Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) syler123 válasza V.Dave (#15100) üzenetére


syler123
veterán

Konkrétan engem is ez érdekelne, most vennék mobilt, a lehető legolcsóbban akarom megúszni, vagy vegyem mastercarddal?

(#15102) kippedli


kippedli
tag

Ha küldtek mondjuk 10en pénzt és nem emlékszem mennyi volt rajta de egy valaki refoundolta akkor azt nekem jelzi ,hogy refoundolták?

(#15103) Bence942


Bence942
tag

Hello segítség kellene nekem abban hogy mit nem csinálok jól amikor aktiválni akarom a paypalom a 400ft terheléssel? már 2x kértem kódot otp direktes oldalon nem látom a kódot csak kb azt hogy 1000ft-t minuszba rakott de kód sehol. hova küldik és mennyi idő mire meg jön?

(#15104) Intruder2k5 válasza Bence942 (#15103) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Amíg a netbankban megjelenik, az néhány nap! Állítólag SMS-ben benne van ha kapsz a tranzakciókról, de ezt én is csak innen tudom, mert egyrészt nem vagyok OTP-s, másrészt SMS értesítésem sincs! Ezen kívül a banki ügyfélszolgálaton (akár telefonon is) meg tudják mondani szinte azonnal!

[ Szerkesztve ]

(#15105) Bence942 válasza Intruder2k5 (#15104) üzenetére


Bence942
tag

Köszönöm a gyors választ! kapok sms-t tranzakciókról kb 2-3? mert paypal úgy írta 24 óra.. azt hittem én csináltam valamit rosszul és most kitöröltem a debit és credit card kártyák közül az otps kártyám és most valamiért nem engedi vissza rakni mi lehet a probléma? azt írja rossz a számla szám pedig jól írom be 16 számjegynek kell lennie és még se jó nem értem :(

(#15106) speedydb23


speedydb23
senior tag

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség.

Egyik ismerősömnek ilyen bankkártyája van (annyiban más, hogy neki a hátulján nincs az alsó sor a számokkal):

Ezzel akarna fizetni G2A.com oldalon egy játék kulcsért.

Viszont nem tudja miket kellene beírnia ide:

Valaki tudna segíteni?

(#15107) Simi37


Simi37
őstag

Valaki erre? :(( Legalább annyit írjatok h nem tudjátok :((( Nem igaz h senki nem tud reagálni :W

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#15108) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Adva vagyon egy O*X.hu-s hirdetes ahol az elado felajanlotta a PayPal-lal torteno fizetesi lehetoseget, a kerdesem pedig az lenne, mivel nem eBay-en keresztul tortenik a vasarlas, igy is kapok garanciat a tranzakciora?

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#15109) KamuMazsola válasza Archttila (#15108) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ha nem sima pénzküldésről van szó, hanem vásárlásról, akkor 45 nap pp védelem.

Üdv.: KamuMazsola

(#15110) ricsiii01


ricsiii01
tag

Sziasztok!
Amikor pénzt szeretnék rakni a paypalra a bankban akkor mit kell megadnom, hogy a paypal számlámra menjen a pénz? Pl. felhasználónév, vagy van valamilyen kód amit ír a paypal és azt kell megadni?

.

(#15111) Bence942


Bence942
tag

Mért kapom ezt a hibát? "Card Number: You have entered an invalid or partial credit or debit card number. Please check your entry and try again."

"Add a card with Visa, MasterCard or Maestro logo to start shopping or send money to friends or family with PayPal. Remember to enter your card number without any additional spaces, dashes or other symbols."

úgy írok be mindent ahogy kell és amit kell egyszer már bevolt írva ez a kártya csak meg akartam erősíteni a paypalt vele és én hülye kitöröltem valahogy vissza tudom ezt a kártyát , vagy ha én nem is akkor mit írja paypalnak hogy jó legyen és tudjam aktiválni? otp junior kárty amúgy..

(#15112) ThodEE válasza Simi37 (#15107) üzenetére


ThodEE
őstag

Szúúúszáááá :DDD

Egyébként mi a kérdés? :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#15113) Simi37 válasza ThodEE (#15112) üzenetére


Simi37
őstag

Na végre :D
Az h miért nem vonja le a kártyáról a pénzt? :F Van rajta 20k. A párosítás megvolt.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#15114) V.Dave


V.Dave
senior tag

hogyan lehet beállítani hogy ne a paypal váltsa át a valutát vagy ilyesmi légyszi segítsetek mert nagyon lehúzósan váltja át a forintot :O

Egyébként csak nekem nem fogad el tranzakciót a paypal? Azt írja hogy a szolgáltatás nem elérhető.

Xiaomi mi 8 6/128

(#15115) speedydb23 válasza speedydb23 (#15106) üzenetére


speedydb23
senior tag

Erre valaki?
[link]

(#15116) Myers válasza V.Dave (#15114) üzenetére


Myers
senior tag

Így. Bill me later... ;)

http://www.muszaj.hu/

(#15117) ricsiii01 válasza ricsiii01 (#15110) üzenetére


ricsiii01
tag

? :F

.

(#15118) Hintalow válasza Simi37 (#15113) üzenetére


Hintalow
senior tag

Azért mert egy kakitalicska maestro kártya, hónapok óta teljesen random nem enged vásárolni maestro kártyákkal, ország elfogadóhely függő.
Próbáld meg úgy, hogy felutalsz összeget a paypal egyenlegedre. (ha pedig amúgy gyakran használod a paypalt, akkor kérj valami normális mc vagy visa kártyát a bankodtól)

ricsiii01:

kell a számlatulajdonos neve (paypal LTD) a te neved (az úgyis rajta lesz, hivatalból kérnek ugye személyit & lakcímkártyát) és a user ID-d a közleménybe, (amiről fogalmam sincs hol van, valahol a top up menűpont a fiókodban)
pénztári befizetést pedig csak saját felelősségre, mert hivatalosan nem lehet, többnyire működik, de ha éppen olyanjuk van, akkor eltilitoliznak pár hetet-hónapot a pénzzel mielött visszaküldik. (ha van lehetőséged, inkább utalj, persze saját névre szóló számláról)

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#15119) Hintalow válasza speedydb23 (#15115) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ha tényleg ilyen a kártya, és semmi egyéb adat nincs rajta, akkor azzal bizony nem fog online fizetni, németeknél osztrákoknál dívik országon belül, ez a maestro megoldás, ami teljesen alkalmatlan online használatra.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#15120) V.Dave válasza Myers (#15116) üzenetére


V.Dave
senior tag

köszi.
Most az a gondom hogy nem tudok vásárolni, miközben évek óta jól működött a dolog, ezt írja ki:

We couldn't process your PayPal payment
Please retry checkout
You'll be able to choose or add a different credit card or bank account within PayPal
If you encounter this message more than once, please contact PayPal customer support for further assistance
Error code: 70047 10417
What do you want to do next?

rájöttem, tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi 8 6/128

(#15121) gologolo


gologolo
tag

Sziasztok!

Fizetni szeretnék Oroszországba, PayPal-el, Payment request szolgáltatással (email címes fizetés magánszemélynek)

A terv az hogy előre beutalom az összeget Paypal-re, így az OTP kimarad a dologból és a support szerint kedvezőbbek lesznek a költségek.

Fizetek:
- Átváltási ktg-et
- 1,5% tranzakciós ktg-et

Tegyük fel ott van a forint a PayPalemen. Viszont azt át kell váltani rubelre. (Huf-Usd majd Usd-Rub)

Fizetéskor két opcióból választhatok (elvileg):

-A paypal váltja át a pénzem
-A kártya kibocsátó társaságom (MasterCard)

Úgy értesültem hogy a második opció kedvezőbb átváltási rátával jár. Viszont nem értem hogy ha egyszer a PayPal-emen van a pénz hogy jön képbe a kártya kibocsátó társaság?

Tud esetleg valaki tapasztalattal szolgálni hogy ilyen helyzetbe melyik megoldással járok a legjobban?

Köszönöm a segítséget!

(#15122) alratar


alratar
addikt

Sziasztok.

Úgy tudom, hogy a PPn lehetséges elútalt pénzt visszahívni.
Valaki elmagyarázná, hogyan is műkődik ez pontrosan?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#15123) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok.
Ebay-en küldtek vissza pénzt,de a számlámon nem látom az összeget.
Mennyi idő ennek az átfutási ideje?
ezen a képen nem tudok kiigazodni,mit jelent ez?
(hogy elküldte az eladó és onnan megy majd a pénz a kártyámra?)

:R :R

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#15124) speedydb23 válasza Hintalow (#15119) üzenetére


speedydb23
senior tag

Az pompás, köszi a segítséget.

(#15125) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Ma kaptam egy számlát Paypal-ra és még soha nem fizettem így, erre folyamatosan visszautasított a paypal hogy a bankom nem engedi a tranzakciót.....
Aztán nagy nehezen engedte csak nem értem miért van két tétel...... valaki elmagyarázná?

Köszönöm!

(#15126) nincskedvem


nincskedvem
aktív tag

Üdv!

Érdeklődnék, hogy mi a teendő, ha hozzá szeretnék még egy kártyát adni a paypalomhoz, de próbáltam már kétszer, ezután kiírta, hogy hitelesitsem az adataimat, küldtem képet a személyimről, kártya szerződésről etc. Ennek már kb. 3 hete, azóta semmi reakció, és továbbra se tudok hozzá adni másik kártyát. Hol tudnám felvenni velük a kapcsolatot,vagy valami információt kérni?

(#15127) Hintalow válasza gologolo (#15121) üzenetére


Hintalow
senior tag

Sehogy nem jön képbe, az értelemszerűen csak akkor játszana, ha hozzákapcsolt bannkártyával, közvetlenül a folyószámládról szedné be a pénzt (gyak. vásárlási tranzakcióként) de ahogy te is írtad, ez pluszköltséges.
Ha utalással teszed a paypal számládra a pénzt, ez a pluszköltség nincs, viszont ekkor kénytelen vagy a paypal árfolyamát használni.

alratar:

lehet, ha vásárlási tranzakció volt, vagy fizetségként küldtél valakinek pénzt. Ilyenkor a paypal tranzakciós listájában a tétel mellett lévő case gombbal tudsz ügyet nyitni.
Ha csak úgy küldtél valakinek pénzt (family and Friends) az szerintem nem visszahívható

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#15128) Hintalow válasza sanyi0627 (#15123) üzenetére


Hintalow
senior tag

Igen oda fog visszamenni, ahonnan indult, tehát a folyószámládra. a paypal a saját részét azonnal intézi, a banki rész, tehát a kártyás vásárlás visszacsinálása időbe vesz pár napot.

huliganboy:

mert kettébontja a payal a folyamatot, a transfer from credit card azt jelenti, hogy kártyás vásrlásként leszedte a számládról, a másik pedig, hogy az így kapott pénzt elküldte a partnernek.
Így normális, semmi gond nincs vele

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#15129) firstline4


firstline4
újonc

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni!
A történet röviden: Eladtam valamit PayPalon keresztül, az én oldalamról minden korrekt volt, a vevőéről nem, végül ott kötöttünk ki, hogy a vevő visszakapta a pénzt, minden erőfeszítésemmel sem értem el semmit a PayPal-nál. Rengeteg e-mail, telefon, stb.

Most próbálják visszafizettetni velem a pénzt, amit ők visszautaltak a vevőnek. Nagy összegről van szó, több 100ezer Ft.
Valakinek van személyes tapasztalata, hogy Magyarországon mi történt abban az esetben, ha nem fizetjük vissza a pénzt? Egy külföldi fórumon azt olvastam, hogy nincs hatalmuk Kelet-Európában, illetve felsorolták, hogy mely országokkal van kapcsolatuk behajtó cégekkel és Mo. nem volt köztük.

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Üdv.!

(#15130) Aullah


Aullah
tag

Sziasztok. Érdekelne a véleményetek.

Már biztos ezerszer volt róla szó, de én nem találtam.

A szitu a következő. Akartam venni valamit, paypalon keresztül utaltam (f&f)... miután két hétig hitegetett az eladó, abban egyeztünk meg, hogy visszautalja a pénzt (számláról). Ezt amúgy ő ajánlotta fel előbb, nem én kértem. Azt mondta, hogy állítólag már elküldte, de ez lesz a harmadik munkanap, mi a fene tart eddig? Lehetséges, hogy kivárásra játszik? Azt mondta, legkésőbb ma este megérkezik, de már elég sokat kábított...

Szóval ilyenkor Paypal tud valamit tenni? Megvan a tranzakció nyoma és a levélváltás is, ahol ő is azt írja, hogy visszafizeti. Ötlet?

Ha leírnám, hogy kiről van szó, szerintem ismernétek... de mondjuk vettem már ott és nem volt gond

(#15131) Hintalow válasza nincskedvem (#15126) üzenetére


Hintalow
senior tag

Mi volt a gond a kártya hozzáadásánál?
Ha adatokat kérnek be, az büdös lassú tud lenni, simán hetekbe telhet, mire lesz valami (nálad sem kapkodják el)
Kapcsolatba lépni velük a contact menűpont alatt lehet, vagy levélben (itt kell a nagyobb kitartás, elsőre tudti valami sablon levél fog visszajönni, arra kell válaszolni, előbb-utóbb lesz élő ember a folyamatban)
vagy telefonon, értelemszerűen külföldi számon.
Amivel számolni kell, hogy akár levél, akár telefonos support, angolul kell kommunikálnod velük.

Aullah:

ez úgy konkrétan kaki ügy, ha family & friends módon küldtél pénzt, arra kb semmi vevővédelem nincs, mert arra van, hogy a tengerentúlon tanuló huginak zsebpénzt küldjön vele a család, nem visszakövetelhető.
A supportal lehet még felvenni a kapcsolatot (kitartás kell hozzá) de nem sok jót ígérhetek, mert semmi kényszerítési lehetőség nincs a kezedben.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#15132) sanyi0627 válasza Hintalow (#15128) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Köszi,ma reggelre már meg is érkezett :))

:R

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#15133) Aullah válasza Hintalow (#15131) üzenetére


Aullah
tag

Köszi a gyors választ. Akkor remélem ma valóban megjön. Nem nagy összeg (15k) de most nem igazán engedhetem meg magamnak, hogy leírjam.

És az lehetséges, hogy tényleg ilyen lassan jön meg? Azt mondta euró alapú számláról küldi és három nap is lehet, mire megérkezik.

[ Szerkesztve ]

(#15134) Hintalow válasza Aullah (#15133) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ha nemzetközi banki utalás, akkor igen, 3-5 nap is lehet.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#15135) Aullah válasza Hintalow (#15134) üzenetére


Aullah
tag

Köszi.

Akkor nagyon remélem, hogy csak erről van szó.

(#15136) Aullah válasza Aullah (#15135) üzenetére


Aullah
tag

Közben megérkezett a pénz... igaz, hogy egy ezressel kevesebb... gondolom nemzetközi, valuta blabla lenne a kifogásuk. Na mindegy.

(#15137) nincskedvem válasza Hintalow (#15131) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Konkrétan az,hogy sürgősen szerettem volna használni a kártyát,és hiába vártam félnapot, nem jelent meg a számlatörténetemben az, hogy levonta a 400ft-t,és így nem tudtam beírni az aktiváló kódot. Ezért még aznap töröltem,majd hozzá adtam megint..és megint töröltem etc..

(#15138) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék. Lejárt a bankkártyám, és most vásároltam volna ebayen.. De ugye nem lehetett. Természetesen van új kártyám. Ennek az adatait megadtam a paypalon, és le meg is terhelte a számlámat. Most azt nem tudom, hova kéne megadni az aktiváló kódot? Illetve meg kell adni újra a bankszámla adatokat is? Most nincs kitöltve, de úgy rémlik ki volt.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15139) huliganboy


huliganboy
addikt

Köszönöm a válaszokat!

(#15140) Hintalow válasza nincskedvem (#15137) üzenetére


Hintalow
senior tag

Az szívás.
A 400 Ft-os terhelésnek a közleményében van a kérdéses kód, a legtöbb banknak a netbankja pedig azokat az adatokat csak könyvelés után mutatja, ami pár munkanap (valszeg azért, mert egy ilyen spec eseten kívül abszolute lényegtelen infó az ügyfeleknek)
Ha nincs idő várni, akkor telefonos ügyfélszolgálat, ők tuti bármelyik banknál meg tudják mondani azonnal.
De nálad ez már nem járható út sajnos, ha tiltott a paypal rendszere a próbálkozások miatt (biztonsági visszacsatolás gondolom) akkor szépen le kell futni velük a köröket, amíg nem tudod velük, élő ügyintézővel lerendezni a dolgot, mert különben ha megszakadsz sem fogod tudni regisztrálni azt a kártyát.

Victoryus:

ha új kártyát adsz hozzá, először egy 1 dolláros terhelsé lesz, utána, ha a verifikációt is megcsinálod, akkor lesz egy 400Ft-os terhelés, aminek a közleményéből van szükséged a kódra, ezt a kártyád adatainál tudod beírni, ha jól emlékszem.
Bankszámlát megadni vásárláshoz szükségtelen, az csak pénz kikéréséhez kell.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#15141) nincskedvem válasza Hintalow (#15140) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Rendben,köszönöm akkor próbálom felvenni velük a kapcsolatot.

(#15142) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Sziasztok! Belefutottam a "Fax or upload documentation" hülyeségbe. Nem értem az okát, mert nem rendeltem nagy értékben (max. ha összeszámolnám az összes eddigit, akkor jönne ki 100k feletti). Visszakérni se szoktam, csak azt, ami tényleg nem jött meg (150 rendelésből 10, ha van ilyen).
A gondom az, hogy bescanneltem a személyimet és a lakcímkártyámat, viszont mindkettőt visszadobták. A személyit értem, mert a hátoldalát elfelejtettem csatolni. Lakcímkártyánál viszont nem kérték mindkét oldalt, a címet tartalmazó oldal pedig rajta volt.
A régi lakcímkártyám még arra a címre szólt, amin a PP-nél is van a társítás (nagyszülők), ezt a kártyát küldtem most el. Viszont én azóta máshol lakom, de a csomagokat még mindig a régi címre kérem, nem véletlenül...csak ott garantált, hogy át tudják venni a csomagot.
A bankomnál már az új lakcímem van regisztrálva.
Lehetséges, hogy össze tudja a PP vetni a banknál bejegyzett címet az ott megadottal? Vagy más probléma van? Egyáltalán elfogadják a magyar lakcímkártyát? (Közüzemi számlát hiába csatolok, nem az én nevemre jön egyik címen sem.)

(#15143) Hintalow válasza Balázs1986 (#15142) üzenetére


Hintalow
senior tag

Szerintem igen, tudnak címadatokat egyeztetni.
Nem indokoltak semmit, hogy miért nem fogadták el?
Én megpróbálnám a banki címmel.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#15144) firstline4


firstline4
újonc

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni!
A történet röviden: Eladtam valamit PayPalon keresztül, az én oldalamról minden korrekt volt, a vevőéről nem, végül ott kötöttünk ki, hogy a vevő visszakapta a pénzt, minden erőfeszítésemmel sem értem el semmit a PayPal-nál. Rengeteg e-mail, telefon, stb.
Most próbálják visszafizettetni velem a pénzt, amit ők visszautaltak a vevőnek. Nagy összegről van szó, több 100ezer Ft.
Valakinek van személyes tapasztalata, hogy Magyarországon mi történt abban az esetben, ha nem fizetjük vissza a pénzt? Egy külföldi fórumon azt olvastam, hogy nincs hatalmuk Kelet-Európában, illetve felsorolták, hogy mely országokkal van kapcsolatuk behajtó cégekkel és Mo. nem volt köztük.
Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
Üdv.!

(#15145) Intruder2k5 válasza firstline4 (#15144) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Nem személyes tapasztalat, de itt a fórumon írta valaki néhány héttel ezelőtt, hogy a PP-nél fennálló tartozását átadták követeléskezelő cégnek! Nem figyelte a regisztrált email címét, valaki panaszt tett ellene, ő nem reagált a megkeresésekre, majd egyszer amikor vásárolni szeretett volna, találta az értesítést az üzenetei közt... Hogy azóta mi van vele, nem tudom, szerintem nem írt ide! Minden esetre kelet Európa ide, vagy oda, Európai Unió tagország vagyunk, feltehetően annak minden hátulütőjével együtt! Ha komolyan úgy gondolod, hogy Téged károsítottak meg, tegyél feljelentést az ügyben a rendőrségen, ez még később is jól jöhet, a kimenetelétől függetlenül is, hogy nem csak lapítasz mint az a bizonyos a fűbe, hanem teszel valamit az ügyben! Feltehetően tudod kinek adtad el, van neved címed ahova küldted...

[ Szerkesztve ]

(#15146) Balázs1986 válasza Hintalow (#15143) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ennyi indoklás volt:
Information Received-Not Accepted please resubmit Reason: Document was not legible.
Állítólag nem olvasható. Valahogy ezzel nem érzem magam kisegítve, szerintem tisztán kivehető volt :F

(#15147) firstline4 válasza Intruder2k5 (#15145) üzenetére


firstline4
újonc

Köszönöm szépen a választ! :)

(#15148) Hintalow válasza Balázs1986 (#15146) üzenetére


Hintalow
senior tag

Akkor próbáld meg nagyobb felbontásban, mindennek minden oldalát elküldeni, ha ismét ez jön vissza (gondolom automata üzenet) akkor válaszolni kell rá, és pontos választ kérni, elöbb utóbb fog élő ügyintéző válaszolni, jobb ötletem nekem sincs. :(

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#15149) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék. Lejárt a bankkártyám, és most vásároltam volna ebayen.. De ugye nem lehetett. Természetesen van új kártyám. Ennek az adatait megadtam a paypalon, és meg is terhelte a számlámat.
Most azt nem tudom, hova kéne megadni az aktiváló kódot? Illetve meg kell adni újra a bankszámla adatokat is? Most nincs kitöltve, de úgy rémlik ki volt.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15150) execute93 válasza Kicsirics77 (#15095) üzenetére


execute93
őstag

Még mindig nem jött vissza pénz, se a paypalra.
Ötlet? 11.07-e óta.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.