Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8801) Lall válasza B-L-A-C-K (#8800) üzenetére


Lall
veterán

Nem jó a link, nem nyitja meg. ;] :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8802) lugosi válasza Lall (#8799) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A Booking.com app fel van téve? [link] eszerint arra szűkítették le a hiba okát.
Bár kifejezetten a cikk a hosszú lenyomva tartásra írja, azért én tennék egy próbát. Ugyanakkor arra is figyelmeztet a cikk, hogy az app törlése után a hiba fennáll. Ha nem várod meg a fixet, akkor esetleg egy factory reset, és a booking-ot nem teszed fel? Egy próbát lehet hogy megér. Bár szerintem relatíve rövid időn belül kéne jönni egy fixnek erre.

[ Szerkesztve ]

(#8803) Rage47


Rage47
veterán

mi a fenéért nem gondolnak lopasra az applenel? egyszerűen ugy kene megoldani a kikapcsolast hogy kötelező legyen a touch id...

(#8804) tylerddd válasza Rage47 (#8803) üzenetére


tylerddd
veterán

Vannak hülyeségeik, amiket meg lehet szokni, máshogy csinálni vagy kitalálni rá valami megoldást, de ez abszolút, 100%-ig érthetetlen, hiszen így egy az egyben cseszheti az ember a készülék követést. Arra lennék kíváncsi, h mi az, ami miatt nem lehet/tudják/akarják ezt a fícsört beletenni?! Mármint, h ujjlenyomatot vagy számkódot kérjen kikapcsoláshoz. Hol lehetne ez problémás?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8805) Lall válasza lugosi (#8802) üzenetére


Lall
veterán

Aha, fenn van. Letöröltem, újraindítottam, de továbbra is fennáll a hiba. Lehet, hogy lesz egy gyors HR, tiszta telepítéssel, mert elég idegesítő. Pl. indexnél és nso-n, sem tudok a cikkbe kattintani, meg mint írtam google találatra sem. Nem kicsit baszna fel, ha napokig így maradna. Érdekes egyébként, hogy a Bing találatok kattintása működik.

Most épp csinált egy olyat, mikor újraindítottam a booking app törlés után, hogy újraindult, majd kikapcsolt és jelezte, hogy töltőt kér, pedig még 20%-on volt az akksi. Töltőre dugtam, bekapcsolt, majd kiírta, hogy 19%-on van. Nincs jó formában. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8806) buvartacsko válasza tylerddd (#8804) üzenetére


buvartacsko
addikt

Mi a helyzet a hard resettel? (home+power) :/ Nem jó a kijelző stb? Szerintem ilyen helyzetek miatt nincs belerakva. Tudom nagyon ritkán van, hogy nem reagál a kijelző, de mi van ha 1x mégis bekövetkezik?

[ Szerkesztve ]

(#8807) Rage47 válasza buvartacsko (#8806) üzenetére


Rage47
veterán

hard resetnel újraindul a telefon szóval oda nem kell.

(#8808) buvartacsko válasza Rage47 (#8807) üzenetére


buvartacsko
addikt

Igaz. Honnan tudja a telefon hogy ellopták? Sokaknak be van kapcsolva a PIN kód, ameddig azt nem írod be, addig nem csatlakozik fel mobil hálózatra sem. Te meg mire észreveszed hogy nincs meg, vagy ha észreveszed is egy buszon, szórakozóhelyen mit tudsz csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#8809) Rage47 válasza buvartacsko (#8808) üzenetére


Rage47
veterán

hat az pech:)
a lényeg hogy legyen egy ilyen lehetőség is ami a hozzam hasonló usereket megnyugtatja :/

(#8810) buvartacsko válasza Rage47 (#8809) üzenetére


buvartacsko
addikt

A leges legjobb megoldás ha ilyen helyeken fokozottan oda figyelünk, a cuccainkra, ha igaz az hogy, ha valamit el akarnak lopni tőled akkor ezt ellopják, akkor az is igaz lehet, hogy ha tényleg nagyon nem akarod hogy ellopják, akkor nem fog sikerülni, ha elővigyázatos vagy. Mondjuk szórakozóhelyen soha a büdös életben nem hagynám lerakott kabátban SEMMIMET SE. Most is itt egy példa, hogy miért nem érdemes így tenni.

(#8811) irgum válasza Rage47 (#8807) üzenetére


irgum
addikt

Hard reset-el (Home+Power hosszan nyomva) nem indul újra a telefon, csak akkor, ha miután elsötétült a kijelző, még tovább nyomod a gombokat. Szóval simán ki lehet vele kapcsolni.

(#8812) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Kint a javított 9.3 frissítés...

(#8813) #27813376 válasza B-L-A-C-K (#8812) üzenetére


#27813376
törölt tag

Hol? Mert nálam nem hozza.

(#8814) B-L-A-C-K válasza #27813376 (#8813) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt hittem az összesre kiadták, de akkor mégse. 5S-sen néztem, ott már van 1,4GB....

(#8815) #27813376 válasza B-L-A-C-K (#8814) üzenetére


#27813376
törölt tag

6 és 6s még nem éri el sajnos. Bugos nekünk is a link megnyitás.

(#8816) icecave válasza B-L-A-C-K (#8814) üzenetére


icecave
nagyúr

(#8817) B-L-A-C-K válasza icecave (#8816) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"valamint az iPad Air és korábbi készülékeket, amelyekre most jelent meg a frissített verzió."

Ez se helytálló, mert most nézem iPad 4-re sincs.

đension: Tudom itt is hibás, nemrég vitattuk itt ezt Lalll kollégánál. Azért is írtam be mert 5S-sen látva logikusnak tűnt hogy mindegyikre jött...:)

[ Szerkesztve ]

(#8818) tylerddd válasza #27813376 (#8815) üzenetére


tylerddd
veterán

Arra nem is lesz, azok jók voltak. i5/i5s/i5c és i4s az érintett, meg persze bizonyos iPod és iPad szériák.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8819) #27813376 válasza tylerddd (#8818) üzenetére


#27813376
törölt tag

Micsoda? Úgy fagy a Safari mint a huzat, ha linkre kattintok.

(#8820) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#8818) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De itt is vannak link megnyitási gondok mint írták (nem mindenkinél), szóval kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#8821) tylerddd válasza B-L-A-C-K (#8820) üzenetére


tylerddd
veterán

Ott a szifonos cikk, az is ezekre a típusokra írja csak, többet én se tudok róla. Ráadásul nem biztos, h a Safaris problémát orvosolja a frissítés.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8822) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#8821) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tök mind1 mire írja, látod az is hülyeség most hogy írta Air alatt jött frissítés és iPad 4-re mégse látom. A lényeg a tények, és ugyan ez a linkes probléma itt is jelentkezik, és mással nem tudják orvosolni csak frissítéssel.

(#8823) Akosh87


Akosh87
tag

Sziasztok!
Ma egyszercsak megszűnt működni a némító gombom. Akárhogy kapcsolgatom, nem némítja a telót, mintha nem is lenne. Természetesen még bőven garis a készülék, de mik a tapasztalatok, hol kotlanak rajta a legrövidebb ideig? Nem igazán tudom és nem is akarom nélkülözni, nem azért vettem 200k fölötti készüléket (megjelenésekor vettem), hogy aztán hetekig telefon nélkül legyek, amíg megjavítják, de szerintem már az 1 nap is sok.
Konkurens gyártó ad cseretelót... Követhetnék a példát Almáék.
A válasz(oka)t előre is köszönöm! :R

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#8824) B-L-A-C-K válasza Akosh87 (#8823) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Egy home + power gombos újraindítást azért próbálj még meg...

Ha hibás cserélik a telefont ami hivatalos szervizbe leadás esetén 3-5 munkanap szokott lenne, és cserekészüléket nem adnak ilyenkor, kivéve ha szolgáltatós, de ott is valami nagyon alap telefont kapsz, és ilyenkor szolgáltatónál nem 3-5 nap a csere hanem 1,5 hét...

[ Szerkesztve ]

(#8825) univerzita válasza tylerddd (#8821) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam a előző 9.3-mon nem volt probléma a safariban ( most felraktam a,,újat ". Ugyan olyan ( a gyorsaság megmaratt,Air)

[ Szerkesztve ]

(#8826) Akosh87 válasza B-L-A-C-K (#8824) üzenetére


Akosh87
tag

Újraindításon túl vagyok kétszer, nem segít. A cégesem S....ng és Note3 cserekészüléket kaptam, ami azért nem alap kategória. Mondjuk ott is megkerültem a szolgáltatót, márkaszervizbe mentem. A szifon viszont gyári független. Müncheni store-ban vettem, de a papírjait persze nem lelem. Ugye imei szám alapján történik almáéknál a beazonosítás? Effektíve akkor mindegy, hová viszem? Allee van nekem legközelebb.

[ Szerkesztve ]

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#8827) lugosi válasza Lall (#8805) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem tudom mennyire lenne jó egy Hr. Elvileg hamarosan tölthető a fix. Én a holnapot megvárnám.

buvartacsko: oké de miért is kellene egy hard resetnek működnie, ha rossz a kijelző. Ez a kikapcsolhatóság így tényleg nem jó. Így valóban nem sok értelme van a lopás elleni lehetőségeknek, mint a követés stb.

(#8828) B-L-A-C-K válasza Akosh87 (#8826) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én mindig szarokat kaptam cserekészüléknek...:)

Akkor kell valami papír ha nem kapcsol be a telefon, de ez ritka eset, és nálad se ez a gond, így nem kell hozzá semmi csak a telefon. Ha gyorsan túl akarsz esni rajta Almáriumba vidd.

(#8829) lugosi válasza B-L-A-C-K (#8828) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Note 2 helyett annak idején én is egy ace-t kaptam. Hát, nem volt ász.

(#8830) Lall válasza lugosi (#8827) üzenetére


Lall
veterán

Túl vagyok rajta, újként állítottam be, már be is laktam a telefont. Felpakoltam mindent ami kellett, bookingot és mostanában telepített appokat hanyagoltam. Most hibátlanul működik (kopp-kopp). Szerintem baszott idegesítő bug, így egy órát kibírok az életemből a hr utáni beállításokkal, mintsem ezen idegeljem magam egész nap.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8831) lugosi válasza Lall (#8830) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Örülök neki hogy megoldódott. Akkor viszont tényleg lehet benne valami hogy a booking.com volt a ludas.

(#8832) Akosh87 válasza B-L-A-C-K (#8828) üzenetére


Akosh87
tag

Biztos szépen mosolyogtam a hölgyre :)
Köszönöm a tippeket és segítséget! További szép estét Nektek! :R

"Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

(#8833) oil120


oil120
senior tag

Sziasztok,

Új vagyok ios-en és segítséget kérnék.
Hogyan tudok számítógépről zenét átmásolni, és hova, illetve mivel tudom lejátszani.

még biztosan lesznek hülye kérdéseim, kérlek nézzétek el nekem.

Köszi

(#8834) B-L-A-C-K válasza oil120 (#8833) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szia!

Grat a készülékhez, javaslom ha ilyen jellegű kérdésed vannak elsőnek használd a google keresőt, részletesen képekkel le van írva mit kell csinálni, mi se tudjuk ilyen részletesen elmagyarázni.

(#8835) Lefty


Lefty
addikt

Van akinek innen mar jott frissites?

(#8836) icecave válasza Lefty (#8835) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem fog jönni, link előbb volt, hogy mire jön.

(#8837) shteer válasza Lefty (#8835) üzenetére


shteer
titán

mire várod?

..szerintem jónak tűnik

(#8838) Lefty válasza icecave (#8836) üzenetére


Lefty
addikt

Szerinted meg tudom nyitni? :D

shteer: 6S-re

[ Szerkesztve ]

(#8839) shteer válasza Lefty (#8838) üzenetére


shteer
titán

9.3 párom 4S-ére 1 órája ment fel

..szerintem jónak tűnik

(#8840) lacy86 válasza shteer (#8839) üzenetére


lacy86
addikt

4S-en mikent muzsikal?

[ Szerkesztve ]

(#8841) shteer válasza lacy86 (#8840) üzenetére


shteer
titán

a 8-nál jobb :) türelemmel használható. az akksi előbb döglött ki alóla mint az OS - most kapott egy újat, hogy az augusztusi készülékváltásig kihúzza

..szerintem jónak tűnik

(#8842) Rage47 válasza irgum (#8811) üzenetére


Rage47
veterán

o a fenébe:/ hat akkor tényleg annyit tudunk max tenni hogy figyelünk

(#8843) lacy86 válasza shteer (#8841) üzenetére


lacy86
addikt

Asszonynak is csak addig kell kihuznia meg en nem veszem meg a kovetkezot :B

(#8844) Lefty válasza icecave (#8836) üzenetére


Lefty
addikt

De most amugy nem ertem miert nem jott a tobbivel egyutt. Nem mondom, hogy rossz lenne megnyitni a linkeket.

(#8845) icecave válasza Lefty (#8844) üzenetére


icecave
nagyúr

Vissza kell olvasnom. Kipróbáltam, bármilyen itt közölt linket meg tudok nyitni a mobilon.... Nem mobil nézet, hanem sima. Első nap frissítettem OTA-n a telefont, mikor kijött a 9.3.

(#8846) oil120 válasza B-L-A-C-K (#8834) üzenetére


oil120
senior tag

Köszi!
Bár néhány tanács megkönnyítené a dolgom. (Eddig Androidot használtam és ez merőben más)

(#8847) Lefty válasza icecave (#8845) üzenetére


Lefty
addikt

Jo neked.

(#8848) B-L-A-C-K válasza oil120 (#8846) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mint mondtam nyugodtan kérdezz, de ilyen részletesen le van írva pl youtubon is találsz amit feltöltöttek.

(#8849) hemaka válasza icecave (#8845) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én is pont így vagyok. Nem használom a safarit, de kíváncsiságból kipróbáltam, semmi gond nincs vele.

(#8850) B-L-A-C-K válasza hemaka (#8849) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem mindenkinél csinálja, szóval ezen nem kell meglepődni sok embernél jó...:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.