Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) tylerddd válasza lezu20 (#11994) üzenetére


tylerddd
veterán

Nekem az az egyik, ami nagyon tetszik az új rendszerben! Mármint a bill-hangok, lehet ízlésficamom van :DDD

@ Fishbone17 A gyorsulásban pedig most az a jó, h teljesen egyértelmű, nem olyan placebo jellegű, mint amikor jön egy köztes frissítés és elkezdünk itt vergődni, h valóban gyorsabb-e! :) ... arról nem is beszélve, h az Apple direkt lassítja a régebbi készülékeket, h megvegyük az újakat ;)

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#12002) lezu20 válasza tylerddd (#12001) üzenetére


lezu20
tag

Nekem is de olyan halk nem ??

(#12003) tylerddd válasza lezu20 (#12002) üzenetére


tylerddd
veterán

Végülis igen.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#12004) D4ni


D4ni
őstag

Lenne egy problémám , ami csak most jött elő végleges iOS 10 alatt: amikor a storeban új ( még le nem töltött) alkalmazást szednék le akkor ugye kéri a touch id-t, egyszer felismeri ok, rá 2 másodpercre megint kéri , megint megadom neki ekkor viszont nem tölti le az alkalmazást . Volt már 2 Gombos újraindítás is..

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#12005) bigdady válasza D4ni (#12004) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem mostanában itt ott megfagy az ios 10. Waze ma le is térdelt :)

(#12006) D4ni válasza bigdady (#12005) üzenetére


D4ni
őstag

Érdekes , nekem is művelt furcsaságokat. A béta tökéletes volt

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#12007) metaldog


metaldog
aktív tag

A icloudba feltöltött adatokat hogy tudom megnézni a telón mert az idrive-ban nem látok semmit de a számítógépről lépek be akkor látom az icloudba mentett adatokat.

(#12008) univerzita válasza metaldog (#12007) üzenetére


univerzita
addikt

Beállítások -Általános -Tárhely és iCloud használat- iCloud -Tárhely kezelése ( de gépről jobb)

(#12009) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Na, tegnap szervízbe ment a 6S.
Nem rezeg........
:O

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12010) tylerddd


tylerddd
veterán

Jelenleg ilyen Nillkin tokot használok. Mielőtt rátettem, sokáig tok nélkül volt, de ebben a nyári időszakban izzadt a tenyerem, ezért volt rá szükség. Volt rajta néhány kopás, amik a tok használata során nőttek, kemény műanyag a belseje :U Szerintetek érne az valamit, ha egy sima papírlapot tennék a tokba és úgy a telót, vagy kb. mint halottnak a csók, mert a lappal ugyanúgy problémás lenne a dolog?! Azért sajnálom kicsit, mert tok nélküli használatnál elég jól bírta, persze láttam a halvány kopásokat, de ezzel számoltam, amikor tok nélkül kezdtem hordani. Erre most tokban ba**ódik el ...

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#12011) kchris78


kchris78
veterán

szerintem (koltseglistat nem kovettem azert) nem annyira durva evente cserelni az iphonet ha az embernek ez a hobbija.. lenyeg hogy ne gsm boltban adja-vegye es a keszulek meg garis legyen eladaskor. legalabbis nem annyuval tobb hogyha az ember erre van raizgulva akkor emiatt tartsa vissza magat a cseretol... kb evente 100 ropi lehet az amortizacio ebben az esetben ez havonta nincs 10ropi. ha valakinek pl. autoja van, majdnem biztos hogy az havonta amortizalodik annyit..

(#12015) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

A burkolt hirdetést töröltem, illetve a rá adott válaszokat is - ez utóbbiakat csak azért, mert az alap hsz nélkül okafogyottá váltak, és értelmetlenül néztek volna ki.

(#12016) Viper26


Viper26
nagyúr

EU-s típusnál mi a modellszám?
Köszi előre is. :)

Pixel 7 | FR955

(#12017) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

(#12018) univerzita válasza Ateszpapa (#12017) üzenetére


univerzita
addikt

[link] De már van megoldás [link]

[ Szerkesztve ]

(#12019) Rob700 válasza Ateszpapa (#12017) üzenetére


Rob700
senior tag

Komolyan mondom ezt a hypot ami a jack elhagyása miatt van... Egyrészt van a dobozban ha jól tudom egy átalakító. Másrészt a gyári fülese is szerintem brutálisan jó minőségű és biztos ad akkora élményt zenehallagtáskor mint ezek a konzerves dobozokból és zsinórból összetákolt hoki...Értem én, hogy hülyeség de már kicsit unalmas ez az "Úr Isten nincs Jack, borujunk ki".

iPhone 12 128GB Black 

(#12020) bigdady válasza Rob700 (#12019) üzenetére


bigdady
nagyúr

Pláne hogy szétszedte az ifixit és semmi nincs a helyén csak egy üres műanyagdarab :DD

[ Szerkesztve ]

(#12021) RazoR


RazoR
veterán

Tudom hogy volt már róla szó de nem találom a hsz-t. Hogy lehet kikapcsolni, hogy aktív kijelzőnél ne kelljen a touch id-hoz lenyomni a home gombot?

(#12022) B-L-A-C-K válasza RazoR (#12021) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Beállítások -> Általános -> Kisegítő lehetőségek -> Főgomb -> Tartsa rajta a megnyitáshoz - > Be

(#12023) D4ni válasza bigdady (#12020) üzenetére


D4ni
őstag

Azért töredék helyet foglal el a jackhez képest .

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#12024) shteer válasza bigdady (#12020) üzenetére


shteer
titán

Annak is van "feladata"

..szerintem jónak tűnik

(#12025) hefe77 válasza ricsics (#11966) üzenetére


hefe77
tag

köszi, megoldotta

(#12026) lugosi válasza Rob700 (#12019) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"a gyári fülese is szerintem brutálisan jó minőségű"

Biztosan nem hallottál még jó minőségű fülest. Mert amit az Apple csomagol mellé arra azt mondanám hogy telefonálásra alkalmas, és zenehallgatásra funkcionálisan, de nem igazán jó minőségben.

(#12027) domerator válasza lugosi (#12026) üzenetére


domerator
veterán

Tegyel ra egy szivacsot es ugy hallgasd meg... eg es fold :Y

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12028) tylerddd válasza domerator (#12027) üzenetére


tylerddd
veterán

Tehetsz arra bármit, akkor is max. csak átlagos lesz, ami ugyanakkor az átlag usernek megfelelhet. Sajnos az Apple fülesei nem méltóak a cég/az iPhone minőségéhez. Ráadásul megvették a Beats-et, ami szintén divatfejhallgatókat gyárt. Remek dizájn és anyaghasználat jellemzi őket, de hangban csak arra jók, h lerobbantsák a fejed, részletesség nem sok van bennük. Egy 50k-s Audio-Technika porig alázza őket hangban. De ez is ízlés kérdése: van akinek az számít, h villantani tudjon egy fejhallgatóval, másnak meg a hangminősége.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#12029) Rob700 válasza lugosi (#12026) üzenetére


Rob700
senior tag

Ahhoz amit a Nokia/Microsoft adott eddig a telefonjai mellé brutálisan jó.

iPhone 12 128GB Black 

(#12030) kchris78 válasza tylerddd (#12028) üzenetére


kchris78
veterán

eleg egy rha 750 is, az csak 30e :). Veletech kiallitason kint voltak, vegig lehetett mindent probalni.

(#12031) PcForCe


PcForCe
tag

Sziasztok!
Olyan kerdesem lenne,hogy adott egy Iphone 6s Plus telefon amit az eredeti apple.com-rol rendelnek 649dollarert. Nah most ez hogy mukodik? Ha ide magyarorszagra rendelek belole, erre meg jon ra barmi koltseg(gondolok itt vámra stb...es ha igen az kb mennyi plusz koltseget jelentene?

Samsung Galaxy S9+

(#12032) TheMarci válasza PcForCe (#12031) üzenetére


TheMarci
addikt

apple.com/hu oldalól tudsz ide rendelni, ahol forintban vannak megadva az árak.

Do You Dream?

(#12033) PcForCe válasza TheMarci (#12032) üzenetére


PcForCe
tag

Bocsi hogy ertetlenkedem, de ha kintrol rendelnem akkor is 255k-ba mindennel egyutt?Tudnad reszletezni ennek a menetet?

Samsung Galaxy S9+

(#12034) TheMarci válasza PcForCe (#12033) üzenetére


TheMarci
addikt

Kintről csak US címre tudod rendelni, Magyarországra csak a linkelt Apple aloldalról.

Do You Dream?

(#12035) PcForCe válasza TheMarci (#12034) üzenetére


PcForCe
tag

Ohhh, ertem, koszi szepen!

Samsung Galaxy S9+

(#12036) Viper26


Viper26
nagyúr

Erre valaki?
Köszönöm. :R

Ki / hol vette, honnan érdemes? :)

Pixel 7 | FR955

(#12037) -secret- válasza Viper26 (#12036) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#12038) Viper26 válasza -secret- (#12037) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszönöm. :)

A 1688-as itt nálunk akkor rendben van a leírás szerint, jól gondolom?

Garanciát így lehet ellenőrizni?

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#12039) -secret- válasza Viper26 (#12038) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, itt lehet ellenőrizni.

(#12040) Viper26


Viper26
nagyúr

Vagy ez a hivatalos?

Közben egyre gondoltunk, köszönöm szépen. :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#12041) Viper26


Viper26
nagyúr

3D touch gondolom már sok alkalmazásban elérhető az indulás óta. :F

Tokot és üvegfóliát tudtok ajánlani? :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#12042) -secret- válasza Viper26 (#12041) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#12043) choco01


choco01
addikt

Hali.

Az "új" 32 gigás verzióban csak a memória változott, vagy mást is cseréltek/fejlesztettek mondjuk a 16-os hoz képes? :U

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12044) univerzita válasza choco01 (#12043) üzenetére


univerzita
addikt

Csak a memória.

(#12045) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Ilyesmit rendelt már valaki?..természetesen nem a legolcsóbb verzióra gondolok de hirtelen ezt találtam....
Nem akarok teljes kábelt venni mert ,nemrég ruháztam be 3db gyárira de most jutottam el oda hogy néha jól jönne ha leválna simán a kábel...szóval minőségi darab kellene.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#12046) choco01 válasza univerzita (#12044) üzenetére


choco01
addikt

És az ilyen és hasonló 195.000ft körüli gsm boltos verziók milyenek lehetnek? Valóban EU-s készülékek magyar Apple garanciával?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12047) univerzita válasza choco01 (#12046) üzenetére


univerzita
addikt

Sajnos nemtudom mert még GSM boltal nincs tapasztalatom.

(#12048) B-L-A-C-K válasza choco01 (#12046) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Valóban EU-s készülékek magyar Apple garanciával?"

Olyan nincs hogy magyar apple garancia, mivel világ garancia van az iPhone-ra. Olyan van hogy hivatalos helyen vásárolt, ahol 1 év garancia + 1 év szavatosság jár hozzá, de egyik GSM üzlet sem hivatalos viszonteladó.

(#12049) choco01 válasza B-L-A-C-K (#12048) üzenetére


choco01
addikt

Igen, arra gondoltam.

Sok helyen csak 1 év garit ír, néhány helyen 1+1 évet, de van ahol oda teszik hogy 1+1 év bolti garancia. :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12050) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Vki adjon már egy fólia linket? Ebayen rengeteg van. Melyik a jó?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.