Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) Graphics válasza secler07 (#15047) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kérdés, a bankod váltja a devizát, vagy a paypal-ra hagyod. Mert ha utóbbi, akkor mindig is lesz plusz költséged.

ÁT kell állítani.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15052) secler07 válasza Graphics (#15051) üzenetére


secler07
tag

És ezt hol tudom átállítani ? Azt nem értem, ha így is van, akkor a múltkori vásárlásnál miért kaphattam vissza azt az 1$-t ? :F

(#15053) CloZee


CloZee
aktív tag

Érdekes problémám van.

Van a Paypal számlámon 108Ft. El szeretném utalni és megszüntetni a számlát (csak úgy lehet ha nincs rajt pénz). De mivel nem él már a VISA kártyám (amivel össze volt kapcsolva) ezért nem tudom elutalni az összeget, mert kéri a VISA kártyám adatait. Megoldás?

(#15054) Intruder2k5 válasza CloZee (#15053) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

1. Utald el egy családtag, ismerős PP számlájára, email címére!
2. Keress egy Donate gombot valahol, és fizesd be oda...

[ Szerkesztve ]

(#15055) CloZee válasza Intruder2k5 (#15054) üzenetére


CloZee
aktív tag

Elutalni sajnos nem tudom senkinek mert:

"To pay, add a debit or credit card to your PayPal account."

Donate-re ránézek.

(#15056) CloZee válasza CloZee (#15055) üzenetére


CloZee
aktív tag

El is küldtem ezt a hatalmas összeget a leukémiások számára (hálisten záráskor felajánlotta).
Köszönöm

(#15057) #59816064


#59816064
törölt tag

Sziasztok!

Ez a paypal új szolgáltatása hogy fedezi a visszaküldés költségét ha nem tetszik a termék ez már működik itt is.
A korábban megrendelt, de még a 45 napból ki nem csúszott rendelésekre is érvényes?

(#15058) Hintalow válasza secler07 (#15052) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ha vendégként, reg nélkül használod a paypalt, minden vásárlás elött csinál egy 1 dolláros próbaterhelést, ezt nem könyvelik, a zárolási határidő után (sacc 2 hét) visszakerül az egyenlegedbe.
Ha reggel használod, akkor nincs ilyen, viszont amikor a paypal regedhez hozzáadod a kártyádat, csinál egy ugyanilyen 1 dolcsis próba tranzakciót, de az csak 1x, és ugyanúgy visszakapod majd.
Szerintem a kártya hozzáadásakor történtet láthatod, több ilyen nem lesz, ha már van fiókod.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#15059) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sziasztok

nem tudom átjavítani a hungary-t ...
neten olvasva elméletileg nem lehet, újra kell regelni... lehetséges ez?!
ha igen, akkor hogy tudom megszüntetni a jelenlegit?!... mert újat csinálok hamar és le van tudva a dolog...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15060) csƵ


csƵ
őstag

Üdv!

Pár éve van már accountom, de össz-vissz vagy 3x használtam eddig, és ma újra szükségem lett volna rá.
Viszont nem tudtam belépni, elvileg nem tudom a saját jelszavam, ami vicces, mert évek óta ugyanazt a 3 darabot használom mindenhova.. A biztonsági kérdésekkel sem sikerült belépnem. Ezért csináltam egy új regisztrációt, minden klappol azóta is, viszont az év eleje körül megváltoztattam az e-mail címemet a a régi PayPal-emen belül. Az lenne a kérdés, hogy hogyan tudnám törölni a régit? Azt már valószínűleg sose fogom használni és ne is lógjon ott a levegőben, főleg a fő mail címem miatt. (az új acc-omhoz szeretném használni azt.)

(#15061) Intruder2k5 válasza csƵ (#15060) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

PP support tud segíteni a dologban, telefonon, esetleg emailben, de ez utóbbi elég hosszadalmas lehet, minden bizonnyal kérni fognak különböző dokumentumokat, amivel igazolod a személyazonosságodat, és a fiók tulajdonodat! Személyi igazolvány, bankszámla/kártya szerződés, stb...

(#15062) csƵ válasza Intruder2k5 (#15061) üzenetére


csƵ
őstag

Akkor össze kellene szednem a nem létező angoltudásomat. :))

(#15063) Intruder2k5 válasza csƵ (#15062) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Vagy megkérni egy ismerőst...

(#15064) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#15059) üzenetére


- = Zk = -
félisten

erre vki?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15065) horvathd válasza - = Zk = - (#15064) üzenetére


horvathd
aktív tag

Profile -> My settings -> Account type -> Close account

"The Kid just rages for a while."

(#15066) TestamentDNR


TestamentDNR
aktív tag

Sziasztok!

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy kinéztem egy terméket ebay-en, az eladó szállít is Magyarországra, de nincs hozzákapcsolva a szállítási díj az árhoz, csak táblázatban tünteti fel, hogy mennyi a szállítási költség.
Namost, ha rányomok a rendelésre és végig kattintgatom, akkor nem csatolódik hozzá a szállítási költség így.
Van rá mód, hogy pluszban még hozzáadjam a szállítási költséget a fizetendőhöz?
Próbáltam google-ben rákeresni, nem jártam sikerrel. :/

Nagyon köszönöm!

(#15067) - = Zk = - válasza horvathd (#15065) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem lehet módosítani?! az derék.... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15068) motor12


motor12
újonc

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.

PayPal-ról szeretnék a banki számlaszámomra visszautalni pénzt. Ezt ugye a withdraw menüpont alatt tudnám megtenni, azonban még nincs beállítva banki adat.
Próbáltam beállítani, de nem fogadja el, ezt a hibaüzenetet írja ki:
"You have entered an invalid Bank account number for a bank account in Hungary. Please make sure the number contains no dashes or spaces and is between 16 and 24 digits."
Az UniCredit banknál vagyok, így Bank Name-hez ezt írtam be: UNICREDIT BANK HUNGARY ZRT
az Account Numberhez pedig a netbank kezdőoldalán megjelenített számlaszámomat. Biztosan nem tartalmaz egyéb karaktereket, copy paste volt. Illetve próbálkoztam csak simán UniCredit-tel a bank nevéhez de sehogyan sem akar működni.

Hogyan tudnám ezt a problémát kiküszöbölni?

(#15069) ricsiii01


ricsiii01
tag

Sziasztok!
Lehet banki átutalással egyből a paypal számlára utalni? Vagy csak bankkártyáról lehet?
Köszi előre is, bocsi ha már kérdezték, de nincs időm keresgélni. :R

[ Szerkesztve ]

.

(#15070) aytukabozs válasza ricsiii01 (#15069) üzenetére


aytukabozs
addikt

Kicsit pontatlan a kérdés.
Mit szeretnél pontosan?
Saját PP accra természetesen lehet utalni, de ahhoz semmi köze a kártyádnak.
Másvalaki PP egyenlegére ellenben bankból utalni nem tudsz, azt a saját PP bapanszodból tudod megoldani.

(#15068) motor12

Az ok hogy copy paste de kötőjel sem lehet benne és space sem, nem lehet hogy utóbbiból ha nem is hözépen, de elől vagy hátul mégiscsak megbújt egy? :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#15071) ricsiii01 válasza aytukabozs (#15070) üzenetére


ricsiii01
tag

Úgy gondoltam, hogy regisztrálok paypalon, utána pedig bemegyek a bankba és ott megadom a paypal fiókom majd ráutalok. :R

.

(#15072) Intruder2k5 válasza ricsiii01 (#15071) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Közvetlenül a PP fiókba befizetni nem tudsz, saját bankszámláról utalni viszont igen! Hogy ez az utalás elektronikusan, vagy papír alapon (bank pultnál) van indítva, az mellékes...

(#15073) ricsiii01 válasza Intruder2k5 (#15072) üzenetére


ricsiii01
tag

Köszönöm! :) :R

.

(#15074) atesss


atesss
addikt

Üdv !
Mi kell ahhoz, hogy PayPal-ban Street Address-nek egy angliai címet tudjak megadni ?

(#15075) horvathd válasza atesss (#15074) üzenetére


horvathd
aktív tag

UK-ban nyitott PayPal fiok.

"The Kid just rages for a while."

(#15076) -km-


-km-
újonc

Sziasztok!
SOS segítséget szeretnék kérni limit beállítással kapcsolatban!!
Eddig 21000 ft-ot tudtam levenni a paypalrol. Most azt írja állítsam be a limitet. Elkuldtem ujra a kártya adataimat,kaptam is sms-t hogy a paypyal levont -1 usd-t. Ezt én a számlakivonatomban mikor fogom látni?Abban lesz a 4 jegyu kod? vagy vmit nem jól csináltam... :W

(#15077) gari24


gari24
tag

A paypal számlának vannak fentartási költségei ?

(#15078) aytukabozs válasza gari24 (#15077) üzenetére


aytukabozs
addikt

Önmagában a PP accountnak nincs,
Ha pénzt teszel rá vagy fizetsz, és a PP váltja a forintodat azon keresnek,
És természetesen ha te kapsz pénzt, az van vastagabban megsarcolva.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#15079) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Sziasztok
Szeretnék tanácsot kérni tőletek.
Vettem egy tabletet a Pandawilltől. De most már nem működik. Részletesebb leírás [link].

Tehát szeretnék Paypal Dispute-ot indítani.
Még nem csináltam ilyet. Egyáltalán mi kell hozzá?
Szerintetek van esélyem bárminemű kártérítésre?

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#15080) TestamentDNR válasza TestamentDNR (#15066) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Valaki esetleg?
Köszi!!!

(#15081) aytukabozs válasza TestamentDNR (#15080) üzenetére


aytukabozs
addikt

Írj az eladónak az ebay felületén.
Annál frankóbb infót senki nem adhat itt mint amit tőle kapsz. :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#15082) Simi37


Simi37
őstag

Üdv! Segítséget szeretnék kérni:

kb 20k van rajta (külön van erre kártya) már vontak le 400 ft-ot a kód és a megerősítés/párosítás is megvolt. Nem értem miért nem fogadja el. Mc-ben se lett aktiválva. :F (most először vennék paypal-lal bármit is)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#15083) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Sziasztok
E miatt írok: [link]
Sajnos nem lett megoldás ezért Paypal dispute-ot indítok.

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy mit írjak Paypalon? "Compose Message to Seller"
Olyasmit szeretnék hogy (persze angolul kéne):
"Megvetettem ezt a tabot, de másnap reggel amikor bekapcsoltam ez a kép fogadott:
(itt egy yt link lesz majd). Újraindítás nem segít
Úgyhogy szeretném visszaküldeni gariba." (szerintetek ezt próbálják megjavítani (szerintem javíthatatlan), vagy kapok egy ugyanilyet, esetleg egy levásárlás?)

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#15084) V.Dave


V.Dave
senior tag

hogyan lehet beállítani hogy ne a paypal váltsa át a valutát vagy ilyesmi légyszi segítsetek mert nagyon lehúzósan váltja át a forintot :O

Xiaomi mi 8 6/128

(#15085) TestamentDNR válasza aytukabozs (#15081) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Írtam már, de nem válaszolt. :/ :D

(#15086) TestamentDNR válasza Bembee12 (#15083) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Én a translate.google.hu -t használom... addig matekozok, amíg visszaellenőrzésnél nem valami érthetőt dob :D

(#15087) Dexar007


Dexar007
veterán

En is szeretnek megosztani veletek egy rovid tortenetet,hatha valakinek segitseget nyujt.:

eBay.de-t szoktam altalaban hasznalni,mivel nemetes vagyok,itt ki szerettem volna fizetni 2 termeket,es eddig ugye ugy volt,hogy ha paypal-os fizetest valasztod,akkor atvisz a paypal oldalara ahol be tudod allitani azt is,hogy ki valtsa at a penzed.Na most az ebay.de nalam vagy bugos,vagy direkt igy van megcsinalva,de sehogy sem lehetett beallitani a valtast, alapjaraton pedig ugye ugy van beallitva,hogy a paypal valtson,ami nekunk nem jo.
A megoldas az,hogy ebay.com-on fizeted ki a termeket,ekkor ugyanugy atkuld mint eddig a paypal oldalra,ahol mar van beallitasi lehetoseged. :)

Give me your cum,bull!

(#15088) Dexar007


Dexar007
veterán

Na most mar csak az lenne a kerdesem,hogy milyen arfolyamon valtanak az Erstenel?
Mert ahogy elosztottam 313.4 ft-ra jott ki, deviza kozep nem lehet,valuta sem,es szamlakonverzios sem.

Give me your cum,bull!

(#15089) Hintalow válasza Dexar007 (#15088) üzenetére


Hintalow
senior tag

Amikor a kártyás vásárlás történik devizában, akkor az a kártyatársaság aktuális árfolyamán történik, amikor pár nappal késöbb könyvelik, az fog a banki árfolyamokon történni.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#15090) Dexar007 válasza Hintalow (#15089) üzenetére


Dexar007
veterán

Szoval most zaroltak x osszeget,de par nap mulva lehet,hogy x-minusz valamennyi lesz zarolva?

Give me your cum,bull!

(#15091) Simi37


Simi37
őstag

Valaki erre?

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#15092) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Amikor PayPal accountot hoztam létre, akkor a bakkártyámat hozzákapcsoltam. Elvileg ha tényleg bankkártyával fizetek a neten, akkor SMS-ben kellene kapnom 4 számjegyű kódot, hogy megerősítsem a tranzakciót. Így mondták a bankban, amikor a kártyás internetes vásárlásról beszélgettünk. De a kártyával még nem fizettem a neten. Eddig csak PayPal-el fizettem ha neten vásároltam (ami eddig csak ebay-en történt). Sosem kaptam SMS-ben 4 számjegyű kódot a tranzakció megerősítésére és még is a vásárlások során a vételárat a PayPal kifizette a kártyámmal.

Ez hogy lehetséges?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#15093) Simi37 válasza tknof1871 (#15092) üzenetére


Simi37
őstag

Hát...SMSbe tuti nem. Nekem fel sem ajánlotta h SMSbe kapjam. Megmondta h meg kell nézni a tranzakciós infót a -400huf nál azt kész

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#15094) execute93


execute93
őstag

Sziasztok.
Tegnap du. 2 óra felé rátöltöttem a paypalomra 3 ezret, az összeg azóta sem érkezett meg.
Az instant feltöltést választottam, nem a pár napon belülit. Az lehet probléma, hogy a megjegyzésbe nem raktam bele azt a számot, amit adtak? Arról a fiókról utaltam, amivel a paypal össze van kötve.
Egy kártya stb. Ötlet?
:R

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#15095) Kicsirics77 válasza execute93 (#15094) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Nem véletlen adják az azonosító számsort,szerintem mivel nemtudja majd lekönyvelni a bank pár nap múlva visszakerül a számládra a pénz.
Legközelebb meg ne felejtsd el a megjegyzés rovatba betenni az azonosítót.
Egyébként sima utalással nálam másnap reggel már rajta szokott lenni mindíg a pénz.

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#15096) execute93 válasza Kicsirics77 (#15095) üzenetére


execute93
őstag

Oké, köszönöm.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#15097) just


just
aktív tag

Csak engem nem enged vásárolni a paypal ebayről pár napja? Mindig kiírja hogy a kártya kibocsátója letiltotta, de eddig semmi baja nem volt, kéri hogy adjak hozzá új kártyát, megcsinálom, levonja az 1 dollárt, aztán törli, aztán megint nem enged vásárolni. Évekig nem volt baja, most mi lett? :F

Two things what i hate. People that can't count...

(#15098) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Hol tudom megnézni hogy milyen árfolyamon vált át a paypal? Forintról dollárra kell váltani, 150 dollár lenne a telefon amit rendelnék, érdekelne mennyire jönne ki. Kisebb összegnél nem érdekelt, de ekkora összegnél ha van más megoldás, ahol jobban jövök ki, akkor úgy vásárolok. A kártyám hozzá van rendelve a paypal acchoz.

[ Szerkesztve ]

(#15099) V.Dave válasza just (#15097) üzenetére


V.Dave
senior tag

Engem se enged vásárolni kb 2 napja

Xiaomi mi 8 6/128

(#15100) V.Dave


V.Dave
senior tag

hogyan lehet beállítani hogy ne a paypal váltsa át a valutát vagy ilyesmi légyszi segítsetek mert nagyon lehúzósan váltja át a forintot :O

Xiaomi mi 8 6/128

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.