Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19751) L4mie válasza spanyoll (#19750) üzenetére


L4mie
veterán

Örvendetes :) jólvan akkor én vagyok a gyenge nem az anyag szar :D örülök, hogy nem vész kárba. :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#19752) aleister válasza TayRol (#19748) üzenetére


aleister
veterán

Csalóós! Elolvastad a kommenteket. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#19753) *Ropi* válasza madgie (#19739) üzenetére


*Ropi*
félisten

:P :DDD

(#19741) madgie: Ahogy (#19742) Lassú Víz írja: 1-2 éve volt egy sztori, hogy emberünk elment a haverja esküvőjét fotózni, ott jómunkásemberhez illően bebaszcsizott, majd hajnalban hazafelé, amikor a Kálvin téren kitették a haverok a kocsiból fimszakadás, majd délután arra ébredt, hogy nincs meg a fotóscucca a képekkel. Egy dolog a cucca valós értéke (a már akkor is koros 30D, meg valami Sigma alapzoom volt ha jól emlékszem), viszont a lényeg - a képek - eszmei értéke a pár számára megfizethetetlen. Ezzel volt tele a Facebook hetekig...

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#19754) madgie válasza *Ropi* (#19753) üzenetére


madgie
titán

Mondom, lagzin nem iszunk :D

Koncerten állat a dolog, azt hiszed királyság van, csúszol az UWA-val, csüngesz a lámpán, micsoda képek lesznek, apppppám.
Aztán másnap fogod a fejed, hogy képek is sz@rok meg magadból is hülyét csináltál :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19755) TayRol válasza aleister (#19752) üzenetére


TayRol
veterán

ezt miből gondolod? hogy kitaláltam? :)

(#19756) spanyoll válasza L4mie (#19751) üzenetére


spanyoll
addikt

Ajándék ló meg a protkó ugye, de azért ne magad okold. Tényleg nehezen oldódik és ízre sem egy basic whey vagy ne adj Isten egy whey pro, de hát ez van, ennyire tellett biotechéknek :P Nekem tökéletes lesz, meg creynek is :P

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#19757) aleister válasza TayRol (#19755) üzenetére


aleister
veterán

Hogy túl hamar kitaláltad. :)

(szerk: miért raktam offba? :) )

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#19758) #40935168 válasza spanyoll (#19756) üzenetére


#40935168
törölt tag

Mi mi mi ? :)

(#19759) TayRol válasza spanyoll (#19756) üzenetére


TayRol
veterán

scitec 4ever.:)

(#19760) spanyoll válasza #40935168 (#19758) üzenetére


spanyoll
addikt

Elhoztam Furkoo irreálisan édes fehérjéjét, aztán azt teszteltem.
@Tayrol: jaja, amikor régen ('08 környéke) nagy lelkes testépítésre költést rendeztem (nulla látszattal mivel hülyegyerek módjára csináltam a dolgokat természetesen), akkor vettem mindig a nagy vödrös 'szájtekeket' és élveztem az ízekre, amik azóta csak jobbak lettek gondolom.
A basic whey csokisa is elég pöpec, mégis a builderesek csinálják, vagy legalábbis kis százalékban nekik megy a pénz így-úgy.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#19761) #40935168 válasza spanyoll (#19760) üzenetére


#40935168
törölt tag

Én most ízesítés nélkülit vadászok, BioTech boltban nem volt, csak szójafehérje, az meg nem olyan minőség.. :(

(#19762) TayRol válasza spanyoll (#19760) üzenetére


TayRol
veterán

nekem csokis kekszes van::)

(#19763) Larry303 válasza #40935168 (#19761) üzenetére


Larry303
addikt

ennyi drogost ;]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#19764) Real_Necro válasza TayRol (#19759) üzenetére


Real_Necro
veterán

Gizdáknak (anno nekem is) 1 hónap scitec kreatinos feltöltés, mellette pörkölt meg tészta meg saláta meg gyümi, majd ha már 1 éve megy folyamatosan a gyúrás, akkor volumass 35 oszt jónapot. Legalábbis mikor fősulis voltam ez volt a módi... :P

Nekem anno a kreatin segített, hogy a 190cm magassághoz ne 68kg legyek. Heti 4 (alkalmanként külön izomcsoportra történő előre megtervezett) edzéssel ~4 hónap alatt 80kg-ra gyarapodtam.
Most már 8 éve, hogy abbahagytam, meg is látszik a 99kg-on. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#19765) spanyoll válasza Real_Necro (#19764) üzenetére


spanyoll
addikt

Tehát arra akarsz utalni, hogy a rendes diéta belőtt fehérje és ch mennyiséggel akkor sem volt menő? :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#19766) #40935168 válasza spanyoll (#19765) üzenetére


#40935168
törölt tag

:D Én paleo mellett próbálok nőni, így kicsit izgalmasabb.. tészta, fehér kenyér stb nélkül :D

(#19767) spanyoll válasza #40935168 (#19766) üzenetére


spanyoll
addikt

Tésztát én sem eszem, kenyeret sem. Azokkal úgyis csak macerább vagy nem minőségi anyag jönne rám. Pár napja kezdtem megint a diétát, kellemesebb mint a sok szart összezabálni.
Husikák, tonhal, fehérjepor, ch-ra meg ott a rizs+krumpli+rizspufi ha épp olyanom van. Több szénhidrát úgysincs másban (vitargot vegyen akinek két anyja van :D )

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#19768) #40935168 válasza spanyoll (#19767) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ja, krumplizok én is. Az az egy megy, sajna imádom. :)

(#19769) Real_Necro válasza spanyoll (#19767) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kóterosként nem volt olyan jó világ, hogy válogatni lehessen. Pörkölt gyorsan megvolt és többen összedobtuk... szóval azért ment a húst hússal, de nem úgy, hogy rúd sajtos párizsi meg kópé szelet stb... inkább szalámik, füstölt májas...

Ja, meg edzésnél folyamatos vízpótlás, ami kb 1,5-2 lityi volt.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#19770) spanyoll válasza #40935168 (#19768) üzenetére


spanyoll
addikt

Én is jobban csípem a krumpedlit, de az a baja szegénynek, hogy abból meglehetősen munkás bevinni a szükséges szénhidrát mennyiséget, ezért csak ritkán szánom rá magam és inkább rizs kerül a hús mellé.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#19771) Real_Necro válasza spanyoll (#19770) üzenetére


Real_Necro
veterán

Krumpli, rizs... lehetne róluk mesélni, de majd előkeresem annak a könyvnek a címét, ami taglalja miért sem jók. nem csak gyúráshoz, hanem alapból mint élelem. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#19772) madgie válasza Real_Necro (#19771) üzenetére


madgie
titán

Kíváncsi vagyok, mi a gond a a rizzsel.

(#19773) m3ss válasza spanyoll (#19770) üzenetére


m3ss
veterán

en inkabb krumplis vagyok, vhogy a rizs inkabb csak tejjel..mondjuk sokkal gyorsabb/egyszerubb a rizs az teny. meg valszeg egezsegesebb is. de burgonyabol nagyon valtozatos koreteket ossze lehet hozni. nekem ez a hasselback a kedvencem...fokhagymaval, husos szalonnaval megtuzdeled. be lehet dobni legtobb hus melle sutobe. legjobb.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#19774) spanyoll válasza Real_Necro (#19771) üzenetére


spanyoll
addikt

Ne lepődj meg ha szkeptikusan állok hozzá, ugyanis könyvet lehet írni mindenről dr prof kisspista néven hiteles adatokkal meg mindennel, de attól még nem lesz igaz :)
Persze ezzel nem azt mondom, hogy amit te mondasz az rossz, de érted amit mondok :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#19775) Real_Necro válasza madgie (#19772) üzenetére


Real_Necro
veterán

Profi módon megfogalmazni sajnos nem tudom, de állítólag a krumpli, paradicsom és rizs mind gyulladáskeltő anyagok, megzavarhatják a hormonháztartást, befolyásolják az immunrendszert stb... persze a hasábburit én is szeretem, de pl rizst már jó ideje nem fogyasztok.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#19776) m3ss válasza Real_Necro (#19775) üzenetére


m3ss
veterán

van egyaltalan olyan amit szabad enni? :DDD
"de pl rizst már jó ideje nem fogyasztok." de gondolom nem azert, mert egezsegtelen lenne..

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#19777) Real_Necro válasza m3ss (#19776) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem, azért mert pár hónapja azt mondtam (fogyás címszó alatt) leszokok az ilyen köretekről és a rizs volt a legelső. Utána hetekig zöldség köreten éltem, aztán hogy volt a 3 hetes koplalásom fogam miatt elég volt arra, hogy mikor újra tudtam rágni vettem egy nagy tál krumplit meg húst. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#19778) madgie válasza Real_Necro (#19775) üzenetére


madgie
titán

Krumpliért soha nem voltam oda, sülve, frissen még OK, de máshogy...

Rizs viszont jöhet, sőt, kis túlzással szinte már csak azt eszem köretnek régóta (nem az íze miatt, hanem azért, mert nem csinál savat, nem kell hozzá tejes trutymó - mint a tésztához - és nem érzem annyira "üresnek", mint a kolompért)

(#19779) Real_Necro válasza madgie (#19778) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én most fokozatosan terelem magam vissza a zöldségköret felé. Igaz volt már mikor a bőröm is hagyma szagú volt. No akkor visszafogtam magam. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#19780) j.bravo válasza Real_Necro (#19775) üzenetére


j.bravo
addikt

Nem a lektinekre gondolsz esetleg? A paradicsomban tényleg van, az a baj hogy pont a koktélpariban a legtöbb, illetve az éretlenül leszedettben (közértben ugye kb, azt kapni). A rendesen megérett, nagyszemű piros paradicsomban alig-alig van.

Mondjuk szaponinokra is gondolhatsz :) Krumplinál főleg.

A hüvelyesek (itt nem a hölgyekre, hanem az ebbe a csoportba tartozó zöldségekre gondolok :DDD) mondjuk tuti rosszabbak a lektintartalmat, meg más fincsi méregszerű anyagokat tekintve.
(mondjuk alapos áztatással meg főzéssel nagyrészt ártalmatlanítható aaaaasszem)

Hogy a riszben van-e ezekből ill mennyi, hirtelen nem tudom. Mindenesetre a jázmin rizs nem olyan rossz, nekem úgy rémlik. Mindenesetre én merem enni :) Jobban mint a krumplit. És bármelyiket jobban mint a búzát.

Whatever.

(#19781) madgie válasza Real_Necro (#19779) üzenetére


madgie
titán

Zöldség mehet... a rizsbe bele :DDD

(#19782) Larry303 válasza j.bravo (#19780) üzenetére


Larry303
addikt

vazz most vagy nekem van itt k nagy bajom és 2 év múlva zsírban fulladva fogok meghalni, vagy ti nem vagytok normálisak :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#19783) j.bravo válasza Larry303 (#19782) üzenetére


j.bravo
addikt

Én tökre tudom hogy nem vagyok normális, annak ellenére hogy a hangok azt mondják : :DDD

Whatever.

(#19784) madgie válasza Larry303 (#19782) üzenetére


madgie
titán

Nincs jobb egy jó zsíros oldalasnál, de mi most - tudtommal - köretekről beszélünk.

Vagy te zsíros kenyérrel kísérsz mindent? :))

(#19785) Byk01 válasza Larry303 (#19782) üzenetére


Byk01
senior tag

Én veled fulladok a zsírba (lektinbe, szappandroidba, fene tudja mibe)

Olyan jó, hogy minden táplálékra tudnak találni valamit, ami miatt nem szabad enni. De arról valahogy mindig hallgatnak ezek a tanulmányok, hogy:
a) a nem evés károsabb az egyénre nézve, mint a káros vegyületeket tartalmazó ételek elfogyasztása,
b) mit egyek, ha semmit nem szabad,
c) a káros anyagok mekkora mennyiségben okoznak valós problémát (l. kiegyensúlyozott táplálkozás),
d) valóban a vizsgált élelmiszerekkel van a baj, vagy azzal a szennyezett környezettel, amiben termesztik/tenyésztik azokat.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#19786) Larry303 válasza madgie (#19784) üzenetére


Larry303
addikt

nem nem, én csak a másik véglet vagyok
értsd: kb leszarom miből készült, mi van benne csak finom legyen...kalóriát sem számol, sztem meg is ilyednék, ha összeszámolnám.

j.bravo: :DDD amúgy te meg halál vékony vagy miért merültél bele ennyire a témába?

byke: :K szappandroid :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#19787) madgie válasza Larry303 (#19786) üzenetére


madgie
titán

Azért sz*rod le, mi van benne, mert nincs semmi komolyabb bajod tőlük.
Én egy pohár tejföltől két napig f*snék, egy tányér lecsó vagy 3 napig vágna táppénzre, egy csésze kávé csakkettő. Ilyenkor már elkezdi nézni az ember, mire hogy reagál, mert muszáj, a mindennapjait is kis túlzással élhetetlenné teszi. Egy kis reflux, egy kis allergia erre, meg arra...

(#19788) Larry303 válasza madgie (#19787) üzenetére


Larry303
addikt

jogos!
akkor szerencsés is vagyok asszem :D
bár fél liter pálinkától én is elég szaru tudok lenni másnap :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#19789) j.bravo válasza Larry303 (#19786) üzenetére


j.bravo
addikt

Nem fogyni akartam, elhiheted ;]
Ez nem fogyókúra, csak sokaknál van egy ilyen kellemes mellékhatása, és ezért sajnos sokan felkapták a fogyókúraiparból :U
Asszonynak jó egy éve javasolták a paleo étrendet mint amit érdemes megpróbálni mielőtt belekezd egy évekig tartó szteroidkúrába. Egyelőre erősen úgy tűnik hogy bejött.
Én meg gondoltam szolidaritást vállalok vele, mert egyedül rohadt nehéz, én meg eleve szeretem a húst zöldséggel :D
Az utánaolvasás meg kíváncsiság, érdeklődés, meg tudjam már miért is jó ha már csináljuk.
Gyakran nálam is ledobják bizonyos cikkek a gépszíjat, hogy kb semmit se lehetne enni/inni mert mindenben van valami ami nem jó.
A dolog ennél összetettebb. Nyilván az nem újdonság hogy kb minden mindennel összefügg, bizonyos anyagok, (akár tápanyagok, akár mérgek, akár vitaminok, ásványi anyagok) hatása vagy a hatás elmaradása az más anyagok meglététől is függ. Ha mindent ki akarnál zárni, tényleg fényevővé kéne válni és a napocskán kívül csak desztvizet bevinni...
Öregapáink is ugye azt mondták hogy a lényeg a mérték meg az egyensúly meg blabla.
Szóval lehet enni (majdnem) mindent, a megfelelő mértékben/arányban.
Annyi az egész hogy az a kompozíció, ahogy mostanság csináljuk, elég távol áll a megfelelőtől.
Irdatlan mennyiségű a finomított szénhidrát (cukor illetve búza) aránya a mi "nyugati típusú" kajánkban, akár az 50-100-200 évvel ezelőtti szinthez képest is.
Ehhez jön még hogy azóta a fehérjetartalom növelését célző nemesítés hatására a búzában sokszorta annyi a glutén (sikér) mint azelőtt.

Tehát, oké hogy igyekszem kerülni a glutént/búzát, tejet/laktózt - de mivel nem vagyok (diagnosztizált stb) glutén/laktózérzékeny, nem érzem úgy hogy pár naponta egy piros pöttyös rudi vagy egy akármilyen süti rövid úton a halálomat okozná, ezért ha rám jön hogy ennék egyet, akkor eszem egyet. Vagy, teszem azt, a gyrossal megeszem a pitát/lepényt, holott búza. Ha nincs mód csak salátával/rizzsel kérni, akkor megeszem pitában, túlélem.
Ha teszem azt brassói aprópecsenyére van gusztusom ebédre, akkor eszem.
Csak, általában igyekszem ezeket minél inkább ritkítani, és maradni a húsnál/halnál meg zöldségnél.
Igen, ezek se olyanok mint régen, de sajnos nem tudok napi szinten olyan húst szerezni és megfizetni ami anno csak (nem növényvédőzött) füvet legelt, meg mindenből bio-t (amiről tudom, a gazdát személyesen ismerve, hogy tényleg az, megbízhatok benne). A közértes/normál piacos húsban, zöldségben biztos van egy csomó egészségtelen cucc... de hát jelenleg nem tudo kikerülni. Még mindig jobbnak tartom, mint búzakenyeret enni napi szinten (egy jó bográcsos marhapörkölthöz azért belefér ;] )

Kalóriát alapból én se számolok, egyszer számoltam hogy hátha kiderül hogy nem azért nem fejlődöm mert rosszul edzek hanem mert nem eszem eleget - és az edzés még kérdéses :DD de tényleg nem ettem eleget. Próbálok de nem is olyan egyszerű. Ha nincsenek a cukros meg lisztes vackok akkor nem is feltétlenül olyan könnyű összehozni 2300 kalóriát (persze nem is olyan nehéz).

Eperkutyus szerintem kb, hasonlóan van vele, nem nyomja nagyon hárdkór módon. Legalábbis mintha ilyesmit írt volna régebben.

Ja, érdekesség, hogy bár elvben nem vagyok gluténérzékeny (nem fosok meg ilyenek), amikor minimalizáltam a bevitelét, akkor töredékére csökkent a nyári-nyárvégi szénanáthám (főleg parlagfű/üröm), tavalyelőtt taknyom-nyálam-könnyem egybefolyt, tavaly meg kicsit megnövekedett a zsepifogyasztásom, meg néha (az azelőttinél sokkal gyengébben) viszketett a szemem/orrom, és ennyi...

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#19790) Novics válasza Byk01 (#19785) üzenetére


Novics
senior tag

Én is ezt szoktam mondani ismerősöknek, hogy ami 2 éve még hiperszuperegészséges kaja volt, arról most bebizonyították, hogy nem az. De amit meg most hájpolnak, 2 év múlva az lesz rákkeltő. A legnagyobb baja szerintem az, hogy az emberek nem mozognak. Pl. erősen túlsúlyos kolléganő 400 méterről autóval jár be dolgozni, de mellette fogyi, meg kondi, meg anyámkínja. Pedig ha sétálna - nem rögtön El Camino - akkor máris jobb lenne. (Itt persze bejátszhat a genetika, valami betegség is a túlsúlyba, de attól még mozogni kell.) Másik - igaz gizda - kolléganő szintén. (Meg egy harmadik is. :D ) Városban ez még durvább lehet, ahol 100 méter egy buszmegálló, mindenhol mozgólépcső, lift. Ha a kalóriaszámolgatásra fordított időt mozgással töltenék...
Emellett aláírom, hogy aki allergiás vagy csak túlérzékeny annak fontos, hogy miben mi van, de az átlagembernek nem lenne rá szüksége. (Húgom pl nem allergiás mégis ilyen "vackokat" eszik.) Szerintem - a környezeti terhelés növekedése mellett - azért is van egyre több allergiás ember, mert már annyira higiénikusan élünk, hogy a gyerek nem találkozik bacikkal, kosszal, ami megedzené az immunrendszerét. Én még homokot ettem porbafingós koromban. (Itt megint megjegyzem, hogy tudom... a macska(?) ürülékétől "szép" kis férget lehet kapni, ami vakságot is okozhat, tehát óvatosnak kell lenni, de nem szabad átesni a ló túloldalára sem.)

Mindent csak mértékkel! (Mondom én ezt nagypofával. :U )

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#19791) spanyoll


spanyoll
addikt

Hátha tudtok segíteni, a guglival épp mostoha a viszonyom, mert a segítségei inkább trollkodásnak tűnnek...

Kiadó albi kéne kb 2 hónap múlva, kicsi, max 60+rezsi, két főnek. 5-6-7-8-9-13.ker az amik szóba jöhetnek, ha nem teljesen bútorozott sem baj.
Ha tudtok valamit akkor zizzenjetek rám pls :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#19792) forceberg


forceberg
veterán

Crey, nem zárod be végleg a Nikotroll topikot? :)) :DD

Mindenki fújja egymásnak háttal állva a saját dolgait - évek óta!

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#19793) Balinov válasza Real_Necro (#19775) üzenetére


Balinov
félisten

ez szvzs hulyeseg lesz. Ireknek semmi baja a krumplitol, azsiaban sem doglenek az emberek a rizsatol.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#19794) spanyoll válasza Balinov (#19793) üzenetére


spanyoll
addikt

Azt te csak hiszed! :DD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#19795) Balinov válasza spanyoll (#19794) üzenetére


Balinov
félisten

:DD Mondjuk koretnek en is inkabb a rizst preferalom, bar imadom a sult krumplit, az ittenit meg plane! Az orgia meg a rantottsajt vegyeskorettel, tartarral..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#19796) m3ss válasza forceberg (#19792) üzenetére


m3ss
veterán

zarhato. canonnal egyetemben. nyitunk egy faq-ot amibol megtudhatja mindenki h d90,d7k, d6x0, d800, 5d, 6d-n kivul mas fenykepezogepet nem erdemes venni ;] :P
majd 2 ev mulva updateljuk. na jo meg vmi kimondhatatlan nevu milcet is belerakhatunk az apukak miatt :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#19797) j.bravo válasza #40935168 (#19761) üzenetére


j.bravo
addikt

Qty, a brit MyProtein nevű cégtől találsz legkönnyebben ízesítetlent. Vagy BulkPowders.
Ha nem akarod kivárni míg ideér a Királynő alattvalóitól, akkor az elsőből találsz az enproteinem.hu oldalon.

Whatever.

(#19798) Mercutio_ válasza Balinov (#19793) üzenetére


Mercutio_
félisten

Te viszont "döglenél" az ottani kajától :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19799) aleister válasza m3ss (#19796) üzenetére


aleister
veterán

"meg vmi kimondhatatlan nevu milcet is belerakhatunk az apukak miatt"

:DDD :DDD :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#19800) *Ropi* válasza aleister (#19799) üzenetére


*Ropi*
félisten

Egyszerűbb, ha véletlenszerű sorrendben egymás után pakolunk pár betűt meg számot valamelyik ismertebb gyártó neve után, aztán nyomozó legyen a talpán, aki meg tudja venni...! ;] :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.