Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) pakriksz válasza bgabi1 (#15800) üzenetére


pakriksz
őstag

nyugodtan regelheted a kártyát (persze csak úgy van értelme ha utána be is állítod hogy ne a paypal váltson), már jó sokan megtették gond nélkül. Egyébként ilyen félősségre jó az internetes kártya, amihez ugye külön számla tartozik.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#15802) Cold5 válasza pakriksz (#15798) üzenetére


Cold5
senior tag

Magyar kártya, de DKK kell utalnom. Akkor pluszba 7-10e Ft? Az szép! :Y

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#15803) Repsol600 válasza Intruder2k5 (#15794) üzenetére


Repsol600
addikt

Sima levelezésben beszéltünk. Írok neki, ha most se fizeti vissza, akkor dispute.

(#15804) sbazsi


sbazsi
veterán

Van most egy kisebb összeg a pp számlámon usd-ben.
(vettem valamit, nem volt jó, visszaküldtem, visszakaptam a pénzt)
Kérdésem, hogy hogy járok a legjobban, hogy visszakerüljön a számlámra a pénz?
És hogy tudnám USD-ben átutalni a számlámra? Forint számlám van, de a pp 264-en számol, a bankom vételi árfolyama 269.

[ Szerkesztve ]

(#15805) pakriksz válasza Cold5 (#15802) üzenetére


pakriksz
őstag

ha kártyáról megy akkor állítsd át a paypalos váltást bankos váltásra, az olcsóbb.
[link]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#15806) pakriksz válasza sbazsi (#15804) üzenetére


pakriksz
őstag

sehogy, így jártál. Csak a regisztrációkor megadott ország hivatalos pénznemében utalhatsz, magyarországra tehát HUF-ban.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#15807) Cold5 válasza pakriksz (#15805) üzenetére


Cold5
senior tag

:R :R :R

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#15808) agroman válasza sbazsi (#15804) üzenetére


agroman
senior tag

ugy jarsz a legjobban ha hagyod a szamladon es a kovetkezo USD vasarlasnal majd abbol kezdi el a fizetest.

------

(#15809) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, kérdés: paypalról pénzt küldeni a bankszámlámra.
Kb hány munkanap és mennyi a díja (arányos vagy fix)?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15810) marcusa válasza Zirowe (#15809) üzenetére


marcusa
addikt

PP-ről csak saját számlára tudsz withdraw-olni, és díjmentes. Kb 3 munkanap.

:-)

(#15811) Zirowe válasza marcusa (#15810) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tehát előtte regisztrálnom kéne a számlámat?

Mert már nagyon régen volt összepárosítva egy bankkártyával, de az már nem él, azóta egy másik számláról szoktam utalgani pp-re, most meg erre a számlára utalnám vissza.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15812) axioma válasza Zirowe (#15811) üzenetére


axioma
veterán

Ha szoktal utalgatni akkor azt a szamlat mar magatol eltarolta elvileg (korabban irt tapasztalatok szerint). Nezd meg, lehet hogy semmit nem kell csinalnod, csak elinditani a visszautalast.
szerk. ja lehet hogy kezzel at kell elotte valtani forintra, de nem biztos, csak ha ezert akad el mert nem ft a balance, akkor valtsd - sajna ez esetben az o szar arfolyamukat nem lehet meguszni ugyse, max. az automatikus es a kezi valtas picit elter (alt. az automatikus javara, ha jol tudom)

[ Szerkesztve ]

(#15813) Zirowe válasza axioma (#15812) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az szerencsére rendben van, mert forintban van a pénz.

Rendben, köszönöm, munka után megnézem a számla beállításokat.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15814) Hintalow válasza Cold5 (#15795) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ez alapján csak akkor van díj, ha a tranzakciót kapcsolt bankkártyával csinálod.
Tehát ha elötte felutalod az összeget a paypal egyenlegedre, akkor elméletileg a paypal nem-túl-jó árfolyamán történő váltáson kívül nem lesz költség (leszámítva az esetleges banki utalási díjjat, ha van)

Lehet még szó "cross border fee" -ről, de nem tudom, hogy ez mikor, és melyik félre alkalmazandó, erre (és minden költséggel kapcsolatos kérdésre) itt van a válasz, de ember legyen a talpán, aki egészében átlátja, hogy mi a dörgés :U

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#15815) bgabi1


bgabi1
aktív tag

Túl vagyok egy sikeres Unicredites utaláson és egy TO PUP-os feltöltésen. Tegnap éjjel Szintén TOP UP-al töltöttem fel egy nagyobb összeget, de ma hiába keresem a számlámon, nincs ott. Premier a számlám.
A múltkor már reggel 8-kor ott volt a pénz. Figyelmesen töltöttem ki mindent, közleménybe is a friss utalandó összeghez tartozó számot írtam, utalásnál a 23.-i dátumot adtam meg, mást meg el sem lehet rontani, - gondolom én. Böngészem a PP TOP UP Helpet is, de nem találtam rá a megoldásra. Lehet, hogy nem is kell keressem?
Aki többször töltött már fel - mennyi az átfutási ideje max egy ilyen tranzakciónak? Elronthattam-e valamit?
Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#15816) bgabi1 válasza bgabi1 (#15815) üzenetére


bgabi1
aktív tag

Ezek szerint ennyi is lehet, de ez már több, mint 4 óra kicsivel. Most érkezett meg a pénzem. Úgy látszik azért az nem egy kőbe vésett szabály, hogy 4 óra.

(#15817) horvathd válasza bgabi1 (#15816) üzenetére


horvathd
aktív tag

A 4 ora csak bankok kozott atutalasra vonatkozik. A PayPalnak is szuksege van idore, hogy feldolgozza a bejovo utalasokat.

"The Kid just rages for a while."

(#15818) Anonimiti


Anonimiti
csendes tag

Sziasztok!

December 24.-én limitálásra került a PayPal fiókom elméletileg illetéktelen belépés miatt. Ezt gondolom azért kaptam, mert véletlen IP. módosítóval, külföldi IP. címről jelentkeztem be. Meg is kaptam a levelet és a teendőket, hogy mit kell tennem a visszaállításhoz.

Sikeresen váltottam jelszót és biztonsági kérdést is, már csak a bankkártya csatolás maradt hátra, viszont ha a Bankkártyámat, ha a Bankszámlámat akarom csatolni, akkor is azt a hibát kapom, hogy limitálva van a fiókom csatoljam a bankkártyámat. (Fucking logic...)

(#15819) .DLL válasza bgabi1 (#15816) üzenetére


.DLL
veterán

Nekem volt már 4 nap is ezzel a módszerrel :D

(P.H.)

(#15820) bgabi1 válasza .DLL (#15819) üzenetére


bgabi1
aktív tag

Köszönöm válaszod, akkor ezek után nem idegelem ezen magam annyira.

(#15821) regos


regos
tag

üdv
az eladó rossz terméket küldött.sokáig vitáztunk ami ascalate-ba nyúlt.A PP ugy döntött küldjem vissza és akkor refundol az eladó.viszont azon volt a vita,hogy drágább vissza a posta mint a termék és én nem szerettem volna visszaküldeni csak ha vállalja előre a postát.ilyenkor mi a teendő?
Feladom a postán trackingel bármennyibe kerül és azt kifizetik nekem utólag?
PP-n bemutatom a feladóvényt és kész?
ez durván 1db 20x20x20 méretű 0.5kg-os csomag,postán érdemes küldeni csomagként vagy ki hogyan szokta?
ezt kaptam a PP-től:

After careful review, we have determined that you are eligible for a refund. To qualify for this refund, please ship the items whose claims were granted back to the seller in their original condition and keep your tracking information. You are responsible for shipping and handling costs.
Please mail to:7th Floor-xiaoxia PP, Building F6.Juyin Technology Industry Park, Ganli Industrial Zone, Bulan Road, Buji Street, Longgang District,, Shenzhen, Guangdong Province 518112 China
Please provide online tracking information by Feb 2, 2015. Once we confirm that the merchandise was delivered, we'll process a refund based on our protection policies.
If the item is 55,000 HUF or more, you must request that the package is signed for when it is delivered.

(#15822) Zirowe válasza Zirowe (#15813) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Megneztem a banki adatokat ppn, sajnos a bankszamlam nem jelenik meg.
Uj megadasakor pedig a csaladnev nem valtoztathato meg, ami problemas, foleg, hogy irja, hogy ha sikertelen a probaterheles, akkor levon 1500ft-t.

Az a problema, hogy a pp fiokomat meg kb 6eve csinaltam, akkor nem volt sajat szamlam, igy anyu kartyajaval regisztraltam, az o neven van az acc.
Ha nevet akarok valtoztatni, akkor keri a szemelyim masolatat meg azon doksiket, amik bizonyitjak a nevvaltoztatast.
Az en nevem meg csak reszben egyezik anyueval, csak a masodok csaladnev azonos, nem tudom mennyire lenne okes beallitas szempontjabol, ha ugy adom meg a nevem, hogy csak a kozrpvso vezeteknevet adom meg.

Az lenne a kerdesem, hogy ha moat csinalok egy !asik pp fiokot az en nevemre es hozzarendelem az en kartyamat es bankszamlamat, majd a regi pp fiokrol atkuldom magamnak a penzt, onnan meg a szamlamra, akkor annak milyen koltsegvonzata lehet?

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15823) Samus válasza Zirowe (#15822) üzenetére


Samus
addikt

Semmi. Ha csinálsz egy saját accountot, és egy másik PP-ről "utalsz", úgy, hogy a PP egyenlegen van pénz, az ingyenes (válaszd a "Send money to a friend" opciót). A Withdraw (kiutalás számlára) is. Ajánlott lezárni (törölni) a régi accountot, ha kész vagy, és Anyukád nem kívánja használni a későbbiekben

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15824) Zirowe válasza Samus (#15823) üzenetére


Zirowe
nagyúr

:R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15825) blue eyes


blue eyes
tag

Sziasztok

Ha a PayPal számlára kapok kifizetést akkor levonják a 4.99 $ vagy a bakszámlámon lesz elég összeg akkor levonják automatikusan vagy csak ha újból ki akarom fizetni?

(#15826) Samus válasza blue eyes (#15825) üzenetére


Samus
addikt

Elég kacifántosan fogalmaztál. Ha a PP számládra kifizetést kapsz, akkor az a PP balance (egyenleg)-re kerül (ez bejövő pénz, Neked fizetnek valamiért, vagy pénzt küldenek). Ami a kérdésed második felét illeti (kimenő, vagyis fizetsz valakinek), automatikusan nem vonják le újból, ha elsőre sikertelen. Ilyen esetben nem is kapod meg a kifizetni kívánt terméket, csak a sikertelen fizetésről szóló értesítést.

Ha lesz elég pénz a kártyához tartozó számládon, akkor próbálkozz újból.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15827) Zirowe válasza Zirowe (#15824) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Csinaltam uj ppt, beallitottam a bankkartyam.
400ft zarolva, kod beirva, 400ft jovairva a pp szamlamon.
Status verified.
De a bankszamlamon van egy masik pp zarolt tetel 274.38ft ertekben, 1 usd.
Ez is jova lesz irva?

Bankszamlakhoz pedig hozzaadtam a szamlaszamomat (ehhez van kotve a bankkartya is).
Ahhoz is fog majd tarsulni egy probaterheles?
Profile/bank accountnal szerepel primarykent.

Elvileg mar kuldhetem is ra a penzt a masik pp accrol es onnan a szamlamra?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15828) Intruder2k5 válasza Zirowe (#15827) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem lesz, de le sem fogják emelni, csak zárolva lett, ami majd idővel feloldódik!

Számla nem lesz hitelesítve...

Szerintem minden további nélkül küldheted.

(#15829) axioma válasza Zirowe (#15827) üzenetére


axioma
veterán

Szerintem ne lepodj meg, ha erre beindul valami csalast jelzo trigger a paypalnal... uj account, penzt kap azonos ip-rol belepett usertol, es semmit nem csinal vele csak egybol kiutalja. Legalabbis remelnem hogy ilyenkor is eszreveszik hogy akar csalas is lehet, nem csak olyankor amikor semmi ennyire konkret okuk nincs ra es megis szivatjak a usereket.

(#15830) Zirowe válasza Intruder2k5 (#15828) üzenetére


Zirowe
nagyúr

:R

axioma: ha csak ezen mulik, akkor tudom mas ipvel csinalni, de miert jelezne, ha igazabol nem csinalok semmi rosszat, plusz a ket accban egy nev egyezik, tehat latjak, hogy van rendes kapcsolat.
A nevek meg ugye ellenorzottek a kartyakon szereplo nevek alapjan.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15831) axioma válasza Zirowe (#15830) üzenetére


axioma
veterán

Vegulis ez egy olyan dolog, hogy vagy jo a heurisztikajuk, hogy mi a csalasnak kinezo es mi nem, vagy nem. Abban igazad van, hogy a nevegyezest ha beleszamolja, akkor lehet hogy riasztasi szint ala kerul. Persze neked most az a jo, ha nem lesz belole azonositasi procedura; ami egyebkent amugy se jelentene azt, hogy valami rosszat csinalsz, csak azt, hogy ellenorzik, hogy valoban igy van-e :)

(#15832) Zirowe válasza axioma (#15831) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Max kuldok nekik ket igazolvany masolatot. :)
Megbizom bennuk, de azert remelem erre nem kerul sor.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15833) Cold5


Cold5
senior tag

Sziasztok,

Pénteken fizettem a paypal-on keresztül 1085 EUR. (Pontosan: 1,083.95 EUR)
Először beterheltek kb. 336e Ft most nézem a online bankomat... és van egy ilyen rész:
Nem könyvelt devizaátutalások -356 020,41 HUF gondolom ez lesz az, de ennyi? :Y :Y :Y

Beállítottam, hogy a bankom váltsa (2. opció) az összeget, ne a paypal.
Azóta nem vettem semmi mást és előtte sem!

Tudtok valami okosat mondani?

[ Szerkesztve ]

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#15834) axioma válasza Cold5 (#15833) üzenetére


axioma
veterán

Ez csak a korulbeluli erteku foglalas (ezt me'g nem is a bankod valtotta hanem a kartyatarsasag ha jol tudom), konyvelodni nem ezen fog, legyen tartalek mert minuszba is levisz a kulonbozettel siman!

(#15835) Cold5 válasza axioma (#15834) üzenetére


Cold5
senior tag

:R :R :R

Nagyon remélem! :K

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#15836) axioma válasza Cold5 (#15835) üzenetére


axioma
veterán

Jaaa, en azt hittem tul keveset terheltek. Az szokott lenni. Az a 336 az siman lehet hogy akkor volt a kartyatarsasagi, es annal joval tobb lesz a valos. Ilyen atutalasi atmeneti terhelest en me'g nem lattam, de lehet hogy ezzel meg direkt onvedelembol fole lonek, nem tudom.
Az tuti hogy a konyvelesi ertek szamit, addig csak valami tajekoztato adat, meg a rendelkezesre allo egyenleged nagyjabol korrekt szinten tartasa miatt kell valami atmeneti atvaltassal levonni addig is.

(#15837) Cold5 válasza axioma (#15836) üzenetére


Cold5
senior tag

Nade 20e Ft plusz? Nem romlott annyit az EUR péntekről mára, hogy ennek ekkora nyoma legyen..

Mindegy nem tudok mit tenni, várom, hogy pontosan mennyit vonnak majd le számlámról. :((

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#15838) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Egy rendes külföldi webshop-on keresztül vettek tőlem valamit, paypal-on keresztül fizettek. Meg is jött a pénz, de 1-2 napra rá most azt írja hogy pending. "PayPal has placed a temporary hold while we're reviewing it. We'll contact you shortly with further information". Mi lehet a gond? Már vásároltak ugyanígy többször tőlem, minden ment.

(#15839) Cold5 válasza axioma (#15836) üzenetére


Cold5
senior tag

Megjött a végleges levonás: 347e Ft

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#15840) agroman válasza HollyBoni (#15838) üzenetére


agroman
senior tag

a paypal eladokent egy remalom.
ha egy furmanyos csaloba botlasz, akkor annyi a penzednek.
a paypal csak a vevot vedi.

csak irtak vmi reszletesebb okot is a felfuggsztesre?

------

(#15841) HollyBoni válasza agroman (#15840) üzenetére


HollyBoni
veterán

Jött email is, meg utánanéztem, okés lesz a dolog. Vevővédelem, meg az sem előny hogy még új eladó vagyok.

Részletes leírás emailből:

"You received a payment from XXX. The fund is in your pending balance and not immediately available for withdrawal. If there are no problems with the order, your fund will be available within 21 days.

Here are a few steps you can take to get to your fund sooner:

If the order requires shipping, ship the item as soon as possible using a shipping service that provides a tracking and delivery confirmation, and
Log in to your PayPal account to mark the item as shipped on the Transaction details page and provide the shipping details. We'll calculate the estimated delivery date and release the payment within 7 days of that date, OR
If your product or service does not require shipping (e-books, songs or smart phone apps), mark the order as processed on the Transaction details page and provide any additional details.We'll calculate the estimated delivery date and release the payment within 7 days of that date.

If your buyer confirms that the item was delivered and doesn't report any problems with it, you may get your funds sooner. If there are problems with the order, the funds would remain in the pending balance until the issue is resolved, which may take longer than 21 days. "

(#15842) bgabi1


bgabi1
aktív tag

Érdeklődöm, hogy PayPal -nal milyen lehetőség van meghiúsult vásárlás esetén a pénzt visszakérni az eladótól, mert azt olvastam, hogy a PayPal védi a vásárlóit.
Vásároltam Usa-ból Tételesen le volt írva, mennyi a szállítás Magyarországra stb. PayPallal ki is fizettem a terméket, majd jött az email, hogy nem szállítanak a tengerentúlra. Hol kell kezdeményezni a pénz visszafizetését?
Köszönöm a segítséget!

(#15843) Hintalow válasza bgabi1 (#15842) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ilyen esetben case-t (ügyet) kell nyitni paypalon v. ebay-en. (ha ebay-es vásárlás)
Viszont ebben az esetben nem az az első, hogy vevővédelemért kiáltunk, mert semmi olyan nem történt, ami ezt indokolná.
Meg kellene nézni, hogy nem refundolta -e automatikusan az eladó a pénzt. (jó eséllyel már megtette)
Ha még esetleg nem, akkor írni kellene neki, hogy no problem, elfogadod, de akkor kérnél egy refundot.
Hétköznapi hasonlattal élve, ha valakinek kölcsönadsz pénzt és a megbeszélt napon nem fizeti vissza mondjuk délig, első körben gondolom beszélnél vele, nem pedig rohannál a közjegyzőhöz fizetési meghagyást intézni :K

(a vevővédelem használatát ésszel kell csinálni, olyan esetekben amikor már más megoldás nincs, mert figyelik azt is hosszú távon, hogy mennyit használod, és ha minden apró cseprő problémát "erőből" kívánsz megoldani, akkor előfordulhat, hogy elérve a rendszer ingerküszöbét, szankcionálhatnak érte)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#15844) bgabi1 válasza Hintalow (#15843) üzenetére


bgabi1
aktív tag

Köszönöm építő jellegű hozzászólásod. Megértettem és el is fogadom.
Egy dolog amit nem tudok még esetemmel kapcsolatban. Azt írod, hogy ilyen esetben az eladónak kell refundolni a pénzt. Én pedig úgy hallottam, hogy ha törli a vásárlásomat fizetésem ellenére, akkor a PayPal automatikusan refundolja nekem, azaz szoftveresen tudomást szerez a törlésről és az eladó nélkül leveszi a pénzt a Paypaljáról. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de azzal alátámasztható a dolog, hogy az eladó legfeljebb az item értékét tudná visszautalni, viszont esetemben a global shippingnek átutalt pénz, ami majdnem ugyanannyi, mint az item értéke, pontosan ugyanabban a pillanatban érkezett vissza. Ez pedig csak úgy lehet, hogy egy helyről történik a pénzmozgás irányítása a Paypalról. Okfejtésem csak logikai , nem tudásalapú, ha nem így van természetesen azt is elfogadom.
Köszi még egyszer a segítséget!

(#15845) Anonimiti válasza Anonimiti (#15818) üzenetére


Anonimiti
csendes tag

Valaki tud valami címet adni, ahol fel tudom venni a kapcsolatot velük levélben? Elküldeném nekik a személyi igazolványom és a bankkártyám fényképét.

Itt leírtam a problémám: http://itcafe.hu/tema/paypal/hsz_15818-15818.html

Kérik, hogy erősítsem meg a csatolt bankkártyát a 4 jegyű pinkóddal, de még nem is csatoltam a kártyámat, így nem kaphattam kódot. Viszont mivel limitált a fiók így hozzá sem tudom adni a kártyámat.

[ Szerkesztve ]

(#15846) Intruder2k5 válasza Anonimiti (#15845) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#15847) Pollen8


Pollen8
újonc

Hi! Jelenleg 30 terméket tudok feltölteni az ebay-re 1500USD értékben. Mi a következő szint, és mit kell hozzá teljesíteni? Köszi a segítséget!

(#15848) Zirowe válasza axioma (#15831) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kis update: hétfőn és kedden mozgattam át a pénzt a két számla között, hogy ne problémázzon, mind két alkalommal, amikor a másik számlára érkezett a pénz, rögtön küldtem a bankszámlámra.
Az elsőnél probléma nélkül lerendezte a tranzakciót, a másodiknál már írta tegnap, hogy At PayPal, our primary concern is making sure that your money is secure. We do this by routinely reviewing some transactions. We’ve placed your withdrawal under review and this will last for up to 1 business day. If it passes our review, we’ll release it and the regular withdrawal timeframe will then take effect. If we can’t release it for any reason, we’ll contact you.
Ma már a másodikra is írta, hogy úton van a számlám felé, szóval akkor szerintem minden rendben.

Viszont az első még mindig nem érkezett meg a számlámra.
1-2 munkanapot írt, ez volt hétfőn 14:14-kor.
Kb mennyi idő alatt megy át?

Meg egyébként az új számlához kötött bankszámlámon a 400ft már könyvelésre került, de a másik 1$-os pp tétel még mindig zárolva. :S

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15849) axioma válasza Zirowe (#15848) üzenetére


axioma
veterán

Hat akkor ezek szerint valami szuron tenyleg fennakadt, de kezileg ranezve ma'r nem talaltak veszesnek. Igy jo ez.
Jovairas tobb dologtol fugghet, me'g olyan is volt par honapja aki 1 hetrol szamolt be (hm, bar lehet hogy az refund volt, nem tudom).

(#15850) peti0211


peti0211
csendes tag

Valami irdatlan nagy paypal guru irjon ram msget plz, refound, nem megkapott termek, kapott penz akarjak vissza igenyelni annak ellenere h a termeket megkapta de szamlamrol levettek a penzt!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.