treff
aktív tag

Igen, de számos olyan helyzet van, amikor nem akarom, hogy felmásszon a netre, ha gyenge a wifi, hanem csak wi-fizzen és ne akarókat használni a mobil netet!

(#7291) kali válasza Treff (#7290) üzenetére


kali
legenda

beállítások -> mobiltelefon; itt a mobil adatforgalom használata szekcióban tudod kapcsolni, aminek nem engedélyezed, az nem fog mobilinterneten forgalmazni, hanem csak és kizárólag wifi útján, de amikor épp mehet a mobilinterneten is, akkor bepöttyinted adott alkalmazást/opciót.

(#7292) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Iosra van ébresztő app? Meglehet változtatni a gyári ébresztő hangját?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7293) TheMarci válasza FIREBLADE78 (#7292) üzenetére


TheMarci
addikt

Van, igen.

Do You Dream?

(#7294) kali válasza FIREBLADE78 (#7292) üzenetére


kali
legenda

- igen
- igen

(#7295) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Név?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7296) Tibee86 válasza FIREBLADE78 (#7295) üzenetére


Tibee86
veterán

Keresőbe beírod, hogy 'alarm' és bőség zavara. Egyébként a gyárival mi a baj?

(#7297) FIREBLADE78 válasza Tibee86 (#7296) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Megőrjít a hangja. Ezen kívül semmi

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#7298) Lefty válasza FIREBLADE78 (#7297) üzenetére


Lefty
addikt

Mind az 50? Vagy nem is tudom kb hany fele hang van.

(#7299) CharlieDrop válasza Ed Parker (#7288) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Mázlista, nagyon karaj :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7300) Agi70 válasza FIREBLADE78 (#7297) üzenetére


Agi70
aktív tag

Hát tegyél fel saját hangot :K

"Az idegbaj öröklődő. Én is a gyerekemtől kaptam. :) "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.