Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22651) TrollBalint válasza legiaap (#22634) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én uránba járok fogorvoshoz, valamilyen zsuzsanna a neve, ha minden igaz. Az uránvárosi piac utcájában van az egyik 4 emeletesbe, ha gondolod megadom a cimét, telefonszámát és rendelési idejét. Nekem csak jó tapasztalataim vannak vele, és két ismerősöm aki rettegett a fogorvostól ők is nyugodt szivvel mennek hozzá. Kedves, aranyos, elég sok mindent ingyen csinál. Nekem volt, hogy azt mondta, hogy a számlára, azt írja, hogy leszedte a fogkövemet, hogy ne kelljen fizetnem valamelyik injekcióért, vagy kezelésért.
nekem már vagy 2 fogam gyökérkezelt, és egyiknél sem éreztem semmi fájdalmat.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22652) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Keresnék vodás vagy független Nokia 6300at vagy E51-et occsóért.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#22653) legiaap válasza TrollBalint (#22651) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ment privát

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22654) Iginotus


Iginotus
őstag

Ki ad el most pécsen dvd lemezeket?

Ja igen jövöhéten megint vagyok Komlón...

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#22655) plaszy válasza Iginotus (#22654) üzenetére


plaszy
őstag

A kérdés engem is érdekelne.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#22656) Dluinet válasza Iginotus (#22654) üzenetére


Dluinet
nagyúr

crabi foglalkozik vele.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#22657) Iginotus válasza Dluinet (#22656) üzenetére


Iginotus
őstag

Köcce ment neki PM.

Plug and Pray... :)

(#22658) crabi válasza Iginotus (#22657) üzenetére


crabi
csendes tag

na már többen érdeklődtek dvd iránt!
ezért kiirom hogy rendelek dvd-t
azt is mondom hogy annyian rendeljetek hogy összegyüljön min 300 mert az alatt nem rendelek /nem éri meg/

Crabi

(#22659) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Van 2*1 Gb DDR400-as Kingmax memóm, dualban mennek pipecül, 8000FT a 2 együtt ha érdekel valakit, gyorsan vigyétek :))

(#22660) Gergő_ válasza crabi (#22658) üzenetére


Gergő_
őstag

verbatim 16x taiwani 50db vagy 100db mennyi lenne?
szerk minuszos sárga-kék csomagolás...

[ Szerkesztve ]

(#22661) hcl válasza Janoska26 (#22659) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Lehet tudok rá valakit.
persze főleg akkor, ha valaki elad mellé a srácnak egy 8xAGP-s, DDr400-at vivő s478-as lapot is :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#22662) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Valakinek ötlet, hogy eredeti,új eneloop akksikat hol lehet beszerezni itt a környéken?4DB AA-s kellene vakuba. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#22663) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Hi all.
Valaki nem tudja véletlenül a samsung outlet telszámát és hogy meddig van ma nyitva? :B
:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#22664) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#22663) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Megvan.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#22665) Dare2Live válasza Sir Riccio (#22662) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

pl mediamarkt

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#22666) zsolt19900 válasza Sir Riccio (#22662) üzenetére


zsolt19900
őstag

Árkád interspárban láttam, meg lehet hogy a media marktban is de arra nem esküszöm meg

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#22667) Magnum_


Magnum_
nagyúr

olcso, low-end, anyukámnak való karcmentes ultrakompakt fényképezője van vkinek eladó? 20.000Ft-ét ujat veszek, tehát árban ez alatti érdekelne körülbelül olyan feltételekkel, mint ahogy én szoktam eladni.

ill. olcso régi tükrös gépe van vkinek? eos300-350d stb? 60-70000Ft-ig bezárólag?

off kérdés: itt ha egy házigazda érdeklődik, majd a privát beszélgetés folytatódik, nekik nem kell válaszolni? úgy lenne illdomos, nem? :U az egy dolog, ha az ingyen cuccért itt a felhasználó nem jön el a megbeszélt időpontban a megbeszélt helyre, de egy publikáló házigazda mutasson már jó példát a (l)usereknek, hogy válaszol privátban is...

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#22668) a2d2


a2d2
addikt

Jövő héttől albérlet kiadó a Felsővámház utcában.
Akit érdekel privizzen, tudok képeket küldeni, meg lehet nézni, ...
2 főre optimális a lakás.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#22669) Sir Riccio válasza Magnum_ (#22667) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Ajánlom az Index EOS Adok-veszek topicját.(tükörreflexeshez)
Az a helyzet, hogy még tőlünk sem várható el, hogy az üzenet fogadásától számított első bejelentkezéskor azonnal válaszoljunk arra, már csak azért sem mert publikálnunk is kell, ezen kívül ezer millió egyéb dolgunk is lehet. Nézd el nekem, hogy nem válaszoltam azonnal. :R

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#22670) Magnum_ válasza Sir Riccio (#22669) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a magam szakmájában szerencsére én is kellőképpen elfoglalt vagyok, mégis ha érdeklődök vagy érdklődnek egy termékem iránt, van 3 másodepercem válaszolni, mert ez vmelyik félnek pénz lehet. az ajánlást pedig köszönöm

I humbly and respectfully decline™

(#22671) legiaap


legiaap
nagyúr

Pécsen tud valaki a Douglas, DM és Rossman-on kívül olyan helyet ahol lehet parfümöt venni?
Már minden netes parfümszalont végignéztem és sehol sincs az amit én akarok. A Douglas-ban találtam de ott vagy 5.000 Ft-al drágább... :W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22672) bnss válasza legiaap (#22671) üzenetére


bnss
veterán

Talán a Müller a Park Centerben, a Temetővel szemben. Bár az árak alapján nem biztos, hogy meg fog felelni.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#22673) plaszy


plaszy
őstag

Nincsen esetleg valakinek eladó 2 égős gázrezsója? Olyan, amit vezetékes gázra rá lehet kötni. Apartmanba kellene. Vagy olyan hely Pécsen, ahol árulnak ilyet?

A héten voltam a Hungária úti összes bizományiba, de sehol nincsen. Valamint voltam még szintén a Hungária úton egy konyhastúdióban, de ott meg kicsit sokallottam amennyiért hoznának.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#22674) Magnum_ válasza legiaap (#22671) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hóóógyne! jokai téren van egy olcsó bolt, olyan árai vannak, mint a parfüm webshopoknak :K jokai téren a jókai u. felöl egy étterem és optikus között, kapualjba kell bemenni, de az a kapualj van berendezve :)

I humbly and respectfully decline™

(#22675) legiaap válasza Magnum_ (#22674) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na akkor ezt majd meglátogatom.
Köszi

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22676) Guzzi1


Guzzi1
újonc

sziasztok,

aki tud, kérem segítsen, hogy lesz-e holnap az ünnepen is kirakodóvásár-bolhapiac Pécsett ? és ha igen, hol találom ? ( Budapestről készülünk oda, de nem szeretnék hiába autózni )
köszi, gyuri

(#22677) Dluinet válasza plaszy (#22673) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Megveszed amelyik tetszik és magyar gyártmány, utána szólsz egy gázszerelőnek, hogy szerelj át vezetékes földgázra.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#22678) nesa válasza Dluinet (#22677) üzenetére


nesa
veterán

Sot altalaban adnak hozza fuvokat is, baris en kaptam anno a gazkazanhoz, bojlerhez meg a gaztuzhelyhez is igaz csulobol mind veztekes foldgazra volt alitva de a fuvoka csere utan tolhatnam gazpalackal is.

[ Szerkesztve ]

(#22679) Dluinet válasza nesa (#22678) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A bizományiban nem hiszem, hogy adnak hozzá.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#22680) nesa válasza Dluinet (#22679) üzenetére


nesa
veterán

Az valoszinu :K

(#22681) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Valaki járt már úgy, hogy az LCD monitorjára nem ment át jel a dvi kábellel?
Telepítettem a win7-et. vga: HD4830
Eddigi LG monitorom minden gond nélkül megy a dvi-vel.
Vettem ma egy samsung 2494hs monitort, amin csak rgb kábellel van kép.
Ha dvi kábellel kötöm össze, akkor csak sötétség. még csak nem is kontakt hiba, mert akkor kiírná a monitor, hogy nincs jel, mint amikor kihúzom a vga-ból a kábelt.
Nincs valakinek valami ötlete? Elképzelhető, hogy nem jó a monitoron a dvi bemenet?
Boltban, csak az rgb-n néztük meg a képet..
:U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#22682) Dodder válasza s7evcsenko (#22681) üzenetére


Dodder
tag

Szia!

Nekem fusi monitorom van azon a menüben kell külön beállítani,hogy milyen bemenetere van kötve a monitor. A menüben ezek vannak input--anolog vagy digital vagy autodetect.
ha anolog-ra rakom akkor nem megy a dvi vagy ha dvi-re akkor az anolog. Ha autodetect-en van mind1 mind a 2-ön veszi a jelet. Persze felváltva.

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#22683) Bla82 válasza s7evcsenko (#22681) üzenetére


Bla82
tag

Nekem egy Samsung 2343BW-m van és 3870-en használom gond nélkül. Automatikusan észleli melyik bemenetre dugtad a monitort. Ki is írja és képet is ad.
Annyi probléma volt vele, hogy nem mindegy melyik DVI portra dugta az ember a VGA-n. Próbáld a másikra dugni ha kettő van a kártyádon, nekem ez megoldotta a képet annak idején.

[ Szerkesztve ]

(#22685) s7evcsenko válasza Bla82 (#22683) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Semmi.
HDMI és RGB-n átmegy a jel, de DVI-n csak a fekete semmi :(
Hétfőn visszaviszem, megnézetem a boltban... :W

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#22686) gabx76


gabx76
senior tag

(#22687) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Sziasztok!

Elszállt a laptoptöltője egyik rokonomnak, hol tudok neki keresni itt pécsen akkutöltőt, adaptert? A gép egy hp. Köszönöm Előre is!

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#22688) Sir Riccio válasza zsolt19900 (#22687) üzenetére


Sir Riccio
addikt

M&M Computer-nél dolgoztam a nyáron, meg remélem még fogok is, náluk kérdezősködj, ha jól emlékszem jártak akkor ott hasonló problémával mások is és megoldották/megoldottuk nekik.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#22689) Palafi válasza zsolt19900 (#22687) üzenetére


Palafi
tag

Hali!

Pécsett a Fefo foglalkozik (foglalkozott) a Hp javításával, szervízelésével. Nekünk is elromlott a töltőnk, és egy telefonra hozattak. Ráadásul egészen jó áron. Igaz ez már legalább egy éve volt.

Palafi

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#22690) dunc


dunc
nagyúr

(#22691) dunc


dunc
nagyúr

Pécsen hol van jóárba csikremellfilé?

(#22692) MZsoltee


MZsoltee
veterán

5ért ki milyen és mennyi ddr2-es ramot adna?
Érdekel Nokia 6300 és E51.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#22693) plaszy


plaszy
őstag

Nokia 6510-est vennék 5-6k körül, állapottól függően. Lényeg, hogy a pannonos kártyát bevegye.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#22694) Dare2Live válasza zsolt19900 (#22687) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nekem is azrrá ment a dellem, vettem egy ugyanolyan gyárit ami ugyanugy szará ment....

Aztán vettem egy márkás univerzálisat (FSPt, én spec Cgroupban de máshol is van tuti) avval most elvan.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#22695) Gergi


Gergi
aktív tag

Sziasztok!

Megvan esetleg valakinek a Fable: The Lost Chapter című játék?
Ha igen, akkor lécci dobjon rám egy privit...
Előre is köszi! :R

(#22696) plaszy válasza Gergi (#22695) üzenetére


plaszy
őstag

Eredetiben kell? Mert, ha nem akkor van pár hely, ahonnan le lehet szedni...:D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#22697) Magnum_ válasza dunc (#22691) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ahol akció van.

I humbly and respectfully decline™

(#22698) Macka


Macka
veterán

Van valakinek egy rakás új filmje? Moilnetről korlátozott a rendelési lehetőségem... :DDD

(#22699) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Hüha köszönöm szépen a sok segítséget, akkor szerintem maradok az univerzális megoldásnál :) találtam is egy 90w-os darabot, de nagy gond ha a gyári 85W-os? Ekkora eltérés lehet köztük? Köszönöm!

Mégvalami: van valamelyikőtök regelve esetleg ebayon kellene nekem egy kis segítség persze nem szívességből privibe keressen az aki fenntvan köszönöm :B

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#22700) Gergi válasza plaszy (#22696) üzenetére


Gergi
aktív tag

Nem kell eredetiben... csak kölcsönbe kéne. ;]
Csak azért nem töltöm le, mert iszonyat lassu a netem. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.