Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31551) #28151040


#28151040
törölt tag

Szia
Már csak azt szeretném kérdezni,mit jelent az hogy "withdrawal limit per month 21.000 HUF" magyarul?Köszönöm.

(#31552) V/ válasza #28151040 (#31551) üzenetére


V/
Topikgazda

Az a limit összeg amelyet a PayPal egyenlegre kapott pénzből havonta a bankszámládra kiutalhatsz, küldhetsz. Ez éves szinten 252000 Ft lehet.
Hogy ezek ne legyenek, ezért adjuk hozzá a bankkártyát, mert akkor csak éves pénzforgalmi limit van a 2500 €, kb.: 781172 Forint
Bővebben az Összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

(#31553) buca84


buca84
őstag

Van vmi probléma a paypal bejelentkezéssel? Tök lassan küldte az sms kódokat. Emiatt letiltott...Jelszót változtattam már vagy háromszor, de az új jelszóval sem enged be.
Mindig azt írja valami nem jó nálam és próbáljam meg később? Mikor?

(#31554) #28151040 válasza V/ (#31552) üzenetére


#28151040
törölt tag

Köszönöm a válaszodat,és a PayPal-ról PayPal-ra pénzküldés is korlátozva van,vagy az lehet több is mint a 21.000 HUF /hó? Mondjuk ha egy barátomnak szeretnék pénzt küldeni,többet mint 21.000 HUF/hó?

[ Szerkesztve ]

(#31555) V/ válasza buca84 (#31553) üzenetére


V/
Topikgazda

Pár napja volt erről eszmecsere, a végén a leírás, hogy mit kell tenni, ha 5 percen belül nem érkezik meg az sms bekerült az Összefoglalóba:
Tippek röviden
8. Ha nem érkezik meg az SMS belépési kód 5 percen belül.

(#31556) V/ válasza #28151040 (#31554) üzenetére


V/
Topikgazda

havonta a bankszámládra kiutalhatsz= Withdraw funds
Nem másik PayPal fiókra küldés.
Azt Send money-ként említik és csak az éves limit, ha még van, korlátozza.
Nincs éves limit sem ha van bankkártya hozzáadva és a személyazonosságodat, a banki dolgaidat leigazoltad feléjük és így a PayPal fiók konkrét személyhez van kötve.

[ Szerkesztve ]

(#31557) #28151040 válasza V/ (#31556) üzenetére


#28151040
törölt tag

Köszönöm a válaszodat.

(#31558) buca84 válasza V/ (#31555) üzenetére


buca84
őstag

Köszi! Nem azzal van már gondom, hogy nem érkezik meg az sms. Most már azzal van gondom, hogy hiába állítok be új jelszót nem enged be. Mindig azt írja, hogy sokszor próbáltak belépni a fiókba és próbáljam később. De mikor később? 30 perc, 1 óra, 24 óra?

Szerk: Jelszó beírása után is ezt írja: It looks like you've tried too many times. Try again later, or reset your password.

[ Szerkesztve ]

(#31559) V/ válasza buca84 (#31558) üzenetére


V/
Topikgazda

Úgy 2 óra a legutolsó próbától, és célszerű süti törlés a belépés előtt, de az lényeg, ha nem jön meg az sms, nem jelszót kell cserélni, csak a másik két azonosítási lehetőség egyikét használni.

(#31560) buca84 válasza V/ (#31559) üzenetére


buca84
őstag

Rendben, köszönöm! Akkor most várok.

(#31561) Barthezz2 válasza V/ (#31559) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én is úgy jártam, mint a fórumtárs, szerencsére azóta jelszó cserével már be tudtam lépni. Sajnos viszont amit épp meg akartam venni, közben el is fogyott.. :W

Az sms nekem vagy 20 perccel később jött meg. Sorba mind, ahányszor próbálkoztam, persze addigra már hiába, mert engem is letiltott.
A biztonsági kérdéses belépést nem tudtam használni, mert azt se tudom, egyáltalán beállítottam-e, a hívásos belépéssel próbálkoztam, de azzal sem engedett be, beírtam a kódot, de közölte, hogy nem tudtak azonosítani. 2 ilyen után függesztette fel a fiókom..

Szerintem nagyon terhelve lehetnek, vagy valami gebasz van.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#31562) Becsy


Becsy
újonc

Sziasztok! Ebayen szeretnék vásárolni paypallal. Amikor rákapcsolok a paypal fizetésre, akkor csak tölt,tölt,és azt írja ki,hogy "Verifying your information". De nem lép tovább, nem történik semmi. Pedig összekapcsoltam a paypalom az ebay-el. Pénz is van a paypal számlámon. Töröltem az előzményeket, kipróbáltam más gépen is, többféle böngészővel is. Próbáltam megnyitni a linket nagy ablakba. Semmi nem segít. Más belépett a saját ebayére és az én paypalommal megpróbálta ő is, de akkor is ugyanez történt, pedig a sajátjával sikerül mindig vásárolnia. Már egyszerűen nem tudom, hogy mi lehet a probléma. Napok óta ezzel szórakozok :\ Tud-e valaki segíteni?:\ Előre is köszönöm.

(#31563) V/ válasza Barthezz2 (#31561) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha már be tudsz lépni akkor mindenképp célszerű frissíteni biztonsági kérdéses részt, mert az nem csak ilyenkor jöhet elő.
Ma többször beléptem és nem volt gond jöttek az sms-k rendben, most is beléptem. Én Firefox-ot használok.
Már azt is írtam, hogy a mobilszolgáltatónál is lehet gond, ők mindig letagadják, ha náluk lenne gond. Pl. csak akkor tudtak elérni és tudtam sms-t kapni ha 4G-n volt a telefon, én is csak akkor tudtam telefonálni -úgy hogy telefonálásra visszavált 3G-re. Amikor 3G volt fixen állítva, mert minek a 4G csak beszélgetésre, akkor meg nem voltam elérhető. Minden rossz volt a 3 napos telfontól kezdve én is, csak náluk nem volt hiba pár nap után megint jó minden és nálam csak az idő változott.

Ha az sms késés probléma továbbra is gond, akkor át lehet állni a VipAccess azonosításra, itt ebben a hsz-ben leírtam, majd lesz belőle anyag az Összefoglalóban, ugyanez néhány képpel kibővítve.

(#31564) V/ válasza Becsy (#31562) üzenetére


V/
Topikgazda

A böngészőben a felugró ablak engedélyezve és nem használsz vpn-t? Az előzmény lényegtelen, sütik és böngésző gyorsítótár törlés.

[ Szerkesztve ]

(#31565) Becsy válasza V/ (#31564) üzenetére


Becsy
újonc

Engedélyezve van, azt is próbáltam. vpn-t nem használok. Sütiket,és a gyorsítótárat is töröltem,de így se :\ Egyszerűen fogalmam sincs mi lehet a probléma.

(#31566) seniman


seniman
addikt

Sziasztok!

Ha refundot kaptam ebayes vásárlás után,az hogy jelenik meg a bankszámlámon?A paypal-on már megjelent az összeg,bár az egyenlegem ettől független ugyanúgy nulla.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#31567) V/ válasza Becsy (#31565) üzenetére


V/
Topikgazda

Külön külön be tudsz lépni mindkét oldalra?
A PayPal e-mail cím megerősítése az végigfutott?

[ Szerkesztve ]

(#31568) V/ válasza seniman (#31566) üzenetére


V/
Topikgazda

Ma délelőtt már volt kérdés, ez volt a válasz.

(#31569) Becsy válasza V/ (#31567) üzenetére


Becsy
újonc

Külön-külön be tudok lépni. Semmilyen banki adatom nem adtam meg, mert a pénzt utalással töltöttem fel a paypalra, nem kártyaszámmal. Meg is érkezett rá rendben, amit utaltam. Az email megerősítés végbement.

(#31570) seniman válasza V/ (#31568) üzenetére


seniman
addikt

:R

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#31571) V/ válasza Becsy (#31569) üzenetére


V/
Topikgazda

Az nem jön elő amit itt írtam?
Illeteve azt tudod, hogy fizetni az egyenlegről történő fizetéskor a PayPal deviza egyenlegek közül annak kell elsődlegesnek lenni, amelyben a vételár van és azon kell lenni az adott mennyiségű pénznek.
Még annyit javaslok, hogy az eBay-n töröld a PayPal összerendelést. A Firefoxban (felugró engedélyezve legyen) Paypal és eBay sütik törölve utána.
Majd Firefox-ot újraindítva csináld meg az összerendelést az eBay-n, ami akkor lesz jó, ha a PayPal-ról visszalépsz az eBay-re.
Esetleg egy add-blocker is bekavarhat.
Végső javaslat eBay és PayPal app telepítés a telefonodra és azon keresztül megpróbálni a fizetést, mert lehet hogy netszolgáltató problémád van.

[ Szerkesztve ]

(#31572) Becsy válasza V/ (#31571) üzenetére


Becsy
újonc

A pénznem egyezik. Amit küldtél link, hogy be kell állítani a maybe later-t, ezt hol találom meg? Oké, megpróbálom most amit írtál, köszi:)

[ Szerkesztve ]

(#31573) V/ válasza Becsy (#31572) üzenetére


V/
Topikgazda

Nekem fizetésnél feldobja, de ezek szerint nálad addig sem jut el.

(#31574) Becsy válasza V/ (#31573) üzenetére


Becsy
újonc

Megpróbáltam a firefox-ost, de így sem. :( Nagyon elkeserítő... nem, idáig nem jut el, sajnos. :\ Checkout résznél rákapcsolok a paypalos fizetésre, és csak tölt. Viszont tényleg köszönöm a segítséged,jókat írtál. Elképzelni nem tudom mi lehet a baj:\ Délelőtt ismerős gépén is próbáltam már, másik netszolgáltatónál, nem az itthoninál, de neki se működött.

[ Szerkesztve ]

(#31575) V/ válasza Becsy (#31574) üzenetére


V/
Topikgazda

Amikor a PayPal bejelentkezés jön elő akkor az e-mail címet és a jelszót írd már be és úgy próbálj belépni.
Esetleg valami mást megvenni?
Én még tényleg kipróbálnám a mobil app-okat és ha ott sem, akkor írni nekik.

(#31576) #28151040 válasza V/ (#31556) üzenetére


#28151040
törölt tag

Szia,,
Pontosan mit kell nekik elküldeni hogy igazoljam magam?A bankszámla kivonatomat,csak magyarul tudom letölteni pdf formátumban, de valahol azt olvastam hogy angolul kérik.(és ha igen,akkor az kikérhető személyesen a bankomtól?
És még mit kérnek,)jogsi?lakcímkártya?és mire kell oda figyelni hogy ok legyen minden?
Köszönöm a válaszodat.

(#31577) BIOS


BIOS
tag

Sziasztok!
Problémám akadt. A páromnak van Paypal számlája+kártya hozzá. Sokat ebayezünk. Van egy függőben lévő licitünk ami Vasárnap jár le valószínű nyerni fogunk. A kártya viszont elveszett tegnap le is lett tiltva azonnal. 2-3 hét mire megérkezik az új kártya. Lehet esetleg Paypal számlájára utalni pénzt valahogy? Nekem nincs bankom. Neki nincs OTP Direktje. Remélem érthetően írtam!

(#31578) V/ válasza #28151040 (#31576) üzenetére


V/
Topikgazda

Amit ők kérnek. A limit eltörlés linknél megadja hogy mit mivel kell igazolni. Név a szig-el a banki dolgok az utolsó bankszámla kivonatokkl (számla, kártya), a lakcím egy nevedre szóló közüzemi számla, esetleg lakcímkártya, bár azt külföldön nem ismerik.

(#31579) V/ válasza BIOS (#31577) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor besétáltok egy Unicredit bankfiókba és pénztári utalással a Top Up-ra vonatkozóak szerint utaltok.
Ha megnyered a licitet 48 órán belül kell fizetni a szabályok szerint, de ha írsz az eladónak hogy csak a 3. nap fizetsz amiatt hogy elveszett a kártya akkor megértőek szoktak lenni, de ha hétfőn délelőtt be van fizetve az kedden általában ott szokott leni az egyenlegen.

(#31580) #28151040 válasza V/ (#31578) üzenetére


#28151040
törölt tag

Köszönöm a választ,akkor elfogadják magyarul is a bankszámlakivonatot?Ha nincs a nevemen közüzemi számla,mert a feleségem nevén jönnek a csekkek,akkor mi a teendö?És még valami,nincs limitálva a PayPal fiókom,hozzá van rendelve minden banki dolog...és a kérdésem arra irányult,hogyha esetleg kérnének valamit,ne akkor kapkodjak.scannelés .etc....
Bocsánat a sok kérdésért.

(#31581) V/ válasza #28151040 (#31580) üzenetére


V/
Topikgazda

Az hogy nincs limitálva azért ellenőrizd, mert ha eddig nem küldtél be semmit, akkor limitálva van.
Összefoglaló, Tippek röviden, 2. PayPal direkt elérési linkek, ha a hagyományos oldalnál nem tudod elérni, nem megy az adott résznél a módosítás.
Ott válaszd a A fiókra érvényes limitek megtekintése. linket, ha a fő oldal jön vissza, elő, akkor csak az éves 2500 €, 781000 Ft limited van.
A lakcím igazolást akkor megpróbálod a lakcímkártyával, csak fűzni kell hozzá magyarázatot.
Egyébként mindig a legutolsó érvényes és az okmányok, kártya meg nem lehetnek 2 hónapon belül lejárók, előre nem igazán kell készülni, majd amikor kérik.

[ Szerkesztve ]

(#31582) Landsmann válasza Becsy (#31562) üzenetére


Landsmann
addikt

Én is ezzel kínlódok tegnap óta. Egyszerűen nem lép be az e-bayről. De külön be tudok lépni. Arra rájöttem, hogy ha rossz a jelszó, akkor vergődik, hogy nem stimmel. Tehát a paypalig eljutt, sőt a jelszó ellenőrzése is megvan, de valami miatt onnan sehova tovább. Nem egy jó bemutatkozás egy kezdő számára, hogy egyből szar az egész rendszer. Ez így részemről nem lesz hosszútávon használatos, az tuti.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#31583) #28151040 válasza V/ (#31581) üzenetére


#28151040
törölt tag

Köszönöm a válaszodat!
Amúgy ebböl gondoltam hogy nincs limitálva semmi (kép csatolva)

[ Szerkesztve ]

(#31584) Landsmann válasza Becsy (#31574) üzenetére


Landsmann
addikt

Itt a megoldás a 31403-as hozzáészólásban. A nyelvi beállítást angolra kell állítani. Nálam is azon volt, de a google fordítóval az oldalt lefordíttattam. Ez kavart be. Hiába volt mégis angol nyelvű maga az oldal, mégsem ment. A hozzászólásban lévő linken vissza lehet állítani a ynelvet és akkor utána minden oké.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#31585) V/ válasza Landsmann (#31582) üzenetére


V/
Topikgazda

Amikor fizetnél az eBay-n annak a PayPal fizetési kliensét használod, mivel más helyeken tudsz fizetni a a PayPal kliensükön keresztül, akkor szerinted nem az eBay oldalán van valami probléma?

A PayPal-nak 218 millió felhasználója van csak nem lehet annyira rossz a rendszerük.

Tegnap is és ma is vásároltam az eBay-n normálisan működött.
Az hogy rossz jelszót írsz be és nem enged belépni, azután a többszöri próbálkozásra "letílt" az egy védelmi mechanizmus.
A problémákat okozhatja a böngésző problémája, beállítása. Pl. a felugró ablak nincs engedélyezve, aktiválva valami reklám blokkoló és az nem engedi meg, mert nem lett a PayPal kivételként megadva, a tűzfal beállítás a gépen, esetleg anonim módon netezel (VPN, a böngésző privát böngészés üzemmódja).
Természetesen a fiókok összekötése, a beállításaik is okozhatnak gondot. Volt aki úgy próbálta használni a PayPal-t, hogy az e-mail cím megerősítését kihagyta.

(#31586) V/ válasza Landsmann (#31584) üzenetére


V/
Topikgazda

Már kivették a magyar lehetőséget, kérdés az, hogy akinél azon volt, azzal mi történt, de szerintem egy frissítés az angolra, vagy most francia kiválasztása és azután angolra vissza kijavíthatja a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#31587) Sordoran


Sordoran
addikt

Sziasztok!

Lehet ez nem feltétlen paypal téma, de nem tudom hol találhatok gyors megoldást. Trustly-val akarom feltölteni a paypal egyenlegem, kis összeg, 3.000 Ft menne rá. Erste Bank-nál van fiókom, a nyáron már sikerült egyszer ennél nagyobb összeget átutalnom, de most nem megy, 4ezernél majd 3ezernél (ennyi is elég lenne) is ezt írja ki:
"Mivel az összeg túllépte az azonnali letét jelenlegi limitjét, a pénz a következő banki munkanapig nem lesz elérhető. Folytatja?"
Hol tudnám ezt megoldani most? Netbank-ban nem találok ilyen limitre vonatkozó részt (csak bankkártyára vonatkozó limit van, de az nincs hozzárendelve paypal-hoz, és amúgy is jóval több).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#31588) V/ válasza Sordoran (#31587) üzenetére


V/
Topikgazda

Menj tovább, ez egy fals szöveg, értelme nincs, írtam már nekik, de sajnos még mindig benne van a folyamatban. Nekem is tegnap kiírta, tovább léptem, ment a többi dolog is és 44 perc múlva az egyenlegen volt a pénz.
Egy kicsit lassan tölti az oldalakat, de működik.

[ Szerkesztve ]

(#31589) Landsmann válasza V/ (#31585) üzenetére


Landsmann
addikt

MInt írtam, a nyíelvi beállítás kavarhatott be, mert korábban az oldal ugyan angol nyelvre volt állítva, de a automatikus oldal fordítást használtam a Chrome-ban. Kipróbáltam az itt korábban írt nyelvi angol visszaállítást és azonnal jó lett. Érdekes, hogy két vásárlás között szintén használtam a fordítást, de ez úttal simán ment minden. Mindegy, szóval itt a ynelvi dolgokkal volt a fennakadás. Én tegnap 2 gépről, 2 operációs rendszerrel és 3 böngészővel próbálva nem ment. Mondjuk az érdekes, hogy laptopról Explorerrel fordítás nélkül sem ment. Lehet valamit a paypal oldalán elmentett ami miatt nem engedte a belépést. De most már működik, és ez a lényeg. :)

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#31590) Sordoran válasza V/ (#31588) üzenetére


Sordoran
addikt

Értem, köszönöm az infót, megpróbálom, vagyis már rámentem. Végig kattingattam az oldalakat, nem is volt annyira lassú, de most az utolsó oldalon (ami után megerősítettem, hogy melyik számláról és mennyit) karikázik már vagy 10 perce. Remélem sikerül.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#31591) Sordoran válasza Sordoran (#31590) üzenetére


Sordoran
addikt

Lassan másfél órája karikázik utolsó oldalon. Beléptem netbankba, ott az van, hogy trustly-n keresztül beléptem 17:51-kor, kiléptem 17:52-kor, és a 4000 Ft Feldolgozásra vár. Most hagyjam a Trustly oldal ablakát megnyitva, fog történni valami? Oké, hogy lassú, de ez már sok.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#31592) V/ válasza Sordoran (#31591) üzenetére


V/
Topikgazda

Zárd be, csak a megerősítő üzenet jönne, hogy sikeres. Már rendben van, de lehet, hogy csak hétfőn reggel lesz az egyenlegen. Múlt héten Chrome-al ezt csináltam nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#31593) Sordoran válasza V/ (#31592) üzenetére


Sordoran
addikt

Hát pedig pont azért utaltam ezen keresztül, mert most kell a pénz. (gearbest 11.11 sales) Csalódás, egyszer működött már, most meg nem. Azóta nem tudom mi változott.
Köszi azért, hátha még megjön ma.

ui.: Nekem Firefox van.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#31594) V/ válasza Sordoran (#31593) üzenetére


V/
Topikgazda

Hétvége van, valamiért most nem működtetik a bankon belüli utalást. Akkor max 2 órán belül az egyenlegen.
Én nem kérdeztem rájuk, hogy ez most miért nem, régebben tényleg ment.

(#31595) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Nemrég láttam, hogy a Paypal már fogad el Maestro kártyát is.
Szeretnék érdeklődni regisztrálással kapcsolatban FHB Hello Maestro kártya ügyében. Ha jól értelmeztem az olvasottakat, akkor nálam csak úgy működik, hogy a kártyámról utalok a virtuális PayPal számlámra pénzt és azzal vásárolok. Utalási költség van ebben az esetben? Mivel nekem azt mondták, hogy ~400-600 FT egy utalás egyik bankból a másikba. Kis értékben szeretnék kínai mütyüröket rendelni, ezért lenne jó tudni, hogy megéri-e az egészet. Egyéb járulékos költség, havonta?
Biztonsági oldala milyen ennek? Mert aggódik az Öregem emiatt, nem repes az örömtől, hogy regelni szeretnék. Attól fél, hogy levonja az összes pénzt a számlámról. :U

Válaszokat köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#31596) V/ válasza SkiDev (#31595) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem jól értelmezed. Több éve lehet Maestro kártyát hozzáadni. Ha ezt megteszed, akkor a PayPal használatával a kártyádon lévő pénz összegéig tudsz vásárolni.
Nem kell töltögetni semmit.
Lényege az, hogy fizetéskor csak az "e-mail címeddel fizetsz", az akinél vásárolsz nem kap bankkártya adatot, neked sem kell ilyet megadnod.
Vásárlás esetén a PayPal nem számol fel költséget.
Ha nem az általad a PayPal-hoz hozzáadott bankkártyát használod fizetőeszköznek, akkor a PayPal egyenlegre kell utalnod pénzt, abban az esetben az a költséged amit a bankod elkér az utalásért, (0,15%, min. 87 Ft és + 0,30%) a PayPal részéről nincs díja. (Nem egészen jók a bankod kondíciói.)
Ugyanannyira biztonságos, mint amikor a boltban vásárolsz vele. Gondolom a bankodnál neked is lehet szabályozni, hogy mennyi pénz legyen elérhető a bankszámládról a kártyával, illetve a PayPal biztonsági rendszere is véd téged. De egyébként a jogosulatlanul leszedett pénzt a bankod visszaadja.
Az Összefoglalóban találsz információkat bővebben.

[ Szerkesztve ]

(#31597) BIOS válasza V/ (#31579) üzenetére


BIOS
tag

Én is besétálhatok a bankba és befizethetek az ő paypal fiókjára? Ha igen forintot vagy eurót?Bocs de tök hülye vagyok ehhez. :S

[ Szerkesztve ]

(#31598) V/ válasza BIOS (#31597) üzenetére


V/
Topikgazda

A Top Up-al a saját PayPal egyenleg tölthető fel a saját bankszámláról.
Az Unicreditnél az utalási megbízási nyomtatványon van név rovat, ha a pénztáros nem szól, hogy nem a lányt látja akinek a neve a papíron van akkor te is befizetheted. Gondolom, de nekem még nem volt ilyen gondom. Mindig én fizettem a sajátomra.

(#31599) BIOS válasza V/ (#31598) üzenetére


BIOS
tag

Köszönöm a segítséget! :C
Nem akartam elhinni, hogy nincs más megoldás! Két napja ezzel tökölök, hogy valaki elmagyarázza részletesen.

[ Szerkesztve ]

(#31600) anorche1


anorche1
őstag

A paypal -emem country -nak Andorra lett beállítva, ezért ugye nem tudom igényelni a visszaposta kifizetését. Eddig nem foglalkoztam vele, mert csak olyanokat rendeltem, amiket ha rossz sem éri meg vissza küldeni. Most viszont nagyobb összegben rendelnék, ezért kellene egy új paypal fiók, magyar country -val.

Hogyan csináljam?
A jelenleginek az emailcímét módosítom valami másra, ez oké. De mi lesz a kártyával? Egy kártya tudtommal csak egy fiókhoz lehet beállítva. Ha meg innen törlöm, akkor az esetleges refundokat hogyan kapom meg?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.